Wpis z mikrobloga

Hej, mało prawdopodobne, że wśród nas będzie akurat jakiś fan VFB Stuttgart ale może akurat!

Wiem, że wybiegam w przyszłość dosyć mocno ale 4 maja akurat przejazdem będę w Stuttgarcie i pomyślałem, żeby pójść na mecz VFB - FC Bayern Munchen. Orientuje się ktoś jak to wygląda z biletami na takie "bardziej prestiżowe" mecze? Czy da się kupić bilet bez jakiś pośredników czy raczej na Bayern nie ma szans? #bundesliga #pilkanozna #stuttgart #monachium #bayernmonachium #stadiony #niemcy
  • 10
@sluchawki_bez: jedynie możliwość kupna od kogoś poprzez eBay, ewentualnie jakaś grupa na Facebooku kibiców VfB.. byłem kilka razy na VfB i nawet w słabszym okresie o bilety było ciężko, a w szczególności takie spotkania na które chcesz iść zazwyczaj szybko wykupione oraz przede wszystkim najpierw karty członkowskie itp.
@Bojacek: dzięki za rady :) przynajmniej już wiem na czym stoję. Bo np na taki Hoffenheim czy inne Mainz spokojnie można kupić bilety przez ich stronę ale to chyba inny poziom kibicowania. Spróbuję przez tego eBaya albo przez jakąś firmę która „organizuje” coś takiego ale wtedy bilet pewnie taniej niż 500-600 zł nie będzie…
@sluchawki_bez: dokładnie, w moim odczuciu Stuttgart jest w top 5 a może i nawet top 3 pod względem zainteresowania oraz kibicowania w Niemczech i z tego względu trudno o bilety plus dodatkowo jedna z trybun nie jest jeszcze w pełni oddana do użytku ale życzę Ci powodzenia w kupnie biletu bo naprawdę polecam.
W tym sezonie byłem na meczu z Freiburgiem
Bojacek - @sluchawki_bez: dokładnie, w moim odczuciu Stuttgart jest w top 5 a może i ...

źródło: PXL_20230902_145334588

Pobierz
@sluchawki_bez: byłem też w tamtym sezonie na meczu z BVB, bilet kosztował 80€ (bardzo dobre miejsce) ale bez żadnych pośredników, kolega był w stanie załatwić przez innego kolegę wówczas. Na taki Bayern przez pośrednika spokojnie od 100€ w wzwyż tak mi się wydaje. Będę planował na przyszły sezon wykupić członkostwo co będzie dawało mi pierwszeństwo w kupnie biletu, więc jak byś w przyszłości planował spotkanie VfB to może wtedy uda mi
Bojacek - @sluchawki_bez: byłem też w tamtym sezonie na meczu z BVB, bilet kosztował ...

źródło: PXL_20230415_125941334

Pobierz
@Bojacek: wow! ale super :-) ja mam rodzinę niedaleko Stuttgartu i jak byłem mały to parę razy zabrali mnie na jakieś mecze ale nie zapamiętałem tego jakby to miało być TOP5 czy nawet TOP3 w Bundeslidze jeśli chodzi o kibicowanie (może też przez to, że byłem mały). Tym bardziej szkoda, że forma VFB to sinusoida i takie drugie Schalke, czyli chętnie zahaczają o drugą Bundesligę...Co do Freiburga - no to piękny