Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ozon2000

Ozon2000

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10882
  • Znaleziska 10066
  • Mikroblog 816
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 16

344

Skandal w Australian Open. Manifestacja prorosyjska na meczu Djokovicia

Pokaż treści 18+

Skandal w Australian Open. Manifestacja prorosyjska na meczu Djokovicia

W czasie meczu Novaka Djokovicia z Andriejem Rublowem w ćwierćfinale wielkoszlemowego Australian Open na trybunach znalazł się kibic w koszulce z literą "Z".

dynx
z
sport.interia.pl
dodany: 25.01.2023, 16:07:29
  • 44
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
Ozon2000
Ozon2000 26.01.2023, 08:45:22 via Wykop
  • 0
a za nim jakieś k--------e w wojskowej czapeczce
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

john_transvolta
john_transvolta
24.01.2023, 12:59:37
  • 14
Niemiłosiernie w-----a mnie zadawanie lub formułowanie pytań przez tych pseudo dziennikarzy. Zamiast zadawać pytania jak dziennikarz oni myślą, że skończyli jakieś wyższe szkoły używania jak najwięcej słów w 5 sekund powtarzając przy tym każde z tych słów po 3 razy powtarzając te słowa kilka razy używając tych samych słow kilka razy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ozon2000
Ozon2000 24.01.2023, 13:02:42 via Wykop
  • 0
@john_transvolta: daj przykład?
  • Odpowiedz
robert5502
robert5502
20.01.2023, 09:27:31
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ozon2000
Ozon2000 20.01.2023, 09:30:27 via Wykop
  • 2
@robert5502: a tak szczerze, to co w tym jest śmiesznego?
  • Odpowiedz
Aleksis92
Aleksis92
Aleksis92
20.01.2023, 09:28:49
  • 0
#reprezentacja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ozon2000
Ozon2000 20.01.2023, 09:29:25 via Wykop
  • 0
@Aleksis92: #owulacja
  • Odpowiedz

875

Większość Polek nie planuje dzieci. Minister rodziny komentuje.

Pokaż treści 18+

Większość Polek nie planuje dzieci. Minister rodziny komentuje.

"Trzeba czytać te dane ze zrozumieniem" (...) powiedziała minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg. Jak podkreśliła, decyzja kobiet o nieposiadaniu dzieci nie ma nic wspólnego z ograniczeniem w Polsce prawa do aborcji.

konto usunięte
z
polsatnews.pl
dodany: 15.01.2023, 21:58:23
  • 599
  • #
    polska
  • #
    dzieci
  • #
    aborcja
  • #
    rodzina
  • #
    rozowepaski
  • #
    ciekawostki
Ozon2000
Ozon2000 16.01.2023, 06:30:43 via Android
  • -20
@ialath czyli jak ktoś się nie decyduje na dziecko to dlatego, że nie może zrobić aborcji?
Ozon2000
Ozon2000 16.01.2023, 07:02:02 via Android
  • -47
@Duszqable głupstwa pleciesz. Ryzyko że płód będzie mieć wady jest niższe niż to, że idąc do sklepu wpadniesz pod auto, a mimo tego chodzisz po zakupy.
Możesz sobie zrobić badania wykluczające wady, oczywiście jeśli masz pieniądze.
Tak czy inaczej, to powstrzymywanie się od prokreacji bo coś się może stać to imho jest okrutna przesada.
Ozon2000
Ozon2000 16.01.2023, 07:27:35 via Android
  • -5
@mirekjanuszek no ten kolega twierdzi że tak robi
Ozon2000
Ozon2000 16.01.2023, 07:28:55 via Android
  • -6
@Andrew1025 a skąd ty możesz wiedzieć jakie ja mam pojęcie wykopku :D
Ozon2000
Ozon2000 16.01.2023, 08:25:04
  • -5
@MagdaKinga: u nas pierwsze i drugie poszło zupełnie inaczej. Przy drugim jest dużo trudniej, raz, że ze względów zdrowotnych, a dwa, że jest po prostu bardziej wymagającym dzieckiem.
Nie wykluczam jednak trzeciego. Jedyne co mnie powstrzymuje, to wiek, bo mam 35 lat i chciałbym już wyjść z pieluch na zawsze :P

Rozumiem Twoje obawy, że może dojść do sytuacji bardzo dramatycznych, jednakże ryzyko takiej sytuacji jest porównywalne do wygranej w

810

Internauci oburzeni udziałem Rosji na Miss Universe. Strój reprezentantki...

Pokaż treści 18+

Internauci oburzeni udziałem Rosji na Miss Universe. Strój reprezentantki...

Finał 71. edycji konkursu Miss Universe tuż-tuż. Ostatnio kandydatki zaprezentowały się w strojach narodowych. Internauci ostro krytykują udział Rosji w wyborach. Dodatkowo stylizacja reprezentantki tego kraju wywołała konsternację.

Strelau
z
goniec.pl
dodany: 14.01.2023, 21:22:53
  • 128
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    wojna
Ozon2000
Ozon2000 15.01.2023, 11:25:12 via Android
  • 6
Cały tekst, pomijając trylion reklam i powtórzenia tytułu w treści:

Miss Universe. Internauci oburzeni udziałem Rosji w konkursie. Strój reprezentantki wprawia w osłupienie
13 Stycznia 2023
Autor tekstu:
Karolina Kruszewska
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

929

Rzeczywistość rozszerzona na portalach społecznościowych

Pokaż treści 18+

Rzeczywistość rozszerzona na portalach społecznościowych

The Future is Now

WO22
z
streamable.com
dodany: 12.01.2023, 17:26:20
  • 177
  • #
    rozrywka
  • #
    rozowepaski
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    blackpill
  • #
    przegryw
  • #
    tinder
Ozon2000
Ozon2000 13.01.2023, 10:17:05
  • -1
@SzubiDubiDu: no i wtedy albo uda jej się złapać do 30-tki jakiegoś naiwniaka, albo po 30-tce bierze kogokolwiek, bo inaczej staropanieństwo, które oczywiście oficjalnie będzie jej wyborem, bo wszyscy faceci to dranie, etc...

751

Turek pokazuje jak łatwo w Polsce nawiązać kontakt z kobietami jako cudzoziemiec

Pokaż treści 18+

Turek pokazuje jak łatwo w Polsce nawiązać kontakt z kobietami jako cudzoziemiec

Jak widać obcokrajowcy w Polsce wcale nie mają wpływu na rynek matrymonialny. 95% imigrantów z Turcji w Polsce stanowią mężczyźni.

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 11.01.2023, 19:11:22
  • 441
  • #
    polska
  • #
    trojmiasto
  • #
    gdansk
  • #
    przegryw
  • #
    p0lka
  • #
    blackpill
Ozon2000
Ozon2000 12.01.2023, 09:31:35
  • 9
Słuchajcie, gość nie zrobił nic dziwnego. Ja sam wielokrotnie miałem takie sytuacje, że po prostu szedłem sobie ulicą i gadałem z przypadkowymi ludźmi, a nie jestem czadem 10/10
To raczej kwestia charakteru.
Zaraz powiecie, że jakby był brzydki, to byłoby źle, ale to też nie jest reguła.
Trzeba wyglądać schludnie i być uśmiechniętym, a do takiej gadki jak ta na filmie, nie trzeba się nie wiadomo jak wysilać.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

909

Wielka orkiestra świątecznej pomocy w TVPinfo

Pokaż treści 18+

Wielka orkiestra świątecznej pomocy w TVPinfo

O tym jak zawiść ludzka zjada umysły prostych ludzi. Jedyne wyniki na tej gównianej stronie dotyczące WOŚP23, to krytyka i pomówienia. Ha tfu.

Zakimar
z
tvp.info
dodany: 10.01.2023, 20:12:18
  • 229
  • #
    polska
  • #
    pis
  • #
    bekazpisu
  • #
    tvpis
  • #
    bekazprawakow
  • #
    tvp
Ozon2000
Ozon2000 11.01.2023, 00:03:08 via Android
  • -11
https://www.tvp.info/58231142/jerzy-owsiak-trwa-zbiorka-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy
Tu nie widzę hejtu
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ozon2000
Ozon2000 11.01.2023, 06:25:39 via Android
  • -11
@Atreyu tytuł mówi, że jest tam jedynie hejt. To nieprawda
Ozon2000
Ozon2000 11.01.2023, 07:14:13
  • -4
@GitheManitou: toczy, ale ja jestem uczulony na tytuły czy opisy, gdzie kręcone są koperkowe afery dla wykopów.

W opisie masz "Jedyne wyniki na tej gównianej stronie dotyczące WOŚP23, to krytyka i pomówienia" i ja tym co wkleiłem pokazuję, że to g---o prawda, bo mi się na głównej pokazał obiektywny artykuł.

Oczywiście, że TVP toczy rak i ten rak należy zakończyć prywatyzacją telewizji, ale żyjemy w takich czasach, że marzenia o
Ozon2000
Ozon2000 11.01.2023, 09:14:57
  • 1
@Zakimar: kolego, czy ja napisałem, że czegoś nie widzę? Przecież widzę :)
Chodzi mi o to, że jak ktoś pisze, że jest jedynie hejt, to ja rozumiem, że nie ma nic poza tym, a to nie jest prawda.
Jeśli mamy rozliczać TVP za ich kłamstwa, ale przy tym sami będziemy mówić półprawdę, to niczym się nie różnimy od nich.
Myślę, że bardziej już nie wytłumaczę o co mi chodzi.

1358

Szymon Marciniak wybrany najlepszym sędzią 2022 roku. Wygrał plebiscyt IFFHS.

Szymon Marciniak wybrany najlepszym sędzią 2022 roku. Wygrał plebiscyt IFFHS.

Szymon Marciniak został uznany najlepszym sędzią w plebiscycie organizowanym przez Międzynarodową Federację Historyków i Statystyków Futbolu.Dla rozjemcy finału mistrzostw świata w Katarze to pierwsza tego typu nagroda w karierze. Polak zdobył o wiele więcej głosów niż dwaj główni kontrkandydaci.

Piotrek7231
z
gol24.pl
dodany: 10.01.2023, 12:32:21
  • 38
  • #
    mecz
  • #
    mundial
  • #
    pilkanozna
  • #
    swiat
  • #
    polska
  • #
    europa
Ozon2000
Ozon2000 10.01.2023, 19:08:33 via Android
  • -3
A sędzia z Kataru nic?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

460

Ogród bez ziarenka piasku

Ogród bez ziarenka piasku

Cały ogród, bez ani jednego ziarenka ziemi, piasku czy kompostu.

starnak
z
streamable.com
dodany: 09.01.2023, 16:27:30
  • 181
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    hodowla
  • #
    przyroda
  • #
    natura
  • #
    ciekawostki
Ozon2000
Ozon2000 10.01.2023, 14:48:22
  • -1
@vargemp: pełna zgoda

953

Napad na sklep Żabka w Kobyłce. | Publikujemy materiał video z...

Pokaż treści 18+

Napad na sklep Żabka w Kobyłce. | Publikujemy materiał video z...

Miejski Reporter: Publikujemy materiał video z niedzielnego napadu na sklep Żabka w Kobyłce. UWAGA!!!...Drastyczne sceny

konto usunięte
z
fb.watch
dodany: 10.01.2023, 10:43:02
  • 490
  • #
    polska
Ozon2000
Ozon2000 10.01.2023, 12:47:42
  • 3
Już po chodzie idzie rozpoznać, że ktoś jest przyjebem z patologii...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

przegrywNL
przegrywNL
przegrywNL
09.01.2023, 13:24:10
  • 0
#muzyka

Twój stosunek do Zbigniewa Hołdysa

  • Szanuję go za twórczość i za poglądy 0% (0)
  • Szanuję za twórczość ale gada bzdury 15.2% (5)
  • Muzycznie słabo ale popieram poglądy 3.0% (1)
  • Nie szanuję go za nic 69.7% (23)
  • Nie kojarzę człowieka 12.1% (4)

Oddanych głosów: 33

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ozon2000
Ozon2000 09.01.2023, 13:25:27
  • 0
@przegrywNL: czekam na zdjęcie członka w kapeluszu
  • Odpowiedz

485

Diablo 1 jako film z lat osiemdziesiątych

Diablo 1 jako film z lat osiemdziesiątych

#diablo #blizzard #entertainment 0:00 - Warrior 0:05 - Skeleton Warriors 0:10 - The Butcher 0:15 - Deckard Cain 0:20 - Sorcerer 0:25 - Griswold 0:30 - Na-Krul 0:35 - Gillian 0:40 - Tristram 0:45 - Archbishop Lazarus 0:50 - Ogden 0:55 - Hell Knights 1:00 - Pepin 1:05 - Adria 1:10 -...

pankalmar
z
youtube.com
dodany: 08.01.2023, 18:39:49
  • 122
  • #
    gry
  • #
    art
  • #
    technologia
  • #
    nostalgia
  • #
    ciekawostki
  • #
    pcmasterrace
Ozon2000
Ozon2000 09.01.2023, 09:48:08
  • -3
@Wykopaliskasz: a gdzie się robi takie obrazki?

573

Zgłaszamy rosyjską pluskwę w służbie faszystowskiej propagandy.

Pokaż treści 18+

Zgłaszamy rosyjską pluskwę w służbie faszystowskiej propagandy.

Zgłaszamy kanał na YT, który należy do rosyjskiej "piosenkarki", która zasłynęła ostatnio pełnymi jadu noworocznymi życzeniami do Ukraińców i reszty Europy. Ta pani zapowiada zemstę w sowieckich gułagach. Pani na innych filmach wychwala agresję Rosji na Ukrainę, jednym zdaniem: rosyjska...

titus1
z
wykop.pl
dodany: 05.01.2023, 09:49:51
  • 65
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    propaganda
  • #
    wojna
  • #
    onuce
Ozon2000
Ozon2000 05.01.2023, 14:06:41
  • 3
@jan-kopec: można też zgłaszać kogo się chce
Nutaharion
Nutaharion
04.01.2023, 17:37:28
  • 269
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ozon2000
Ozon2000 05.01.2023, 13:21:05
  • 1
Teraz opłaca się wykupić samemu cały nakład który pozostał, bo pula jest 1,8 mln a koszt zdrapek to 1,5 mln
Ograniczeniem jest ich rozrzut po Kraju i brak informacji "na zywo" o tym, czy już padła wygrana
  • Odpowiedz
Ozon2000
Ozon2000 05.01.2023, 13:22:13
  • 1
@MephiR: zwróciło się, czy wyszedłeś na minus?
  • Odpowiedz

918

Gdzie podział się miliard złotych??

Pokaż treści 18+

Gdzie podział się miliard złotych??

Jak donoszą media za 30% spółki Rafineria Gdanska otrzymano 1,3 mld zł, podczas gdy w 2021 r. aktywa tej spólki zwiększyły się do 7,2 mld zł. 30% z 7,2 mld to 2,3 mld zł. - Gdzie podział się miliard?

raul7788
z
pbs.twimg.com
dodany: 28.12.2022, 10:17:25
  • 51
  • #
    polska
  • #
    orlen
  • #
    afera
  • #
    bekazpisu
  • #
    pieniadze
  • #
    obajtek
Ozon2000
Ozon2000 28.12.2022, 12:28:13 via Android
  • 4
@Prezenter antypolska polityka Tuska spowodowała straty podczas sprzedaży Lotosu. Dzięki działaniom Rządu Prawa i Sprawiedliwości udało się te straty zminimalizować do poziomu niecałych 10 mln złotych

1341

Sierżant Bagieta wyprasza szurów i chwali się mandatami za brak maseczki

Sierżant Bagieta wyprasza szurów i chwali się mandatami za brak maseczki

Tylko szkoda, że sądy umarzają takie mandaty, a Bagieta o tym wspomnieć już zapomniał. Urywek z jego najnowszego wideo.

You_lose_anyway
z
streamable.com
dodany: 18.12.2022, 21:52:33
  • 211
  • #
    polska
Ozon2000
Ozon2000 19.12.2022, 09:48:57
  • -1
@andbatros: póki co największym plot twistem był magical

1826

"Szlakiem dworów i pałaców Daniela Obajtka". Kolejny dom za 5 mln

"Szlakiem dworów i pałaców Daniela Obajtka". Kolejny dom za 5 mln

Opozycja na tropie nieruchomości Daniela Obajtka – posłowie pokazują posiadłość w małopolskich Łężkowicach, która krążyła po rodzinie. Dziś jej właścicielem jest prezes Orlenu.

the-Fam
z
wyborcza.pl
dodany: 16.12.2022, 05:45:44
  • 95
  • #
    polska
  • #
    orlen
  • #
    dojnazmiana
  • #
    aferaorlenowska
  • #
    paliwo
  • #
    obajtek
Ozon2000
Ozon2000 16.12.2022, 07:43:37
  • 0
@gejts: Mało tego - w tym "artykule" nie ma nic nowego. Serio - NIC. To już czytając FAKT możemy coś więcej znaleźć i przeczytać.
O tym dworku było wiadomo już dawno, a ostatnio przy okazji strony z aferami Obajtka.
Temu pożal się Boże "reporterowi" nawet nie chciało się pojechać na miejsce i d-----ł ogólnodostępne zdjęcia z google maps.
Tak czy inaczej ludzie to wykopią, bo Obajtek, bo afera... A gównogazeta

4870

Krótki filmik o tym, że piłkarze nie interesują się premiami.

Krótki filmik o tym, że piłkarze nie interesują się premiami.

Filmik tuż po wywalczeniu awansu do Kataru.

Musztarda_P0_Obiedzie
z
streamable.com
dodany: 11.12.2022, 18:53:46
  • 408
  • #
    polska
Ozon2000
Ozon2000 14.12.2022, 08:50:16
  • 2
@Paramount: Jacek Góralski. Chłopak z trudnego podwórka, z bardzo ciężką przeszłością. Gdyby nie to, że jesteś dla niego zwykłym hejterem, to pewnie by Ci w--------ł.

Poniżej cytat za polsat sport:
Góralski wychował się na bydgoskim osiedlu Śródmieście, gdzie najlepszym argumentem była siła, a powszechnym zajęciem – rozbój. Piłkarz Jagiellonii w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” przyznał nawet, że gdyby nie piłka nożna, prawdopodobnie zostałby… recydywistą. – Nie będę opowiadał szczegółów historii,
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 20
  • Strona 7 z 20
  • >

Nie pamiętam

  • Urodzony w latach 80. Lubię kręcić bekę.
  • Polska
  • m_b@wykop.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.05.2017

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 18.03.2013

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 16.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.02.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.11.2015

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking