Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko118
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
benetti

benetti

Dołączył 15 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14485
  • Znaleziska 4960
  • Mikroblog 9525
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 40
kankes
kankes
kankes
25.06.2026, 06:51:11
  • 483
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benetti
benetti 25.06.2026, 10:55:50 via Wypiek
  • 0
@kankes no to jeszcze teraz odziedziczy jego mieszkanie
  • Odpowiedz
Famine
Famine
23.06.2026, 15:06:00
  • 162
Dobra, możemy już wrócić do powszechnego mówienia "na Ukrainie" zamiast "w Ukrainie"? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #ukraina #wojna #polska
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benetti
benetti 23.06.2026, 15:54:04 via Wypiek
  • 1
@darek-jg albo na Węgrzech
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
21.06.2026, 12:00:01
  • 10
kreatyna sie skończyła z kfd została tylko niesmaczna rtęciówka z sfd chyba bydzie trza wydac pinioszki niestety
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benetti
benetti 21.06.2026, 18:51:29 via Wypiek
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz ile tego się bierze i przez jaki okres?
  • Odpowiedz
benetti
benetti 21.06.2026, 19:20:18 via Wykop
  • 1
Ta naturalna ma jakiś smak/zapach czy raczej taki neutralny
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
18.06.2026, 13:40:16
  • 3
A ja w-------y na software

#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benetti
benetti 18.06.2026, 16:22:09 via Wykop
  • 0
@ocokamann: co tam zapakowales
  • Odpowiedz
banzi
banzi
15.06.2026, 07:18:19
  • 53
Ech, człowiek uczy się całe życie. Moja ostatnia nauczka - Rainbow Tours. Zapierałem się, że to dobra spółka, dywidendowa, solidne fundamenty, nowe rynki zdobywają, usługi turystyczne coraz lepiej sobie radzą ale i tak po którymś z ataków pomarańczowego pękłem i opchnąłem akcje na niewielkim plusie. Sprzedawałem 24 kwietnia po 132,20 zł. Dzisiaj już 154,20 zł.
Nauczka: nie warto pękać kochani, jak spółka dobra to byle pomarańczowy patałach jej nie zepsuje.
Ucałowania.

#
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benetti
benetti 15.06.2026, 14:01:46 via Wypiek
  • 1
@AnulkaS34d widać, że się nie znasz
  • Odpowiedz

550

Kefir powrócił do łask. "Sprzedaż stale się rozwija"

Kefir powrócił do łask. "Sprzedaż stale się rozwija"

Konsumenci coraz częściej poszukują produktów naturalnych, fermentowanych i wspierających zdrowy styl życia. Dzięki temu rozwija się kategoria kefiru.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 12.06.2026, 13:40:15
  • 222
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
benetti
benetti 13.06.2026, 05:37:02 via Wykop
  • -1
@alex-bow: gdzie to kupic
cytr0netx99
cytr0netx99
09.06.2026, 09:45:22
  • 68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benetti
benetti 09.06.2026, 16:27:09 via Wypiek
  • 0
@cytr0netx99 co masz w portfelu
  • Odpowiedz
SaintWykopek
SaintWykopek
09.06.2026, 07:23:06
  • 57
Mam 27 lat i po raz drugi podchodzę do nauki jazdy. Nie należę do osób, które dobrze radzą sobie ze stresem, ale tym razem muszę zrobić to prawko. W skrócie – dziadkowie są już starsi i czasami trzeba ich gdzieś zawieźć.

Macie jakieś porady dla początkującego? Stresuję się niemiłosiernie i czasem mam wrażenie, że za kierownicą nie ogarniam najprostszych rzeczy.
#prawojazdy #polskiedrogi
SaintWykopek - Mam 27 lat i po raz drugi podchodzę do nauki jazdy. Nie należę do osób...

źródło: IMG_6095

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benetti
benetti 09.06.2026, 15:27:33 via Wypiek
  • 0
@msuma gdzie najlepiej?
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
05.06.2022, 07:41:42
  • 1
Zakwas żytni zaczął mi śmierdzieć acetonem tzn. takim zmywaczem do paznokci.

Wyrzucić? Czy to jest do uratowania?

Ma kilka miesięcy, ostatnio dokarmiałem go co kilka dni. Jest w słoiku, ma dostęp do powietrza, stoi na szafce w kuchni.

#zakwas #chleb #bojowkapiekarska
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benetti
benetti 08.06.2026, 18:24:21 via Wykop
  • 0
@Jeden_Dwa_Trzy_: 10 to mąka?
  • Odpowiedz
CalibraTeam
CalibraTeam
04.06.2026, 20:45:11
  • 38
Depresja u tenisistki milionerki = ciężka choroba
Depresja u chłopa z biednej rodziny = spie*dolenie umysłowe, lenistwo, przegryw

#tenis #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benetti
benetti 05.06.2026, 06:31:08 via Wypiek
  • 0
@rooger dlaczego nie miała gdzie spać?
  • Odpowiedz
kris-90
kris-90
kris-90
04.06.2026, 17:35:50
  • 44
#tenis też historia Mai Chwalińskiej może być otuchą dla wielu osób zmagających się teraz z różnymi problemami itd.

Chwalińska miała poważne kłopoty ze zdrowiem, chorowała na depresję, ale wyszła z tego i teraz podbija świat.

Także nawet jak jest teraz źle, to trzeba walczyć i się nie poddawać. Bo kto wie, co czeka za rogiem...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benetti
benetti 04.06.2026, 18:50:14 via Wypiek
  • 2
@kris-90 zależy z jakiego powodu ta depresja
  • Odpowiedz
L.....a
L.....a
konto usunięte 31.05.2026, 17:23:13
  • 9
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benetti
benetti 31.05.2026, 20:28:01 via Wypiek
  • 0
@Landryna_ze_Slaska XD czapeczkę ktoś zauważył?
  • Odpowiedz
styxu
styxu
31.05.2026, 12:55:29
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benetti
benetti 31.05.2026, 14:54:10 via Wypiek
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SpierdotripEnthusiast
SpierdotripEnthusiast
30.05.2026, 00:44:58
  • 9
#przegryw

Też doszliście do wniosku że nie można na nikim polegać? Ludzie mają w------e.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benetti
benetti 30.05.2026, 07:47:49 via Wypiek
  • 0
@Iliilllillilillili nawet na sobie
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
29.05.2026, 09:47:13
  • 23
Żegnaj Kraków. Ciekawe kiedy tu wrócę.

#podroze
lubie-sernik - Żegnaj Kraków. Ciekawe kiedy tu wrócę.

#podroze

źródło: 1000056220

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benetti
benetti 29.05.2026, 19:15:46 via Wypiek
  • 0
@lubie-sernik przyślij ichnie rodzynki
  • Odpowiedz
PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
28.05.2026, 20:44:40
  • 9
Położyłem się i pac pac pieska i dopiero teraz czuję jaki byłem spięty cały dzień. Teraz mi mięśnie się rozluźniły i bolą z tego napięcia ehh
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benetti
benetti 29.05.2026, 07:23:21 via Wypiek
  • 1
@matixrr jaki roller
  • Odpowiedz
Realizm123
Realizm123
26.05.2026, 06:30:49
  • 484
Czyli menele teraz muszą jdg zakładać? xd

#polska
Realizm123 - Czyli menele teraz muszą jdg zakładać? xd

#polska

źródło: 6854

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benetti
benetti 26.05.2026, 11:05:21 via Wypiek
  • 1
@mariecziek jak swoje oddajesz to tak jak znalezione to masz przychód
  • Odpowiedz

489

Osoby jedzące mięso mają większą szansę dożycia stu lat niż wegetarianie

Osoby jedzące mięso mają większą szansę dożycia stu lat niż wegetarianie

Takie są wyniki najnowszych badań. Wychodzi z nich też, że wegetarianie, którzy jedzą np. jajka, nabiał czy ryby, żyją też długo. Najgorszy jest weganizm.

zenon-sharp
z
sciencealert.com
dodany: 21.05.2026, 15:17:34
  • 145
  • #
    wegetarianizm
  • #
    weganizm
  • #
    miesarianizm
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    dlugosczycia
benetti
benetti 22.05.2026, 07:02:09 via Wypiek
  • 0
No i to już jest dobry argument za przejściem na wege
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Herm1t
Herm1t
14.05.2026, 17:03:24
  • 1
Ktoś mądry niech powie, to dobrze czy kibel?

#dino #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benetti
benetti 14.05.2026, 17:09:07 via Wykop
  • 0
@Herm1t: jest dobrze
  • Odpowiedz
benetti
benetti 14.05.2026, 17:11:21 via Wykop
  • 1
@Herm1t: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Dino-Polska-mialo-w-I-kw-316-mln-zl-zysku-netto-j-d-wobec-konsensusu-291-3-mln-zl-zysku-9133379.html
  • Odpowiedz
ruskizydek
ruskizydek
13.05.2026, 08:33:27
  • 31
Była u mnie matka z wizytą
Załamana, że żyję jak stary kawaler i mam szlam na zlewie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw
ruskizydek - Była u mnie matka z wizytą
Załamana, że żyję jak stary kawaler i mam szl...

źródło: temp_file595341903212122096

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benetti
benetti 13.05.2026, 14:10:34 via Wypiek
  • 0
@ruskizydek zlewopisuar
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.04.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.12.2017

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking