Wpis z mikrobloga

  • 1039
@staryalkus mnie raz w gimbie nauczycielka pełniąca dyżur na przerwie zgarnęła do męskiego kibla, bo akurat tak się złożyło, że byłem się odlać w momencie kiedy z kabiny było słychać jęki grubasa, który tam srał. Sprzątaczka weszła do łazienki pełnić swoje czynności i zobaczyła totalnie obsrany kibel, a pech chciał, że jakimś cudem dostrzegła tylko mnie wychodzącego pomieszczenia i poleciała na skargę do wyżej wymienionej nauczycielki. We dwie zaprowadziły mnie do tej
Miałem czas, że akurat należałem do tych rysujących po ławkach. Potem się nauczyli i wzywali mnie do danej klasy i kazali czyścić. Głupie zabawy ale dziś myślę o tym jak o etapie rozwoju który trzeba było przejść, po prostu.
@staryalkus mnie jedna nauczycielka zgłosiła do dyrektorki i wychowawcy, bo powiedziałem do jednego typa czesc "Eminem" zrobili z tego aferę że go prześladuje i mecze. Dwoja z zachowania i na nic tłumaczenie że wszystko jest spoko bo tylko ksywka. Chcieli mnie nawet zawiesić. Ale jak ja nie chodziłem na religię i się to nie podobało wielu osobom to było spoko xD szkoła to syf
@freee_hugs byś zobaczył wtedy moją minę kiedy #!$%@? mnie zamknęły na kilka minut w tej obsranej klitce z kiblem i trzymały drzwi dopóki tego nie posprzątam xD koledzy stali z tyłu i mówili, że to nie ja, ale #!$%@?ęta katechetka w ogóle nie słuchała. Takiej chorej i kompromitującej sytuacji nigdy nie mialem. Szczęście w nieszczęściu, że od jakiegoś czasu były w szkole zainstalowane kamery po częstych bójkach, bo inaczej nie wiem czy