Od 3 czerwca weszły nowe przepisy dla młodych rowerzystów i użytkowników hulajnóg , że osoby poniżej 16 roku życia muszą jeździć w kaskach. I teraz pytanie: Jeżeli kask jest obowiązkowy dla 15 latka, bo zwiększa bezpieczeństwo, to dlaczego nie jest obowiązkowy dla 18 latka albo 40 latka? Czy to wynika z tego że powyżej 16 roku życia odpowiada się samemu za swoją głupotę? Albo jest potrzebny wszystkim, albo nikomu. Co o tym
#realmadryt Mam nadzieję, że PEREZ przegra te wybory!!! to co dzieje się w Realu przez ostatnie 2/3 lata to poprostu totalny chaos... PEREZ zrobił swoje i chwała mu za to, ale jego czas dobiegł końca!!
Chyba zacząłem odczuwać efekt skali. Za kilka miesięcy minie mi 3 rok na giełdzie, zysk za obecny rok przegonił już włożony w tym roku kapitał (a dokładam rekordowo). Fajnie obserwować jak te śmieszne cyferki rosną
@langle: czym się podniecasz?? zanim to wypłacisz albo skorzystasz z tych pięniędzy to już będziesz mieć 60lat, bo tak każdy z was myśli o giełdzie... "o jak fajnie rośnie, jak zielono, ale k---a to tylko cyfrowe liczby i żadnych korzyści" więc pozdroo 600
Ludzi powaliło odnośnie tego zdrowego trybu życia nie jedzą smażonego nie jedzą tłustego nie jedzą cukru uprawiają sport a ja jem tłusto i smażone i cukier garściami i sportu to nie uświadczysz u mnie a wyniki badań idealne dało się nasze społeczeństwo w znakomitej większości nabrać na propagandę sojacką
@bArrek: ja mam kumpla takiego jednego... nie je cukru, mięso raz w tygodniu, ogólnie wege i w choj zdrowy tryb życia.. rower 2x w tygodniu, bieganie 2x w tygodniu, a ostatnio ma problemy ze zdrowiem...takie jakby objawy zawałowe, duszności w klatce, ściskanie... zrobił ekg i wszystko wporzo wyszło, ale mimo to dalej średnio się z tym czuje... i tyle z tego zdrowego trybu życia
#realmadryt Myślę, że Real osiągnął chyba DNO ROWU MARIAŃSKIEGO... nawet w czasach kryzysu nie było takiej żenady jak w tym sezonie ;/ - Arbeloa geniusz... w pierwszy składzie wystawił nie grających Asencio czy Gonzalo (rozumiem kontuzje itp, ale kur*** po to się ma rezerwowych żeby ich wpuszczać w meczach i byli w rytmie meczowym, aczkolwiek do Asencio nie mam żalu - DLA MNIE TO KOZAK DO GRY W PIERWSZEJ "11"
liga negreiry to i tak tylko pseudotrofeum w którym sędziowie co roku drukują pod varcę, żadna strata, a prawda jest taka, że tylko UCL się liczy, Hala Madrid! #mecz #realmadryt #fcbarcelona
✨️ Amerykański styl życia a polska izolacjaⒾ Kiedyś miałem Amerykanych za głupich ale teraz w sumie ich szanuje. Ignorancja w dzisiejszym świecie to w pewien sposób zbawienie dla głowy. U nas każdy non stop o polityce, gospodarce, religii, problemach całego świata (z czego i tak nic nie wynika) a tamci maja wywalone i byle mieć duży wóz, zjeść porządnego steka i przepić browarami - i może to jest właśnie życie, mówię to
@mirko_anonim: co za debilny wpis to masakra... jesteś typowym przegrywem z piwnicy 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ Jedź sobie w pierwszy lepszy weekend w góry to zobaczysz jak ludzie siedzą przed tv i nic nie robią
Dłonie prola, pariasa. Poszedłem do żabki obok po Pepsi a jakaś blond clean mommy zrobiona zesrała się do mnie że powinienem wziąć te rękawiczki od pieczywa jak coś tu biorę w sklepie. A że ja cham i prostak po pregabline to było tylko nie zesraj się. Hehe #przegryw
I teraz pytanie:
Jeżeli kask jest obowiązkowy dla 15 latka, bo zwiększa bezpieczeństwo, to dlaczego nie jest obowiązkowy dla 18 latka albo 40 latka? Czy to wynika z tego że powyżej 16 roku życia odpowiada się samemu za swoją głupotę?
Albo jest potrzebny wszystkim, albo nikomu.
Co o tym
i co jeszcze?
może w aucie też w kasku zacznijmy jeździć └[⚆ᴥ⚆]┘
załóż lepiej foliową czapeczkę ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚