Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Simpleco

Simpleco

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14754
  • Znaleziska 2105
  • Mikroblog 12649
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 61

518

Nawrocki: Ukraińcy na koniec kolejki

W kolejkach do lekarzy i przychodni pierwszeństwo muszą mieć obywatele Polski stwierdził kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Karol Nawrocki, zapowiadając, że jeśli zostanie głową państwa, to przygotuje ustawę to gwarantującą.

wykopowicz19870808
z
tiny.pl
dodany: 02.06.2025, 09:17:43
  • 227
  • #
    nawrocki
  • #
    wybory
  • #
    wybory2025
  • #
    polityka
  • #
    wyboryprezydenckie2015
Simpleco
Simpleco 02.06.2025, 10:17:21 via Wykop
  • 223
@naszczalnikwolski: podziwiam, że masz jeszcze wiarę, że do kogoś merytoryczne argumenty w tym kraju trafiają.
Simpleco
Simpleco 02.06.2025, 04:39:38
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877
02.06.2025, 04:44:15 via Wykop
  • 5
@Simpleco: Jakie zarzuty ma postawione batyr? Został kiedykolwiek skazany? Zobaczymy co z tymi świadkami Onetu bo jak to była ściema to szczujnia niemiecka do zamknięcia
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877
02.06.2025, 05:04:22 via Wykop
  • 0
@Simpleco: xD
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 01.06.2025, 16:46:04
  • 20
28 054,71 - 42,20 = 28 012,51

Pycha sprawiła że ustawiłem się za zającami na 3:15. Szło nieźle. W okolicach 40 kilometra jeszcze było ramię w ramię i w tym też momencie głowa wysłała silny sygnał "kolego my tak szybko i długo nie biegamy" no i tego kryzysu już nie przeskoczylem. Trzeba było znacząco zwolnić.
Z wyniku jestem mega dumny. Pierwszy maraton w październiku nie poszedł tak jak chciałem i zamiarow łamania 3:30 wyszło
Simpleco - 28 054,71 - 42,20 = 28 012,51

Pycha sprawiła że ustawiłem się za zającami...

źródło: 1000090492

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco
Autor
01.06.2025, 16:52:00 via Wykop
  • 6
@Simpleco:
Simpleco - @Simpleco:

źródło: 1000090494

Pobierz
  • Odpowiedz
duzy_bialy_mis
duzy_bialy_mis
duzy_bialy_mis
01.06.2025, 17:47:31 via Android
  • 2
@Simpleco super wynik! ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 20.05.2025, 08:34:59
  • 3
#zwift #wahoo
Nie kupuj zestawu Zwift ride + kickr core w pakiecie. Zwift bundle z reklamy na stronie Zwift
Pakiet Zwift ride - 1299 €
Brak subskrypcji Zwift w cenie
Razem: 1299 €

Rower
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco
Autor
20.05.2025, 09:33:33 via Wykop
  • 2
@Simpleco: a do tego właśnie się dowiedziałem że moja zona aby jeździć w zwift musi miec osobne konto i płacić drugi abonament...
  • Odpowiedz
piggy
piggy
23.05.2025, 17:19:07 via Wykop
  • 1
Na zestaw jest kod rabatowy 10%, np CZWIFT10 albo ZWIFTMIKE10
  • Odpowiedz

108

ALFABET STANOWSKIEGO: WSZYSCY KANDYDACI NA PREZYDENTA

ALFABET STANOWSKIEGO: WSZYSCY KANDYDACI NA PREZYDENTA

Idźcie i głosujcie sercem. Byle nie na POpis :)

Robson86pn
z
youtube.com
dodany: 16.05.2025, 17:58:28
  • 43
  • #
    polityka
  • #
    kanalzero
  • #
    stanowski
  • #
    wyboryprezydenckie2025
Simpleco
Simpleco 17.05.2025, 17:09:56 via Wykop
  • 0
@tulipana: Stanowski nie pompuje takiej nachalnej propagandy. Raz na jakiś czas nagra coś pozornie bezstronnego aby dać zwolennikom coś do podparcia tezy o jego równie krytycznym spojrzeniu na PiS
Simpleco
Simpleco 17.05.2025, 12:28:41
  • 13
#sztafeta #bieganie #buty #butydobiegania #asics #hoka #biegajzwykopem

Recenzja Hoka Clifton 9 roz. 45
Kupione styczeń 2025
Cena około 450 zł
5 miesięcy ponad 700 km
Simpleco - #sztafeta #bieganie #buty #butydobiegania #asics #hoka #biegajzwykopem

Re...

źródło: WhatsApp Bild 2025-05-17 um 13.51.36_de020e46

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enron
enron
enron
17.05.2025, 14:47:24 via iOS
  • 3
@Simpleco paanie, toż to prawie nówki sztuki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
enteropeptydaza
enteropeptydaza
17.05.2025, 15:29:20 via iOS
  • 3
@Simpleco dobra recenzja, eleganckie buciki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 04.05.2025, 08:39:19
  • 1
#boks
https://www.youtube.com/@RingMagazine/videos
Pełne walki z wczoraj na kanale Ring magazine Lopez, Garcia, Haney
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 02.05.2025, 21:05:22
  • 0
#boks za pare godzin walczy Teofimo Lopez. Na pewno bedzie milo popatrzec. Szkoda ze tak pozno
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acidn
acidn
acidn
02.05.2025, 21:53:35 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

acidn
acidn
acidn
02.05.2025, 22:33:19 via Wykop
  • 0
@Simpleco: Wychodzą
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 28.04.2025, 18:31:36
  • 13
#debata
Pan Pieniążek czyta listy z przedszkola
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 26.04.2025, 22:09:22
  • 1
#boks cieżko zarobione pieniądze. Szkoda że eubank ma taką watę w łapie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 26.04.2025, 21:34:42
  • 0
#boks junior rusza sie jak emeryt w porównaniu do Bena, ale podbródkowy pierwsza klasa. Narazie zasięg działa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 26.04.2025, 21:24:12
  • 0
#boks odważne założenie że dalej będzie wyglądało jak mismatch
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 26.04.2025, 21:11:16
  • 1
#boks szopke o------i z tym docinaniem na walke i konfliktem z ojcem. Marketing wyzszego poziomu. Pewnie problem z wagą to też numer marketingowy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 12.04.2025, 20:57:02
  • 2
#boks ten bęben naprawdę robi wrażenie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 12.04.2025, 20:43:07
  • 1
#boks
Słabo to zaczyna wglądać. Wach może trochę chce ale już nie te lata
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 05.04.2025, 22:08:02
  • 1
#boks organizatorzy chyba wiedzieli jak będzie wyglądać ta walka i postanowili oszczędzić im trochę zdrowia i zakontraktować na 10 rund. dobra walka. szybko sie skończyła
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco 05.04.2025, 21:44:41
  • 2
#boks Joyce to jest na takim etapie kariery że jego mocna szczeka działa na jego niekorzyść. Nie wróżę mu długiej zdrowej starości. Obaj mają podobny styl
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....n
M.....n
konto usunięte 05.04.2025, 21:47:53 via Wykop
  • 2
@Simpleco: mistrzostwa świata w blokowaniu ciosów twarzą
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 05.04.2025, 21:35:43
  • 2
#boks włączyłem przed chwilą. Połowa drugiej rundy a oni wyglądają jakby byli w 11🤔
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....n
M.....n
konto usunięte 05.04.2025, 21:39:22 via Wykop
  • 1
@Simpleco: Joyce ledwo żywy, a i tak pewnie zdecyduje oko Hrgovica
  • Odpowiedz
M.....n
M.....n
konto usunięte 05.04.2025, 21:49:56 via Wykop
  • 1
@Simpleco: mało go Joyce trafia w to oko ostanio
  • Odpowiedz
Simpleco
Simpleco 03.04.2025, 02:53:41
  • 2
#garmin #bieganie #sztafeta #maraton
Siema. Od stycznia lecę na planie przygotowawczym do maratonu garmina. Wszystko robię zgodnie z wytycznymi z zegarka.
Mój styl życia sprawia że często treningi sugerowane przez garmin na początku tygodnia już dzień albo dwa przed biegiem znikają albo bardzo się zmieniają na łatwiejsze co pewnie wyniki z mojej rutyny snu i innych aktywności. Będę robił drugi maraton w życiu i
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepepanpatryk
pepepanpatryk
03.04.2025, 04:59:22 via Wykop
  • 1
@Simpleco: hmm a ustawiłeś wyścig czy trenujesz z Garmin Coach? Wiem że gdzieś się też ustawiało, w który dzień chcesz mieć dłuższy bieg, może mógłbyś ustawić, że każdy Ci pasuje?

Ja nawet nie patrze na treningi dalsze niż za 2 dni bo zazwyczaj i tak się to zmieni po treningu / nocy.
  • Odpowiedz
echelon_
echelon_
03.04.2025, 06:34:57 via Wykop
  • 1
@Simpleco: A ten maraton to na pewno dodany jako wydarzenie główne? Te 15 km to strasznie mało i przy połówce chyba dłużej biegałem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 23
  • Strona 11 z 23
  • >
  • I know who I am! I"m a dude playing the dude, disguised as another dude!!

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.10.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking