Jakieś sklepy w Rzeszowie są, co handlują kukirinami, ale chcę mieć pewność, że to z autoryzowanego źródła. Te hulajnogi mogą różnić się między egzemplarzami, bo z różnych fabryk części wychodzą.
Wyższa liga to Hiley i Dualtron. Chciałem odpłatnie wypożyczyć na testy w Electricall, ale wychodzi na to, że mi nie ufają, bo ktoś rzekomo sobie wypożyczył na dłużej, ale to wymówka, bo nawet nie zadzwonili, więc tam zakupów nie zrobię.
@dos_badass: Może G2 na początek, tylko mocniejsze modele (chyba G2 Max i G2 Master) przekraczają dopuszczalną wagę, ale każdy śmiga i nikt tego nie sprawdza.
Wcześniej rozważałem Hiley, tylko są drogie i jeśli mi nie spasuje, to trudniej będzie sprzedać. Minusem był wąski podest, ale w nowszych trochę go poszerzyli. Jeszcze Techlife można wziąć pod uwagę.
@dos_badass: pewnie chodzi o wagę, bo większość modeli przekracza 30 kg i domyślnie nie ma limitera 20 km/h, montują je sklepy, które legalnie handlują niektórymi modelami (tymi do 30 kg)
wiesz coś o innych modelach, np. Techlife, Ausom, Hiley?
Ausom słynie jako lepszy zamiennik Kukurina HIley jako wodoorporna hulajnoga (tylko żeby podest
@SendMeAnAngel: Uciekne do lasu robić ziemianki a po 3 dniach jak czokoszoki się skończą zdziczeję, będę napadać na babcie w drodze do kościoła. Czokoszokowy bandyta, tak będą mnie nazywać.
Wiesz dlaczego wolt nie chce mi aktywować konta rok temu dalem zgloszenie to pare miesięcy cisza dzisiaj patrze, że mi anulowali uber, glovo i inne aplikacje bez problemu mi aktywowali konto
@safjkade: Spróbuj jeszcze raz. Wolt i Glovo ograniczają ilość kurierów.
Tak zrobiłem jak mówisz, napisalem do evelstar i że niby mnie zapisali na tą listę, mogłem w sumie zrobić aktywację zimą mimo, że nie jeździłem bo teraz skończyłem szkołę i chciałbym tak trochę pojeździć na tych aplikacjach, a do tej pory tylko jeździłem na uberze ale on się opłaca tylko pt-so-niedz.
@safjkade: W lecie może być ciężko z aktywacją. Najłatwiej w zimie.
1. Bateria bidon w obudowie z tworzywa Chyba najmniej bezpieczna, bo zanim uciekniesz, to ci poparzy jaja. Wg mnie to tam jest najbardziej narażona na wstrząsy. Może wyrabiać gwinty na koszyk na bidon i czasami zalecają wiercić dodatkowe gwinty w ramie. Brak miejsca na bidon.
Pelikanie, tak jest na całym świecie. Nie stawisz się na wezwanie to postawią cię tam sami. Tak to działa.
@KwadratF1: Nie w tak brutalny sposób. Na filmach widzimy standardy rosyjskie i białoruskie. Na co najmniej kilku filmach żandarmi pobili poborowych, chociaż nie stawiali dużego oporu.
Łapanki na front. To przypomina standardy III świata. Czy u nas będzie tak samo? Przecież większość osób z tych filmów nie nadaje się do walki. Wyślą ich na pierwszą linię i po kilku dniach wrócą trumny. To zbrodnia wojenna na obywatelach. #ukraina #wojna #lapanka
Czy ma ktoś wiedzę o silnikach Grin Technologies? Oprócz tego, że jest lżejszy (4,3 kg) w porównaniu do MXUS (6,4 kg), czyli o 33%, to wykonany z lepszych komponentów i ma czujnik momentu obrotowego (oprócz PAS).
Koszt €1000 z budową koła. Do tego sterownik i bateria. Wysyłka z Francji do 30 dni.
Jeśli giełda nie może ruszać środków klientów, to w jaki sposób:
1. Może oferować usługę "klient płaci za towar BTC, a tobie wypłacimy PLN"? 2. Może oferować grę na dźwigni, bo pieniędzy nie wyczaruje z kapelusza? 3. Może oferować błyskawiczne wymiany jak w kantorze lub u maklera?
@krebul: chyba nie zauważyłeś, że nie ma polskich giełd. A ten śmieszne dyrektywy i przepisy UE widać jak działają, audytują portfel do którego giełda nie ma dostępu ( ͡°͜ʖ͡°)
@krebul: W PL to ostały się jakieś małe kantorki ugniatane z każdej strony durnymi przepisami, podczas gdy najwięksi gracze kręcą lody w majestacie pato dyrektyw UE.
Człowiek robi kyce, amle srele po to by finalnie poczuł się bardziej wydymany jak w tym przypadku. Niech UE i Estonia zwraca teraz kasę inwestorom.
Kolejne forum upadło i przeniosło się na Discorda. Może to wygodniejsza forma komunikacji, ale scentralizowana, zależna od jednego dostawcy, jakim jest Discord Inc. i od zamkniętego oprogramowania. Właśnie zaprzeczyli idei wolności, na jakiej powstał Bitcoin.
1. Podjeżdżasz do punktu.
2. Odbierasz zamówienie.
3. Nie klikasz "ODEBRANE".
4. Znikasz - klient nie zobaczy twojej lokalizacji, dopóki nie odbierzesz.