Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: trzy bloki od mojego jedna baba rozsypuje o 5 rano chleb ptakom u siebie na balkonie. Ptactwo hałasuje i pół bloku obsrane - aż się dziwię, że jej sąsiedzi się na to zgadzają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Itslilianka: nie wiem, ja jakoś nie mógłbym nie dać biednym bezdomnym kotom które czasami do mnie przychodzą i nigdy nie byłbym w stanie nazwach ich gównem, ale całkowicie cię rozumiem, nie każdy musi kochać zwierzęta jak ja
@zartos kotki to co innego. ale z drugiej strony będąc na Cyprze te siersciuchy wskakiwały do domów jak miałeś okno otwarte. też mają z nimi problem bo przenoszą pchły i wszy. i to też przez dokarmianie. kwestia jest umiar. na wsi jak mieszkałem to szwagier hodował gołębie i mi nie przeszkadzały. a tutaj to cały chodnik osrany :/
@zartos: kot to morderca i to loteria, jak zabije wróbla czy sikorkę to źle, jak zabije gołębia to dobrze, ale przynajmniej wykazuje się pewną inteligencją i można chociażby skłonić go na różne sposoby żeby gdzieś nie przychodził
z istnienia gołębia nie ma żadnej wartości dodanej, roznosi choroby, robi syf wokół siebie i nie jest w żaden sposób pożyteczny, gdyby wytłuc wszystkie gołębie jakie istnieją to nie spowodowałoby to żadnych negatywnych efektów
@Pangia

z istnienia gołębia nie ma żadnej wartości dodanej, roznosi choroby, robi syf wokół siebie i nie jest w żaden sposób pożyteczny


z człowiekiem jest podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gdyby wytłuc wszystkie gołębie jakie istnieją to nie spowodowałoby to żadnych negatywnych efektów dla ekosystemu


gołąbie jak każde zwierzę są częścią łańcucha pokarmowego i stanowią dużą część diety ptaków drapieżnych jak jastrzębie czy krogulce