Za tydzień lub dwa wychodzę z delivery, bo mnie to już wkurza, ale na razie robię to, bo na razie nie ma co innego robić, a na melinie nie da się siedzieć. To było fajne, aby po prawdziwej pracy pojeździć i się poruszać, to lepsze niż wygibasy na pakerni, ale robić to na pełny etat, to męczy. Nie wiem, dlaczego, bo co tu męczącego, ale padam po powrocie, a pod koniec tracę
W kolarstwie to najgorszy sezon wyścigowy: ☔ beznadziejna pogoda 🔨 rozwalone mieszkanie 🥗 brak możliwości gotowania 🚲 opuszczam treningi 🛌 nie wysypiam się
Czy u nas nie może być normalnej pogody, tylko albo zimno, albo gorąc i spiekota, albo 40°C i burze? Miałem jutro jechać na zawody, ale chyba odpuszczę. Jeśli prognozy się sprawdzą, to za tydzień na kolejnych zawodach będzie ekstremalny upał. #przegryw
Przypominam, że w Rzeszowie wystartował Bols Food. Jak coś będziecie zamawiać, to obczajcie tam, bo chyba na start są lepsze ceny. No i brakuje mi 3 dostaw, aby dostać bonus, więc zamawiać. #przegryw #jedzenie #pizza #bolt #boltfood
Skoro i tak robią po swojemu, a nie tak, jak było wcześniej ustalone, to ja się więcej nie angażuje. Dostaną projekty i ja już nie przyłożę ręki do tej dewastacji. Nie chciałem tego. Niech osoby, co nalegały, się tym zajmują. Ja tylko uległem i nie zatrzymałem tej katastrofy na czas. #przegryw
Na potwierdzenie poczytajcie wpisy z 2024 i 2025.
Nie chciałem zaczynać, dopóki nie będzie projektu, dopóki ktoś tu mieszka,
Jako kolarz i komputerowiec zacząłem doceniać to mieszkanie i ubolewam nad tym, że to wszystko obrócono w pył. Podłogi idealne dla kogoś, kto uprawia kolarstwo, trzyma sprzęt i pracuje w domu. Jak naniesiesz syfu, to dywany to wchłoną, a wykładziny nie przepuszczą wody. Chodzi się miękko, co jest istotne na kolana i jak musisz przejść w butach SPD. Przyzwyczajono nas do płytek, teraz do paneli, ale jednak stare rozwiązania miały swoje zalety.
Muszę wrócić do tematu, bo po pół roku przerwy majster sam przyszedł i na siłę chce coś robić, nie czekając na koniec okresu grzewczego. Wrzucam propozycje łazienki, ale teraz możliwe są do wykonania tylko 1 i 4, gdyż po lewej jest zamontowany grzejnik.
Twój pomysł może jest dobry, ale pod pralką zrobiłbym miejsce na nogi, a na pralce umywalkę. Tylko że oni już chcą robić, bo nie przyjdą i robią, co chcą. Teraz kują w ścianach nośnych. Choć mogliby robić co innego, np. kuchnię.
@SendMeAnAngel: Ale ja Ci już pisałem że zrobienie miejsca na nogi nie jest niczym problematycznym bo pralka w wersji mini jest wąska, a blat możesz zrobić z nawisem. Więc to
Jak jest w #mediaexpertTowar dostępny w sklepie (może być na ekspozycji) to znaczy, że był udostępniony do zabawy? Chcę kupić gogle VR Meta Quest, ale jak jest z ekspozycji, to odpuszczę i lepiej zamówię przez Internet. #zakupy #vr
@SendMeAnAngel: no jeśli są takie pokazowe gogle, to może być że to są włąśnie takie. Ale też nie musi tak być. Po prostu ten status pojawia sie automatycznie
W środowisku rowerowym znam dużo osób, co nie mają prawa jazdy i chyba to ich skłoniło do jazdy rowerem, bo gdyby zrobili prawko, to by kupili gruza i by wszędzie jeździli gruzem. Kiedy pytam o powody, to rzadko są to przyczyny zdrowotne, a zazwyczaj brak kasy, strach, niechęć, odkładanie tego na przyszłość (a to ludzie 30+ i 40+). Ale żeby nie było, to większość rowerzystów ma prawo jazdy, zwłaszcza szosowi. Na
Mam 27 lat i po raz drugi podchodzę do nauki jazdy. Nie należę do osób, które dobrze radzą sobie ze stresem, ale tym razem muszę zrobić to prawko. W skrócie – dziadkowie są już starsi i czasami trzeba ich gdzieś zawieźć.
Macie jakieś porady dla początkującego? Stresuję się
@SendMeAnAngel: dobrze napisane. Ja bym jeszcze dodał dobrą metodę na stres przed egzamin czy pierwszymi razami za kółkiem, bez instruktora. Jeżeli się boisz to zrozumiałe. Prowadzenie pojazdu to duża odpowiedzialność. Żeby rozładować stres i poczuć ten flow, na ogół wystarczy małpka przed trasą! Od 100 do 200ml koloru powinno załatwić sprawę. Taka ilość nie powinna wpłynąć negatywnie na funkcje motoryczne ani czas reakcji, jednicześnie zdejmie z Ciebie ciężar zlstresu i
- Cześć Kliencie. Nasz Zespół zauważył, że oddalasz się od miejsca odbioru, które oznaczyłeś w aplikacji (Rondo Kurierów AK). Jeśli nie wrócisz w ciągu 7 minut, dostawca skonsumuje twoje zamówienie pod twoim blokiem. Pozdrawiamy i życzymy miłego popołudnia.
@dzem_z_rzodkiewki: nie przesadzaj, ludzie nawet na KuKirinach robią ogromne przebiegi. Nawet przy dojazdach xx km codziennie na gwarancji nie ma co się za bardzo tam dziać.
Monocykl ma jedną wadę - opowiem na przykładzie: skręcałem kiedyś na parking, z naprzeciwka chodnikiem jechał monocykl, ja miałem pierwszeństwo ale i tak się zatrzymałem - gość na monocyklu się przestraszył, zahamował nagle i sobie głupi ryj rozwalił. Stabilność w sytuacjach awaryjnych.
@Atreyu: mam rower MTB, rower szosowy, hulajnogę hiley i monocykl leaperkim. Z wszystkich najbezpieczniejszy, najbardziej trwały i najbardziej praktyczny jest monocykl - może mocniej zahamować niż hulajnoga w której przelecisz przez kierownicę - pewnie gość nie miał skilla
Masz rację że kukiriny przejadą daleko ale po suchym i równym. Jak zaczniesz "używać" sprzętu to w rok się go pozbędziesz. Monocykl przy tym jest niezniszczalny a przez nierówności dosłownie przepływa -
źródło: 20260614_201359
Pobierz