Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SendMeAnAngel

SendMeAnAngel

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13670
  • Znaleziska 972
  • Mikroblog 12698
  • Obserwujący 50
  • Obserwowane 6
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 28.04.2026, 02:20:07
  • 0
Jak oszukiwać w Uber / Glovo / Wolt:

1. Podjeżdżasz do punktu.
2. Odbierasz zamówienie.
3. Nie klikasz "ODEBRANE".
4. Znikasz - klient nie zobaczy twojej lokalizacji, dopóki nie odbierzesz.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
28.04.2026, 02:26:50 via Wykop
  • 0
Można jeszcze zgłosić awarię lub inny problem, który uniemożliwia dostarczenie zamówiena.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 27.04.2026, 23:57:55
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 26.04.2026, 07:58:52
  • 0
Kto w #rzeszow handluje #hulajnogaelektryczna #kukirin?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
26.04.2026, 10:21:42 via Wykop
  • 0
@dos_badass: bardziej mi chodzi o autoryzowane / legitne sklepy, bo te z OLX to raczej dropshipping?

Gdzie wszyscy kupują? AliExpress, geekbuying, itd?
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
26.04.2026, 14:44:35 via Wykop
  • 0
Jakieś sklepy w Rzeszowie są, co handlują kukirinami, ale chcę mieć pewność, że to z autoryzowanego źródła. Te hulajnogi mogą różnić się między egzemplarzami, bo z różnych fabryk części wychodzą.

Wyższa liga to Hiley i Dualtron. Chciałem odpłatnie wypożyczyć na testy w Electricall, ale wychodzi na to, że mi nie ufają, bo ktoś rzekomo sobie wypożyczył na dłużej, ale to wymówka, bo nawet nie zadzwonili, więc tam zakupów nie zrobię.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
26.04.2026, 22:37:52 via Wykop
  • 0
@dos_badass: Może G2 na początek, tylko mocniejsze modele (chyba G2 Max i G2 Master) przekraczają dopuszczalną wagę, ale każdy śmiga i nikt tego nie sprawdza.

Wcześniej rozważałem Hiley, tylko są drogie i jeśli mi nie spasuje, to trudniej będzie sprzedać. Minusem był wąski podest, ale w nowszych trochę go poszerzyli. Jeszcze Techlife można wziąć pod uwagę.

Może jakiegoś używanego Kukirin kupię i dam na
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
26.04.2026, 22:53:33 via Wykop
  • 0
Te też polecane
https://mediamarkt.pl/pl/product/_hulajnoga-elektryczna-ausom-dt2-pro-szary-i-zolty-156761143.html
https://mediamarkt.pl/pl/product/_hulajnoga-elektryczna-ausom-l2-max-dual-motor-ciemnoszary-156761632.html

klasa też IP54, czyli słaba wodoodporność

trudno
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
27.04.2026, 07:12:21 via Wykop
  • 0
w g4 masz sprężynowe zawieszenie, ja ważę 100kg, nie czuję żadnych nierówności


@dos_badass: no to ja ważę 70 kg i na mnie sprężynowe zawieszenie może nie działać, chyba że sie to jakoś ustawia

walk assist nie ma, a dla niektórych waga jest wadą, to bydle waży
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
27.04.2026, 07:31:33 via Wykop
  • 0
@dos_badass: pewnie chodzi o wagę, bo większość modeli przekracza 30 kg i domyślnie nie ma limitera 20 km/h, montują je sklepy, które legalnie handlują niektórymi modelami (tymi do 30 kg)

wiesz coś o innych modelach, np. Techlife, Ausom, Hiley?

Ausom słynie jako lepszy zamiennik Kukurina
HIley jako wodoorporna hulajnoga (tylko żeby podest
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 25.04.2026, 17:09:37
  • 2
Opłaca się jutro jeździć Glovo/Uber/Wolt czy lepiej odpocząć, bo niedziela handlowa ludzie będą się szlajać po galeriach? #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majkel_scofield
majkel_scofield
25.04.2026, 17:23:36 via Wykop
  • 3
@SendMeAnAngel: zawsze się opłaca mordo.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 25.04.2026, 08:22:53
  • 2
Znowu BIEK. Dezercja z Glovo. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 25.04.2026, 07:18:04
  • 1
Gdzie są te dane klientów #zonda #zondacrypto w #darknet podzieli się ktoś adresem?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirek63479
mirek63479
25.04.2026, 07:51:54 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: utajnione
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 24.04.2026, 23:31:33
  • 2
Tusk twierdzi, że ruskie czołgi wjadą do NATO już za miesiąc. #ankieta #wojna #przegryw

Czy pójdziesz walczyć?

  • Sam się zgłoszę 25.6% (21)
  • Jak wezwą, to pójdę 12.2% (10)
  • Załatwię papiery, by nie iść 12.2% (10)
  • Będę się ukrywać 23.2% (19)
  • Wyjadę póki czas (dokąd?) 26.8% (22)

Oddanych głosów: 82

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QoTheGreat
QoTheGreat
25.04.2026, 00:20:07 via Wykop
  • 1
@SendMeAnAngel: Uciekne do lasu robić ziemianki a po 3 dniach jak czokoszoki się skończą zdziczeję, będę napadać na babcie w drodze do kościoła. Czokoszokowy bandyta, tak będą mnie nazywać.
  • Odpowiedz
Spioszeq
Spioszeq
25.04.2026, 08:22:18 via Wykop
  • 0
@QoTheGreat:
Chlop co już zaplanował xD Jak każą walczyć to pójdę, żebyście wy nie musieli
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 06.03.2026, 21:52:24
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
24.04.2026, 19:47:14 via Wykop
  • 1
Wiesz dlaczego wolt nie chce mi aktywować konta rok temu dalem zgloszenie to pare miesięcy cisza dzisiaj patrze, że mi anulowali uber, glovo i inne aplikacje bez problemu mi aktywowali konto


@safjkade: Spróbuj jeszcze raz. Wolt i Glovo ograniczają ilość kurierów.

  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
24.04.2026, 21:41:04 via Wykop
  • 0
Tak zrobiłem jak mówisz, napisalem do evelstar i że niby mnie zapisali na tą listę, mogłem w sumie zrobić aktywację zimą mimo, że nie jeździłem bo teraz skończyłem szkołę i chciałbym tak trochę pojeździć na tych aplikacjach, a do tej pory tylko jeździłem na uberze ale on się opłaca tylko pt-so-niedz.


@safjkade: W lecie może być ciężko z aktywacją. Najłatwiej w zimie.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 24.04.2026, 00:26:27
  • 0
Jaka bateria do e-bike, żeby była bezpieczna?

1. Bateria bidon w obudowie z tworzywa
Chyba najmniej bezpieczna, bo zanim uciekniesz, to ci poparzy jaja. Wg mnie to tam jest najbardziej narażona na wstrząsy. Może wyrabiać gwinty na koszyk na bidon i czasami zalecają wiercić dodatkowe gwinty w ramie. Brak miejsca na bidon.

2. Bateria na bagażnik

Najbardziej bezpieczna bateria to...

  • Bateria bidonowa 33.3% (3)
  • Bateria na bagażniku 11.1% (1)
  • Bateria bidonowa w metalowej obudowie 0% (0)
  • Trudno powiedzieć / inna odpowiedź 55.6% (5)

Oddanych głosów: 9

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
24.04.2026, 11:02:39 via Wykop
  • 0
Skup się lepiej na producentach i jakości wykonania


@piwuch: baterie od Nexun sa ok czy szukać jakiejś markowej?
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 24.04.2026, 01:13:13
  • 0
It’s over, lost and gone. #monolord #stonerrock #stonermetal #doommetal #stonerdoom #sluchajzwykopem
SendMeAnAngel - It’s over, lost and gone. #monolord #stonerrock #stonermetal #doommet...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 23.04.2026, 23:48:22
  • 3
Znowu rano jestem sztywny i nie chce mi się wstać, a w dzień nie mam siły. Dopiero w nocy odzyskuję. Boję się iść spać. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 23.04.2026, 22:55:54
  • 2
Pali pali pali pali się
SendMeAnAngel - Pali pali pali pali się
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 23.04.2026, 21:14:19
  • 1
Coraz więcej mobilizacji w Polsce. #wojsko #wojna #ukraina #mobilizacja
SendMeAnAngel - Coraz więcej mobilizacji w Polsce. #wojsko #wojna #ukraina #mobilizac...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
23.04.2026, 21:23:34 via Wykop
  • 4
@SendMeAnAngel: Bardzo dobrze!
  • Odpowiedz
Kotouak
Kotouak
23.04.2026, 21:29:36 via Android
  • 31
@SendMeAnAngel: porucznik onuca xD
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 23.04.2026, 19:32:37
  • 0
Czy po takim potraktowaniu chcielibyście walczyć z wrogiem, czy zjednoczyć się i rozstrzelać dowódców?

Więcej filmów:
https://www.youtube.com/@Відьмак.К/videos
https://www.youtube.com/results?search_query=

Jeśli by was w ten sposób zrekrutowali do wojska, to...

  • Będę wiernie służyć w armii i podporządkuję się 18.2% (10)
  • Będę stawiać opór i nie będę wykonywać poleceń 52.7% (29)
  • Trudno powiedzieć 29.1% (16)

Oddanych głosów: 55

SendMeAnAngel - Czy po takim potraktowaniu chcielibyście walczyć z wrogiem, czy zjedn...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
23.04.2026, 19:48:29 via Wykop
  • 0
Ten jest najlepszy, ale nie da się osadzić na Wykopie: https://www.sadol.pl/t/606286

https://www.youtube.com/results?search_query=busification+in+ukraine

Świat to musi zobaczyć. Może jakiś youtuber pokusi się o kompilację?
SendMeAnAngel - Ten jest najlepszy, ale nie da się osadzić na Wykopie: https://www.sa...
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
23.04.2026, 20:13:49 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
23.04.2026, 20:15:50 via Wykop
  • 0
Film z Sadistic znaleziony na YouTube - TCC taranuje rowerzystę - kompilacja filmów 20 minut. Czy to już Rosja?
SendMeAnAngel - Film z Sadistic znaleziony na YouTube - TCC taranuje rowerzystę - kom...
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
23.04.2026, 20:23:33 via Wykop
  • 0
Strona spadła z rowerka: https://web.archive.org/web/20250315173830/https://uadraftmuseum.ch/incidents
SendMeAnAngel - Strona spadła z rowerka: https://web.archive.org/web/20250315173830/h...
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
23.04.2026, 20:29:03 via Wykop
  • 0
Film po polsku. Już niedługo tak może być u nas.
SendMeAnAngel - Film po polsku. Już niedługo tak może być u nas.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
23.04.2026, 20:41:20 via Wykop
  • 0
Pelikanie, tak jest na całym świecie. Nie stawisz się na wezwanie to postawią cię tam sami. Tak to działa.


@KwadratF1: Nie w tak brutalny sposób. Na filmach widzimy standardy rosyjskie i białoruskie. Na co najmniej kilku filmach żandarmi pobili poborowych, chociaż nie stawiali dużego oporu.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 23.04.2026, 18:54:51
  • 1
Łapanki na front. To przypomina standardy III świata. Czy u nas będzie tak samo? Przecież większość osób z tych filmów nie nadaje się do walki. Wyślą ich na pierwszą linię i po kilku dniach wrócą trumny. To zbrodnia wojenna na obywatelach. #ukraina #wojna #lapanka

https://www.sadol.pl/tag/łapanka
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
23.04.2026, 19:14:14 via Wykop
  • 0
Jak się na YouTube wpisze Бусифікація to tego więcej wyskakuje. Zachowajcie kopie dla potomnych.

Tu jest też dużo: https://www.youtube.com/@Відьмак.К/videos
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 23.04.2026, 18:19:12
  • 0
Każdy kolarz kiedyś zginie pod kołami. #przegryw #takaprawda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 22.04.2026, 19:25:10
  • 1
Dopiero teraz sczaiłem, że na #pyszne #pysznepl voucher trzeba wpisać w postaci: numer_karty#pin
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 22.04.2026, 15:47:43
  • 0
Czy ma ktoś wiedzę o silnikach Grin Technologies? Oprócz tego, że jest lżejszy (4,3 kg) w porównaniu do MXUS (6,4 kg), czyli o 33%, to wykonany z lepszych komponentów i ma czujnik momentu obrotowego (oprócz PAS).

Koszt €1000 z budową koła. Do tego sterownik i bateria. Wysyłka z Francji do 30 dni.

https://grintech.eu/shop/electric-bicycle-parts/motors/grin-all-axle-hub-rear.html
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 22.04.2026, 10:48:45
  • 1
Jeśli giełda nie może ruszać środków klientów, to w jaki sposób:

1. Może oferować usługę "klient płaci za towar BTC, a tobie wypłacimy PLN"?
2. Może oferować grę na dźwigni, bo pieniędzy nie wyczaruje z kapelusza?
3. Może oferować błyskawiczne wymiany jak w kantorze lub u maklera?

Kanga
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kokolino11
kokolino11
kokolino11
22.04.2026, 11:16:31 via Wykop
  • 4
@krebul: chyba nie zauważyłeś, że nie ma polskich giełd. A ten śmieszne dyrektywy i przepisy UE widać jak działają, audytują portfel do którego giełda nie ma dostępu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kokolino11
kokolino11
kokolino11
22.04.2026, 13:21:12 via Wykop
  • 1
@krebul: W PL to ostały się jakieś małe kantorki ugniatane z każdej strony durnymi przepisami, podczas gdy najwięksi gracze kręcą lody w majestacie pato dyrektyw UE.

Człowiek robi kyce, amle srele po to by finalnie poczuł się bardziej wydymany jak w tym przypadku.
Niech UE i Estonia zwraca teraz kasę inwestorom.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 22.04.2026, 00:26:15
  • 3
Kolejne forum upadło i przeniosło się na Discorda. Może to wygodniejsza forma komunikacji, ale scentralizowana, zależna od jednego dostawcy, jakim jest Discord Inc. i od zamkniętego oprogramowania. Właśnie zaprzeczyli idei wolności, na jakiej powstał Bitcoin.

#kryptowaluty #bitcoin #forum #internet #discord
SendMeAnAngel - Kolejne forum upadło i przeniosło się na Discorda. Może to wygodniejs...

źródło: koniecforum

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BukaMaster
BukaMaster
22.04.2026, 00:29:50 via Wykop
  • 1
@SendMeAnAngel: co to ten discord? Opłaca.sie instalować, jak to działa?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 20
  • Strona 8 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.12.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.02.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking