Jakiś Generał musi wziąć wszystko na swoje barki i wywołać wojnę domowę i za pomocą wojska i policji zrobić "czystki"
Każda inna próba jest daremna, zmiana prawa też nic nie da... tam są już takie getta, strefy NO-GO, że to nic nie da....Tylko siłowe rozwiązanie jest potrzebne!
















mirki, mireczki, mirunie...
mam 2k do zainwestowania...
Macie jakieś fajne typy? ostatnio wyłapałem, że NAVITAS wydaje się spoko opcją, więc myślę, żeby włożyć tam 1k, ale macie coś jeszcze fajnego?