Wpis z mikrobloga

Ukraińskie telegramy:

Na wieści o tym że Ukraina grozi podjęciem kroków prawnych przeciwko UE i Polsce w przypadku przedłużenia ograniczeń w eksporcie m. in. zboża, ukraińcy zaaragowali następująco...

(najbardziej plusowane komentarze)

"Idioci"

"Jak w ogóle można mieć pretensje do Polski..."

"Polska pomaga jak nikt inny, otworzyła ludziom drzwi w trudnym momencie... a Oni idą do sądu? To już jest dno, nawet nie dno..."

"Rząd ukraiński jest antyukraiński. Nie popieram tej decyzji. Powinniśmy zaprzyjaźniać się z Polską, a nie pozywać!"

"Nasi dyplomaci robią wszystko, abyśmy pokłócili się z Polską. Pokłóciliśmy się już z Wielką Brytanią. Yermak i jego przyjaciele robią wszystko tak, jak Rosjanie by chcielii. Jesteście totalni szaleni, Polska jako jedna z pierwszych nam pomogła!!!"

"Co najciekawsze, ukraińskie zboże nie jest własnością państwa, ale prywatnych firm."

#ukraina #wojna #rosja
Kumpel19 - Ukraińskie telegramy:

Na wieści o tym że Ukraina grozi podjęciem kroków p...

źródło: temp_file2272496560916408208

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Kumpel19: Jestem ciekaw kto z polityków czy z zachodu czy z ukrainy podniesie temat ewakuacji ludności przed wojną kiedy wiedziano że wojna nadejdzie w 100% bo takie głosy w Ukrainie są głośne jak i ogólna krytyka rządu tylko to chyba nie jest jeszcze ta chwila by polityka zachodnia przyznała się do błędu
  • Odpowiedz
wyśle tylko mnie odblokuj. jestem u ciebie na czarnej liscie


@Kumpel19: nie mam Cie na czarnej kolego, tylko mam zablokowane pw. Nie musisz wysyłac jak coś, chciałem tylko żeby każdy mógł sobie w komentarzu zobaczyć
  • Odpowiedz
@Kumpel19: Ukraińcy wiedzą że ten eksport to nic im nie da, bo to wszytko gra władz ukraińskich i sponsorujacych ich oligarchów. To zboże produkują gigantyczne koncerny na czele których pewnie jakieś kacapy stoją xd
  • Odpowiedz