Wpis z mikrobloga

@bandera: prox spika, rozsądna cena, dobrze działa jako zwykła latarka, a tryb migający działa ogłuszająco na nawalonych anglików, więc chyba jest mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bandera: po prostu wg mnie lampka nie jest "specjalna" i czymś co muszę mieć tylko z tego powodu, że ma napis trek, kosztuje dużo i jest popularna.

Poza tym lampki enlee już mi się wcześniej obiły o uszy i już ~kilka/wiele osób polecało wcześniej
  • 0
@pierwszyy: no pytanie czy to nie bedzie zwykla marketowka co rzucaja w biedroce albo lidlu, po prostu sa dobre, popularne chinskie marki na ali ktore sa bardzo dobre np ta offbondage na przod gdzie masz za 45 zł niesamowitą wręcz lampe
@Treki: niestety - micro usb, z usb-c byłoby idealne

@pierwszyy @bandera ocen ma dużo, ale co chwila minimalnie je zmieniają, ja mam 2 komplety ponad rok, uzywam cały rok, gumy solidne, nie ma szans ze coś pęknie, ze cos zgubisz, bardzo dobre same lapmpki, mocno świecą w trybie max, i fajnie ze jest tryb na miganie przez 24h

Kupilem dwie rozne wersje, w realu wyglądają i działają niemal identycznie, róznice to