Wpis z mikrobloga

@SuspendedInGaffa Przeciez to działa w dwie strony
Jak PO jcoś odwaliło to twardy elektorat dawał wymówki
Teraz PiS i elektorat tak samo znajdował wymówki

Sympatycy i tyle
  • Odpowiedz
@Wszebor: Byli po prostu cholernie nieudolni. Sam jestem ze wsi, ale tak to jest jak buractwo dostanie się do władzy. Wtedy pomysły uzdrowienia państwa przypominają mądrości #!$%@? wujka z wesela. Sypanie pieniędzmi to najwięcej, co umieli zrobić. A jak przyszło stworzyć mądrą ustawę i budować mieszkania, to już polegli po całości (Mieszkanie Plus). Są głównymi winowajcami tragicznej sytuacji na rynku nieruchomości. Czy wprowadzili podatki od kolejnych mieszkań? Nie. Czy wybudowali dodatkowe
  • Odpowiedz
@Tiab: Wiem, dlatego daję temu odpór wpisami. Mam nadzieję, że ludzie przez te parę lat już zmądrzeli i potrafią samodzielnie myśleć. Ale dawniej było tak, że przekaz "katolicki" i "prawicowy" był jedynym właściwym. Chcę pokazać ludziom, że bycie świeckim i lewicowym jest już jak najbardziej ok i należy wchodzić z betonem w interakcje i nie dać się mu zakrzyczeć.
  • Odpowiedz
@SuspendedInGaffa: Nie byli bynajmniej w żaden sposób cholernie nieudolni, to wszystko był skok na kasę na skalę nie widzianą za poprzednich rządów, mimo że państwo też było z ***, *** i kupy kamieni.

Za Pisu utworzona na przykład zdaje się, bagatela 55 stanowisk "pełnomocników rządu" i 15 pełnomocników Kancelarii Premiera. XD

A Instytut Strat Wojennych im. Jana Karskiego. Roczne wydatki to 15 mln zł.

A Instytut Europy Środkowej z siedzibą
  • Odpowiedz