Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SendMeAnAngel

SendMeAnAngel

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13670
  • Znaleziska 972
  • Mikroblog 12698
  • Obserwujący 50
  • Obserwowane 6
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 26.05.2026, 16:59:14
  • 0
Dziś stał się kolejny cud, że żyję. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 25.05.2026, 10:41:12
  • 0
Zrobimy dziś maraton 5h na Glovo. Obstawiajcie:
1) ile zamówień zrealizuję
2) ile zamówień gotówkowych
3) ile zamówień z Biedronki
4) ile uda się zarobić w 5h
5) kiedy padnie bateria w rowerze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
25.05.2026, 10:56:47 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: 10, 2, 1, 100zl, wytrzyma, wytrzyma, bedziesz musial przewiezc zgrzewke wody
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 25.05.2026, 10:24:53
  • 1
Twierdzenie przegrywu: kiedy X przegrywów startuje w zawodach, to prawdopodobieństwo zwycięstwa spada do 1/X^2. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 25.05.2026, 10:19:38
  • 2
Po zimnej wiośnie przyszło ciepłe lato i szkoda nie wykorzystać pogody. Szkoda też wyjeżdżać z Polski jak tutaj jest ciepło. Jakiś pomysł? #przegryw #podrozujzwykopem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 21.05.2026, 17:00:36
  • 0
Gdzie po 19:00 wydrukuję w #rzeszow ?

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
21.05.2026, 21:25:53 via Wykop
  • 2
W Hetmanie wydrukowali. Polecam.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 21.05.2026, 11:55:02
  • 0
Czy komuś udało się wygrać z pracodawcą? Wypowiedzenie wcięło, bo chyba go nie skopiowałem nigdzie, ale nic, po prostu opiszę fakty i całą sytuację. Część zarzutów z wypowiedzenia pamiętam. #programista15k #pracbaza #praca #prawo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
21.05.2026, 12:57:44 via Wykop
  • 0
@szefczyk: @villager @Adams_GA: Pozew będzie o przywrócenie do pracy i zobaczymy. Już kilka zarzutów udało się obalić.

A wypowiedzenie przyszło pod adres zameldowania, ale coś przyszło, to ciul, pewnie mało ważne i dopiero po długiej wymianie zdań z domownikami udało mi się uzyskać odpowiedź, że jednak coś przyszło. Ech...
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
21.05.2026, 13:51:12 via Wykop
  • 0
Żeby mi tylko poczty nie zamknęli, to jesteśmy na dobrej drodze.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
21.05.2026, 16:07:29 via Wykop
  • 0
@villager: Wiem o tym. Opiszę okoliczności i niech sąd rozstrzyga. Chodzi o prawdę.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 19.05.2026, 21:15:26
  • 2
Dziś pierwszy dzień delivery na full time i cudem nie leżę teraz w szpitalu. Nigdy wcześniej nie śmigałem w od rana w godzinach szczytu. No i co się stało - auto cofało z parkingu i gość mnie potrącił, ale utrzymałem pion. Inna groźna sytuacja to rowerzysta wyjeżdżający z osiedla na ścieżkę rowerową na oślep. Ledwo wyhamowałem, bo by był wypadek. No i 10-20 innych groźnych sytuacji z autami, pieszymi i innymi rowerzystami.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
20.05.2026, 12:01:31 via Wykop
  • 0
@Szczur_w_Koronie: wieczorem tak, ale po północy już nie przychodzą żadne zamówienia dla rowerów
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
20.05.2026, 12:01:57 via Wykop
  • 0
@robo-huop: wczoraj słabo, wyszło 200 zł, czyli 25 zł/h - szkoda cały dzień jeździć, bo to się nie opłaca
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 18.05.2026, 18:21:38
  • 0
Jakie korzyści z założenia jednoosobowej spółki z o.o.? #biznes #spolka #spolki #jdg #fundacja #fundacje #finanse #programista15k
SendMeAnAngel - Jakie korzyści z założenia jednoosobowej spółki z o.o.? #biznes #spol...

źródło: szympans-ciekawostka1

Pobierz

Co lepiej założyć?

  • JDG 29.0% (20)
  • Sp. z o.o. 15.9% (11)
  • Fundację 29.0% (20)
  • Idź na etat 26.1% (18)

Oddanych głosów: 69

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pan_z_dalekiego_zamku
pan_z_dalekiego_zamku
pan_z_dalekiego_zamku
18.05.2026, 18:32:04 via Wykop
  • 3
@SendMeAnAngel: nie pchaj się w sp z o.o.
Nie pchaj się też od razu w jdg, opłaty startują od 1 dznia działalności, najpierw znajdź klienta na usługi lub towary. Inaczej zamiast zysków będą długi
  • Odpowiedz
bredaktor
bredaktor
bredaktor
25.05.2026, 17:11:42 via Wykop
  • 1
@SendMeAnAngel: spółka z o.o. = więcej biurokracji, droższa księgowość, limity faktur u księgowej (np. do 10 dokumentów miesięcznie masz daną stawkę, a później co dziesięć kwota do zapłaty mnoży się x 1,5 lub więcej).

Jeżeli spółka to z dwoma wspólnikami jak już, inaczej lepiej JDG, bo jedyne co będzie na korzyść przy jednoosobowej spółce to cit 9%, VAT i ZUS płacisz tak samo jak przy zwykłej działalności.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 18.05.2026, 09:13:51
  • 4
Jest 18 maja 2026. Dokładnie 9 miesięcy temu dostałem sygnał, że za tydzień wchodzi ekipa i nie zatrzymałem tego od razu. Wziąłem 2 dni urlopu, bo mi kazano obejrzeć podłogi i łazienki. Po wizycie w pierwszym sklepie już wiedziałem, że panele to [ciach!], a mi to jeszcze na kilku forach uświadomiono, że zmiana parkietu na panele to zmiana klasy premium na szajs, bo one dobrze wyglądają na zdjęciach, ale w praktyce szybko
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
18.05.2026, 16:20:27 via Wykop
  • 0
@f__o: U wszystkich terminy, a tamta ekipa jakiś czas znowu się wprowadziła i nic nie robi. Ja bym to cofnął, ale to niemożliwe.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 17.05.2026, 21:33:25
  • 4
Klient czeka na zamówienie. [OK]
Klient czeka na zamówienie. [OK]
Klient czeka na zamówienie. [OK]
Twoje konto jest zagrożone. [Czytaj więcej]

Wiadomość od klienta:
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
17.05.2026, 21:36:27 via Wykop
  • 1
a ty nie byłeś w IT?


@ruut: jeszcze w kwietniu byłem
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 17.05.2026, 21:04:04
  • 2
Jeśli piekło istnieje, to oni wszyscy będą się w piekle poniewierać za swoje czyny. #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f.....e
f.....e
konto usunięte 17.05.2026, 21:12:02 via Wykop
  • 2
@SendMeAnAngel: lepiej sie skupić nad własnymi grzechami
  • Odpowiedz
pan_z_dalekiego_zamku
pan_z_dalekiego_zamku
pan_z_dalekiego_zamku
18.05.2026, 11:43:22 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: kim są 'wszyscy'?
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 17.05.2026, 20:56:44
  • 4
💼 pozbawiony pracy
🏠 pobawiony domu
🚽 pozbawiony godności
⭐ bez szans na lepsze jutro

Takiego scenariusza nikt nie przewidział, a w 2025 rok szedłem pełny nadziei, ile rzeczy uda się zmienić po latach niezdecydowania i odkładania ważnych decyzji na później. Kilka rzeczy udało się pchnąć do przodu, a potem nadeszła katastrofa.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 17.05.2026, 11:05:09
  • 4
Już oficjalnie trukel. #przegryw
SendMeAnAngel - Już oficjalnie trukel. #przegryw

źródło: 124c94caa19be5134a0a7e890863d4c2_596651a40a481fb369863d09c2af1c7a

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r.....p
r.....p
konto usunięte 17.05.2026, 21:46:26 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: łap odznakę
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 02.05.2026, 11:56:39
  • 1
Jak wyglądał wasz pierwszy dzień w #wiezienie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 02.05.2026, 11:01:13
  • 0
Uberze zlituj się. Do Hermanowej za daleko. Jeszcze nie mam elektryka. #przegryw

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zssrauamaiw
zssrauamaiw
02.05.2026, 11:03:28 via Wykop
  • 4
@SendMeAnAngel: uber = oski, jeżdżenie bez biletu autobusem = chłop
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 01.05.2026, 19:44:50
  • 6
To nie przypadek. #przegryw #2137
SendMeAnAngel - To nie przypadek. #przegryw #2137

źródło: 20260501_214312(1)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shmuel_Rufeisen
Shmuel_Rufeisen
01.05.2026, 19:57:33 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 01.05.2026, 09:21:21
  • 13
OŚWIADCZENIE
Dostałem wypowiedzenie, ale sposób, w jaki to się odbyło, jest haniebny. Nie pozwolili mi dokończyć tematów. Nie pozwolili mi pożegnać się z kolegami, ani tymi z mojego miasta, ani tymi z innych miast, z którymi znam się od 10 lat i współpracowaliśmy przy wielu projektach. Odcięli mi dostępy błyskawicznie. Zablokowali mi dostęp do biura. Takie coś się robi po incydentach związanych z bezpieczeństwem. Potraktowali mnie jak bandytę. Jeśli tyle dla nich znaczy,
SendMeAnAngel - OŚWIADCZENIE
Dostałem wypowiedzenie, ale sposób, w jaki to się odbyło...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
01.05.2026, 09:30:48 via Wykop
  • 0
co ma do zwolnienia twoje mieszkanie


@kanarex: odcięto mi media, przez co zarzucano mi brak higieny i to było przyczyną donosów do HR-u

w okresach, kiedy nie było żadnych robót, pracowałem z domu, choć w takich warunkach było to ciężkie
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
01.05.2026, 10:43:29 via Wykop
  • 0
Nikt nie wierzy, ale to się stało naprawdę.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
01.05.2026, 19:27:55 via Wykop
  • 0
jak chodzi o sposób zwolnienia to niestety w korpo jest standard. W czasie jak rozmawiasz z HR tracisz wszystkie dostępy bo nigdy nie wiadomo co strzeli do łba takiemu rozgoryczonemu, przed chwilą zwolnionemu.


@Creamfields: Nie przewidzieli, że zwolniony mógł wcześniej zarchiwizować dane i wykonać rekonesans sieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tej firmie nigdy tak nie było. Normalnie dostajesz wypowiedzenie i pracujesz do końca umowy. Możesz
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 01.05.2026, 16:16:56
  • 0
Pochody 1 maja to była piękna tradycja. Obecnie to tylko dzień wolny. #1maja #ankieta #swieta #nisko #stalowawola #historia

Czy powinny powrócić pochody pierwszomajowe?

  • Tak, powinniśmy kultywować tradycję 23.5% (8)
  • Nie, to komunistyczny relikt 76.5% (26)

Oddanych głosów: 34

SendMeAnAngel - Pochody 1 maja to była piękna tradycja. Obecnie to tylko dzień wolny....
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
01.05.2026, 16:37:31 via Wykop
  • 0
Końcówka jest najlepsza.
SendMeAnAngel - Końcówka jest najlepsza.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 01.05.2026, 16:07:00
  • 0
Czy są gdzieś jeszcze pochody pierwszomajowe?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
01.05.2026, 16:07:49 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: nie teraz prawa robotników sa passe
  • Odpowiedz
darek-jg
darek-jg
01.05.2026, 16:08:57 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: https://wloclawek.naszemiasto.pl/pochod-1-maja-2026-przeszedl-ulicami-wloclawka-zdjecia-wideo/ar/c1p2-28961211
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 01.05.2026, 13:47:40
  • 1
Fajnie by było móc wrócić do usuniętych postów z Wykopu, nie znając ID wpisu - jest to możliwe? #wykop #wykopx #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
01.05.2026, 14:00:20 via Wykop
  • 0
Na przykład fotki z zakrapianej imprezy w biurze - to od razu do PIP-u zgłosić - ale gdzieś mi to znikło.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 20
  • Strona 6 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.12.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.02.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking