Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Suezmax
Suezmax

Suezmax

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 134
  • Znaleziska 41
  • Mikroblog 93
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA
22.05.2026, 08:38:31
  • 312
Jak strimował, to wiadomo było, że to się prędzej czy później skończy jakimiś konsekwencjami.
Ale k---a, żeby w--------ć komuś rok bezwzględnego więzienia, 8 lat zakazu strimowania i ponad 50k odszkodowania za jakieś transmisje w necie, gdzie typiary chlały, gadały sobie z czatem i świadomie robiły z siebie pośmiewisko, wobec tego, że za zabicie człowieka potrafią wypuścić z aresztu bo chłop powie ,,nie pamiętam wypadku'' albo skasuje dwie kobity i zwali to na
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 22.05.2026, 09:30:54 via Wykop
  • 2
Wystarczy informacja że jest live, co było poruszane


@kaminarii: Ale przecież sam wiesz, że tak nie było. "Jak coś, to ja mam strimka" to nie oznacza, że "prowadzę transmisje na żywo, aktualnie ogląda nas 1000 osób" jest to zwykłe wprowadzenie w błąd.
  • Odpowiedz
Suezmax
Suezmax
Suezmax 22.05.2026, 10:30:02 via Wykop
  • 1
@kaminarii: Szkoda, że nie miałeś okazji wytłumaczyć tego sędziemu, wtedy by pewnie wydał inny wyrok.
  • Odpowiedz
Suezmax
Suezmax
Suezmax 22.05.2026, 11:54:09 via Wykop
  • 0
@user100: Jak mu groziło do 8 lat, to jak widać z pocałowaniem ręki wział ten rok bezwzględnego więzienia co jest totalną głupotą. Ale przecież Kubuś nigdy nie grzeszył inteligencją i obsrał się najwyższego wyroku.
  • Odpowiedz

347

Premier Magyar: Kiedy wojna się skończy, cała UE wróci do rosyjskiego gazu

Premier Magyar: Kiedy wojna się skończy, cała UE wróci do rosyjskiego gazu

"Sądzę, że kiedy wojna się zakończy, cała Unia Europejska powróci do zakupu rosyjskiego gazu, bo jest on tańszy"

FunkyLife
z
rp.pl
dodany: 21.05.2026, 18:50:52
  • 177
  • #
    wegry
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
Suezmax
Suezmax
Suezmax 22.05.2026, 10:16:12 via Wykop
  • 4
@FoolyKewly: Bo przecież teraz tak się nie dzieje. Te wszystkie gazowce i tankowce płwające do ruskich portów, to tylko przez przypadek xD Gaz i ropa dalej są sprzedawane w milionach m3 przez ruskich, ale przy pomocy spółek pozakładanych w dziwnych krajach.

Z Niemcami po wojnie reszta Europy, też prędzej czy później też zaczeła współpracować, tylko totalny naiwniak mógłby pomyśleć, że teraz będzie inaczej. Wieczna izolacja po pierwsze nie jest realna,

1931

Kazachstan przekaże Gazprom Ukrainie.

Kazachstan przekaże Gazprom Ukrainie.

Sąd w Kazachstanie zezwolił na przymusowe wyegzekwowanie od rosyjskiego Gazpromu kwoty 1,4 mld dolarów na rzecz państwa Ukraińskiego. Kwota zostanie przekazana w postaci zasobów Gazpromu znajdujących się w Kazachstanie.

BArtus
z
bankier.pl
dodany: 22.05.2026, 08:22:03
  • 148
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    gospodarka
  • #
    bekazkacapow
  • #
    rosjawstajezkolan
  • #
    ekonomia
Suezmax
Suezmax
Suezmax 22.05.2026, 10:08:04 via Wykop
  • 51
Doskonale, ekonomiczne dojeżdzanie ruskich, żeby wrócili tam gdzie są mentalnie, do średniowiecza xD
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

model_trzy_zmianowy
model_trzy_zmianowy
22.05.2026, 07:51:36
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 22.05.2026, 09:16:54 via Wykop
  • 0
@ExtraPensja: ale on się dobrowolnie poddał karze, wiec już po robocie.
  • Odpowiedz
Krzysio_misio12
Krzysio_misio12
22.05.2026, 08:06:43
  • 266
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 22.05.2026, 09:16:09 via Wykop
  • 5
jak sie ma choroby psychiczne to sie nie chodzi chlac a-----l do obych ludzi na stream


@styxu: no w i właśnie tutaj jest problem, bo nie ważne jak każdy z nas dobrze bawił się na streamkach u Kubusia to trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać że jest różnica pomiędzy mruknięciem pod nosem jak dziewczyna się rozbiera, że "mam strimka" a zakomunikowanie, że kilka tysięcy ludzi tylko czeka, aż się
  • Odpowiedz
global
global
global
22.05.2026, 02:09:58
  • 1085
Ameryka gra na rozbicie UE. Pompują Nawrockiego, bo projekt PiS zdycha. Nawrocki ma być głową nowej pro-amerykańskiej i antyeuropejskiej partii w Polsce. Te całe rady, czy jak to tam zwał, które Nawrocki stworzył w ostatnim czasie, to ma być jego zaplecze polityczne. Resztę uzupełni się spadochroniarzami z pisu.

Warto przypomnieć kto stoi za napływem uchodźców Do Europy w ostatnich 10 latach. To Ameryka odpowiedzialna jest za kryzys migracyjny. To Ameryka odpowiada za
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 22.05.2026, 08:06:59 via Wykop
  • 2
@duzy240: Najlepiej to jest wtedy gdy Trump wstanie złą nogą i walnie 50% cła na stal z Polski do USA. Właśnie takich sojuszników potrzebujemy xD
  • Odpowiedz
look997
look997
21.05.2026, 23:56:30
  • 649
Alemge1 przegrał: dostał 8 lat zakazu streamowania, rok więzienia i łącznie 55 tysięcy złotych zadośćuczynienia dla trzech dziewczyn. Najpierw same chętnie brały udział w jego streamie, a potem nagle udawały, że nie chciały, nie wiedziały i że upiły się z nim zupełnie przez przypadek!

Niewiarygodny wyrok. Kompletny upadek logiki. Ludzie promujący takie myślenie powinni zostać wystrzeleni rakietą prosto w Słońce!

Podobno w PRL-u było tak, że jak ktoś rozjechał kogoś autem po pijanemu, to
look997 - Alemge1 przegrał: dostał 8 lat zakazu streamowania, rok więzienia i łącznie...

źródło: Screenshot 2026-05-22 at 01-55-54 (obraz JPEG 1440×1080 pikseli) — Skala (97%)

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Suezmax
Suezmax
Suezmax 22.05.2026, 05:44:28 via Wykop
  • 9
@look997: brać do takiej badź co badź, ale delikatnej sprawy wybrać za obrońcę kobietę to xD oj Kubuś, Kubuś. Pewnie jak zwykle poszedł po taniości i skończył z jakąś feministką, której jakoś nawet specjalnie nie zależało na tym, żeby obronić naszego ananasa.

Ale 8 lat bez streamowania to jest jakiś totalny absurd.
  • Odpowiedz

480

Atak na rosyjski ośrodek szkoleniowy. Nie żyje 65 kadetów

Pokaż treści 18+

Atak na rosyjski ośrodek szkoleniowy. Nie żyje 65 kadetów

Ukraina uderzyła w rosyjski ośrodek szkoleniowy oraz produkcji dronów i amunicji - przekazało wojsko. W opublikowanym oświadczeniu napisano, że zginęło 65 rosyjskich kadetów.

Stopa_Szopa
z
tvn24.pl
dodany: 21.05.2026, 05:23:44
  • 59
  • #
    wojnawukrainie
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    drony
Suezmax
Suezmax
Suezmax 21.05.2026, 10:03:49 via Wykop
  • 1
Filmik z ataku dla osób zainteresowanych


@Mikuuuus: Dziękuje, jestem bardzo zainteresowany (ʘ‿ʘ)
zbychuzbychu1
zbychuzbychu1
21.05.2026, 09:01:44
  • 106
#primemma A skąd ja mogłem wiedzieć, że tam nie wolno łowić po zmroku
zbychuzbychu1 - #primemma A skąd ja mogłem wiedzieć, że tam nie wolno łowić po zmroku

źródło: aifaceswap-293048c52a693779e17edbfb7497f8d9

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 21.05.2026, 09:05:31 via Wykop
  • 52
@zbychuzbychu1: Zatańczyłbyś ze szczupakiem na filmiku do tiktoka na tiktoku?
  • Odpowiedz
Suezmax
Suezmax
Suezmax 20.05.2026, 11:53:48
  • 18
Za namową pewnego użytkownika zakupiłem wczoraj akcję BYD, dziś -4%.

Gdzie można to zgłosić?

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
20.05.2026, 11:55:00 via Wykop
  • 5
@Suezmax: najlepiej do kofi banana.
  • Odpowiedz
makolem
makolem
20.05.2026, 12:20:54 via Wykop
  • 11
@Suezmax: a jak by coi gómwno kazali zjeść to też byś chapał?
  • Odpowiedz

562

System chroni nieuczciwych lokatorów. "Nie da się wyegzekwować nawet złotówki

System chroni nieuczciwych lokatorów. "Nie da się wyegzekwować nawet złotówki

Nie płacą czynszu ani mandatów, a mimo to często nie ponoszą realnych konsekwencji. Jak mówi komornik

etepetete
z
biznes.interia.pl
dodany: 20.05.2026, 04:48:18
  • 104
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    nieruchomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
Suezmax
Suezmax
Suezmax 20.05.2026, 10:48:19 via Wykop
  • -5
Skoro według teorii Midelmanna, z jednego mieszkania, można zrobić nieskończoną liczbę mikrokawalerek, to dlaczego nie można w takich przypadkach po prostu dokwaterować mieszkańców? Bądź co bądź, ciągle jesteśmy właścielami mieszkania i o ile nie możemy sami prowadzić czynnosći eksmisji, to wynająć pokój dodatkowym osobom raczej można.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

761

Marek Sobolewski on X: "W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%.

Marek Sobolewski on X: "W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%.

W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%. I nie było powiatu, w którym nie byłoby tego spadku. Gorzej, że ten kryzys jest bardzo nierównomiernie rozłożony – w 77 powiatach spadek był co najmniej dwukrotny, a w Sopocie czy Przemyślu niemal trzykrotny.

Gatts19
z
x.com
dodany: 19.05.2026, 20:18:51
  • 552
  • #
    polska
  • #
    demografia
Suezmax
Suezmax
Suezmax 20.05.2026, 07:49:06 via Wykop
  • 43
Byłem kilka dni temu świadkiem jak w sklepie jakieś dziecko w wózku zaczeło płakać. Ojciec wyciągnął je z wózka i zaczął uspokajać, a przechodząca obok grupka dziewczyn w wieku 20-30 popatrzyła na tą sytuację z największym obrzydzeniem. Wiadomo, że dowód anegtotyczny i to na 10 osobowej grupie, no ale jednak, aż mnie zmroziło z jaką pogardą patrzyły na to dziecko.

A z drugiej stony, jak ktoś im wyciszył macierzyńskie instynkty hedonistycznym trybem
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rafatus69
Rafatus69
18.05.2026, 10:18:51
  • 12
GigaChad Theme Rafatus edition.
Pozdro dla wszystkich dobrych ludzi!
#rafatus #danielmagical #famemma #primemma #patostreamy
Rafatus69 - GigaChad Theme Rafatus edition.
Pozdro dla wszystkich dobrych ludzi!
#raf...

źródło: 9E56B91A-EE3A-439C-B1ED-FA5581067AB2

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 18.05.2026, 11:20:51 via Wykop
  • 0
@Rafatus69: Rafał Pasternak, to nawet nie jest on.
  • Odpowiedz
TTedbundYY
TTedbundYY
18.05.2026, 08:41:08
  • 83
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 18.05.2026, 10:15:51 via Wykop
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

1620

Krzysztof Paszyk BEZCZELNY w Radiu ZET o wieku emerytalnym

Krzysztof Paszyk BEZCZELNY w Radiu ZET o wieku emerytalnym

-Mężczyźni żyją krócej, kobiety dłużej, to nie jest dla pana argument ważny? -NIE JEST, TO JEST STATYSTYKA https://www.youtube.com/live/fXcS1Klj6ew

pafnucy666
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 15.05.2026, 06:18:04
  • 208
  • #
    wiek
  • #
    emerytalny
  • #
    psl
  • #
    polityka
Suezmax
Suezmax
Suezmax 15.05.2026, 08:12:00 via Wykop
  • -3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
15.05.2026, 05:01:32
  • 1004
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 15.05.2026, 07:46:27 via Wykop
  • 52
@ZarodziecMalaryczny997: ja tam zawsze piszę, że Polska to rasistowski i niebezpieczny kraj i żeby przypadkiem nikt nie myslał o przyjeździe tutaj.
Suezmax - @ZarodziecMalaryczny997: ja tam zawsze piszę, że Polska to rasistowski i ni...

źródło: 450px-But_Its_Honest_Work

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
14.05.2026, 12:24:36
  • 64
Biorą do chin elona który już dawno nie kontaktuje od ketaminy xD

#iran #wojna #usa #polityka
robertkk - Biorą do chin elona który już dawno nie kontaktuje od ketaminy xD

#iran #...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 14.05.2026, 13:58:30 via Wykop
  • 3
@robertkk: Czemu od razu od ketaminy? Może tak po ludzku, po prostu jest n------y?
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
14.05.2026, 11:39:58
  • 415
czasem człowiek aż chciałby być takim debilem, podobno głupsi ludzie mają szczęśliwsze życie ehh
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
splinter96 - czasem człowiek aż chciałby być takim debilem, podobno głupsi ludzie maj...

źródło: 1000027500

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 14.05.2026, 13:06:48 via Wykop
  • 3
@splinter96: a dlaczego blueprinty KRABów nie są ogólnodostepne w sieci? Czyżby rząd Tuska, specjalnie ukrywał jakieś wady fabryczne? Skandal, zdrajca!
  • Odpowiedz

288

Odchudzanie: jak wyglądają chińskie 'więzienia dla otyłych'

Odchudzanie: jak wyglądają chińskie 'więzienia dla otyłych'

Wojskowe obozy odchudzania w Chinach wprowadzają ścisły zakaz podjadania oraz obowiązkowe ćwiczenia i ważenie dwa razy dziennie

Dziki_zwierzak
z
bbc.com
dodany: 13.05.2026, 19:51:48
  • 141
  • #
    ciekawostki
  • #
    chiny
  • #
    informacje
  • #
    swiat
Suezmax
Suezmax
Suezmax 14.05.2026, 12:47:30 via Wykop
  • 3
@ElMurano: Polska to kraj skrajnośći. Pomimo, że siłownie wyrastają jak grzyby po deszczu i na każdej z nich brokułowe głowy ustawiają się w kilkumetrowej kolejce do ławy, to jednak ciągle mamy jeden największych wskaźników otyłości pośród młodzieży.

856

Dlaczego czarnoskóra Helena Trojańska w nowej "Odysei" to DURNY POMYSŁ

Dlaczego czarnoskóra Helena Trojańska w nowej "Odysei" to DURNY POMYSŁ

Jak już potwierdzono, w nowej adaptacji "Odysei" w reżyserii Christophera Nolana w bladolicą, złotowłosą greczynkę Helenę, wcieli się czarnoskóra aktorka Lupita Nyongo. Warto przypomnieć, czemu jest to durny pomysł.

DebowyMocny
z
wykop.pl
dodany: 14.05.2026, 06:32:50
  • 289
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    historia
  • #
    swiat
  • #
    film
  • #
    wydarzenia
Suezmax
Suezmax
Suezmax 14.05.2026, 12:42:02 via Wykop
  • 6
Spokojnie, Blackrock pokryje straty, ważne że angenda jest pchana xD

Universal Pictures is a subsidiary of NBCUniversal, which is owned by Comcast Corporation. BlackRock, Inc. is a major institutional shareholder in Comcast Corporation ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 3 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 06.01.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking