Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RAMBOnaBOSO

RAMBOnaBOSO

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5495
  • Znaleziska 185
  • Mikroblog 5310
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 49
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 21.07.2025, 20:21:18
  • 0
#gielda
mirki, mireczki, mirunie...
mam 2k do zainwestowania...
Macie jakieś fajne typy? ostatnio wyłapałem, że NAVITAS wydaje się spoko opcją, więc myślę, żeby włożyć tam 1k, ale macie coś jeszcze fajnego?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kropla_bez_kitu_benc
kropla_bez_kitu_benc
kropla_bez_kitu_benc
21.07.2025, 20:22:32 via Wykop
  • 14
@RAMBOnaBOSO: RainbowTours #meczennicyrainbow
  • Odpowiedz
Magiel-19
Magiel-19
21.07.2025, 20:33:11 via Wykop
  • 2
@RAMBOnaBOSO: Bateryjki panie kolego inwestorze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spółek jest kilka: QS, SLDP, MVST, AMPX, ENVX. Każde z nich mocno urosło ostatnio, ale dziś był solidny pullback. Ja sam stawiam na QS, ale jest tu drugi zawodnik co na SLDP nagrania.
  • Odpowiedz

730

Szmuglują narkotyki, zabijają na zlecenie. Młodociane gangi przejęły Szwecję

Pokaż treści 18+

Szmuglują narkotyki, zabijają na zlecenie. Młodociane gangi przejęły Szwecję

W Szwecji świat gangsterski, szczególnie ten odpowiadający za handel narkotykami, zdominowany jest przez dzieci, chłopców w wieku 12-13 lat. Robią to, kiedy tylko mogą w drodze do szkoły, po lekcjach, przed zajęciami sportowymi.

123_
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 20.07.2025, 18:34:27
  • 186
  • #
    europa
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    szwecja
  • #
    przestepczosc
  • #
    terroryzm
  • #
    islam
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 21.07.2025, 07:19:30 via Wykop
  • 99
prawda jest taka, że żeby uratować takie państwa jak Szwecja, Anglia, Francja itp itd to potrzeba zamachu stanu, inaczej sie nie da...
Jakiś Generał musi wziąć wszystko na swoje barki i wywołać wojnę domowę i za pomocą wojska i policji zrobić "czystki"
Każda inna próba jest daremna, zmiana prawa też nic nie da... tam są już takie getta, strefy NO-GO, że to nic nie da....Tylko siłowe rozwiązanie jest potrzebne!
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 21.07.2025, 12:52:35 via Wykop
  • 3
@Black77: @berecik @Kresse @Mikua
Będzie miał znamię Hitlera - niestety, ale taka prawda...
w tych czasach potrzeba "hitlera" bo ten świat dąży do samozagłady, likwidacja gotówki też idzie na rękę rządowi, gdzie w każdej chwili zablokują ci konto, jak będziesz "podskakiwać" zresztą już były przykłady w Kanadzie
@Mikua nie do końca się da zrobić, tak jak mówisz, bo to wymagałoby radykalnych zmian jak np. wprowadzenie wojska
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 21.07.2025, 07:52:54
  • 0
#studbaza
we wrześniu poprawka i choj mnie strzela, nie chce mi się uczyć i w ogóle.. hemoglobina └[⚆ᴥ⚆]┘
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
Autor
21.07.2025, 08:03:01 via Wykop
  • 0
@ratty:
tak to sobie tłumacze, że lepiej utrwale materiał XD
  • Odpowiedz
elektryczny_mariusz
elektryczny_mariusz
21.07.2025, 08:04:19 via Wykop
  • 0
@RAMBOnaBOSO: jak ci brak motywacji to pomysł sobie że alternatywa to najgorszy januszex
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 20.07.2025, 13:56:26
  • 2
Masakra!!
Nie można nawet normalnie zezrec McDonald's, bo te głupie dzieci non stop dra morde
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.07.2025, 13:58:05 via Android
  • 0
@RAMBOnaBOSO No i namówił na Matrixa dwójkę
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
Autor
20.07.2025, 14:02:06 via Wykop
  • 1
@Mega_Smieszek:
Dobrze, że ktoś mnie rozumie
  • Odpowiedz

2

Opłata za talerze. Restaurator: zamawiają obiad i siedzą 2 godziny

Opłata za talerze. Restaurator: zamawiają obiad i siedzą 2 godziny

Michał, manager warszawskiej restauracji, wyjaśnia w rozmowie z "Faktem", że podobne problemy dotyczą wielu lokali. Klienci często zamawiają jedno danie i proszą o kilka talerzy, co generuje dodatkowe koszty. Restauratorzy muszą pokrywać wydatki na pensje, media i inne opłaty.

denazyfikacja
z
finanse.wp.pl
dodany: 17.07.2025, 15:23:32
  • 10
  • #
    januszebiznesu
  • #
    gastronomia
  • #
    jedzenie
  • #
    jedzzwykopem
  • #
    polska
  • #
    inflacja
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 20.07.2025, 08:09:51 via Wykop
  • -1
kiedyś widziałem w tv program, gdzie gościu specjalnie coś zamawiał i siedział jak najdłużej...
W większości lokali wypraszano go po ok 45' └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 15.07.2025, 08:52:31
  • 0
#gielda
dobra!!! żarty żartami, ale serio...
JAK ODZYSKAĆ KASĘ Z CFD? już mnie wqwiają te wahania nastoju na tym cfd └[⚆ᴥ⚆]┘
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ever_Ns
Ever_Ns
15.07.2025, 08:55:04 via Wykop
  • 9
@RAMBOnaBOSO: mam nadzieję, że nie odpisuje na bait. Co Ty w ogóle chcesz odzyskać?
  • Odpowiedz
BigDaddyy
BigDaddyy
15.07.2025, 08:57:22 via Wykop
  • 27
JAK ODZYSKAĆ KASĘ Z CFD?


@RAMBOnaBOSO: Musisz kupić po niższym kursie z większym lewarem.
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 15.07.2025, 05:55:29
  • 0
#gielda
O co chodzi z tym CFD └[⚆ᴥ⚆]┘
Kupiłem golda cfd wczoraj i chciałem go wczoraj sprzedać i się nie dało
Zaraz nakręcę aferę, jak ten gość co stracił 150k xD
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pwado
Pwado
Pwado
15.07.2025, 06:27:59 via Wykop
  • 1
@RAMBOnaBOSO: podazaj za wykresem z belki tagu, a na pewno bedziesz mogl sprzedac
  • Odpowiedz
burns
burns
15.07.2025, 06:54:11 via Wykop
  • 4
@RAMBOnaBOSO: Dziękuję w imieniu akcjonariuszy XTB, właśnie takich użytkowników potrzebujemy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 14.07.2025, 14:10:33
  • 0
#gielda
zaraz wypier*** ten gold na zbity ryj └[⚆ᴥ⚆]┘
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99
14.07.2025, 15:12:44 via Wykop
  • 0
@RAMBOnaBOSO: właśnie się zastanawiam czy nie pozbyć sie
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 11.07.2025, 11:59:18
  • 0
#realmadryt
fajnie fajnie... Real kupił 3 obrońców i co dalej? będziemy grać defensywnie, klepać sobie z tyłu z Tibo?!
a gdzie środek, ktoś do rozgrywania, przetrzymania, poklepanie GDZIE PANIE PEREZ?!
"nowy real, stare problemy" już Wirtza przebolałem, ale kur*** żeby nawet Simonsa nie rozważyć?!?! ehh... Dramaaaa!
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
Autor
11.07.2025, 19:40:21 via Wykop
  • 0
@Beeercik:
skoro się już obudziłem to powiedz jaki transfer ci się przyśnił ?! ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
Beeercik
Beeercik
11.07.2025, 21:29:39 via Android
  • 0
@RAMBOnaBOSO : Vitinha
  • Odpowiedz

300

Wakacje zamieniły się w koszmar. Polka utonęła na oczach syna

Wakacje zamieniły się w koszmar. Polka utonęła na oczach syna

Tragiczny finał wakacji na Korfu. 40-letnia Polka utonęła podczas kąpieli w morzu, gdy silne prądy i wysokie fale zniosły ją i jej męża w kierunku skał. Dramatyczne wydarzenia rozegrały się na oczach ich 16-letniego syna. Mimo natychmiastowej akcji ratunkowej, kobiety nie udało się uratować

o__0
z
rmf24.pl
dodany: 10.07.2025, 15:11:40
  • 152
  • #
    grecja
  • #
    wakacje
  • #
    podroze
  • #
    wypadek
  • #
    smierc
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 11.07.2025, 10:44:00 via Wykop
  • 2
a podobno nie ma fal... nie ma fal...

ja już tego nie ogarniam... └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 10.07.2025, 09:50:39
  • 0
#gielda
Dobra, ale ze mnie rumun, jako laik w xtb chciałem sprawdzić jak wygląda sprzedaż i chciałem sprzedać połowę akcji w PZU, a sprzedałem wszystko, czyli ok 1k └[⚆ᴥ⚆]┘
Dobra Kij z tym, bo i tak zaczynam dopiero się bawić,
Kupiłem za 500zl orlena i Pepco... Będzie coś tego?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KalifPL
KalifPL
KalifPL
10.07.2025, 09:58:41 via Wykop
  • 2
@cojaturobiedokunedzy: byle nie zapomniał sprzedać w dolku
  • Odpowiedz
innv
innv
10.07.2025, 10:08:59 via Android
  • 1
@RAMBOnaBOSO spoko ostatnio zamiast buy limit ustawiłem buy stop.

Czyli zamiast kupić i aktywować się "od danego progu" w dół, kupiło mi od tego momentu na wykresie do "danego progu".
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 09.07.2025, 19:53:28
  • 1
#realmadryt
42' kolejne niedo***ane podanie Viniego └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 09.07.2025, 19:44:47
  • 0
#realmadryt
to jest LA KABARET ...
VINI to jest taka kÓpa,. że nie da się na niego patrzeć... 1 sytuacja - podanie do przeciwnika na kontrę; 2 sytuacja - wychodzi sam na sam w pole karne i nie potrafi się zastawić/ustawić do strzału; 3 sytuacja - wrzutka jakiegoś kartofla w pole karne, oczywiście strata i zamiast zapierd*** za piłką to stoi jak j----a pi*da, kur nie da się oglądać tego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGecko
AgentGecko
09.07.2025, 21:55:33 via Wykop
  • 0
@RAMBOnaBOSO: haha, a Wyście chcieli złotą piłkę dla niego... (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 06.07.2025, 08:44:51
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1033

Nie daj się nabrać w smażalni ryb

Nie daj się nabrać w smażalni ryb

Myślałeś, że kupujesz dorsza a dali CZARNIAKA! Ryba jak ryba? No właśnie nie do końca... Proszę promujmy wartościowych recenzentów jedzenia a nie kolejnych grubasów kebabożernych

grzysztof
z
youtube.com
dodany: 02.07.2025, 15:13:14
  • 166
  • #
    jedzenie
  • #
    kebab
  • #
    wakacje
  • #
    morze
  • #
    ryby
  • #
    ksiazulo
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 03.07.2025, 06:36:20 via Wykop
  • 14
fajny typek, dobrze się go ogląda :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1037

Jazda na suwak i pojawia się on Szeryf w Audi

Jazda na suwak i pojawia się on Szeryf w Audi

Zwężenie do jednego pasa spowodowane wypadkiem i większość kierowców łądnie stosuje się do obowiązku jazdy na suwak. Wtedy pojawia się on. Który wie lepiej, jest lepszy i musi się wcisnąć. bo mu się "spieszy". Ale tylko na chwile, bo ma czas na blokowanie kierowcy i gest "pokoju" Obwodnica Trójmiast

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 01.07.2025, 07:47:41
  • 211
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
  • #
    polscykierowcy
  • #
    trojmiasto
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 02.07.2025, 07:27:15 via Wykop
  • 1
aż się prosi, aby CH*** docisnąć do barierek XD └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 01.07.2025, 20:51:48
  • 1
#realmadryt
87' ; ok 30st, 2 zmiany
Nie no... zajebiscie Xabi... oby tak dalej ;/;/ └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 01.07.2025, 20:23:15
  • 0
#realmadryt
Gonzi i Arda muszą grać w tym sezonie - mam nadzieję, że Xabi postawi na nich :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 01.07.2025, 19:52:18
  • 0
#realmadryt
1 połowa to idealne podsumowanie BRAKU WIRTZA └[⚆ᴥ⚆]┘
Dlatego WIRTZ (w ostateczności Cherky) był potrzebny Realowi...
Niby Real przeważa, ale bez konkretów i pomysłów, mało tego JUVE mogło już strzelić 1,2 bramki ;/;/
ale downy typu @Bielawski czy @divinemadrid wiedzą najlepiej └[⚆ᴥ⚆]┘
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bielawski
Bielawski
01.07.2025, 21:32:20 via Android
  • 1
@RAMBOnaBOSO wez wydupiaj na czarno jełopie xD
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
Autor
01.07.2025, 21:40:37 via Wykop
  • 0
@Bielawski:
hahahahahaha
typowa ameba
  • Odpowiedz

297

Neuralink bierze się za przywracanie wzroku. Cel: pierwszy pacjent w 2025.

Neuralink bierze się za przywracanie wzroku. Cel: pierwszy pacjent w 2025.

Po pierwszych 7 sukcesach z pacjentami projektu Telepathy, Neuralink rozpoczyna projekt Blindsight. Celem projektu jest przywrócenie wzroku osobom niewidomym poprzez implant mózgowy, który stymuluje korę wzrokową, umożliwiając widzenie w niskiej rozdzielczości.

anonimowy_programista
z
streamable.com
dodany: 30.06.2025, 07:03:57
  • 83
  • #
    neuralink
  • #
    technologia
  • #
    medycyna
  • #
    elonmusk
  • #
    spacex
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 01.07.2025, 06:48:10 via Wykop
  • 0
@anonimowy_programista:
dobra dobra, ty tu PITU PITU Panie mądraliński, a teraz powiedz mi co mam wpisać w XTB, żeby ich znaleźć? :D
  • <
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 26
  • Strona 15 z 26
  • >
  • Biegam na boso!
  • S.O.S

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.01.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.03.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 09.11.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking