Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko195
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Treki

Treki

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8170
  • Znaleziska 794
  • Mikroblog 7376
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 42
Zabi96
Zabi96
18.05.2023, 12:13:10
  • 1
Jestem sceptycznie nastawiony do zrzucania każdego możliwego grama w szosie, ale w sumie te dętki z Ali wychodzą taniej niż jakiekolwiek zwykłe w PL xD

RideNow - 19 zł / szt
Thinkrider - 15 zł / szt

Jestem ciekaw jak sobie poradzą w oponie 32c
#szosa
Zabi96 - Jestem sceptycznie nastawiony do zrzucania każdego możliwego grama w szosie,...

źródło: temp_file.png7633204273399564766

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 18.05.2023, 19:04:22 via Wykop
  • 0
@Wilson2231: masz konkretnie tej firmy co OP, czy inne z Ali?
  • Odpowiedz
ANDRZ_J
ANDRZ_J
17.05.2023, 12:14:42
  • 0
też nie działa Wam kliknięcie w mapie, w jakimkolwiek poście w #strava? w aplikacji?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 17.05.2023, 12:21:56 via Wykop
  • 0
@ANDRZ_J: działa
  • Odpowiedz
Treki
Treki 17.05.2023, 12:34:55 via Wykop
  • 0
@ANDRZ_J: standardowo aktualizacja + wyczyść dane aplikacji. Jak to nie pomoże, to zaraportuj buga w ustawienia -> support.
  • Odpowiedz
van_der_bike
van_der_bike
van_der_bike
05.05.2023, 06:22:38
  • 3
W aplikacji możecie dostać 31 dni premium za free.
#rower #szosa #strava
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 05.05.2023, 10:44:13 via Wykop
  • 0
@van_der_bike: @dablju_ jakby co to przypominam, że studenci mają 50% zniżki, więc wychodzi 75 zł na rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dziki17
dziki17
02.05.2023, 06:50:21
  • 0
#strava #rower #szosa
Mirki ktoś mi wytłumaczy dlaczego mój PR danego segmentu nie aktualizuje się na All Time Leaderboards? Przykładowo: wczoraj zrobiłem czas segmentu 2:58 a na liście dalej mam sprzed roku czas ponad 3:20.
Nie aktualizuje się bo nie mam premium czy o co kaman.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 02.05.2023, 06:52:53 via Wykop
  • 3
@dziki17: może aktywność masz ustawioną na private/followers only?
  • Odpowiedz
dziobnij2
dziobnij2
23.02.2023, 13:07:35
  • 4
Bank ING jako pierwszy bank w Polsce wprowadzi obsługę kluczy #u2f np. #yubikey
#ingbank #bezpieczenstwo #security #phishing #hacking
dziobnij2 - Bank ING jako pierwszy bank w Polsce wprowadzi obsługę kluczy #u2f np. #y...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-02-23_140543_spolecznosc.ing.pl

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 23.02.2023, 20:50:09 via Wykop
  • 0
@dziobnij2: w innym wątku na temat U2F mają inne zdanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Treki - @dziobnij2: w innym wątku na temat U2F mają inne zdanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: Screenshot_20230223_214742_Samsung Internet

Pobierz
  • Odpowiedz
Treki
Treki 14.01.2023, 10:45:15
  • 1
Szukam monitora do pracy biurowej, bo przy obecnym bolą mnie oczy. Na co warto zwracać uwagę, czy są szczególnie polecane modele w rozsądnej cenie? Warto mieć flicker free, najlepiej przyciemnianie DC, zamiast PWM (ale nikt nie podaje tej informacji wprost), na co jeszcze warto zwracać uwagę? Odwzorowanie kolorów, smużenie i gamingowe aspekty nie mają znaczenia.

Jak ktoś wybierał między 2x24" vs 34" ultrapanoramiczny, to niech się podzieli spostrzeżeniami ( ͡° ͜
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki
Autor
14.01.2023, 12:49:59
  • 0
@rosomak94: Obecnie używam laptop + ASUS MK241H z 2008 roku. Problemu nigdy nie miałem, dopóki nie zacząłem pracować na cały etat + studia. Zacząłem od podstaw, na które wcześniej nie zwracałem szczególnej uwagi: lampka z boku i ogólnie doświetlony pokój, regularne przerwy, krople nawilżające do oczu, filtr światła niebieskiego, częste wietrzenie pomieszczenia i pilnowanie wilgotności powietrza. Jest dużo lepiej, ale problem całkowicie nie zniknął, a widzę sporą szansę na poprawę
  • Odpowiedz
bubak
bubak
12.11.2022, 09:44:52
  • 0
Czy ktoś z Was kupował yubikeye na ostatniej promocji cf i otrzymał już zamówienie? U mnie wisi z informacją że jest procesowane a przewidywana data wysyłki to 28.10... natomiast w statusie widać, że jeszcze nawet nie zostało spakowane. Jak to u Was wygląda?

#yubikey #cloudflare
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 12.11.2022, 14:02:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bubak: zamawiałem kolejnego dnia z samego rana, doszły do mnie po 2-3 tygodniach
  • Odpowiedz
Nullek
Nullek
04.10.2022, 12:18:32
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 10.10.2022, 15:58:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nullek: da się go podłączyć do Home Assistant, żeby zautomatyzować to kiedy się włącza?
  • Odpowiedz
Treki
Treki 10.10.2022, 17:51:29
  • 0
@Nullek: mówisz o appce Home Assistant, czy tej od Xiaomi? Słyszałem, że do tego nawilżacza trzeba mieć region chiński, żeby zadziałało z Mi Home.
  • Odpowiedz
kasprzak
kasprzak
17.09.2022, 07:31:11
  • 0
Mirki z #esp32 #arduino #atmega #elektronika
W jaki sposób robicie pomiar baterii? Szukam sprawdzonego rozwiązania żeby przez dzielnik ciągle (np. gdy uC jest uśpiony) nie płynął prąd i oszczędzać w ten sposób baterię, więc pomyślałem o transoptorze żeby była izolacja, żeby on aktywował tranzystor.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 17.09.2022, 07:49:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kasprzak: czy nie wystarczy wykorzystać odpowiednio dużych wartości rezystorów? Prąd będzie płynął ciągle, ale zużycie będzie pomijalne.
  • Odpowiedz
Treki
Treki 05.09.2022, 13:55:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Halo #czestochowa gdzie można zostawić legitnie i najlepiej bezpłatnie auto w weekend przy dworcu PKP? Na Google Maps widzę jakiś parking przy ul. Piłsudskiego, jest on ogólnodostępny, płatny?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki
Autor
05.09.2022, 14:14:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r0bs0n: dzięki Mirku!
  • Odpowiedz
Treki
Treki
Autor
06.09.2022, 09:56:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r0bs0n: a to ciekawostka, właśnie w tych godzinach miałem tam przyjechać i przesiąść się do pociągu xD
  • Odpowiedz

463

Dziwny smog w Polsce w środku lata. RCB ostrzega, a Airly tego nie widzi.

Dziwny smog w Polsce w środku lata. RCB ostrzega, a Airly tego nie widzi.

24.08.2022 w ciągu dnia oficjalne czujniki zanieczyszczeń powietrza pokazywały stężenia pyłów zawieszonych na poziomie 500-600% normy. Dotyczyło to głównie wschodniej Polski. Co dziwne, czujniki Airly w ogóle nie wykryły tych zanieczyszczeń i pokazywały dobrą jakość powietrza, podczas gdy...

badtek
z
youtube.com
dodany: 25.08.2022, 07:31:27
  • 93
  • #
    smog
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekologia
  • #
    warszawa
  • #
    bialystok
  • #
    nauka
Treki
Treki 25.08.2022, 13:46:56
  • 26
@badtek @raven4444: Airly korzysta z tanich czujników, które są bardzo dobre o ile użytkownik zdaje sobie sprawę z ich ograniczeń. Zamiast drogich czujników w stacjach referencyjnych opartych o rozkład masowy cząsteczek, jest prosta metoda optyczna, dzięki czemu czujnik jest tani, ale ma kiepską dokładność przy dużej wilgotności powietrza (występuje kondensacja pary wodnej i zmienia się kąt załamania światła lasera), do tego mierzy tak na prawdę tylko jeden parametr i
Treki
Treki 25.08.2022, 16:52:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@badtek: Tak, powinien to zmierzyć. Ogólnie Airly kombinuje z programowym poprawieniem dokładności pomiarów i moim zdaniem wychodzi im to kiepsko. Mam tylko jeden ich czujnik w zasięgu i rozbieżności między moim czujnikiem zarówno z grzałką jak i bez są spore.
veracholera
veracholera
veracholera
28.07.2022, 11:43:44 via iOS
  • 0
Siema, zrobiłem sobie trasę na komoot i chce ja wrzucić przez fona na wahoo, ale nie widzę jej w Routes w appce Elemnt, w domu zawsze wszystko działało, a teraz jestem u rodziców, podłączony do wifi, a nie może się wczytać. Jakiś pomysł? #wahoo #rower #szosa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 28.07.2022, 15:39:10
  • 0
@veracholera: też miałem kiedyś problem, żeby w darmowej wersji pobierać gpx i wgrywać trasy na Wahoo. Jedyne sensowne rozwiązanie jakie znalazłem, to appka Komoot to GPX (Android), do której udostępniam trasę z Kommot, a następnie dalej do Wahoo.
  • Odpowiedz
red_right_hand
red_right_hand
15.06.2022, 18:10:07 via iOS
  • 1
Używa ktoś tego wosku do łańcucha?Naprawdę taki dobry? #rower #szosa #wykopcanyonclub
redrighthand - Używa ktoś tego wosku do łańcucha?Naprawdę taki dobry? #rower #szosa #...

źródło: comment_1655316607e2QMhepCe5vKNWs6zrnnTC.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 15.06.2022, 18:37:34
  • 2
@red_right_hand: Testuję od 1000 km. Największą zaletą jest fakt, że po przetarciu szmatką schodzi wierzchni pył i łańcuch jest faktycznie czysty, można go dotykać rękami i się nie pobrudzić, więc przy dosmarowywaniu jest już sprawnie. Na minus to, że starcza na relatywnie krótko i po 100-150 km już trzeba dosmarować (choć niektórzy twierdzą, że i 200 km na nim robią), na szczęście nie trzeba już go gruntownie czyścić. Kompletnie nie
  • Odpowiedz
klintoniusz
klintoniusz
31.05.2022, 11:57:09
  • 1
Założyłem do szosy opony 28 i sam już nie wiem. Niby nie obciera, ale luzu minimum. Jeździć, obserwować czy wracać do 25?

#szosa #rower
klintoniusz - Założyłem do szosy opony 28 i sam już nie wiem. Niby nie obciera, ale l...

źródło: comment_1653998226GuG3pJSV5Wq7eIORmah4Vs.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 31.05.2022, 12:34:02
  • 0
@klintoniusz: Ja mam 28c z podobnym prześwitem w przednim kole. Jeżdżę tylko po asfalcie i jest git, nic się nie zapycha, ale poza asfaltem gdy jest choć trochę mokro, to przy widelcu i szczękach zbiera się błoto i rysuje lakier.
  • Odpowiedz
To_ja_moze_pozamiatam
To_ja_moze_pozamiatam
12.05.2022, 14:13:36
  • 0
Wywołuje coś takiego 5 razy żeby pobrać 5 parametrów od użytkownika -3x float i 2x int.

Serial.begin(9600);
Serial.println(F("Podaj współczynnik Xa"));
while (Serial.available () == 0)
{} //czekaj na dane
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 12.05.2022, 14:27:46
  • 0
@To_ja_moze_pozamiatam: dodaj Serial.flush(); po odczytaniu zmiennej
  • Odpowiedz
Treki
Treki 12.05.2022, 14:38:46
  • 0
@To_ja_moze_pozamiatam: pokaż cały kod
  • Odpowiedz
Treki
Treki 12.05.2022, 15:15:54
  • 0
@To_ja_moze_pozamiatam: Skopiowałem kod 1:1 na ESP32 i działa, bez flush() jest tak jak na Twoim screenie. Tak jak wyżej, coś zostaje w buforze, ale nie mam płytki Arduino, żeby sprawdzić.
  • Odpowiedz
meemphis11
meemphis11
08.05.2022, 15:20:18
  • 41
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
meemphis11 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz

źródło: comment_1652023216yhhGfKtsbSB6Ni6DCBm8jk.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 08.05.2022, 16:09:15
  • 2
@dergfell: @adibor: będąc precyzyjnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
  • Strona 4 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.10.2014

    Gadżeciarz
  • Kolarz
    od 12.08.2015

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking