Drogie Mieli i Mirabelki. Przychodzę do was z propozycją. Jako że wypok się sypnął to mam trochę więcej wolnego czasu między studiami a pracą. Pomyślałam więc, że chętnie przygarnę kogoś z was do współpracy dietetycznej. Na razie robię diety na rynek angielski bo tutaj też studiowałam i mieszkam ale myślę, że przyjemną odmianą byłoby mieć kilku rodaków wśród moich podopiecznych.
W związku z tym wśród plusujacych zrobię #rozdajo na miesięczną
P.S. Rok 1990. Co się rzuca w oczy? Różnorodność. Mamy tu film gangsterski, s-f, dramat, komedię, western, romans, horror i melodramat. I każdy, w swoim gatunku i nie tylko, jest wybitny.
@Karp_Molotow: wylawiasz najlepsze filmy z przeszłości i odnosisz do znanych ci filmów z ostatnich lat XD.
Moim zdaniem kino ma się lepiej niż kiedykolwiek. Blockbustery potrafią nadal być dobrymi filmami, a poza tym dzięki streamingom powstaje od groma filmów eksperymentalnych. Nawet kino superbohaterów prezentuje dzisiaj zupełnie nową jakość w porównaniu do plastikowych lat 90'.
No i weź pod uwagę, że cała filmowa działka oberwała serialami, które to teraz otrzymują wielomilionowe
@LetMeStay: Wiadomo jak to z każdym nowym layoutem trzeba się przyzwyczaić, tak samo było z YouTube czy Facebookiem, zobaczymy za jakiś czas, póki co jest przejrzyście, w miare.
Prośba do @m__b i @a__s, dajcie możliwość powrotu do starej szaty graficznej wykopu... Na to na serio nie da się patrzeć. Myślę, że nie jestem jedynym użytkownikiem z takim zdaniem o nowej stronie. #wykop #moderacja #moderacjacontent
@mariusz95gd: Powinni nie wprowadzać czegoś o co nie pytali użytkowników. Tym bardziej że teraz to wygląda i działa okropnie a dodatkowo zewnętrzne aplikacje nie działąją.
@aleksander_z: wykop w starej wersji miał w sobie jakąś nutkę nostalgii, wyglądał trochę jak te pierwsze strony internetowe. Teraz jest to kompletnie nieczytelne ale za to wygląda okropnie
Jeżeli ktoś chce w tym sezonie uprawiać ostre chili czy to na balkonie, parapecie czy w ogródku to już teraz powinien ogarnąć sobie nasiona i lada dzień wysiewać.
@ZenonArciszewski3127 I wszyscy mają to w dupie. Ale jak kiedyś było ACTA to nagle protesty na całą Polskę. Co wolno pisowi to nie wolno innym partiom.
Siema, z racji że Vectra zrobiła owocowy czwartek i rozdała korposzczurom Vouchery do Netflixa, a osobiście nie potrzebuję to chętnie oddam jednej z osób plusujących ten wpis.
Wartość to 258zł do wykorzystania na dowolnym koncie. Losowanie o 22:00.
Przy okazji przypomnę, że zamawiając usługi Vectry przeze mnie zawsze ugracie jakiś gratis/darmowe miesiące/zniżkę - wynegocjujesz warunki niedostępne w żadnym innym kanale sprzedaży. Netflix w dowolnym pakiecie jest u nas tańszy niż u dostawcy.
@Excel123: Z mojego własnego doświadczenia usługi vectry są najgorsze pod względem jakości i obsługi. Ciągłe przerwy co kilka dni na kilka godzin plus doiebana kara za rezygnacje z usług. Nigdy więcej usług vectry. Może inni mają lepiej, ale ja nie miałem ;)
Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawołam dokładnie o 18:30 za rok. Razem podsumujemy czy rok 2022 był lepszy, czy gorszy od 2021.
Na wstępie chciałbym bardzo podziękować mojemu Mikołajowi, którym okazał się być @kurlapejter.
W dniu dzisiejszym otrzymałem paczuszkę i szczerze powiedziawszy nie byłem nastawiony jakoś emocjonalnie na to wydarzenie, ponieważ pierwszy raz biorę udział w tej akcji i nie wiedziałem tak naprawdę - czego dokładnie mogę się
Przychodzę do was z propozycją. Jako że wypok się sypnął to mam trochę więcej wolnego czasu między studiami a pracą.
Pomyślałam więc, że chętnie przygarnę kogoś z was do współpracy dietetycznej. Na razie robię diety na rynek angielski bo tutaj też studiowałam i mieszkam ale myślę, że przyjemną odmianą byłoby mieć kilku rodaków wśród moich podopiecznych.
W związku z tym wśród plusujacych zrobię #rozdajo na miesięczną
jesteś chudy- żryj więcej
200zł