Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PrettyHotProgrammer
PrettyHotProgrammer

PrettyHotProgrammer

Dołączył 9 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17733
  • Znaleziska 6564
  • Mikroblog 11169
  • Obserwujący 48
  • Obserwowane 513
  • Dodane (934)
  • Komentowane (2191)
  • Plusowane (8044)
Koziom
Koziom
20.07.2024, 10:02:22
  • 3487
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

biszkoptowy_pies_obronny
biszkoptowy_pies_obronny
20.07.2024, 10:12:20 via Wykop
  • 316
@Koziom: z tym, że tego nie wiemy na 100%, ale luz.
  • Odpowiedz
GARN
GARN
20.07.2024, 10:31:15 via Wykop
  • 242
@Koziom: jestem zaskoczony myślałem, że dawno sczezł gdzieś w lesie, a nie dopiero teraz walnął samobója
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
12.05.2024, 14:17:33
  • 6219
Zawołam do tego wpisu jak pojawi się info, że w miejscu Marywilskiej 44 powstanie nowoczesne osiedle XD

A tak będzie na 100%

#nieruchomosci #marywilska44 #warszawa
mickpl - Zawołam do tego wpisu jak pojawi się info, że w miejscu Marywilskiej 44 pows...

źródło: z30963630IH,Nagranie-z-drona-ujawnilo-skale-pozaru-w-Warszawie

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OperatorGranatnika
OperatorGranatnika
OperatorGranatnika
12.05.2024, 14:21:39 via Wykop
  • 844
@mickpl: przecież już wykop obiegła nazwa nowego osiedla - MaryVilla 44 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
Autor
12.05.2024, 14:22:35 via Wykop
  • 844
@OperatorGranatnika: Osiedle Strażackie XD
  • Odpowiedz
Rembrant
Rembrant
15.04.2024, 08:48:03
  • 914
Siemka Mirki i Mirabelki z racji tego że zostało mi kilka ładnych sadzonek papryki robię szybkie #rozdajo

Do wygrania trzy małe sadzonki odmian

Habanero Red 200 000-450 000SHU

Dragon's
Rembrant - Siemka Mirki i Mirabelki z racji tego że zostało mi kilka ładnych sadzonek...

źródło: temp_file2645474705991972878

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....g
konto usunięte 15.04.2024, 09:27:18 via Android
  • 8
@Rembrant 3 rok zbieram się do uprawy Habanero ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Rembrant
Rembrant
Autor
15.04.2024, 09:34:25 via Android
  • 12
@italia__ mozna je przezimować gdzieś w domu i na następny sezon będą normalnie dalej rosły ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Damiano_Norwegiano
Damiano_Norwegiano
06.04.2024, 18:34:08
  • 1841
Raczej przejdzie bez echa więc jezeli ten wpis otrzyma 100 plusów do godziny 22 robię #rozdajo Domku Eliaszówka na 1 noc dla 2 osób.

Więcej zdjęć w komentarzu i na www.eliaszowka.pl

Termin 20 kwietnia
#domekeliaszowka #gory #wakacje #wczasy
Damiano_Norwegiano - Raczej przejdzie bez echa więc jezeli ten wpis otrzyma 100 plusó...

źródło: temp_file2073343412158387454

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WOiOwnik
WOiOwnik
06.04.2024, 19:07:24 via iOS
  • 35
@Damiano_Norwegiano teraz po niku zrozumiałem dlaczego ktoś w Polsce wpadł na pomysł żywego dachu. Strasznie podobają mi się one ;)
  • Odpowiedz
Damiano_Norwegiano
Damiano_Norwegiano
Autor
06.04.2024, 20:03:27 via Android
  • 232
UWAGA: 200 plusów lekko pykło. Domek jest większy a w konkursie jest napisane że wyjazd dla 2 osób. Czy możemy zwiększyć liczbę gości do 4? Jeżeli tak to polajkuj posta. 100 lajków i zwiększamy

https://www.facebook.com/share/p/4WkkX55Pr4TAQcLB/
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
27.03.2024, 13:33:32
  • 1949
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho59
Idaho59
27.03.2024, 13:34:22 via Wykop
  • 523
@Rad-X: mówi jeszcze:
-cześć Przemek,
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
27.03.2024, 13:35:36 via Android
  • 294
@Idaho59 i cześć Krzysiek
  • Odpowiedz
Ytarka
Ytarka
15.03.2024, 21:31:48
  • 28
Nawet nie wiem jak mogłabym to nazwać, bo nawet nie wiem co namalowałam.

Rozważę każdą propozycje tytułu xd

#pierdytarke

#tworczoscwlasna #obrazy #sztuka #gruparatowaniapoziomu #pytanie
Ytarka - Nawet nie wiem jak mogłabym to nazwać, bo nawet nie wiem co namalowałam. 

R...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathmed
mathmed
15.03.2024, 22:09:43 via Android
  • 4
@Ytarka Flowerhead
  • Odpowiedz
Hayabussa
Hayabussa
15.03.2024, 22:38:37 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
P.....s
P.....s
konto usunięte 07.03.2024, 08:46:19
  • 1150
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AbaKowner
AbaKowner
07.03.2024, 08:56:35 via Android
  • 86
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
AndrzejTrapper
AndrzejTrapper
07.03.2024, 10:42:06 via Wykop
  • 30
@fcpierniczek: jak wypijesz jeden na raz to zapuszczasz dredy i zostajesz rasta
  • Odpowiedz
I.....I
konto usunięte 03.03.2024, 12:52:35
  • 2395
Nie musisz dawać plusa, wrzucam to zdjęcie tylko, żeby okraść górala z 40 zł. #piractwo
I.....I - Nie musisz dawać plusa, wrzucam to zdjęcie tylko, żeby okraść górala z 40 z...

źródło: 4027cb1156034371bed6504da3cc0efebf34a586048d587a1bbe1160a7e30288

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sidroff
Sidroff
Sidroff
03.03.2024, 12:58:44 via Wykop
  • 119
@ptt_: zabiera twoje pieniądze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
marcomarco83838383
marcomarco83838383
03.03.2024, 13:01:16 via Wykop
  • 153
Ale lump
  • Odpowiedz
k.....i
konto usunięte 19.02.2024, 16:56:32
  • 5
ogolem w sobotę jak czekałam na pociąg weszlam sobie do relaya i kupiłam gazete z lego xD poznajcie oto Wiktor Wirnik, pracuje dla policyjnych sił powietrznych, specjalne umiejętności: sokoli wzrok, hobby: windsurfing, ksiązki z dowcipami, usposobienie: cierpliwy, ambitny, zdeterminowany, ulubione jedzenie: szpinak. zobaczcie jakie ma śmiglo ( ͡º ͜ʖ͡º)
k.....i - ogolem w sobotę jak czekałam na pociąg weszlam sobie do relaya i kupiłam ga...

źródło: IMG_20240219_173008

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CensoreD
CensoreD
19.02.2024, 17:17:07 via Wykop
  • 1
Fajny, a umie kręcić śmigłem ( ͡º ͜ʖ͡º)?
  • Odpowiedz
Rzewliwy_wykolejeniec
Rzewliwy_wykolejeniec
19.02.2024, 17:45:23 via Wykop
  • 1
@kontodlabeki: takie gazetki drogie są, ale fajowa sprawa

  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
08.02.2024, 04:48:01
  • 1848
Wiecie jak zepsuć pączek? Dać tego gówna na górę. To powinno być prawnie zakazane.

#tlustyczwartek
sylwke3100 - Wiecie jak zepsuć pączek? Dać tego gówna na górę. To powinno być prawnie...

źródło: skorka_pomaranczowa_01

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miguelos
Miguelos
08.02.2024, 04:48:38 via Wypiek
  • 2946
@sylwke3100 Lol nie
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
Autor
08.02.2024, 04:48:59 via Android
  • 900
@Miguelos Tak.
  • Odpowiedz
Limonene
Limonene
25.01.2024, 13:18:24
  • 43
#gusto #wykopaka
dobra, to pora się pochwalić wygraną ( ͡º ͜ʖ͡º)
Szczerze mówiąc byłam sceptycznie nastawiona do żelków gusto, kiedyś kupiłam w biedrze i były takie se, potem kupiłam w promce na black friday i pianki nie były piankami!!!! Ale np. mój niebieski został przeogromnym fanem kwaśnych.
I właśnie przez te kwaśne tak długo nie odbierałam nagrody, bo były niedostępne w sklepie, a mi bardzo na nich zależało xD
Limonene - #gusto #wykopaka
dobra, to pora się pochwalić wygraną ( ͡º ͜ʖ͡º)
Szczerze ...

źródło: 415486867_1093133942114161_7043378954389943140_n

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
25.01.2024, 14:11:50 via Wykop
  • 4
@Limonene: No to mi właśnie ten mączny smak najbardziej nie pasował w borówkach, aromat był nienajlepszy, ale znośny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kwasny_konfident
Kwasny_konfident
25.01.2024, 14:28:38 via Wykop
  • 4
@Limonene: Dzięki za recenzję (✌ ゚ ∀ ゚)

Pianki są piankowoGustowe, nie celujemy w pianki typu ognisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Aegithalos @Zgrywajac_twardziela No tak jak Mr Twardziel powiedział, ,,Oficjalne konto" mówi, że się poprawiło trochę bo tak jest.
Wynika ogólnie to z procesów produkcyjnych, że może się niektórym, wrażliwszym językom pojawić gorzkawy posmak, ale to definitywnie nie jest już
  • Odpowiedz
erinthul
erinthul
23.01.2024, 09:41:25
  • 350
"Zamieć"
#autoportret #tworczoscwlasna #chwalesie #fotografia

Mój tag -> #erinthul
erinthul - "Zamieć"
#autoportret #tworczoscwlasna #chwalesie #fotografia

Mój tag -> ...

źródło: temp_file5026537709831757556

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z--x
z--x
23.01.2024, 10:41:47 via Wykop
  • 24
@erinthul: Nic nie zmieniaj, wszystko sztosik. Mnie tylko zaskoczyło, że przy mocnym profilu na Insta wrzucasz tutaj też. :)
  • Odpowiedz
BrettyGood
BrettyGood
23.01.2024, 10:58:42 via Wykop
  • 17
@erinthul: ładne, wywołuje trochę niepokoju
  • Odpowiedz
Megawonsz_dziewienc
Megawonsz_dziewienc
11.01.2024, 00:55:19
  • 2106
Jak wygram 100mln w jackpota to 10 wylosowanym z puli plusujacych dam po 1mln + na podatek. Z wymagań to nie można być zielonka i bordo, fałszywym różowym, oglądać patotagow i piłki nożnej (chyba że szkalując na tych tagach), wielbić papieża i testovirona i mieć minimu 25 lat. Nie można też udzielać się pod tagiem przegryw chyba że w celu skalowania.
Na dodatek wybuduję schronisko dla piesków i kotków ( ͡°
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....n
m.....n
konto usunięte 11.01.2024, 00:56:39 via Wykop
  • 216
@Megawonsz_dziewienc: kurła, przeszedłem wstępną selekcję, teraz musisz tylko wygrać 100 mln ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
m.....n
m.....n
konto usunięte 11.01.2024, 01:12:33 via Wykop
  • 82
@ruskizydek: grzeczniej tam do człowieka, który zadeklarował chęć przesłania mi dużej bańki na konto ヽ( ͠°෴ °)ノ
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
02.01.2024, 15:49:54
  • 5739
Nowa lista do wołania na moje wpisy o darmowych grach od STEAMa. Wołam TYLKO do darmowych gier na STEAMa

➡ Chcesz być wołany/a do wpisów z DARMOWYMI gramy na STEAMa ?
➡ Zaplusuj ten wpis!

➡ Nie chcesz już być dalej wołany / chcesz się usunąć z listy do wołania?
Metodzik - Nowa lista do wołania na moje wpisy o darmowych grach od STEAMa. Wołam TYL...

źródło: steam-logo-transparent

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomSz
TomSz
TomSz
02.01.2024, 16:25:18 via Wykop
  • 141
@Metodzik: a co to za gry ;) ? z Epica to rozumiem, że oficjalne promocje, ale Steam? W serwisach promocyjnych jak widzę informacje o promocji gry za darmo na Steam to jest to zawsze jakiś crap którego po prostu nikt by nie kupił w "normalnej" cenie.
  • Odpowiedz
a.....6
konto usunięte 02.01.2024, 16:31:58 via Wykop
  • 532
@TomSz: gry do grania i sie nie interesuj za darmo uczciwa cena pozdr
  • Odpowiedz
Kwasny_konfident
Kwasny_konfident
18.12.2023, 10:34:13
  • 661
Święta obżarstwa [Boże Narodzenie przyp. tłum.] się zbliżają, a wraz z nim potrzeba zakupienia prezentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli chcecie by Wasze ciocie nazywały Was przystojnym kawalerem, albo przestały zadawać pytania o to czy dalej sami i bez dzieci - zapełnijcie ich buzie żelkami #gusto ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Na sklepie świąteczna promka na -15% na wszystkie żelki i słodycze, co by zdążyć zamówić, zeżreć wszystkie i zamówić
Kwasny_konfident - Święta obżarstwa [Boże Narodzenie przyp. tłum.] się zbliżają, a wr...

źródło: swiateczna miska urodzaju

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybulion
cybulion
18.12.2023, 10:41:06 via Android
  • 14
@Kwasny_konfident losuj tak zebym wygral a nie. I pozdrow Łukaszka
  • Odpowiedz
cybulion
cybulion
18.12.2023, 10:45:57 via Android
  • 9
@Kwasny_konfident ja zawsze pisze do mikolaja:
"... Dla kwaśnego zielone porshe 991, dla ecco nowego jeepa, no i dla obu dofinansowania rozbudowy fabryki, takiego bezzwrotnego" :*
  • Odpowiedz
L.....m
L.....m
konto usunięte 23.11.2023, 08:07:55
  • 167
Oto lista hańby ludzi, którzy zagłosowali przeciwko prawu Polaków do decydowania o losach własnego kraju:

- Róża Thun
- Marek Belka
- Leszek Miller
- Włodzimierz Cimoszewicz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nietak7
nietak7
nietak7
23.11.2023, 08:09:52 via Wykop
  • 264
@LicentAbsolweum:
nietak7 - @LicentAbsolweum:

źródło: 20231123_090917

Pobierz
  • Odpowiedz
johny-kalesonny
johny-kalesonny
23.11.2023, 08:36:35 via Wykop
  • 238
@LicentAbsolweum: O nie, tylko nie demokracja w UE, tylko nie to! Jesteśmy zgubieni!
  • Odpowiedz
PakaBaka
PakaBaka
25.10.2023, 17:48:44
  • 4357
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freeboota
Freeboota
25.10.2023, 18:08:14 via Wykop
  • 53
@PakaBaka: wstyd się przyznać, ale 2
  • Odpowiedz
fanmarcinamillera
fanmarcinamillera
25.10.2023, 19:22:42 via Wykop
  • 23
@PakaBaka: Uffff, biskup. Mam nadzieje, że nie interesują go dzieci
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 403
  • Strona 3 z 403
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 11.11.2017

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 07.08.2017

    Komentator
  • VIP
    od 18.06.2018

    VIP
  • Rocznica
    od 13.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.09.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.03.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking