Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie,

Na wstępie chciałbym bardzo podziękować mojemu Mikołajowi, którym okazał się być @kurlapejter.

W dniu dzisiejszym otrzymałem paczuszkę i szczerze powiedziawszy nie byłem nastawiony jakoś emocjonalnie na to wydarzenie, ponieważ pierwszy raz biorę udział w tej akcji i nie wiedziałem tak naprawdę - czego dokładnie mogę się spodziewać.

Mireczek trzymał mnie w niepewności co do jego osoby od samego początku aż do momentu otrzymania listu!

Przechodząc do rzeczy - przygotowana dla mnie paczka została naprawdę bardzo profesjonalnie przygotowana!
Każdy item został bardzo ładnie opakowany świątecznym papierem, starannie aby nic się podczas transportu nie uszkodziło.

Dziękuję Ci również za Twój własnoręcznie napisany list, który uważam jest mega atutem!

Życzę Ci Drogi Mireczku również Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Zawartość paczki:

Ogrom Białych Michałków, które uwielbiam
Zozole i wiele innych słodkich pyszności
Zestaw klocków w motywie Street Food (budka z hot-dogami oraz Burgerownia dla mojej #rozowa, która również otrzymała świecę zapachową o przepięknym zapachu)
Przekąski w stylu azjatyckim
Książka z przepisami kuchni azjatyckiej

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za ten wspaniały prezent!

Pozdrawiam serdecznie organizatorów akcji #wykopaka oraz dziękuję oczywiście #inpost za wykorzystany rabacik cenowy.

#wykopaka #pokapake
VEEF - Witam serdecznie, 

Na wstępie chciałbym bardzo podziękować mojemu Mikołajowi,...

źródło: comment_16710351664QW4qQ9p31OiabWchnDmUh.jpg

Pobierz
  • 13