Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko117
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Patton123

Patton123

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1144
  • Znaleziska 1112
  • Mikroblog 32
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0

1763

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Dariusz Sobieraj łączny dochod z działalności lekarskiej: ~926,000

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: wczoraj, 10:41:48
  • 239
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
Patton123
Patton123 19 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 1
@wonsz337: 70x tyle, pokaż lekarzy co masz na swoim lotnisku. Ostatnio mój lekarz rodzinny wylądował prywatnym a320 pod poradnią.
Mówię, serio, szczerze.

343

84 lata temu z Auschwitz uciekło 9 więźniów. W odwecie zagazowano 320 osób

84 lata temu z Auschwitz uciekło 9 więźniów. W odwecie zagazowano 320 osób

10 czerwca 1942 roku 50 więźniów z karnej kompanii Auschwitz II-Birkenau podjęło zbiorową ucieczkę podczas robót ziemnych. Udała się dziewięciu, w tym przyszłemu aktorowi Augustowi Kowalczykowi. Następnego dnia Niemcy rozstrzelali 20 i zagazowali 320 więźniów w odwecie.

real_scoria
z
przystanekhistoria.pl
dodany: 10.06.2026, 10:50:19
  • 177
  • #
    historia
  • #
    rocznica
  • #
    auschwitz
  • #
    polska
  • #
    wwii
Patton123
Patton123 10.06.2026, 20:49:15 via Wykop
  • 5
zajebię ci całą rodzinę


@Eponhall: to dopiero jest powód do zgłoszenia xD jaki ty jesteś głupi.

927

Ukrainka kiedy słyszy język polski to reaguje na niego jakby słyszała rosyjski

Ukraińska filozofka: Moje nastawienie do was zmieniło się tak bardzo, że kiedy słyszę polski, reaguję jak na rosyjski. Wyborczą widzę kontynuuję tradycję plucia na Polaków.

ggs-hg
z
wyborcza.pl
dodany: 10.06.2026, 14:40:49
  • 183
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wyborcza
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    neuropa
Patton123
Patton123 10.06.2026, 20:26:48 via Wykop
  • 7
To nie jest kwestia tej Ukrainki i się na tym nie warto skupiać. To kwestia wyborczej. Oni chcą nagłaśniać wszystko co polskie, wiele tych tekstów jest wymyślonych lub stosowane są półprawdy (czyli wymyślone).
Jak nie ta to inna wśród milionów ludzi na świecie na pewno są tacy co powiedzą "naród x to y". Nie warto ich słuchać, ale wyborcza chce to pisać, tylko pod płaszczykiem, że ktos to napisał, a nie oni
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

351

Zabójstwo na Nowym Świecie. Główny skazany usłyszał wyrok 25 lat więzienia

Pokaż treści 18+

Zabójstwo na Nowym Świecie. Główny skazany usłyszał wyrok 25 lat więzienia

Sąd skazał Dawida Mirkowskiego na 25 lat więzienia. Mężczyzna był głównym oskarżonym w sprawie zabójstwa na Nowym Świecie w Warszawie.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 09.06.2026, 12:52:13
  • 73
  • #
    policja
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    wydarzenia
Patton123
Patton123 10.06.2026, 10:10:39 via Wykop
  • -41
@Logytaze: ale musisz być spełniony, zrób sobie teraz dobrze. Chłop zabił, ale ciebie wręcz cieszy, że rzekomo katolik.
Jesteś żałosny.
Wszystkich padalców, pajaców, psychopatów do odpowiednich sobie dołów niech posądzają, a idiotów prawkow niech wsadza do dołu z idiotami lewakami takimi jak ty.

404

Nagranie zabójstwa Mai z Mławy oglądało dziewięć osób. Do końca wytrwały tylko d

Pokaż treści 18+

Nagranie zabójstwa Mai z Mławy oglądało dziewięć osób. Do końca wytrwały tylko d

Zabójstwo Mai, utrwalone na nośniku. Ich adwokat twierdzi, że to jak sceny z horroru. Większość ludzi wymiękła i nie dokończyła oglądać. Morderca może się wymigać od więzienia.

DziendobryMireczku
z
se.pl
dodany: 09.06.2026, 07:57:19
  • 103
  • #
    zabojstwo
  • #
    morderstwo
  • #
    polska
Patton123
Patton123 09.06.2026, 17:54:07 via Wykop
  • 50
Artykuły z se są beznadziejne. Samego tekstu na 10 linijek, 7 razy powtórzę "neo można było obejrzeć do końca". Zero szczegółów lub nawet ogolow. Pusta treść.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

320

Były szef Sądu Najwyższego Ukrainy dostał 5 lat za łapówkę

Były szef Sądu Najwyższego Ukrainy dostał 5 lat za łapówkę

Vsevolod Kniaziev za 2,7 mln dolarów miał zapewnić korzystny finał sporu o 40,19 proc. akcji kombinatu górniczego. W ramach ugody będzie zeznawał przeciw innym podejrzanym, straci dwie nieruchomości i przekaże 1,1 mln dolarów wojsku.

Pan_od_Internetu
z
reuters.com
dodany: 08.06.2026, 18:44:25
  • 34
  • #
    ukraina
  • #
    korupcja
  • #
    prawo
  • #
    sad
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
Patton123
Patton123 09.06.2026, 14:37:35 via Wykop
  • 0
Masakra
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Patton123
Patton123 09.06.2026, 14:38:33 via Wykop
  • 0
Nasi grzeją d--y w USA


@Fattek: a inni siedzą czy siedzieli na stołkach ministerialnych, mówią, z prawo będzie egzekwowane tak jak oni je rozumieją i robią co chcą.

268

"Geriatria leży odłogiem". Przerażający bilans opieki nad pacjentami

"Geriatria leży odłogiem". Przerażający bilans opieki nad pacjentami

W starzejącym się polskim społeczeństwie na 100 tys. mieszkańców przypada 1,5 geriatry. Dla porównania w Wielkiej Brytanii jest to 3,3 lekarza, a w Szwecji 4. Geriatria nie cieszy się szczególną popularnością

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 08.06.2026, 07:48:43
  • 137
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    nfz
Patton123
Patton123 09.06.2026, 06:49:17 via Wykop
  • 0
W Polsce interniści zajmują się geriatrią. Różnica jest tylko w semantyce.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lolenson1888
Lolenson1888
08.06.2026, 04:59:19
  • 1083
Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i ludzie xD
#mapy #mapporn #warszawa
Lolenson1888 - Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i lu...

źródło: image_picker_E9D1C6CA-73D5-4DD8-BF54-F59306CCF50D-13209-000003AE9D9EB0CE

Pobierz
  • 349
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patton123
Patton123 08.06.2026, 20:09:59 via Wykop
  • 0
To słowo jest tak powszechne, że nigdy nie sądziłem że nie jest przez kogoś znane. Tak jakby ktoś nie wiedział co oznacza słowo "słowo". W dodatku jest ważne i niesie ze sobą dużo informacji.
Jeżeli nawet ktoś sądzi, że nie jest to dużo, to na pewno jest wystarczająco ważne, by je znać.
  • Odpowiedz

18

Żołnierz WOT miał oblać mężczyznę benzyną i podpalić.

Żołnierz WOT miał oblać mężczyznę benzyną i podpalić.

47-letni żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej został zatrzymany po tym, jak miał oblać benzyną kolegę swojego syna i podpalić go. Poszkodowany z rozległymi oparzeniami trafił do szpitala w stanie zagrażającym życiu.

spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 01.06.2026, 16:10:06
  • 7
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    wojskopolskie
  • #
    kryminalne
  • #
    lublin
Patton123
Patton123 01.06.2026, 18:37:27 via Wykop
  • 10
Czy to że jest żołnierzem WOT coś zmienia? Oprócz tego jest może też piekarzem, tylko że na cały etat, a nie jedynie weekendowo więc czemu w artykule nazwano go żołnierzem WOT? By podbić emocje nie?
Może powinni go nazwać tak "czytelnik gazety wyborczej podpalił kolegę swojego syna".
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

406

Podwyżki w służbie zdrowia: 25k dla lekarzy, 16k dla pielęgniarek

Podwyżki w służbie zdrowia: 25k dla lekarzy, 16k dla pielęgniarek

Ministerstwo Zdrowia otrzyma nowe wyliczenia, z których wynika, że lipcowe podwyżki w ochronie zdrowia będą kosztować aż 4,5 mld zł zamiast planowanych 3,3 mld. Przeciętne wynagrodzenie lekarza wzrośnie do ponad 25 tys. zł brutto, a pielęgniarek do 16 tys. zł. W latach 2022-2026 minimalne stawki w b

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.05.2026, 09:46:32
  • 120
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    wiadomosci
  • #
    afera
  • #
    infromacje
Patton123
Patton123 28.05.2026, 13:24:27 via Wykop
  • 40
"Przeciętne wynagrodzenie lekarza wzrośnie do ponad 25 tys. zł brutto" ???
Ustawa mówi o innej kwocie. Jeżeli liczą przeciętne wynagrodzenie wraz z dyżurami oraz tymi osobami na kontrakcie to idiotycznie liczą.
Po pierwsze istotne jest czy za 240 godzin pracy (wraz z dyżurami) czy za 160. To chyba zmienia postać rzeczy czy za etat, 1.5 etatu, czy 15 min konsultacji.
Po drugie jeżeli przeciętne liczą wraz z osobami których ustawa ta nie
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Patton123
Patton123 28.05.2026, 14:22:44 via Wykop
  • 12
@dr_Batman: to jak z dyżurami to niech napiszą 100k z gwiazdką - lekarz ma zakaz wychodzenia ze szpitala.
Minimalna krajowa w takim razie to to nie 3600 a 4800 (brutto) i nie 4800 tylko 9600*
* - robisz na dwa etaty w tym soboty i niedziele.
Patton123
Patton123 29.05.2026, 11:49:19 via Wykop
  • 2
@jediwolf: jesteś jakimś zje...m
Nie znasz człowieka a ty od razu lekarzynko-miernoto.
Swoje chamstwo pokazujesz, przecież nie znasz człowieka, a ciśniesz.

296

Ukrainiec oszukiwał "na inwestycje". Poszkodowana straciła 60 tys. zł

Ukrainiec oszukiwał "na inwestycje". Poszkodowana straciła 60 tys. zł

Policjanci z Kraśnika poinformowali o zatrzymaniu 19-letniego obywatela Ukrainy, który brał udział w oszustwie "na inwestycję". Mężczyzna, podając się za brokera, przekonał swoją ofiarę do przekazania mu ponad 60 tys. zł, które miały zostać pomnożone poprzez rzekome, bardzo opłacalne inwestycje.

Kolekcjoner_dusz
z
komputerswiat.pl
dodany: 27.05.2026, 14:29:18
  • 36
  • #
    prawo
  • #
    oszustwo
  • #
    pieniadze
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    informacje
Patton123
Patton123 28.05.2026, 14:27:31 via Wykop
  • 10
Mężczyzna lat 19 xD
Widzisz kurna dresa i inwestujesz w jego pomysły 60k.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

735

Burza wokół studentów z Afryki w Lublinie. Uczelnie murem za studentami.

Klasycznie .Prywatyzacja zysków. Uspołecznienie kosztów. Jak w ubiegłym roku jechałem na święta do rodziców nie widziałem ani jednego białego. Dzielnica Lublina Czechów zmienia się w murzynowo. Na tzw. Akademii WSEI są kierunki tylko dla wiadomo kogo. Z nich tacy studenci jak ze mnie tancerka.

tomekk125
z
jawnylublin.pl
dodany: 27.05.2026, 16:20:32
  • 122
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
  • #
    heheszki
Patton123
Patton123 27.05.2026, 22:05:05 via Wykop
  • 10
Murem za czarnym siurem
Hłe hłe
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

419

Szwecja niemal wolna od dymu tytoniowego. Pierwszy taki kraj w Europie

Szwecja niemal wolna od dymu tytoniowego. Pierwszy taki kraj w Europie

W 2025 r. codziennie paliło tylko 4,8% dorosłych Szwedów. Szwecja jako pierwsza w Europie stała się krajem wolnym od dymu, schodząc poniżej progu WHO (5%). To sukces wieloletniej polityki: wysokiej akcyzy, zakazu reklam, restrykcji w miejscach publicznych oraz wsparcia w rzucaniu nałogu.

matixrr
z
bankier.pl
dodany: 27.05.2026, 17:40:09
  • 148
  • #
    szwecja
  • #
    papierosy
  • #
    rzucampalenie
  • #
    zdrowie
  • #
    europa
  • #
    ciekawostki
Patton123
Patton123 27.05.2026, 20:43:39 via Wykop
  • 18
@IHERMESI: rak płuc jest taki męski

805

Żyją w Polsce, ale podatki płacą na Ukrainie. Ukraińcy unikają opodatkowania

Tysiące obywateli Ukrainy mieszkają dziś w Polsce, pracują zdalnie dla firm ze swojego kraju i płacą podatki za wschodnią granicą. Problem w tym, że według polskich przepisów wielu z nich powinno rozliczać się właśnie nad Wisłą. Skarbówka coraz częściej sprawdza takie przypadki.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 27.05.2026, 07:33:38
  • 61
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    pieniadze
  • #
    podatki
  • #
    ukraincy
  • #
    finanse
Patton123
Patton123 27.05.2026, 14:17:34 via Wykop
  • 14
Czy Polacy w Wielkiej Brytanii robili tak samo czy nie?
Jeżeli tak samo to nie jest nic nowego, jeżeli płacili w UK to czemu my tacy głupi?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

465

Facet Ma Płacić Za Wszystko, a Kobieta "ZASZCZYCA" Obecnością.

Facet Ma Płacić Za Wszystko, a Kobieta "ZASZCZYCA" Obecnością.

Kto płaci na randce? W Polsce 61 procent z nas wciąż mówi: facet. Mimo że luka płacowa wynosi u nas około 4 procent jedna z najniższych w Unii. W sierpniu 2025 anonimowy mężczyzna opisał Onetowi randkę za prawie 600 złotych: Wybrała najdroższe danie z karty, a po randce mnie zablokowała".

HardWax
z
youtube.com
dodany: 24.05.2026, 16:03:52
  • 179
  • #
    rozowepaski
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    ciekawostki
Patton123
Patton123 25.05.2026, 15:11:21 via Wykop
  • -1
A po co takie oglądacie i z takimi się spotykacie?
Już szczucie na innych ludzi w tym serwisie jest obrzydliwe.
Jak np. mnóstwo mężczyzn cheleje to jedna z lepszych rad dla kobiet - nie umawiać się z nim.
To w tej opisanej sytuacji najlepsza rada dla mężczyzn - nie spotykaj się z taką, nie przeżywają, tylko znajdź sobie fajną i tyle.
Dziękuję, tyle w temacie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

80

Badał UFO dla CIA: Znamy cztery odrębne gatunki życia pozaziemskiego

Badał UFO dla CIA: Znamy cztery odrębne gatunki życia pozaziemskiego

Stany Zjednoczone odzyskały cztery odrębne gatunki życia pozaziemskiego z rozbitych statków UFO ogłosił dr Hal Puthoff, fizyk kwantowy zaangażowany program rządowy finansowany przez CIA.

Drzepetto
z
tvp.info
dodany: 20.05.2026, 09:48:31
  • 67
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    ufo
  • #
    uap
  • #
    ufonapowaznie
  • #
    kosmici
Patton123
Patton123 20.05.2026, 21:57:16 via Wykop
  • 1
xD

  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1273

Pensje lekarzy rosną szybciej niż inflacja i zjadają pieniądze szpitali

Pensje lekarzy rosną szybciej niż inflacja i zjadają pieniądze szpitali

Inflacja 3,6%, pensja lekarza na kontrakcie wzrosła o 8,5% (2,3x raza więcej). Pensje już teraz pochłaniają 90% wydatków w szpitalach a będzie tylko gorzej. Ustawa PiSu wymusza ciągły wzrost zarobków lekarzy, szybszy niż inflacja

Sabr
z
rp.pl
dodany: 20.05.2026, 10:38:58
  • 332
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    ekonomia
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
Patton123
Patton123 20.05.2026, 15:05:56 via Wykop
  • 1
@misiozaur: śmiertelność jest 100% nadal, wszystko kwestia czasu.
Długość życia raczej rośnie, ale to nie jest kwestia tylko zasług lub błędów lekarzy, choć swój udział mają.
Generalnie jakoś raczej rośnie - lepsze są leki, opracowywane nowe procedury operacji leczenia itd. rozszerzają się też ogólnie usługi. Nie można wskazać jednoznacznie, że lekarze za to wszystko odpowiadają, mają swój udział jedynie.
Jeżeli porównuje się konkretne jednostki chorobowe to z reguły przeżywalność i
Patton123
Patton123 20.05.2026, 19:08:57 via Wykop
  • 0
@misiozaur: zależy, ale nie tylko od nich. Zdrowie w znacznej mierze zależy również od żywności, aktywności itp. jeżeli chodzi o długość życia. Ludzie w znacznej mierze tego nie doceniają lub ignorują i zaczynaja się interesować kiedy jest już słabo, wtedy zależy więcej od lekarza. Zresztą temat myślę, że zbyt długi by poruszać w komentarzu od czego zależy zdrowie i długość życia.
Patton123
Patton123 20.05.2026, 20:00:02 via Wykop
  • 0
@misiozaur: ale nie mogę zgodzić się, że mają taki sam wpływ. Mają różne rzeczy wpływ o różnym znaczeniu. Niektóre są opisane nawet z podanym przybliżonym procentowym znaczeniem. Największy wpływ na styl życia tj odżywianie się i sport. Genetyka, medycyna czy środowisko mają mniejsze, ale też znaczące.
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
20.05.2026, 09:10:38
  • 1059
Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodnie startują mistrzostwa świata w piłce nożnej?

Przecież mniej więcej do 24 roku życia to praktycznie całe moje życie w trakcie mistrzostw było podyktowane pod godziny meczy, a cały okres mistrzostw to był najlepszy czas w roku, jedno wielkie święto. Cały czas się tym żyło.

Już z miesiąc przed startem studiowało się statystyki, składy, kto pojedzie, analizy kto będzie gwiazdą,
codziennaKasia - Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodni...

źródło: image

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patton123
Patton123 20.05.2026, 15:08:06 via Wykop
  • 0
Nie będziesz oglądać z odskoku bo będą o poganskich godzinach jak na ten pogański kraj który to organizuje przystało.
  • Odpowiedz

3090

Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?

Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?

Dwa miliardy złotych przychodu i niewiele ponad 11 mln zł podatku dochodowego - ta niepokojąca relacja (niektórzy nazywają ją wprost "skandalem") to wyniki wykazane za ubiegły rok w naszym kraju przez polską odnogę cyfrowego giganta - spółki Meta (m.in. Facebook i Instagram).

otonavauni
z
biznes.interia.pl
dodany: 19.05.2026, 11:17:57
  • 438
  • #
    gospodarka
  • #
    pracbaza
  • #
    ekonomia
  • #
    antykapitalizm
  • #
    bekazlibka
Patton123
Patton123 19.05.2026, 14:42:35 via Wykop
  • 3
Ale liczyć tylko dochodowy czy że wszystkimi składkami i daninami.
Jak mam przychód 1000 zł i mam skadkę zdrowotna 498 zł to dochodowy place nie tylko od 502 tylko od całego tysiąca, więc place nawet podatek od składki. Tak to wygląda optymalizacja podatkowa u szaraków.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Patton123
Patton123 19.05.2026, 20:39:55 via Wykop
  • 0
O ryczałcie mówię. Trudno powiedzieć w Polsce coś o podatkach co by tyczyło się każdego podatku bo jest ich całe mnóstwo (to już jest absurd), a w ryczałcie poruszyłem drugi absurd.
W każdym razie absurdem jest że meta płaci 0.5 a ludzie zarabiający 5k procentowo znacznie więcej.

848

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

Najlepszy argument przeciwko demokracji. 91% Polaków chciałoby albo kontynuacji szaleństwa i niesprawiedliwości jakim jest nierówny wiek emerytalny albo szaleństwa w postaci obniżania wieku emerytalnego przy rosnącej średniej długości życia i rosnącym odsetku emerytów

Arlekin29
z
facebook.com
dodany: 18.05.2026, 13:40:41
  • 323
  • #
    demografia
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
Patton123
Patton123 19.05.2026, 11:01:47 via Wykop
  • 2
XD
Dla malinek wiek 45 emerytury! Chyba że są artystkami tancerkami to 35!
Polski chłop wytrzyma!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Piotr Tarnowskii

  • Zamość
  • Jeznach@gmail.com

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.01.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 08.08.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking