Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
NiebieskiZab

NiebieskiZab

Dołączył 3 tyg. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 88
  • Znaleziska 24
  • Mikroblog 64
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 15:04:03
  • 2
#sztucznainteligencja #ai #programowanie

Mysle, ze AI mocno obcial rynek aplikacji konsumenckich.

Np. ja korzystalem z to-do listy, apliakcji dzienniczka i aplikacji do liczenia kalorii. Czasem mialem wersje premium, czasem zwyklą - roznie.

No
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskiZab
NiebieskiZab
Autor
07.06.2026, 15:18:44 via Wykop
  • 1
25h swojej pracy wyceniłeś na jakieś $10 za subskrypcję albo i nie, bo takie appki są za free xD Deal życia


@czwartafaza: No to napisalem - przesiedzialbym na serialu albo telewizorze. Właściwie to i tak to robiłem, jednym okiem na milionerów na Polsacie albo Łowców skarbów na TV4 drugim prompt bo cos nie dziala.
Sam fakt ze masz cos skrojonego pod siebie i tak jak chcesz jest juz fajny.
ALE
jak ktos moze
  • Odpowiedz
N331
N331
07.06.2026, 13:05:28
  • 30
Błaszczak 100% z 60 MLD zł na koreański przemysł zbrojeniowy

Kosiniak Kamysz 100% z 180 MLD zł na polski przemysł zbrojeniowy

#polityka #polska #bekazpisu #afera #safe
N331 - Błaszczak 100% z 60 MLD zł na koreański przemysł zbrojeniowy

Kosiniak Kamysz ...

źródło: 1000173066

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 14:46:51 via Wykop
  • 0
@N331: BO moze sobie nie przypominacie - ale to byl poczatek wojny, nie wiadomo bylo co ruskie odwalą, trzeba bylo tyle sprzetu ile sie da tak szybko jak się da, bo to co bylo stare i sprawne dawalismy Ukrainie.
Koreanccy zaoferowali duzo sprzętu w krotkim czasie, duzo krotszym niz jakakolwiek polska, europejska czy amerykanska fabryka wiec od nich kupili. A co mieli sie zastanawiac bo moze ruskie nas nie napadną?
  • Odpowiedz
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 15:09:43 via Wykop
  • 0
@N331: No nie mowie, ze nie moglo byc to zrrobione lepiej bo moglo. Ja mowie ze niektore decyzje byly potrzebne. Ale niektore decyzje byly c-----e i zlodziejskie.
NiebieskiZab - @N331: No nie mowie, ze nie moglo byc to zrrobione lepiej bo moglo. Ja...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

305

Szansa na podwójną emeryturę. Rząd ugina się pod naciskiem mundurówki

Szansa na podwójną emeryturę. Rząd ugina się pod naciskiem mundurówki

Do tej pory szanse na podwójną emeryturę: mundurową i z ZUS, mieli tylko młodsi funkcjonariusze. Teraz może się to zmienić

karol1011
z
businessinsider.com.pl
dodany: 06.06.2026, 06:18:32
  • 156
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    policja
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 14:36:25 via Wykop
  • 0
I co ciekawe PO pierwszy raz coś próbowało zrobić z ukróceniem tych przywilejów, ale ludziom to się nie podobało i wybrali tych co cofnęli zmiany.


@mnvt: Jakich przywilejow? PO wydluzylo i mezczynom i kobietom do 67 lat. Mezyczni srednio spedzaliby 6 lat na emryturze. Kobiety nawet dzisiaj nie mialby 65 lat - natomiast od 2020 roku setki tysiecy facetow zdechlo by bez czegokolwiek od panstwa.
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 14:37:43 via Wykop
  • 1
@Pytalski_malopolan: @DwaKolory
Jedna emerytura z budzetowki.
Druga z ZUSu.
Ale przeciez jakby nie byl policjantem to by pracowal w sektorze prywatnym - wiec trzecia tez sie nalezy :)
MilkyKloc
MilkyKloc
07.06.2026, 12:18:32
  • 73
Wyobraźcie sobie świat ze zdelegalizowanym makijażem

#przegryw #blackpill
MilkyKloc - Wyobraźcie sobie świat ze zdelegalizowanym makijażem

#przegryw #blackpil...

źródło: makeup

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 14:15:47 via Wykop
  • 1
@MilkyKloc:3 na 4 kobiety bez makijazu na tym zdjeciu wyglądają gorzej niz patologiczny Sebastian z czeropakiem piwa.
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
07.06.2026, 14:04:02
  • 16
Wystarczy dla czterech osób czy dołożyć?
#krupgotuje #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #foodporn #gotowanie #jedzenie #kulinaria
Krupier - Wystarczy dla czterech osób czy dołożyć?
#krupgotuje #gotujzwykopem #gotujz...

źródło: 1000007231

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 14:12:33 via Wykop
  • 4
@Krupier: A co jak braknie? Wezmiesz za to odpowiedzialnosc?
  • Odpowiedz

1118

Nie tylko Kapela. Na liście stypendystów ministerstwa są inne kwiatki

Nie tylko Kapela. Na liście stypendystów ministerstwa są inne kwiatki

Artyści nie chcą głosowych emerytur, więc rząd próbuje rozwiązać ten problem. Ale skąd wziąć pieniądze, gdy jest się twó

starnak
z
telepolis.pl
dodany: 07.06.2026, 08:40:11
  • 197
  • #
    kapela
  • #
    artysci
  • #
    emerytury
  • #
    podatki
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 13:09:53 via Wykop
  • 222
@trzynastka: Przpominam, ze obecny rzad ograniczly wszystkim Polakom badania tomografii, kolono- oraz gastroskopii BO NIE MA PIENIEDZY. Badania stanowiace podstawę diagnozy nowotowrów.
W tym samym czasie ma pieniadze na emerytury dla tancerzy od 40 roku zycia, a teraz ma pieniadze na emerytury artystów. Tych samych artystow, ktorym rząd oplata reprograficzną co roku nas okrada nas wszystkich miliard zlotych i daje im prosto do keiszeni :)
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 13:53:15 via Wykop
  • 1
e. Przykładowo zrobi się kilka imprez z sodomitami za grube miliony i


@fliso: Moim zdaniem za malo sie mowi o drugiej stornie medalu - czyli to ze komisja ma liczyc 160 czlonkow - na razie 160, za 5 lat moze ich byc 500, 600, a kazdy czlonek to pewnie asystent, sekretarka - to kolejne setki milionow i tysiace stanowisk dla znajomkow i umoczonych.
A jak juz wszyscy dostana biuro, sekretearke, asystenta i
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
07.06.2026, 07:34:07
  • 337
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 09:50:53 via Wykop
  • 20
prawa two nigdy sobie nie odmówi możliwości tańczenia na czyimś grobie


@RandyBobandy: Dobrze ze lewica nie odwala tancow przez misiąc jak kobieta w ciazy umrze ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 12:14:46 via Wykop
  • 10
No a ten w Anglii "zdechł", bo był rasistą


@RandyBobandy: Tylko ze ten w anglii nie byl rasistą bo są zdjecia jak bawi sie ze swoim czarnym siostrzencem, a Floryda FAKTYCZNIE I RZECZYWISCIE mial w sobie polowę tablicy Mendelejwa w postaci kilku rożnych srodkow psychoaktywnych.
To są te szczegoly - realne i rzeczywiste fakty vs wysrane lewackie klamstwa :)
  • Odpowiedz
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 13:20:47 via Wykop
  • 4
A od kiedy to bycie pod wpływem środków psychoaktywnych daje prawo do bezkarnego zabicia takiej osoby? I


@RandyBobandy: Nie daje prawo do zabicia. Jednak jakby nacpany prawak sie rzucal do policjanta pierwszy bys wyzywal od cpunow :)
Osoba nacpana jest agrersywna, pobudzona, wymaga uzycia wiekszych srodkow prrzymusu aby ja spacyfikować, naloz zwiekszone srodki przymusu do organizmu obciazonego krazeniowo-oddechowo z powodu nacpania i masz duza wieksza szanse na smierc poszkodowanego.
Czy
  • Odpowiedz
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 13:37:55 via Wykop
  • 0
Jak nie znasz to poszukaj sobie jaki wyrok dostał jego morderca ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RandyBobandy: Czy naprawde w kraju, gdzie ludzie byli przez władzę gnojeni, sądzeni i skazywani przez rzad za walke o wolnosc probujesz wmówić mi ze wyrok w medialnej i politycznej sprawie jest obiektywny?
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
07.06.2026, 11:35:08
  • 193
Z życiowych sukcesów to nigdy mnie nie zwolnili z pracy, zawsze sam rezygnowałem nim poznali się że jestem p----------y, odchodziłem na własnych warunkach
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 12:47:19 via Wykop
  • 1
@matixrr: Mnie tez nigdy nie zwolnili, co najwyzej konczyl sie okres umowy (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 13:06:14 via Wykop
  • 1
nie miałem jaj sam odejść z ciepłego k--------a bez perspektyw


@niekceszmnie: I jak dalej sie potoczyło?
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
07.06.2026, 10:46:41
  • 12
Mordowanie taksówkarzy - można dodać do listy tradycyjnych rosyjskich rozsądnych konserwatywnych "chrześcijańskich" wartości.

#ukraina #wojna #rosja #russiahateclub #polityka #bekazkonfederacji
mike-johnston - Mordowanie taksówkarzy - można dodać do listy tradycyjnych rosyjskich...

źródło: 1000040319

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 11:53:27 via Wykop
  • 2
(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞>chrześcijańskich

@mike-johnston: Skoro na 120 chrzescijanskich krajów jeden, od zawsze uwazany za dziki i niecywilizowany, atakuje sasiada to ciekawe jakie masz zdanie o ateistach: w Europie 3 atesitow doszlo do wladzy w latach 30 XX wieku (Hitler, Stalin, Mussolini) i wymordowali 90 milionow ludzi, a potem jeszcze jden doszedl w Chinach i kolejne 40 milionow.
Atesici wylowali najbardziej krwawa i
  • Odpowiedz
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 12:36:57 via Wykop
  • 0
Stalin - były kleryk-seminarzysta, małe miki a byłby duchownym


@Filipterka25: Ale jednak nim nie został. To ze ktos byl ministrantem, klerykiem a nawet ksiedzem nie znaczy ze za 5 lat nie bedzie ateistą, antyklerykałem i tak dalej.

Hitler - publicznie popieral chrzescijanstwo, prywatnie nim gardził. Mówiąc, że bog go wybral mial na mysli Naturę. Bo dla niego bog rownal sie natura, darwinizm, ewolucja. Chrzescijanstwem gardził, wiec w cokolwiek wierzyl nie bylo to
NiebieskiZab - >Stalin - były kleryk-seminarzysta, małe miki a byłby duchownym

@Fili...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 12:52:38 via Wykop
  • 0
Kurskie, Brauny, Kaczyńskie i połowa kleru, tak?


@Filipterka25: Nie dokladnie tak samo, bo oni nie mordują. Ale na pewno pewne instrumentalne podejście do religii istnieje.
  • Odpowiedz
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 12:59:26 via Wykop
  • 0
@Filipterka25: Choc musze dodac, ze wydaje mi sie ze Kaczynski chyba faktycznie wierzy w Boga, katoliczym, chrzescijanstwo. Kurski na pewno nie. O Braunie malo co wiem, ale widzialem jakies wywiad sprzed 25 lat z Lemem to wydawal sie tez autentycznie wierzacy, ale nie wiem ile z tego zostalo teraz.
  • Odpowiedz
szafoski3
szafoski3
07.06.2026, 10:56:01
  • 137
#ukraina #rosja #bekazrosji #ruskimir
szafoski3 - #ukraina #rosja #bekazrosji #ruskimir

źródło: 6865

Pobierz
szafoski3 - #ukraina #rosja #bekazrosji #ruskimir
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 12:50:04 via Wykop
  • 13
Być niezależnym, dogadując się z tymi, z którymi akurat się najbardziej opłaca. Popatrz na kraje Azjatyckie


@crazy_wolf: Niech zgadnę - kraje te nie graniczą z ruskim mirem, bo te co graniczą ruskie szantażują i trzymają w strefie biedy i gnoju?
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
07.06.2026, 12:23:20
  • 18
Dziś na obiad ugotowałam pomidoróweczkę ze świeżych pomidorów z własnej roboty grzankami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gotujzwykopem #pokazobiad #zupapomidorowa
WielkiNos - Dziś na obiad ugotowałam pomidoróweczkę ze świeżych pomidorów z własnej r...

źródło: 1000131533

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 12:43:35 via Wykop
  • 1
@WielkiNos: Zupa pomarańczowa z powodu śmietany. Na biednego nie trafiło :)
  • Odpowiedz
IksdeHeheh
IksdeHeheh
07.06.2026, 10:23:05
  • 204
#ukraina #rosja #wojna taka prawda
IksdeHeheh - #ukraina #rosja #wojna  taka prawda

źródło: roSSja

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 12:19:13 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PolsartNews
PolsartNews
07.06.2026, 10:54:48
  • 221
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 12:10:14 via Wykop
  • 49
@PolsartNews: Widocznie byl brzydki, bo jak ktoś ci sie podoba to go z rąk nie wypuscisz chocby byl bezrobotny ¯\(ツ)/¯
P.S. Dotyczy to mezczyzn i kobiet.
  • Odpowiedz
Antracytowy_Janusz
Antracytowy_Janusz
07.06.2026, 10:21:01
  • 2165
Prześladowania gastronomii w Polsce nie ustają. Pan Restaurator jak pomyśli, że ma człowiekowi dać szklankę wody za darmo to dostaje drgawek.

#gastronomia #jedzzwykopem
Antracytowy_Janusz - Prześladowania gastronomii w Polsce nie ustają. Pan Restaurator ...

źródło: IMG_4437

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 11:42:55 via Wykop
  • 73
Przyjdę zamówić 0,5 l butelkę wody i dodatkowo poproszę o drugie pół za darmo. Obiadu nie zjem.


@shitman6: Ale oni na 0.5l wody mają wiekszy zysk niz na calym obiedzie :)
  • Odpowiedz
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 12:08:11 via Wykop
  • 6
Chodzi o pół litra kranówki


@djtartini1: Odpowiadalem na konkretny komentarz. On mowil, ze zamowi 0.5l wody butelkwoanej i do tego poprosti o 0.5l darmowej kranowki A obiadu nie zamowi - bylo to jego nawiazanie do tego, ze przedsiebiorca powiedzial ze za wode zaplaca w cenie obiadu.

No i ja na to odpowiedzialem ale oni na tym 0.5l wody buetlkowanej maja wieksz zysk niz na tym obiedzie.
  • Odpowiedz
Xvenowski
Xvenowski
Xvenowski
07.06.2026, 11:19:09
  • 5
#pracbaza #praca #przegryw
Z januszexu smieszna anegdota mi sie przypomniala dawno temu taki jeden gosciu pracowal, co czesto na l4 chodzil po ktoryms l4 z kolei kierownik powiedział ,,To jest ch**j a nie pracownik!"
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 11:45:31 via Wykop
  • 1
@Xvenowski: Zatrudniasz Areczka zeby go wyzyskac, a to on wyzyskał Ciebie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
07.06.2026, 10:09:14
  • 0
Który z krajów które obecnie rozważa lub otwarcie wyraża chęć przystapienia do Unii Europejskiej najbardziej chcielibyście w niej widzieć? Dlaczego?

#polityka

Pytanie jak wyżej

  • Armenia 3.4% (2)
  • Norwegia 44.1% (26)
  • Ukraina 11.9% (7)
  • Kanada 35.6% (21)
  • Mołdawia 5.1% (3)
  • Inne 0% (0)

Oddanych głosów: 59

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 11:29:52 via Wykop
  • 1
@dqdq1: Kanada doalczajaca do UE to by bylo MEGA. Podrozowac, emigrowac, odwiedzac bez wizy kraj zza oceanu.
A Norwegia to taki pluisik - w sensie, wiele to nie zmieni, bo granice otwarrte sa, wspolpraca na szczeblu europejskim tez, ta zmiana nie bylaby jakas duza.
Ukrainy oraz Mołdawii w UE na ten moment bym sie bał. Ale jezeli mialyby byc rozmowy a potem minimum 10 lat dostosowania gospodarczo-społecznego to juz lepszy
  • Odpowiedz

4

Ozempic i skutki uboczne z 410 tys. postów. Czego nie wie medycyna

Ozempic i skutki uboczne z 410 tys. postów. Czego nie wie medycyna

AI przeanalizowała pół miliona wpisów pacjentów na Reddit i wykryła działania niepożądane Ozempicu, których nie ma w żadnym badaniu klinicznym, m.in. zaburzenia miesiączkowania u ok. 4% kobiet zgłaszających objawy. Tyle że producent o tym nie wie, bo nikt ich nie zapytał właściwym narzędziem.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 06.06.2026, 04:55:55
  • 8
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    nauka
  • #
    technologia
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 00:00:40 via Wykop
  • 1
@robert_przylbica: Ozempic ma skutki uboczne. Ale przypominam że otylosc to przewlekły stan zapalny i 2 pod względem częstości przyczyna nowotworów.
Ludzie którzy używają Ozempic nie wybierają między "brak negatywnych skutków" albo "może Ozempic mi coś zrobi", tylko "albo mnie wykończy ta otylosc, doprowadzi do zawalu/wylewu/miazdzycy/raka albo moze Ozempic mi zaburzy miesiączkę i moze zrobi kamienie woreczku zolciowym "
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 10:34:00 via Wykop
  • 1
mogą iść na siłownię bro. Z tego co zrozumiałem lek ten blokuje łaknienie, czyli nich głównym problemem jest wkładanie żywności do ust.


@robert_przylbica: Skoro sam zauwazyles ze glownym problemem jest laknienie - ej to chyba dobrze ze jest lek ktory go blokuje, a ktorego skutki sa duzo mniejsze niz otylosci?
Bo zanim poweisz tekst "wystarczy nie jesc" to skad przekonanie ze ich laknienie nie jest 5 albo nawet 10 razy
Kempes
Kempes
07.06.2026, 05:05:03
  • 380
#ukraina #rosja #wojna

Do porannej kawusi,
niech się Putin udu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spora część kacapskich magazynów broni się fajczy. #polityka
Kempes - #ukraina #rosja #wojna 

Do porannej kawusi,
niech się Putin udu... ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: 1000078952

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 09:20:25 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

3137

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

według sondażu Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu, 74% Polaków sprzeciwia się temu wsparciu.

PiotrPiter
z
polityka.se.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:45
  • 577
  • #
    rzad
  • #
    artysci
  • #
    zus
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 07:59:04 via Wykop
  • 45
Ciekawe jest to że ci sami ludzie, którzy chcą dawać darmowe kasę artystom bo "tworzą kulturę i prowadzą debatę" mają problem z funduszem kościelnym tak jakby kościół nie tworzył kultury i nie wpływał na debate publiczną ¯\(ツ)/¯

W drugą stronę to nie działa, bo sporo osób wierzących uważa że to oni powinni utrzymywać kościół, ale skoro państwo daje artystom (już daje dopłaty i 50% KUP) to nie widzę problemu żeby miało dawać
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

splinter96
splinter96
07.06.2026, 05:30:26
  • 328
#polityka #bekazprawakow
splinter96 - #polityka #bekazprawakow

źródło: 1000029573

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 06:50:56 via Wykop
  • 4
@splinter96:
1. uroj sobie słaby argument w glowie
2. wygraj z nim
3.????
4. Ale jestem mądry, a prawaki
  • Odpowiedz
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 06:58:32 via Wykop
  • 2
@jurekqwerty: ż powodu "banning things never work".
Zarówno lewaki jak I prawaki caly czas chca czegoś zakazywać.
Np. lewaki wyrażania swobodnej opinii a prawaki aborcji.
I wtedy role się odwracają I to lewaki powiedzą ze "możecie zakazać aborcji to zrobimy ja nielegalnie".
A potem prawaki "jak zkazacie wolności słowa to będziemy drukować broszury podziemne jak za komuny".
Obie strony używają takich samych gowno argumentów więc są to słabe argumenty.
  • Odpowiedz
NiebieskiZab
NiebieskiZab 07.06.2026, 07:06:38 via Wykop
  • 1
Zostały też zbudowane na niewolnictwi


@KrwawyMag: Zdaje się że zniesienie niewolnictwa to byl początek zbudowania wspólnego kraju, czy się mylę? Było to po krwawej wojnie gdzie Lincoln wprowadził prawo nie mające nic wspólnego z wolnością np. skazywał ludzi bez sądu za to że źle o nim mówili,albo o jego rządzie. Wystarczył artykuł W gazecie I do paki na lat kilkanaście.
Po drugiej stronie byli ludzie, którzy nie chcieli znosić niewolnictwa ale
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking