Wpis z mikrobloga

Ech kurła, relacja z dziewczyną się zaczyna pogłębiać, a ja tego nie czuję. Zaczynają mnie coraz bardziej irytować takie rzeczy u niej, które mogłbym raczej podejrzewać u jakichś karyn, które mają swoich sebixów.

Zaraz jakiś wykopek napisze "nie zesraj się Panie", ale jakby czuję, że trochę inny poziom życia prezentujemy i inne aspiracje. Może wszystkim dziewczynom teraz w głowie takie pierdoły jak instagram, tik tok i inne gówno? Ostatnio, oprócz seksu z nią to tak za bardzo nie ma na jaki temat pogadać.

Znaleźliśmy się na Tinderze. Ona 23 lata, ja 29. Dziewczyna się zaczyna wkręcać, a ja nie podejmuje żadnej decyzji bo przed nią byłem samotny przez 3 lata po ostatnim związku i teraz choć nie jest najlepiej to jednak kurde fajnie mieć na co dzień do kogo zagadać, mieć trochę bliskości itd. Trochę radości mi to daje i urozmaica codziennie życie. No i co robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 29
  • Odpowiedz
  • 0
@Damntrain nie mogę się wypowiedzieć za wszystkie osoby, ale masz racje. na pewno są wyjatki, ale myślę że to taki znak obecnych czasów. to są rzeczy z których się wyrasta (chyba), ale na to trzeba weryfikacji życiowej. uważam że te 18/23 to nadal mlody, chłonny umysł, który podąża za trendami. Potem to się zweryfikuje
  • Odpowiedz