Wpis z mikrobloga

No aż mnie Mirki zamurowało. Od 3 miesięcy jestem z laską i ostatnio zaproponowała, że może moglibyśmy urozmaicić nasz seks zapraszając trzecią osobę do łóżka. O dziwo nie powiedziała, że ma już wybranego kolegę, ale powiedziała to w stylu "albo ja albo Ty kogoś znajdziesz i zobaczymy". No ja oczywiście takiej osoby nie mam, bo nigdy o tym nie myślałem. Kurna co za pomysł w ogóle. Jeszcze rozumiem po 5 latach związku jakaś rutyna dopadła, a nie praktycznie na początku znajomości. Od tamtej rozmowy chwilowa abstynencja bo jakoś nie mogę tego pojąć i nie wiem jak się zachować, co robić.

Ktoś był w takiej sytuacji w ogóle? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ona na studiach 23 lata, ja 29.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks
  • 27
  • Odpowiedz
@Someguy3517372: na pewno nie związek, jeszcze się jakoś mocno nie wkręciłeś chyba? Korzystaj zatem, chyba, że nie zniesiesz widoku jak ktoś ją ładuje po same bile, to #!$%@? to
  • Odpowiedz
@Someguy3517372: a może zamiast pisać na wykopie wystarczy jej powiedzieć wprost, że cię to nie kręci i nie chcesz? 29 lat a poziom komunikacji międzyludzkiej na poziomie niemowlaka XD
  • Odpowiedz
Ktoś był w takiej sytuacji w ogóle?


@Someguy3517372: Nie bylem co prawda (nie liczac propozycji mff), bo jestem raczej przystojny. Ale rade dam:

Zamow meska #!$%@?, takiego 70 letniego oblesnego grubego dziada, doplac mu za pissing. Bedzie zadowolona. Ew przyprowadz jakas stara babcie z rozwalana psiocha, zeby miala traume do konca zycia.
  • Odpowiedz
@Someguy3517372 ogólnie jesteś ze śmieciem ludzkim, ja bym zaczął od zbadania się na wenery, duża szansa, że ci już jakieś gówno sprzedała, ale chill podobno teraz z HIVem ludzie dlugo żyją
  • Odpowiedz