Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RAMBOnaBOSO

RAMBOnaBOSO

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5495
  • Znaleziska 185
  • Mikroblog 5310
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 49
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 16.08.2025, 08:43:58
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2

Pierwsze Igrzyska sportowe robotów humanoidalnych w Pekinie

Pierwsze Igrzyska sportowe robotów humanoidalnych w Pekinie

W Pekinie odbywają się pierwsze Igrzyska sportowe robotów humanoidalnych. Zawody są rozgrywane w Narodowym Centrum Łyżwiarstwa Szybkiego, i zgromadziły 280 zespołów z 16 krajów. Będą one rywalizować w 26 dyscyplinach i 538 konkurencjach, z udziałem ponad 500 robotów humanoidalnych.

VoxClamantisInDeserto
z
wszystkoconajwazniejsze.pl
dodany: 15.08.2025, 09:28:17
  • 3
  • #
    chiny
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    robotyka
  • #
    technologia
  • #
    sport
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 15.08.2025, 10:40:26 via Wykop
  • 0
nie zdziwię się, jak roboty będą mieć największą oglądalność
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

683

Ekspansja islamu w Europie. Dramatyczne dane z Austrii

Ekspansja islamu w Europie. Dramatyczne dane z Austrii

Nowe dane opublikowane w roczniku statystycznym pokazują, że współczynnik urodzeń wśród muzułmańskich imigrantek w Austrii jest prawie trzykrotnie wyższy niż wśród rodowitych Austriaczek. Drastycznie wzrastająca ilość rodzin islamskich w tym kraju w szybkim tempie zmienia skład demograficzny społecz

KapitanTorpedal
z
dorzeczy.pl
dodany: 14.08.2025, 17:45:21
  • 170
  • #
    europa
  • #
    austria
  • #
    wydarzenia
  • #
    islam
  • #
    muzulmanie
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 15.08.2025, 08:15:36 via Wykop
  • -2
skończymy jak IRAN └[⚆ᴥ⚆]┘
praktycznie taka sama transformacja jak w Iranie └[⚆ᴥ⚆]┘
Adiii wracaj zza grobu!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

584

UK. Gmina kazała usunąć niebezpieczne brytyjskie i angielskie flagi

UK. Gmina kazała usunąć niebezpieczne brytyjskie i angielskie flagi

Rada miasta, którą rządzi Partia Pracy, nakazała usunięcie flag Anglii i Union Jack z latarnii. Mieszkańcy Birmingham zainstalowali na ulicach miasta setki flag Union i St George w ramach patriotycznego aktu. Jednak we wtorek rada ogłosiła plany usunięcia flag bo zagrażają autom i pieszym.

konradpra
z
telegraph.co.uk
dodany: 14.08.2025, 20:03:16
  • 68
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 15.08.2025, 08:12:22 via Wykop
  • 6
ja pierd**** └[⚆ᴥ⚆]┘
co ja ostatnio czytam o tej Anglii to głowa mała!!!
to jest dosłownie IDENTYCZNA transformacja takich krajów jak IRAN, gdzie teraz jsy syf, kiła i mogiła!!!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 14.08.2025, 12:18:20
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tom3kt
Tom3kt
14.08.2025, 12:19:17 via Wykop
  • 0
@RAMBOnaBOSO: Macie Mekabe, on ogarnie
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 11.08.2025, 07:46:23
  • 0
#gielda
pytanie do potężnych inwestorów XD
Co myślicie o NAVITAS?
leci na pi*de i już mnie wku**ia... .potrzymam do końca tygodnia i zobaczę tendencję, jak się nie poprawi to sprzedaje └[⚆ᴥ⚆]┘
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
Autor
11.08.2025, 08:30:40 via Wykop
  • 1
@dobrodziejstwo_inwentarza:
Paniee, ja kupiłem po @8.29, więc u mnie się NIE ZGADZA wykres └[⚆ᴥ⚆]┘
teraz jest @6.65
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
Autor
11.08.2025, 10:08:30 via Wykop
  • 1
@krash:
już nie mam miejsca na ordery XD
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 07.08.2025, 16:01:25
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
Autor
07.08.2025, 16:55:40 via Wykop
  • 0
@bialawitz:
wiem, typowa loteria └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Odpowiedz
bialawitz
bialawitz
bialawitz
07.08.2025, 16:59:23 via Wykop
  • 0
@RAMBOnaBOSO: wczoraj pierwszy raz gralem PLO5 na zywo, w 15 minut 1500 do przodu xd wyszedlem po pol godziny gry, to nie na moje nerwy
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 07.08.2025, 07:43:54
  • 0
muszę przeprosić 12 latka, bo powiedziałem, że jest najgłupszy na boisku └[⚆ᴥ⚆]┘
teraz mam wyrzuty sumienia └[⚆ᴥ⚆]┘
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sekreet
sekreet
07.08.2025, 08:05:15 via Wykop
  • 0
@RAMBOnaBOSO: ja to ogólnie w sumie też nie obrażam ludzi, raczej zostawiam sobie w głowie.
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
Autor
07.08.2025, 14:04:29 via Wykop
  • 1
@sekreet:
Spotkałem go, przeprosiłem, ale sam też przeprosił, więc jest SZTAMA xD
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 05.08.2025, 21:22:59
  • 1
#biedronka #gielda
czy biedronka jest na giełdzie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....4
b.....4
konto usunięte 05.08.2025, 21:24:37 via Wykop
  • 4
@RAMBOnaBOSO: tak, Jeronimo Martins
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 02.08.2025, 10:52:22
  • 0
#zdrowie #cukier #pytanie #dieta

ostatnio znalazłem jakieś artykuły, że stewia jest jednym ze zdrowszych zamienników.
Czy jest tu ktoś kto interesuje się tym temat i mógłby to potwierdzić?
Wiem, że ksylitol i erytrytol są najzdrowsze (ale też ciężko ocenić, bo nie ma dokładniejszych i dłuższych badań)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
Autor
02.08.2025, 11:05:31 via Wykop
  • 1
@StonkaM:
nie chodzi o to, że nie zdrowy, tylko nie ma długoletnich badań wpływu erytrolu na organizm,
Kiedyś cukier też był zdrowy
  • Odpowiedz
Ptysiu_323
Ptysiu_323
30.10.2025, 18:54:07 via Android
  • 0
POlecam Aspartam i Acesulfam POtasowy
  • Odpowiedz

596

Orlik w weekend zamknięty. Bo hałas

Orlik w weekend zamknięty. Bo hałas

Bo okolicznym mieszkańcom przeszkadzały hałasy z Orlika

dobry_chlopak
z
tcz.pl
dodany: 31.07.2025, 21:04:17
  • 170
  • #
    orlik
  • #
    pilkanozna
  • #
    halas
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 01.08.2025, 21:44:08 via Wykop
  • -3
mam nadzieję, że tego dyrektora co to zakazał spotka odpowiednia karma
Gdyy to dotyczyło mnie lub moich dzieci to ta karma szybko by go dopadła
Typowy nerd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 01.08.2025, 12:03:34
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

forfiterex
forfiterex
01.08.2025, 12:13:30 via Wykop
  • 4
@RAMBOnaBOSO: to dopiero poczatek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak brakuje hajsu to bierz pozyczke od bociana
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
Autor
01.08.2025, 13:48:36 via Wykop
  • 1
@forfiterex:
U bociana już dawno mam └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 01.08.2025, 07:52:08
  • 0
#gielda

Warto kupować teraz np. google czy mete po ogłoszeniu wyników? └[⚆ᴥ⚆]┘
jakto wygląda z waszego doświadczenia?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....1
w.....1
konto usunięte 01.08.2025, 07:58:12 via Wykop
  • 1
@RAMBOnaBOSO: warto poczekać aż giełdę otworzą
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 29.07.2025, 13:49:44
  • 0
#gielda
Dajcie jakiś zamiennik za quantumscape, bo krew nagła mnie zalewa, jak non stop widzę czerwone ¯\(ツ)/¯
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magiel-19
Magiel-19
29.07.2025, 14:30:33 via Wykop
  • 1
@HAMSKLOSS89: Brak newsów. Oczekiwania chyba były zbyt duże w związku z tym, że Quantumscape ogłosiło możliwość masowej produkcji ich ogniw kilka tygodni temu, a na ostatnich earningsach niewiele ponadto powiedzieli. Rynek chyba spodziewał się dużo więcej. SLDP ma swój kwartalny raport za kilka dni, ale tu raczej też nie będzie przełomu, więc kapitał migruje z tego sektora.
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
Autor
30.07.2025, 07:25:08 via Wykop
  • 0
@jason676:
Ja też mam małą, ale kurde, z tego co czytałem to te spółki będą miały potencjał w 2026 dopiero
  • Odpowiedz

591

Meksyk Upadł Kartele Przejęły Państwo

Pokaż treści 18+

Meksyk Upadł Kartele Przejęły Państwo

Kartele w Meksyku nie są już gangami. To równoległe państwo.

Awganowicz
z
youtube.com
dodany: 26.07.2025, 09:44:27
  • 192
  • #
    narkotyki
  • #
    policja
  • #
    meksyk
  • #
    narkotykizawszespoko
  • #
    alemeksyk
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 26.07.2025, 10:03:05 via Wykop
  • 94
to już było od dawna wiadomo... kartele mają lepszą armie niż rząd └[⚆ᴥ⚆]┘
Prawda jest taka, że jedynie interwencja USA mogłaby zrobić czystki w Meksyku, ale PO CO └[⚆ᴥ⚆]┘
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 26.07.2025, 08:13:29
  • 0
#nieruchomosci
znalazłem swój dom marzeń ...
Jedyne 1300000
SKĄD WZIĄĆ BANIE TRZYSTAAAAAAAAAA └[⚆ᴥ⚆]┘
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
Autor
26.07.2025, 09:30:27 via Wykop
  • 0
@duzy_krotki:
wszytsko przez MICKPL, obiecał, że nieruchomości zaczną spadać i co!? └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Odpowiedz
del855
del855
26.07.2025, 09:33:56 via Wykop
  • 3
@RAMBOnaBOSO: jak na top5 - tanio :)
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 25.07.2025, 14:15:30
  • 0
#gielda #quantumscape
te półprzewodniki zaczynają mnie już wQiać
Panowie... jakie są prognozy dla tej gałęzi, warto trzymać??
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buliyo
buliyo
25.07.2025, 14:25:35 via Wykop
  • 2
@RAMBOnaBOSO: ale QS to nie półprzewodnik ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Magiel-19
Magiel-19
25.07.2025, 14:32:29 via Wykop
  • 2
@RAMBOnaBOSO: To baterie są przecie. Akurat ta spółka to jest do brania teraz na poziomie 5-6 USD t i czekania na info w kwestii progresu z PowerCo, czego można się spodziewać pod koniec roku. Ewentualnie ujawnią po drodze kto jest drugim partnerem OEM co też może dać kolejną dzidę.
Ja miałem to że średnią 4.8 i sprzedałem podczas runu z ostatnich kilku dni po 13 z groszami, a teraz czekam
  • Odpowiedz

568

Niemcy wstrzymali budowę terminala w Świnoujściu

Niemcy wstrzymali budowę terminala w Świnoujściu

Wojewódzki sąd administracyjny zdecydował o zawieszeniu decyzji środowiskowej, która jest niezbędna do rozpoczęcia inwestycji. To efekt skargi wniesionej przez niemiecką organizację ekologiczną Lebensraum Vorpommern.

emjot86
z
businessinsider.com.pl
dodany: 24.07.2025, 16:36:56
  • 55
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    niemcy
  • #
    swinoujscie
  • #
    port
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 25.07.2025, 07:47:06 via Wykop
  • -4
@Qullion:
nie wiem jak to działa, ale wydaje mi się, że ,mógł już to w zarodku pogrzebać, a nie czekać do 4 sierpnia (chyba, że się myle)
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 24.07.2025, 09:25:16
  • 1
#gielda
na co zmienilibyście orlen?
Jakoś nie przekonuje mnie ta spółka i jej prognozy └[⚆ᴥ⚆]┘
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zorganizowany_chaos
Zorganizowany_chaos
24.07.2025, 09:37:56 via Android
  • 6
@RAMBOnaBOSO Unimot
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
Autor
24.07.2025, 10:02:20 via Wykop
  • 7
@LimboNoir:
wbrew pozorom na wykopie jest dużo fajnych i trafionych spółek, nie każdy przychodzi tutaj śmieszkować :)
na FB tez jest fajna grupa XTB
  • Odpowiedz

491

Rowerzystka doprowadza do kolizji i ucieka z miejsca zdarzenia

Rowerzystka doprowadza do kolizji i ucieka z miejsca zdarzenia

Rowerzystka wjeżdża na czerwonym na przejście dla pieszych, doprowadza do kolizji z samochodem i ucieka. Ktoś rozpoznaje sprawczynie po charakterystycznym stroju? "Rowerzystce prawdopodobnie nic się nie stało a gdy zobaczyła, że samochód jest uszkodzony zaczęła uciekać rowerem czego niestety kamera

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 23.07.2025, 17:30:53
  • 98
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    rower
  • #
    poznan
  • #
    wypadek
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 24.07.2025, 07:03:32 via Wykop
  • -2
jprd... co za bezmózgie Yeti
Wjeżdża na pełnej na ulice, jeszcze zasłonięta lewa strona jakimś murem - typowa ameba!
Szkoda, że bardziej nie rozwaliła sobie tego głupiego ryja ;/ ;/ └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 26
  • Strona 14 z 26
  • >
  • Biegam na boso!
  • S.O.S

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.01.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.03.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 09.11.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking