Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RolnikSamWdolinie

RolnikSamWdolinie

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17163
  • Znaleziska 905
  • Mikroblog 16258
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 98
E.....t
konto usunięte 22.10.2023, 23:12:13
  • 73
Sprzęty, które okazały się strzałem w 10. Takie perełki, poprawiające życie, spędzany czas. Dla mnie? Pierwsze z brzegu to czytnik e-booków oraz dobre słuchawki bezprzewodowe. Mój must have, który wymieniam co kilka lat na topowe modele. U Was?
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 23.10.2023, 04:04:40 via Wykop
  • 2
@mk321: jeszcze lepsze niż pchełki będą te z przewodnictwem kostnym. Bez wkladania do ucha
  • Odpowiedz
SuspendedInGaffa
SuspendedInGaffa
18.10.2023, 11:58:19
  • 274
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 18.10.2023, 16:16:26 via Wykop
  • 0
@SuspendedInGaffa: zaskakujące jest jak wszyscy łatwo zapomnieli o Odrze
  • Odpowiedz
lewoprawo
lewoprawo
10.10.2023, 13:21:38
  • 544
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 10.10.2023, 17:47:20 via Wykop
  • 0
@lewoprawo: dopłaty rolników też teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
raul7788
raul7788
raul7788
04.10.2023, 06:37:17
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 04.10.2023, 07:34:12 via Wykop
  • 0
@raul7788: W moich rodzinnych stronach juz od dawna wisiala z kampania "antyprzemocowa" Wyslali ja na wschodnie zadupia bo wiadomo ze i tak tam wybiora pis ktokolwiek by nie startowal
  • Odpowiedz
RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 04.10.2023, 21:01:54 via Wykop
  • 0
@galicjanin: O faktycznie. Nigdy jej nie widzialem wczesniej. Swojad droga ciekawe nazwisko rodowe
RolnikSamWdolinie - @galicjanin: O faktycznie. Nigdy jej nie widzialem wczesniej. Swo...

źródło: Zrzut ekranu 2023-10-4 o 23.01.39

Pobierz
  • Odpowiedz
Romska_Palo_Ul_Laputa
Romska_Palo_Ul_Laputa
26.09.2023, 15:49:15
  • 1061
Niektórzy mówią, że nie można jechać po autostradzie 300 km/h, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba mrugać światłami. Na tym polega odpowiedzialność.

#lodz #bmw #wypadek #seba #policja
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 26.09.2023, 19:18:20 via Wykop
  • 1
@Kalesonietti: u mnie przy 200 12-13l w dieslu
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
25.09.2023, 07:18:13
  • 61
Ceny mieszkań u Niemca.

Proszę państwa to co z tym "będzie jak na zachodzie"? XD

Taka ciekawostka: Bundesbank ostrzegał przed zakupami spekulacyjnymi na rynku mieszkaniowym już w 2021, bo wg nich wzrosty były za wysokie i inwestorzy zderzą się z korektą. No i dokładnie tak się stało.

Obecnie
mickpl - Ceny mieszkań u Niemca.

Proszę państwa to co z tym "będzie jak na zachodzie...

źródło: niemcy

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 25.09.2023, 10:49:59 via Wykop
  • 1
@mickpl: w lutym podpisuje umowe na nierucha. Jak potanieją to kupie jeszcze jeden ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kumpel19
Kumpel19
09.09.2023, 15:33:11
  • 194
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 09.09.2023, 21:07:16 via Wykop
  • 4
@Kumpel19: czemu nie wrzucisz tutaj tych screenow?
  • Odpowiedz
RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 28.08.2023, 18:23:58
  • 0
Mirasy potrzebuje rady. Zagapiłem sie i rozwaliłem z jednej strony opony i felgi o krawężnik (20" runflaty). Jako że to auto było sporo droższe od poprzednich mam wykupione ac (jako ze pierwszy raz bralem to mnie strasznie złoili na stawce). No i oczywiście szkoda zgłoszona.

I teraz pytanie: Brac od PZU kase, naprawiac bezgotowkowo w nieautoryzowanym serwisie czy w ASO? Niby mam cos w pakiecie ubezpieczenia co mi ma gwarantowac serwis w
RolnikSamWdolinie - Mirasy potrzebuje rady. Zagapiłem sie i rozwaliłem z jednej stron...

źródło: IMG_3235

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie
Autor
02.09.2023, 19:31:47 via Wykop
  • 0
@dzieju41: Dzwonili do mnie z PZU i zaczeli cos pitolic jaki chce wybrac serwis. Jak wybieralem jakies ASO to ze oni niestety nie maja z nimi umowy. WTF. Wyslali mi jakas liste serwisow z ktorymi maja umowe i nie bylo tam zadnego ASO. Jechac po prostu do ASO i niech sobie juz sami to ogarniają czy jak?
  • Odpowiedz
RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie
Autor
02.09.2023, 19:39:13 via Wykop
  • 0
@dzieju41: Mialem wlasnie drogie AC (9k ze wszystkim) mialo zawierac naprawe w ASO na oryginalnych czesciach. Cos mnie chyba PZU w ch... chce robic
  • Odpowiedz
Bubek1991
Bubek1991
31.07.2023, 06:56:19
  • 96
#bubek #bubu #pokazkota #koty #kitku
Bubek Cię obserwuje
Bubek1991 - #bubek #bubu #pokazkota #koty #kitku 
Bubek Cię obserwuje

źródło: temp_file6866159256393685344

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 31.07.2023, 11:26:29 via Wykop
  • 0
@Bubek1991: przecież to kotka. Nazwałeś kotke Bubek?
  • Odpowiedz
RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 27.07.2023, 06:16:48
  • 2
Przeszedłem rekrutację i przyjąłem oferte od wydaje się spoko korpo. Umowa B2B przez jakąś agencję.
Ok ale w umowie 35dni na oplacenie faktury + 7 dni roboczych na akceptacje godzin. Jak dla mnie absurd. Wytknąłem to, to mi agencja odpisala ze taka maja umowe z korpo (oni dostaja hajs po 30 dniach). Chyba nie powinno mnie to obchodzic prawda?

Spotkal sie ktos z takimi terminami platnosci?

#programista15k #b2b
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie
Autor
27.07.2023, 07:17:39 via Wykop
  • 0
@Djelon: @zibizz1 @BreathDeath @kiszczak Dzięki wielkie za odpowiedzi. Generalnie to problem jest z agencją. Myslicie ze korpo moze ją nacisnąć zeby to zmienić?
  • Odpowiedz
RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie
Autor
28.07.2023, 10:07:59 via Wykop
  • 0
@BreathDeath: To korpo wystawialo ogloszenie i mnie rekrutowalo. Dopiero teraz pojawil sie posrednik.

@masz_fajne_donice: @ShortyLookMean: Jeszcze nie podpisalem umowy. Jedyny mój blad ze o to nie zapytalem. W ofercie nie bylo nic o 2 miesiacach czekania. Jeszcze hr z korpo zapewnial mnie ze plusem umowy przez agencje jest to ze latwiej z nimi negocjowac umowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie chce wziac
  • Odpowiedz
RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie
Autor
28.07.2023, 13:53:34 via Wykop
  • 2
@BreathDeath: @masz_fajne_donice: @ShortyLookMean: @wrobel7 @zibizz1 @bill-adamsonn

po twardych negocjacjach zadzwonil do mnie prezes tej agencji i poszedł mi na rękę tylko prosił żeby się nie chwalić kolegom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 25.07.2023, 14:45:58
  • 0
Jeżeli jest lapek szyfrowany bitdefenderem i mam hasło, ale nie adminowskie to czy mogę wyjąć dysk, odszyfrować go i mieć dostęp do wszystkiego?
#windows #it #security
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yhbgrobdoivbvwamsv
yhbgrobdoivbvwamsv
yhbgrobdoivbvwamsv
25.07.2023, 14:53:29 via Wykop
  • 2
@RolnikSamWdolinie: pewnie - na linuksach dziala nawet od strzala
  • Odpowiedz
RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 12.07.2023, 08:42:24
  • 0
Zna ktoś jakieś dobre słuchawki na bt do rozmów (daily itp) ktore nie zbierają hałasu z otoczenia? Tak żeby mój rozmówca nie słyszał co się u mnie dzieje #audio #sluchawki #it
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brakloginuf
brakloginuf
14.06.2023, 04:00:19
  • 359
Młody kierowca zemdlał, gdy usłyszał, że musi zapłacić 3 tys. zł mandatu


XD
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 14.06.2023, 07:24:41 via Wykop
  • 0
@brakloginuf: Z czego to? masz link do artykułu?
  • Odpowiedz
RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 11.06.2023, 17:34:14
  • 0
Jakiej firmy aku polecacie do auta z dużym dieslem i start/stop? Bosch? Varta? czy cos innego? #motoryzacja
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie
Autor
11.06.2023, 18:48:15 via Wykop
  • 0
@HxRT0301: U mnie to dziala calkiem fajnie i nie gasi z byle powodu. Generalnie sam wyłączam zwykle ale jak wiem ze bede dlugo stac to czemu nie i sobie gaszę
  • Odpowiedz
RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie
Autor
11.06.2023, 19:00:51 via Wykop
  • 1
@HxRT0301: spoko mam jeszcze drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

339

Związkowcy z Puław skaczą sobie do oczu. Chcą do Orlenu

Związkowcy z Puław skaczą sobie do oczu. Chcą do Orlenu

Trudna sytuacja Grupy Azoty spowodowała, że w tamtejszych organizacjach związkowych zaczyna wrzeć. Zakładowa Solidarność oskarża polityków i inne związki o ciężką sytuację firmy. Postuluje przejęcie przez Orlen.

Kaflearcheologa
z
wnp.pl
dodany: 02.06.2023, 12:38:54
  • 67
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 02.06.2023, 19:29:25 via Wykop
  • 31
Jaka kurde trudna sytuacja? Ostatnie lata doją na nawozach x3 co nijak nie jest pokryte cenami gazu. Zyski wg raportów giełdowych rekordowe. Skąd ta "trudna" sytuacja???
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dobry_chlopak
dobry_chlopak
29.05.2023, 03:25:21
  • 378
Gdańsk, elektryk. Ogień pojawił się od strony baterii. #motoryzacja #samochodyelektryczne #gdansk
dobry_chlopak - Gdańsk, elektryk. Ogień pojawił się od strony baterii. #motoryzacja #...

źródło: temp_file.png1232631481998969638

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 29.05.2023, 09:17:55 via Wykop
  • 0
@XyzykDX: Tylko ze spalinowe nie palą sie 18h, a ich pożar w garażu nie spowoduje zniszczenia struktury budynku
  • Odpowiedz
RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 24.05.2023, 11:37:13
  • 0
Chce zrootować swojego starego #huawei p30pro i jest padaka. Huawei cwel przestał udostepniac kody do odblokowania bootloadera a apki do rootowania mi nie działają (kingoroot i iroot). Zna ktos jeszcze jakies sposoby na root albo odblokowanie bootloadera na #android?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie
Autor
24.05.2023, 12:26:59 via Wykop
  • 0
@modzelem: jak mam płacić 200zł to średni interes :/:/
  • Odpowiedz
RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 22.05.2023, 09:51:14
  • 0
Ogarnia ktoś jak działają zabezpieczenia PayPala? Chce cos kupic i chinczyk chce zebym mu przeslal pieniadze przez paypala i twierdzi ze w razie czego paypal mi odda hajs.
To prawda? Czy paypal chroni tylko przy zakupach przez bramki platnosci?
#paypal troche #ecommerce
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany
22.05.2023, 10:22:18 via Wykop
  • 2
@RolnikSamWdolinie: jesli robisz przelew na konto firmowe to chroni, a jesli robisz darmowy przelew przyjacielowi lub rodzinie to nie chroni
  • Odpowiedz
harambeusz
harambeusz
harambeusz
30.04.2023, 08:38:28
  • 11
mircy jakie kombi byście wybrali a4 avant czy v60 ? celuje w 2-3 letni egzemplarz

#audi #volvo #auto #motoryzacja
harambeusz - mircy jakie kombi byście wybrali a4 avant czy v60 ? celuje w 2-3 letni e...

źródło: v60cc

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 01.05.2023, 08:46:14 via Wykop
  • 0
@SpalaczBenzyny: przecież to nie jest prawdziwe quattro tylko jakies dołączane cudo
  • Odpowiedz
pogop
pogop
23.04.2023, 12:28:17
  • 370
Poor sche XD

#heheszki #humorobrazkowy #samochody #motoryzacja #porsche
pogop - Poor sche XD

#heheszki #humorobrazkowy #samochody #motoryzacja #porsche

źródło: temp_file.png1115948984445932425

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie 23.04.2023, 18:31:57 via Wykop
  • 0
@PiotrFr: (1)939
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 24
  • Strona 6 z 24
  • >

AA BB

  • Lubie placki
  • Bździszewo

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.03.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.05.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.06.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia