#srajzwykopem #mikrokoksy #logikaniebieskichpaskow
Postawiłem takiego porannego kloca po rozgrzewce, że zatkałem kibel a spuszałem wodę bez papieru. Tak się kończy spożywanie 3700 kalorii dziennie dla wielkiego chłopa 187cm/120kg, na cyklu 2g teścia tyg. Dominacja na każdym szczeblu, ten był szczeblem porcelanowym.
Otwieram drzwi do ogrodu od strony lasu i jazda z talerzami na świeżym powietrzu, gryf się ugina dla jego.
Postawiłem takiego porannego kloca po rozgrzewce, że zatkałem kibel a spuszałem wodę bez papieru. Tak się kończy spożywanie 3700 kalorii dziennie dla wielkiego chłopa 187cm/120kg, na cyklu 2g teścia tyg. Dominacja na każdym szczeblu, ten był szczeblem porcelanowym.
Otwieram drzwi do ogrodu od strony lasu i jazda z talerzami na świeżym powietrzu, gryf się ugina dla jego.













Nie bardzo mam gdzie pochwalić się losowymi numerami z telefonu to zrobię to tutaj, bo dla mnie pułap tlenowy 54, i wskoczenie w kategorię "Doskonały", to jednak jest pewne osiągnięcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Startowałem 4 lata temu, z poziomu 47, z kanapy i blisko połowę grubszy. Moja pierwsza wycieczka rowerowa 20km skończyła się jego prowadzeniem pod górkę. Dziś, dobijając powoli do 40stki, mogę zrobić
źródło: Screenshot-20260616-095355-Garmin-Connect
Pobierz