Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RAMBOnaBOSO

RAMBOnaBOSO

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5500
  • Znaleziska 185
  • Mikroblog 5315
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 49
kolicuch
kolicuch
8 godz. i 7 min temu
  • 1
Od 3 czerwca weszły nowe przepisy dla młodych rowerzystów i użytkowników hulajnóg , że osoby poniżej 16 roku życia muszą jeździć w kaskach.
I teraz pytanie:
Jeżeli kask jest obowiązkowy dla 15 latka, bo zwiększa bezpieczeństwo, to dlaczego nie jest obowiązkowy dla 18 latka albo 40 latka? Czy to wynika z tego że powyżej 16 roku życia odpowiada się samemu za swoją głupotę?
Albo jest potrzebny wszystkim, albo nikomu.
Co o tym
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 6 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@kolicuch:
i co jeszcze?
może w aucie też w kasku zacznijmy jeździć └[⚆ᴥ⚆]┘
załóż lepiej foliową czapeczkę ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
Melkovva_
Melkovva_
11 godz. i 11 min temu
  • 5
Melkovva_

źródło: 47039

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 6 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@Melkovva_:
mało tego...
większość robi siku na siedząco └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 29.05.2026, 09:47:28
  • 0
#realmadryt
Mam nadzieję, że PEREZ przegra te wybory!!!
to co dzieje się w Realu przez ostatnie 2/3 lata to poprostu totalny chaos...
PEREZ zrobił swoje i chwała mu za to, ale jego czas dobiegł końca!!

- Żadnego Hiszpana w kadrze ;/
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xChourizo
xChourizo
xChourizo
31.05.2026, 17:06:58 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

langle
langle
25.05.2026, 07:22:12
  • 35
Chyba zacząłem odczuwać efekt skali. Za kilka miesięcy minie mi 3 rok na giełdzie, zysk za obecny rok przegonił już włożony w tym roku kapitał (a dokładam rekordowo). Fajnie obserwować jak te śmieszne cyferki rosną

#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 25.05.2026, 07:55:55 via Wykop
  • 0
@langle:
czym się podniecasz??
zanim to wypłacisz albo skorzystasz z tych pięniędzy to już będziesz mieć 60lat, bo tak każdy z was myśli o giełdzie...
"o jak fajnie rośnie, jak zielono, ale k---a to tylko cyfrowe liczby i żadnych korzyści" więc pozdroo 600
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
22.05.2026, 15:37:25
  • 25
Ludzi powaliło odnośnie tego zdrowego trybu życia nie jedzą smażonego nie jedzą tłustego nie jedzą cukru uprawiają sport a ja jem tłusto i smażone i cukier garściami i sportu to nie uświadczysz u mnie a wyniki badań idealne dało się nasze społeczeństwo w znakomitej większości nabrać na propagandę sojacką
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 22.05.2026, 19:25:40 via Wykop
  • 1
@bArrek:
ja mam kumpla takiego jednego... nie je cukru, mięso raz w tygodniu, ogólnie wege i w choj zdrowy tryb życia.. rower 2x w tygodniu, bieganie 2x w tygodniu, a ostatnio ma problemy ze zdrowiem...takie jakby objawy zawałowe, duszności w klatce, ściskanie...
zrobił ekg i wszystko wporzo wyszło, ale mimo to dalej średnio się z tym czuje... i tyle z tego zdrowego trybu życia
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 11.05.2026, 05:39:07
  • 0
#realmadryt
Myślę, że Real osiągnął chyba DNO ROWU MARIAŃSKIEGO... nawet w czasach kryzysu nie było takiej żenady jak w tym sezonie ;/
- Arbeloa geniusz... w pierwszy składzie wystawił nie grających Asencio czy Gonzalo (rozumiem kontuzje itp, ale kur*** po to się ma rezerwowych żeby ich wpuszczać w meczach i byli w rytmie meczowym, aczkolwiek do Asencio nie mam żalu - DLA MNIE TO KOZAK DO GRY W PIERWSZEJ "11"
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

turboKatapulta
turboKatapulta
turboKatapulta
11.05.2026, 09:00:40 via Wykop
  • 0
@RAMBOnaBOSO: z tym osiągnieciem dna to wg mnie nie powidziano jeszcze ostatniego słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 05.05.2026, 14:04:59
  • 0
#pracbaza
48h w pracy, tak się pracuje, a nie jak p-------a 8h w biurze!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SiemaWaliszKonia
SiemaWaliszKonia
25.04.2026, 16:07:34
  • 0
liga negreiry to i tak tylko pseudotrofeum w którym sędziowie co roku drukują pod varcę, żadna strata, a prawda jest taka, że tylko UCL się liczy, Hala Madrid!
#mecz #realmadryt #fcbarcelona
SiemaWaliszKonia - liga negreiry to i tak tylko pseudotrofeum w którym sędziowie co r...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 29.04.2026, 08:23:03 via Wykop
  • 0
@SiemaWaliszKonia:
komentarze, nick... wszystko adekwatne do twojego nicku
Dali ci przepustke w Choroszczy?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
24.04.2026, 06:12:46
  • 7
✨️ Amerykański styl życia a polska izolacja Ⓘ
Kiedyś miałem Amerykanych za głupich ale teraz w sumie ich szanuje. Ignorancja w dzisiejszym świecie to w pewien sposób zbawienie dla głowy. U nas każdy non stop o polityce, gospodarce, religii, problemach całego świata (z czego i tak nic nie wynika) a tamci maja wywalone i byle mieć duży wóz, zjeść porządnego steka i przepić browarami - i może to jest właśnie życie, mówię to
mirko_anonim - ✨️ Amerykański styl życia a polska izolacja Ⓘ
Kiedyś miałem Amerykanyc...

źródło: Uv0WgaaZqH6L

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 24.04.2026, 12:06:21 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim:
co za debilny wpis to masakra...
jesteś typowym przegrywem z piwnicy 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
Jedź sobie w pierwszy lepszy weekend w góry to zobaczysz jak ludzie siedzą przed tv i nic nie robią
  • Odpowiedz
NaPagonieGwiazdkiTrzy
NaPagonieGwiazdkiTrzy
16.04.2026, 08:23:12
  • 53
Dłonie prola, pariasa. Poszedłem do żabki obok po Pepsi a jakaś blond clean mommy zrobiona zesrała się do mnie że powinienem wziąć te rękawiczki od pieczywa jak coś tu biorę w sklepie.
A że ja cham i prostak po pregabline to było tylko nie zesraj się. Hehe
#przegryw
NaPagonieGwiazdkiTrzy - Dłonie prola, pariasa. Poszedłem do żabki obok po Pepsi a jak...

źródło: 1000003686

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 16.04.2026, 11:23:31 via Wykop
  • 0
@NaPagonieGwiazdkiTrzy:
szkoda, że nie mieszkasz w Bystrzycy Kłodzkiej └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 16.04.2026, 08:31:59
  • 0
#inflacja
53zl za ten zestaw
RAMBOnaBOSO - #inflacja 
53zl za ten zestaw

źródło: 1000038590

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krole
Krole
16.04.2026, 04:55:53
  • 8
Najgorsze w tym wszystkim, że zaraz się zacznie kręcenie przez media i polityków tematu ograniczenia dostępu do broni (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#polskieprawo
#bystrzycaklodzka
#policja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 16.04.2026, 07:04:08 via Wykop
  • 0
@Krole:
i dobrze baranie!
nie widzisz co się dzieje w USA? kur** jak można być taką amebą jak ty!
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 15.04.2026, 21:11:07
  • 1
#realmadryt
kierwaaaa, ja tego nie kumam... jak ten j----y fawelarz może nosić ten legendarny numer, ehhh...
Kiedyś to był REAL...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
Autor
15.04.2026, 21:23:57 via Wykop
  • 0
@gorzki99:
numer 7
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 15.04.2026, 20:56:38
  • 1
#realmadryt
mecz dobry, nie można im odmówić walki, ALEEEEEEEEEEEEEE
do w-------a na cito są: vini, cama, musztardinho, diaz 50/50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 15.04.2026, 20:46:33
  • 0
#realmadryt
w 2 połowie wychodzi na to, że FAWELARZ ma piłkę raz na 10' i za każdym razem robi stratę
no k---a... sprzedali nam babola roku
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
Autor
15.04.2026, 20:49:56 via Wykop
  • 0
@Krisztiano_Ronaldo:
nawet tego nie ma... KLOC UPAMECANO go dogonił i odebrał piłkę XD
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 15.04.2026, 20:48:20
  • 0
#realmadryt
bravo CAMA!! MVP
na szczęście mamy FAWELARZA który potrafi być game changer XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 15.04.2026, 20:44:53
  • 0
#realmadryt
83'
vini nie potrafi przejąć piłki po błędzie upamecano, MAŁO TEGO, upamecano go dogonił i wybił piłkę
FAWELARZ jak zwykle strata
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 15.04.2026, 20:32:49
  • 0
#realmadryt
71' vini nie trafia w piłke w polu karnym po podaniu mbappie
typowa ameba do w-----------a z klubu!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 15.04.2026, 20:30:01
  • 0
#realmadryt
68' vini podanie klatką i strata co za debil
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 15.04.2026, 20:24:38
  • 0
#realmadryt
63' VINI i jego kur* daremny strzal, ehhh
niech on już w--------a
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • Biegam na boso!
  • S.O.S

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.01.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.03.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 09.11.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking