Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zagrodnik
zagrodnik

zagrodnik

Dołączył 1 rok i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 99
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 99
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
cyganztorunia
cyganztorunia
cyganztorunia
13.06.2026, 08:34:01
  • 147
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 13.06.2026, 11:17:04 via Wykop
  • 0
@cyganztorunia: pewnie będę żałował, że w ogóle pytałem, ale w jaki sposób miałaby zakończyć swoją linię genetyczną?
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD
12.06.2026, 13:48:43
  • 555
To jest twój czas GG na przejęcie rynku ( ͡º ͜ʖ͡º)

#messenger #facebook
Influ3nD - To jest twój czas GG na przejęcie rynku ( ͡º ͜ʖ͡º)



#messenger #facebook

źródło: temp_file5969998138279611809

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 12.06.2026, 14:45:18 via Wykop
  • 2
@Influ3nD: infrastruktura nie jest idealna, ale gdyby poprawili UX to kto wie, może coś by się dało zdziałać. Telegram jakoś się przebił w czasach dominacji FB i whatsappa, a wygodnych komunikatorów, które nie wymagają upubliczniania numeru telefonu prawie że nie ma
  • Odpowiedz
Woseba-ta-kawa
Woseba-ta-kawa
09.06.2026, 10:43:36
  • 89
Nie będziesz miał nic, nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy #przegryw
Woseba-ta-kawa - Nie będziesz miał nic, nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśli...

źródło: 1000026807

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 09.06.2026, 14:49:59 via Wykop
  • 4
@zin707: bo to najsmaczniejsza cola jaką obecnie kupisz
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
09.06.2026, 10:50:48
  • 595
Taki obraz wasz

#gry #gothic
donatien-de-sade - Taki obraz wasz 

#gry #gothic

źródło: IMG_7680

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 09.06.2026, 14:46:33 via Wykop
  • 1
@donatien-de-sade: zapłacić 209 zł i otrzymać gothic to jak dostać w pysk
  • Odpowiedz
Janek_dzbanek
Janek_dzbanek
05.06.2026, 06:18:06
  • 109
#gry #gothic

Magnaci i Kopacze. To już dzisiaj! 25 lat minęło szybko jak typowy dzień w Górniczej Dolinie. ZA INNOSA!
Janek_dzbanek - #gry #gothic

Magnaci i Kopacze. To już dzisiaj! 25 lat minęło szybko...

źródło: 0

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 05.06.2026, 10:16:12 via Wykop
  • 0
@Krzysztof53647: to było gównem te 20 lat temu, jakie niby miałoby być dziś?
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
03.06.2026, 04:44:06
  • 969
długi weekend, uważajcie.

dzień dobry. :)
baemaj - długi weekend, uważajcie.

dzień dobry. :)

źródło: IMG_0305

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 03.06.2026, 06:34:06 via Wykop
  • 4
@baemaj: po prostu upadek obyczajów. Co prawda nikt by się o tym nie dowiedział, gdybym nie napisał o tym w gazecie, ale kij, zostaw tak
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny
27.05.2026, 13:27:52
  • 72
Tweet na temat dodatku do wiedźmina prawie 6mln wyświetleń w 4 godziny
Tweet na temat remake Assasin's creed black flag 1.3 mln w miesiąc
To nie jest krach to panika i okazja
#gielda #cdprojektred
Steczny - Tweet na temat dodatku do wiedźmina prawie 6mln wyświetleń w 4 godziny
Twee...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 27.05.2026, 18:22:00 via Wykop
  • 0
@Steczny: podstawka nawet nie jest grywalna a oni kolejne dlc wypychają
  • Odpowiedz
neverwalkalone
neverwalkalone
19.05.2026, 20:36:18
  • 138
gdy Arsenal ostatnio wygrał ligę w sezonie 2003/2004:

- papieżem był Jan Paweł II,
- Bondem był Pierce Brosnan,
- aktualnym mistrzem świata była Brazylia,
- Euro wygrała Grecja,
neverwalkalone - gdy Arsenal ostatnio wygrał ligę w sezonie 2003/2004: 

- papieżem b...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 20.05.2026, 06:33:51 via Wykop
  • 0
@neverwalkalone:

- Polska świeżo weszła do UE

Weszła kilka dni później, informacja nieprawdziwa
MODERACJA!
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
08.05.2026, 15:40:44
  • 528
ile jeszcze wtyczek do przeglądarki potrzeba żeby normalnie można było z youtube korzystać

j---ć google, nienawidzę tych wszystkich korpogówien
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 08.05.2026, 18:17:43 via Wykop
  • 27
@ApacerPL: premium nie ma sponsor blocka, nie ukrywa shortsów i nie przywraca starego używalnego interfejsu
  • Odpowiedz
DangerAngel
DangerAngel
07.05.2026, 11:14:04
  • 221
#grazynacore #heheszki
DangerAngel - #grazynacore #heheszki

źródło: 686523853_1764673434506070_8224851183466434660_n

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 07.05.2026, 14:32:48 via Wykop
  • 0
@DangerAngel: hiroszima to przy tym była igraszka
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
05.05.2026, 09:44:04
  • 898
może marnuje czas żeby odzyskać moje pieniądze ale za to j---e tu piwskiem w tym upale.

Mam nadzieje że dusza tej ministry hennig-kloski trafi po zgonie do butelkomatu i będzie tam siedzieć na wieki wieków amen.

Zaplusuj żeby Bozia zobaczyła.

#kaucja #bekazpo
PozdroMleczny - może marnuje czas żeby odzyskać moje pieniądze ale za to j---e tu piw...

źródło: 1000019913

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 05.05.2026, 15:18:44 via Wykop
  • 2
@Ishtarr: jak masz dobrą kranówkę to spoko, ale co jak nie masz, albo jak chcesz wypić coś innego niż woda? Na moim zadupiu jest wodociąg i woda ma wszystkie potrzebne pieczątki, ale co z tego, jak po szklance skręcasz się od zgagi? A że mam dzieci to tych butelek jest kilkadziesiąt miesięcznie i średnio chce się komuś to taszczyć, a jeszcze mniej się chce nie taszczyć, bo to kilkadziesiąt złotych
  • Odpowiedz
zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 05.05.2026, 16:22:50 via Wykop
  • 0
@fervi: dzbanek filtrujący nie dał rady, RO by pewnie zadziałał, ale tu już koszt może przewyższać zysk
  • Odpowiedz
banzi
banzi
05.05.2026, 09:40:12
  • 133
Ja na serio jestem człowiekiem tolerancyjnym i bezkonfliktowym w życiu codziennym. Nie szukam na siłę problemów i sam ich nie sprawiam ... ale jak widzę coś takiego w formularzu logowania do banku to serio krew mnie zalewa i flugam pod nosem za każdym razem.

Jacy debile wpadają na pomysł, żeby z hasła wpisywać pojedyncze litery z losowych miejsc? Po pierwsze oznacza to, że wpierw hasło trzeba gdzieś zapisać na boku, w jakimś notatniku
banzi - Ja na serio jestem człowiekiem tolerancyjnym i bezkonfliktowym w życiu codzie...

źródło: logowanie

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 05.05.2026, 15:36:23 via Wykop
  • 0
@Silklash: co w tym genialnego? nie zwiększa to bezpieczeństwa a na dodatek jest upierdliwe
  • Odpowiedz
zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 05.05.2026, 16:03:01 via Wykop
  • 1
@Silklash: nie zwiększa
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
05.05.2026, 09:38:39
  • 250
Moim zdaniem my 'usmiechnieci' popełniamy błąd, wyśmiewając to, że prawaki brną w narracje o zamordowaniu Litewski na czyjeś polecenie.
Powinniśmy także kreować taka narrację, zauważając, że Litewka podpadł myśliwym, góralom itp.
Litewka został uciszony przez góralskie lobby, które dalej chce męczyć konie na szlaku do morskiego oka.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 05.05.2026, 12:22:47 via Wykop
  • 0
@Turin89: niegłupie
  • Odpowiedz
ilem
ilem
05.05.2026, 02:07:22
  • 861
ilem

źródło: HHDCdEQaIAAa9cE

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 05.05.2026, 06:34:56 via Wykop
  • 9
@radziuxd: to nie jest hejt, tylko zwracanie uwagi, że 11 jest downgradem względem 10
  • Odpowiedz
zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 05.05.2026, 08:24:14 via Wykop
  • 6
@witajswiecie: zepsuli taskbar, menu start, menu kontekstowe, wprowadzili bałagan w ustawieniach, wciskają wszędzie copilota, wszystko (no prawie) jest brzydsze. Ogólnie to bez windhawk nie podchodź
EDIT: aha, no i najważniejsze: jeśli komputer wymusza logowanie się na konto, to nie jest pecetem
  • Odpowiedz
zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 05.05.2026, 09:30:38 via Wykop
  • 0
@witajswiecie: flow jest podobne, ale wymaga modów, które nie zawsze działają perfekcyjnie. Out of the box jest bardzo słabo, zasługuje na całą krytykę, jaka spływała i spływa
  • Odpowiedz
JaredXxX
JaredXxX
03.05.2026, 15:19:57
  • 143
Widzowie, j-----m na Olden Erę od 10 filmów, ale kupcie, ok? Zwłaszcza mój pasywny partner @fuul7

#kiszak #gry #heroes3
JaredXxX - Widzowie, j-----m na Olden Erę od 10 filmów, ale kupcie, ok? Zwłaszcza mój...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-03 171738

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 03.05.2026, 19:27:16 via Wykop
  • 0
@JaredXxX: imagine kupować g---o-klucz steam, zamiast wziąć z goga w promocji
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
25.04.2026, 06:30:11
  • 369
Uprasza się o zniszczenie zieleńca i zastawienie chodnika, bo święta przepustowość została naruszona.

#konfitura #samochodoza #polskiedrogi #prawojazdy
wezsepigulke - Uprasza się o zniszczenie zieleńca i zastawienie chodnika, bo święta p...

źródło: 1000033623

Pobierz
  • 170
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 25.04.2026, 10:51:59 via Wykop
  • 2
@baltic-vodka: jakie zagrożenie stwarza? Dla jadących z przeciwka jest neutralny, a nadjeżdżający zza niego powinni dostosowywać prędkość do warunków na drodze (nie tylko oni oczywiście). I chyba można założyć, że linia przerywana znalazła się tam nie bez powodu.
  • Odpowiedz
niebadzogrem
niebadzogrem
23.04.2026, 05:37:43
  • 41
Nie ogarniam ludzi ktorzy chodza w zwyklych zegarkach. Przeciez poza bateria tam nie ma plusów.
Ani nie ustawisz przpyomnienia z asystentem, nie pogadasz z reki jak ktos dzwoni, nie znajdzesz telefonu dzwoniac na niego zegarkiem, na bieganiu nie zrobisz pomaru ani nie posluchasz muzyki ze sparowanych sluchawek przez bt. Juz nie mowie o bardziej zaawansowanych rzeczach jak sterowanie domem, shuflowanie kawalka na spotify odtwarzanym na AVR czy uzyciem zegarka jako myszki w
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 23.04.2026, 10:30:24 via Wykop
  • 0
@goferek: wolisz metalowe badziewie, które w dodatku jest bezużyteczną biżuterią?
  • Odpowiedz
MagicznaRuda
MagicznaRuda
22.04.2026, 04:01:48
  • 474
Prześladowania Polskich Przedsiębiorców przez państwo nie ustają :D
#januszebiznesu #it no i oczywiście #wykluczeniecyfrowe
MagicznaRuda - Prześladowania Polskich Przedsiębiorców przez państwo nie ustają :D
#j...

źródło: Screenshot_20260422-060038_X

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 22.04.2026, 06:44:35 via Wykop
  • 1
@MagicznaRuda: rozumiałbym, gdyby się spłakał, że musi porzucić win 8. Chociaż nie, dalej bym nie rozumiał. Ale 7 to był śmieć taki sam jak vista
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
21.04.2026, 12:25:01
  • 519
jak białek będzie chciał numer telefonu mój do weryfikacji to ciężka sprawa bo ja to mu nie ufam
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 21.04.2026, 15:07:10 via Wykop
  • 4
@vieniasn: nie jestem privacy freakiem, ale na wypoku bym za nic nie podał swojego numeru
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
17.04.2026, 06:06:56
  • 178
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3362

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagrodnik
zagrodnik
zagrodnik 17.04.2026, 10:36:36 via Wykop
  • 1
@chrupki_z_zupki: najlepszy system jaki powstał
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking