Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SendMeAnAngel

SendMeAnAngel

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13631
  • Znaleziska 972
  • Mikroblog 12659
  • Obserwujący 50
  • Obserwowane 6
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 6 godz. i 41 min temu
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patryk9038555
patryk9038555
patryk9038555
5 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 1
@SendMeAnAngel: mam nadzieję, że to głupi żart
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 12 godz. i 35 min temu
  • 0
#hulajnogaelektryczna Ktoś podkupił Hiley Evo GTR został GT czy warto czy poczekać na dostawę GTR? Tamta miała hydrauliczne hamulce i większy zasięg.

Edit: albo pojadę po KuKirina G2 Master
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
poczekać na evo GTR, kukuryku g2 master to padaka przy Hileyu


@gripen2000: ok ale 2 tygodnie czekania, a te nowe będą mieć już przełącznik legal/offroad.

A Ausom?
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
@gripen2000: Chyba poczekam na GTR.

Szukałem używek, to nie ma w okolicy żadnej sensownej oferty. Albo szybko ludzie kupują, albo są inne kanały niż OLX i Marketplace.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10 godz. i 10 min temu
  • 1
Ciekawe czy z Jarosławia łatwo uciec jak mnie zamkną tam najbliżej to mnie chyba tam zamkną. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10 godz. i 13 min temu
  • 2
To tu jest wariatkowo i ekipa nawet z... #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10 godz. i 14 min temu
  • 3
Znowu sie majstry kłócą. Ech... mam dość. #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malyden
Malyden
Malyden
10 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 2
@SendMeAnAngel: o co się kłócą?
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 11 godz. i 13 min temu
  • 0
Czy w #rzeszow są jeszcze inne sklepy stacjonarne z hulajnogami oprócz Electricall w MH, Sport-Energy na Kwiatkowskiego i Hulajka24 na rynku?

Od razu dopisze marki typu Hiley i KuKirin.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 1
dowolny elektromarket?


@Maciek5000: chodzi o hulajnogi typu Hiley, Kukirin, których nie ma w elektromarketach.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 17 godz. temu
  • 1
Ostatnio miałem dostawę do CEO jednej z firm IT. Lata temu zagiąłem gościa z JavaScriptu. Może by tam złożyć CV? #przegryw

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
13 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
@notBart: Rzeszów. Zarobki bardzo małe. Niedługo wrzucę podsumowanie.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 14 godz. i 26 min temu
  • 4
Decyzja o relokacji podjęta. Szkoda miasta. Szkoda tras pod szosę. Szkoda poznanych tutaj ludzi. Szkoda, bo miasto nie przytłacza, wszędzie jest blisko, jest spokojnie, ale nie jest to totalne zadupie.

Niestety, zamiast polepszyć rzeczy, o których pisałem co rok w postanowieniach noworocznych, sprawy potoczyły się tak źle, że nie ma innego wyboru.

Opadałem z sił... a potem dałem się zrobić.

Będzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 16 godz. i 7 min temu
  • 3
Wyrzucono was z roboty na podstawie fałszywych oskarżeń i co robicie dalej?

#praca #pracbaza #pracait #programista15k #korposwiat #przegryw #ankieta

Co robić po wakacjach?

  • 👨‍💼 Iść na etat - aplikować do innych firm IT 17.3% (13)
  • 💼 Założyć firmę - własny produkt lub zlecenia 12.0% (9)
  • 🎓 Edukacja - doktorat lub kolejny kierunek 0% (0)
  • 🩺 Przebranżowić się - ale na co? 9.3% (7)
  • 🐸 Jeździć dalej na deliverce 1.3% (1)
  • 💻 Święty NEET 29.3% (22)
  • 👨‍🎨 Walczyć o powrót i kontynuować projekt 6.7% (5)
  • 📱 Zostać influencerem 13.3% (10)
  • 🚂 Powrót do powiatowego - a tam co? 1.3% (1)
  • 🐱‍💻 Czarno to widzę 9.3% (7)

Oddanych głosów: 75

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
14 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
szukać nowej roboty. Najlepiej na UoP albo b2b


@LisekUrwisek: Pod warunkiem min. 15k

Zapomnieć o poprzedniej xD


@LisekUrwisek: Szkoda tylko projektu (90% to mój wkład i można rzec że moja rola podobna do CTO bo decyzje sam podejmowalem co do wyboru technologii jak juz nam klient przestał narzucać) i kolegów z zespołu.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 14 godz. i 49 min temu
  • 4
Zarządzam amnestię. #przegryw
SendMeAnAngel - Zarządzam amnestię. #przegryw

źródło: Screenshot_20260617_133517_Samsung Browser

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 16 godz. i 21 min temu
  • 3
Brakuje mi jaj i jestem uległy, dlatego stało się to, co się stało. #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walicwasss
walicwasss
16 godz. i 20 min temu via Android
  • 1
@SendMeAnAngel: to wszczep sobie jaja
  • Odpowiedz
PrzegranySlazak26
PrzegranySlazak26
15 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
@SendMeAnAngel: Rel. Bycie cichym i uleglym houpem z osobowością unikającą to kalectwo
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel przedwczoraj, 12:17:34
  • 3
Najsłynniejszy plecak w historii deliverki trafi na aukcję charytatywną i może komuś pomożemy...

#przegryw #pracbaza #pracait #dexterowski
SendMeAnAngel - Najsłynniejszy plecak w historii deliverki trafi na aukcję charytatyw...

źródło: 20260616_141503

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
17 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
czemu najsłynniejszy?


@boguslaw_licencyjny: bo to Mirek z Wykopu rozwoził nim żarcie i zakupy z Biedry

  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel przedwczoraj, 21:46:39
  • 1
#przegryw

Jazda na deliverce to...

  • Przegryw 51.5% (17)
  • 0ski 48.5% (16)

Oddanych głosów: 33

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n0spRezydenta
n0spRezydenta
przedwczoraj, 21:47:32 via Wykop
  • 2
@SendMeAnAngel: jak wakacyjnie w liceum to max normik. Później to przegryw. Prawdziwy oski by się czegoś takiego nie podjął
  • Odpowiedz
LisekUrwisek
LisekUrwisek
przedwczoraj, 22:17:29 via Wykop
  • 3
@SendMeAnAngel: Generalnie to przegryw xD Oski sobie zamawia aby mu dowozili.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel przedwczoraj, 01:05:18
  • 3
Wciąż próbuję zrozumieć, dlaczego pozwoliłem na demolkę.

⚠ Wpis jest długi. Jak nie chcesz czytać, to przewiń dalej.

TL;DR:
📺 uwierzyłem w przekaz z Facebooka i YouTube
@SendMeAnAngel +1
Pytanie do osób, co robiły remont generalny w wielkiej płycie. Ile kasy obecnie potrzeba na 50m? Chcę oszacować koszty i może warto już zacząć kupować materiały. Projekt pewnie też się przyda, bo nic nie wymyślę, a spółdzielnia nie ma dokumentacji.

Zakres prac:

1. Remont generalny łazienki ok. 3m:
- zmiana wanny
więcej
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
przedwczoraj, 11:35:12 via Wykop
  • 1
Sedno jest takie, że jak ludzie widzą niepewną osobę, to wymuszają na niej swoją wolę - bo widzą, że mogą. Ważna jest odpowiednia prezencja, bo to ona determinuje początkowe zachowania innych i ich podejście do ciebie.


@Nemayu: No i tak jest od zawsze, że mnie ludzie wykorzystują i jak z tym walczyć?

Jak już zdemolowali, to bym lepiej wyszedł, dając im wtedy wolną rękę i temat może by się szybko
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
przedwczoraj, 11:50:14 via Wykop
  • 1
Jedno to że uległem i pozwoliłem na demolkę w okresie, kiedy mieszkałem tam.

Drugie to jak już sprawy potoczyły się inaczej niż zakładałem na początku i dokonano tylu zniszczeń i odcięli mi media na weekend, to zamiast się obrażać i napisać im komunikat, powinienem z nimi porozmawiać i podjąć jak najszybciej działania, aby jak najszybciej mieć znowu łazienkę i kuchnię nawet kompaktowo. To wcale nie była zła koncepcja. Nie wymaga przeróbek. Bałem się,
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
przedwczoraj, 13:37:50 via Wykop
  • 1
@Nemayu: Sprawę mieszkania bym nawet teraz wyprostował, ale ekipa nie chce mnie słuchać i robi po swojemu. Idą na łatwiznę.

Co do reszty... nie wiem, muszę zacząć od planu, jak wyjść z obecnej sytuacji. Jestem zdany sam na siebie i nikt mi nie pomoże. Każdy chce osiągnąć swoje cele w tej grze.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel przedwczoraj, 12:01:49
  • 2
Przerwa od delivery, bo rower w naprawie. Dam szanse temu samemu mechanikowi, co mi robił konwersję na e-bike, może tym razem poprawnie ogarnie hamulce, bo mnie zabiją. #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
przedwczoraj, 12:07:09 via Wykop
  • 0
ja nigdy na delivery nie pracował


@KsiazeSaiyan: A chcesz spróbować?
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel przedwczoraj, 12:05:16
  • 1
Na mieście coraz więcej e-bike i ulepów. Sprawdzi się hipoteza, że za 10 lat większość rowerów będzie mieć silnik. Wejdą ograniczenia, ale ludzie wybiorą wygodę zamiast wysiłku. Może pojawią się lżejsze e-bike wraz z postępem technologii. #rower #ebike
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swiadomy_anakolut
swiadomy_anakolut
swiadomy_anakolut
przedwczoraj, 12:29:42 via Wykop
  • 0
Sprawdzi się hipoteza, że za 10 lat większość rowerów będzie mieć silnik


@SendMeAnAngel: Ja tam nie wiem. Nie jestem obiektywny, bo nie lubię elektryków, ale za cenę nowego elektryka, można mieć "jakieś" działąjące auto. Jak ktoś potrzebuje tego jako codzienne wozidło, to lepszy yaris pierwszej generacji niż elektryk za 5k, bo da się nim przewieźć duże zakupy, 4 osoby albo wnuka w foteliku. Dla ludzi traktujących rower jako sport albo
  • Odpowiedz
sm_m
sm_m
przedwczoraj, 19:24:29 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: Ja mam wrażenie, że po początkowym zainteresowaniu obecnie pojawia się coraz więcej niechęci do elektryków. Może to jednak jakaś moja bańka.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel przedwczoraj, 08:53:30
  • 2
Lecieć gdzieś muszę, bo się uduszę. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 15.06.2026, 20:43:18
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 15.06.2026, 10:07:51
  • 0
Chcę poświęcić lipiec na podróże i co polecacie, aby nie zbankrutować?

1. Trenuję kolarstwo i nie chcę mieć przerwy dłużej niż tydzień - w miarę możliwości musi być opcja coś pojeździć albo to musi być kolarski camp, ale na campy kolarskie do ciepłych krajów jeździ się głównie w zimie.

2. W tym roku preferuję Polskę. Mogą to być wyjazdy rowerowe (ludzie tak jeżdżą, ale ja nie ogarniam, bo noclegi, bikepacking, itd.), mogą być to
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
15.06.2026, 20:39:24 via Wykop
  • 0
Jelenia Gora/Karkonosze/Trojmiasto


@LisekUrwisek: Właśnie myślę o tym.

- Trójmiasto - Gdynia / Gdańsk / Sopot / Hel
- Karkonosze - Karpacz / Szklarska Poręba /
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 15.06.2026, 19:26:02
  • 8
Przypomina plakat propagandowy PRL. #przegryw
SendMeAnAngel - Przypomina plakat propagandowy PRL. #przegryw

źródło: 20260615_154240(1)

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.12.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.02.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia