Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko133
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SendMeAnAngel

SendMeAnAngel

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13580
  • Znaleziska 972
  • Mikroblog 12608
  • Obserwujący 49
  • Obserwowane 6
  • Dodane (5709)
  • Komentowane (3948)
  • Plusowane (2951)
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 5 godz. i 26 min temu
  • 5
#rzeszow #podkarpacie #tecza #fotografiamobilna
SendMeAnAngel - #rzeszow #podkarpacie #tecza #fotografiamobilna

źródło: 20260614_201359

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LisekUrwisek
LisekUrwisek
5 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 1
@SendMeAnAngel: w końcu ktoś tu wrzuca coś innego niż #rzeslon
  • Odpowiedz
kingcel
kingcel
5 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@LisekUrwisek: bo to #rzeslon to zdjęcie robił
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 6 godz. i 46 min temu
  • 5
Za tydzień lub dwa wychodzę z delivery, bo mnie to już wkurza, ale na razie robię to, bo na razie nie ma co innego robić, a na melinie nie da się siedzieć. To było fajne, aby po prawdziwej pracy pojeździć i się poruszać, to lepsze niż wygibasy na pakerni, ale robić to na pełny etat, to męczy. Nie wiem, dlaczego, bo co tu męczącego, ale padam po powrocie, a pod koniec tracę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anonim5
Anonim5
6 godz. i 40 min temu via Android
  • 1
@SendMeAnAngel deliverka skończyła się w 2024 roku
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
6 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
deliverka skończyła się w 2024 roku


@Anonim5: Czemu tak sądzisz? Rozwiń.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel wczoraj, 00:25:06
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
wczoraj, 00:25:35 via Wykop
  • 5
@SendMeAnAngel: Ostrożnie (!)
  • Odpowiedz
latajacy_napletek
latajacy_napletek
wczoraj, 00:33:50 via Wykop
  • 4
@SendMeAnAngel:
latajacy_napletek - @SendMeAnAngel:

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel przedwczoraj, 02:24:32
  • 3
W kolarstwie to najgorszy sezon wyścigowy:
☔ beznadziejna pogoda
🔨 rozwalone mieszkanie
🥗 brak możliwości gotowania
🚲 opuszczam treningi
🛌 nie wysypiam się
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel przedwczoraj, 02:05:26
  • 4
Czy u nas nie może być normalnej pogody, tylko albo zimno, albo gorąc i spiekota, albo 40°C i burze? Miałem jutro jechać na zawody, ale chyba odpuszczę. Jeśli prognozy się sprawdzą, to za tydzień na kolejnych zawodach będzie ekstremalny upał. #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
przedwczoraj, 07:12:55 via Wypiek
  • 0
@SendMeAnAngel jak zawsze znajdzie się powód by wytłumaczyć swoje lenistwo
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 12.06.2026, 13:47:04
  • 5
#programista15k #linux #heheszki #przegryw #bsod #rzeszow #informatyka #lazienka #komputery
SendMeAnAngel - #programista15k #linux #heheszki #przegryw #bsod #rzeszow #informatyk...

źródło: kelner_panic(1)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sirpingus
sirpingus
sirpingus
przedwczoraj, 12:37:08 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: ktoś ugotował malinkę?
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 11.06.2026, 18:00:06
  • 3
Przypominam, że w Rzeszowie wystartował Bols Food. Jak coś będziecie zamawiać, to obczajcie tam, bo chyba na start są lepsze ceny. No i brakuje mi 3 dostaw, aby dostać bonus, więc zamawiać. #przegryw #jedzenie #pizza #bolt #boltfood

https://bolt.eu/pl-pl/food/

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10.06.2026, 23:35:53
  • 1
Skoro i tak robią po swojemu, a nie tak, jak było wcześniej ustalone, to ja się więcej nie angażuje. Dostaną projekty i ja już nie przyłożę ręki do tej dewastacji. Nie chciałem tego. Niech osoby, co nalegały, się tym zajmują. Ja tylko uległem i nie zatrzymałem tej katastrofy na czas. #przegryw

Na potwierdzenie poczytajcie wpisy z 2024 i 2025.

Nie chciałem zaczynać, dopóki nie będzie projektu, dopóki ktoś tu mieszka,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10.06.2026, 23:31:13
  • 2
Leje cały czas i jak do całodobowego iść. #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
10.06.2026, 23:31:58 via Wykop
  • 2
@SendMeAnAngel: co chcialbys tam kupic powiedz nam
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10.06.2026, 13:34:06
  • 0
Niedobry kur_ier #przegryw #glovo #delivery
SendMeAnAngel - Niedobry kur_ier #przegryw #glovo #delivery

źródło: Screenshot_20260610_135513_Glovo Rider

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NorthWalker
NorthWalker
10.06.2026, 13:39:31 via Android
  • 1

Komentarz usunięty przez moderatora

ElMurano
ElMurano
10.06.2026, 14:06:41 via Wykop
  • 1

Komentarz usunięty przez moderatora

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10.06.2026, 10:11:49
  • 8
#dziendobry #rzeszow #przegryw #ebike
SendMeAnAngel - #dziendobry #rzeszow #przegryw #ebike

źródło: 20260610_120730

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamykowsky
kamykowsky
kamykowsky
10.06.2026, 10:16:16 via Wykop
  • 2
kamykowsky

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-10 121534

Pobierz
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
10.06.2026, 10:19:52 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: Ten krwawy Jezus na krzyżu to niezła atrakcja
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10.06.2026, 08:27:28
  • 1
Jako kolarz i komputerowiec zacząłem doceniać to mieszkanie i ubolewam nad tym, że to wszystko obrócono w pył. Podłogi idealne dla kogoś, kto uprawia kolarstwo, trzyma sprzęt i pracuje w domu. Jak naniesiesz syfu, to dywany to wchłoną, a wykładziny nie przepuszczą wody. Chodzi się miękko, co jest istotne na kolana i jak musisz przejść w butach SPD. Przyzwyczajono nas do płytek, teraz do paneli, ale jednak stare rozwiązania miały swoje zalety.
SendMeAnAngel - Jako kolarz i komputerowiec zacząłem doceniać to mieszkanie i ubolewa...

źródło: 3e773a634c18df30344263ff79ed07f7a15279a106f9fa03b715718183bf03b7

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LisekUrwisek
LisekUrwisek
10.06.2026, 09:35:52 via Wykop
  • 1
@SendMeAnAngel: ile chłop dał za to mieszkanie?
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
17 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: Nie wiem co prawda dlaczego do końca, ale mam wrażenie iż jest to zajebiste strategiczne miejsce do tego żeby tam postawić komputer xD
Cztero0404 - @SendMeAnAngel: Nie wiem co prawda dlaczego do końca, ale mam wrażenie i...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-06-14_123359_wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10.06.2026, 07:58:18
  • 3
Czarno widzę taki układ w tak małej łazience. Dlatego chciałem sam porobić różne wizualizacje.

Nie chce im sie doprowadzić wody pod umywalkę po lewej stronie? Sąsiedzi tam przenosili umywalki.

Albo trzeba wrócić do koncepcji, ze wszystko bedzie kompaktowe: pralka w lewym tylnym kącie, okrągły prysznic w prawym kącie i umywalka 40 cm.

Zaraz
@SendMeAnAngel +2
Muszę wrócić do tematu, bo po pół roku przerwy majster sam przyszedł i na siłę chce coś robić, nie czekając na koniec okresu grzewczego. Wrzucam propozycje łazienki, ale teraz możliwe są do wykonania tylko 1 i 4, gdyż po lewej jest zamontowany grzejnik.

1 - kompaktowo, mało przeróbek,
więcej
SendMeAnAngel - Czarno widzę taki układ w tak małej łazience. Dlatego chciałem sam po...

źródło: 20260610_092812(1)

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
10.06.2026, 08:01:00 via Wykop
  • 5
@SendMeAnAngel: powiem ci że ten biały czysty pachnący papier toaletowy na kiblu ni jak nie pasuje do aranżacji tego pomieszczenia
  • Odpowiedz
Cudi3
Cudi3
10.06.2026, 10:41:45 via Wykop
  • 3
Twój pomysł może jest dobry, ale pod pralką zrobiłbym miejsce na nogi, a na pralce umywalkę. Tylko że oni już chcą robić, bo nie przyjdą i robią, co chcą. Teraz kują w ścianach nośnych. Choć mogliby robić co innego, np. kuchnię.


@SendMeAnAngel: Ale ja Ci już pisałem że zrobienie miejsca na nogi nie jest niczym problematycznym bo pralka w wersji mini jest wąska, a blat możesz zrobić z nawisem. Więc to
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 09.06.2026, 17:26:24
  • 0
Jak jest w #mediaexpert Towar dostępny w sklepie (może być na ekspozycji) to znaczy, że był udostępniony do zabawy? Chcę kupić gogle VR Meta Quest, ale jak jest z ekspozycji, to odpuszczę i lepiej zamówię przez Internet. #zakupy #vr
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kubako
kubako
09.06.2026, 18:22:45 via Wykop
  • 1
@SendMeAnAngel: no jeśli są takie pokazowe gogle, to może być że to są włąśnie takie. Ale też nie musi tak być. Po prostu ten status pojawia sie automatycznie
  • Odpowiedz
tomek7322
tomek7322
09.06.2026, 20:20:17 via Android
  • 0
@SendMeAnAngel: jak zamowisz przez Neta to masz 14 dni na odstąpienie od umowy w razie czego.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 09.06.2026, 12:48:26
  • 4
W środowisku rowerowym znam dużo osób, co nie mają prawa jazdy i chyba to ich skłoniło do jazdy rowerem, bo gdyby zrobili prawko, to by kupili gruza i by wszędzie jeździli gruzem. Kiedy pytam o powody, to rzadko są to przyczyny zdrowotne, a zazwyczaj brak kasy, strach, niechęć, odkładanie tego na przyszłość (a to ludzie 30+ i 40+). Ale żeby nie było, to większość rowerzystów ma prawo jazdy, zwłaszcza szosowi. Na
@SaintWykopek +57
Mam 27 lat i po raz drugi podchodzę do nauki jazdy. Nie należę do osób, które dobrze radzą sobie ze stresem, ale tym razem muszę zrobić to prawko. W skrócie – dziadkowie są już starsi i czasami trzeba ich gdzieś zawieźć.

Macie jakieś porady dla początkującego? Stresuję się
więcej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

The_Czop_Show
The_Czop_Show
09.06.2026, 12:55:40 via Wykop
  • 1
@SendMeAnAngel: dobrze napisane. Ja bym jeszcze dodał dobrą metodę na stres przed egzamin czy pierwszymi razami za kółkiem, bez instruktora. Jeżeli się boisz to zrozumiałe. Prowadzenie pojazdu to duża odpowiedzialność. Żeby rozładować stres i poczuć ten flow, na ogół wystarczy małpka przed trasą! Od 100 do 200ml koloru powinno załatwić sprawę. Taka ilość nie powinna wpłynąć negatywnie na funkcje motoryczne ani czas reakcji, jednicześnie zdejmie z Ciebie ciężar zlstresu i
  • Odpowiedz
msuma
msuma
09.06.2026, 14:00:01 via Wykop
  • 0
@Argonzz: Przede wszystkim na egzaminie na motocykl egzaminator nie ma możliwości nacisnąć hamulca za byle co.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 09.06.2026, 12:14:19
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LisekUrwisek
LisekUrwisek
09.06.2026, 12:28:47 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: a jak kupe chłop robi
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 09.06.2026, 11:44:15
  • 1
- Cześć Kliencie. Nasz Zespół zauważył, że oddalasz się od miejsca odbioru, które oznaczyłeś w aplikacji (Rondo Kurierów AK). Jeśli nie wrócisz w ciągu 7 minut, dostawca skonsumuje twoje zamówienie pod twoim blokiem. Pozdrawiamy i życzymy miłego popołudnia.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 09.06.2026, 10:39:29
  • 1
Pooglądałem KuKiriny, przejechałem się Hiley Tiger EVO GTR, no i trudny wybór, bo:

- Hiley - waga legalna, amortyzacja OK, ale podest mógłby być szerzy, a czemu oni go ścięli po bokach?

- KuKiriny - tańsze, ale jedyny sensowny model to G3 Pro, tylko ten potwór waży prawie 40 kg

Z

Hiley czy KuKirin?

  • Hiley 60.0% (3)
  • KuKirin 40.0% (2)

Oddanych głosów: 5

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atreyu
Atreyu
10.06.2026, 18:09:45 via Wykop
  • 0
monocykl elektryczny


@dzem_z_rzodkiewki: nie przesadzaj, ludzie nawet na KuKirinach robią ogromne przebiegi. Nawet przy dojazdach xx km codziennie na gwarancji nie ma co się za bardzo tam dziać.

Monocykl ma jedną wadę - opowiem na przykładzie: skręcałem kiedyś na parking, z naprzeciwka chodnikiem jechał monocykl, ja miałem pierwszeństwo ale i tak się zatrzymałem - gość na monocyklu się przestraszył, zahamował nagle i sobie głupi ryj rozwalił. Stabilność w sytuacjach awaryjnych.
  • Odpowiedz
dzem_z_rzodkiewki
dzem_z_rzodkiewki
10.06.2026, 18:15:53 via Wykop
  • 0
@Atreyu: mam rower MTB, rower szosowy, hulajnogę hiley i monocykl leaperkim. Z wszystkich najbezpieczniejszy, najbardziej trwały i najbardziej praktyczny jest monocykl - może mocniej zahamować niż hulajnoga w której przelecisz przez kierownicę - pewnie gość nie miał skilla

Masz rację że kukiriny przejadą daleko ale po suchym i równym. Jak zaczniesz "używać" sprzętu to w rok się go pozbędziesz. Monocykl przy tym jest niezniszczalny a przez nierówności dosłownie przepływa -
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 09.06.2026, 10:28:09
  • 0
Polecacie jakiś hotel w okolicach Skały / Gołczy, gdzie można przechować rower? Na kilka dni lub na tydzień. #krakow #malopolska
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 09.06.2026, 09:34:35
  • 3
Zapomniałem w nocy naładować rower, a wczoraj cała bateria poszła, ech... #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 159
  • Strona 1 z 159
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.12.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.02.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking