Mam do was pytanie. Kiedy mniej więcej do flipperów i deweloperów dotrze w pełni w jak w mrocznej sytuacji są i zacznie się paniczna wyprzedaż? Bo teraz jeszcze są chyba na etapie budzącego się dziecka, które już przeciera zaspane oczy.
No chyba, że uratuje ich obniżka stóp o 0,25 w połowie 2025 i potem dalej rok posuchy. Pewnie tak drastyczny ruch NBP stworzy olbrzymi popyt i ludzie jak rekiny rzucą się na
Nie rozumiem, dlaczego ludzie po rozwodzie nie wracają do swojego nazwiska rodowego. Tyczy się to i kobiet jak i mężczyzn, bo coraz częściej się zdarza, że mężczyzna przyjmuje nazwisko żony. Po co komuś nazwisko osoby, z którą prawnie już nic go nie łączy? Po co po rozwodzie być nadal utożsamianym jako żona/mąż osoby X? Tym bardziej, że w ciągu 3 miesięcy od uzyskania rozwodu można się o to ubiegać bez żadnych większych
@DEMONzSZAFY: dużo jest takich sytuacji, ale nikt nie rozdmuchuje, sama mam kilku znajomych którzy tak zrobili, ze znanych osób to np Zbigniew Solorz (z Polsatu) ma nazwisko po pierwszej żonie a potem dodał też od drugiej żony
@pearl_jamik: fajne pytanie, ja kiedyś słyszałam od gościa co na eventach gwiazd pracuje ze jak Anka Rubik zawsze na salę wchodziła to oczy wszystkich zwracały się na nią
Chce zalogować na mail uczelniany -Outlook, wymaga dwustopniowe logowanie, ale Authenticator mam starym telefonie, który został w domu rodzinnym, co mogę zrobić 😞 nie mam za bardzo do wyboru nic innego, bo każdy z podanych niżej prowadzi do authenicator
@giga_jablecznik: oki czyli piszesz mail (nie z uczelnianego konta) ze chciałabym mfa zresetować aby podpiąć obecne urządzenie pod authenicator? Czy to jest czasochłonna akcja?
czy mieszka ktoś w #finlandia . Wybieram się na erazmus do Helsinek w przyszłym tygodniu i zastanawiam się co warto jeszcze zabrać, coś może mniej oczywistego? Może jakieś inne protipy ;)
Mieszkać będę w Espoo a studiować w Aalto. Pozwolę sobie zawołać @Seaglopur @dict bo widzę się czasem pod tagiem udzielacie
@Xianth2: kurczę nigdy nie przewoziłam, w bagażu rejestrowanym, nie zepsuje się to? A coś innego warto brać? Rodzina mnie straszy że mam raki na śnieg wziasc
@Xianth2: dzięki, ale jestem ciekawa czy np w Helsinkach i bliskich okolicach faktycznie takie raki będą potrzebne, wolabym z domku wziasc bo nawet mam tylko zastanawiam się czy w codziennym życiu faktycznie miejscowi ich używają
Święta, święta i po świętach :) a tu takie coś wykonałem dla wybranki Mirka - który się oświadczył właśnie w tym czasie. I wybranka zachwycona:) naturalny 100% szafir bez wygrzewania itp 1,04ct oraz diamenty w złocie 585 . 13k. ps Mirki I Mirabelki - najlepiej pisać do mnie przez moją fb i się przypominać - bi czasmi coś wylatuje i ucieka z wiadomości. #sebsjewellery #rozowepaski #niebieskiepaski
#zwiazki mirki. Ktoś był z was w któryś termach w górach? Bo chce różowa zabrać we wtorek, ale nie wiem które będą najlepsze. pasuje mi jechać na cały dzień. Myślałem o termach zakopiańskich. Ale jest jeszcze terma bania, Bukowina Tatrzańska i jeszcze inne. Które będą najlepsze?
#zwiazki #rozowepaski #sylwesterzwykopem mirki, mozecie coś na szybko polecić jak spędzić Sylwka? Nie mam pomysłu. Pojechałbym gdzieś z różową, no ale jest taki problem, że nie wiem gdzie. Tak wiem, mogłem to wcześniej przemyśleć.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim #niebieskiepaski co powiecie, żeby zgłaszać ghostujące laski na #tinder? Z tego, co wyczytałem na reddicie i innych portalach, serwis nie weryfikuje zgłoszeń. Można zgłosić np. jako SPAM, reklamę profilu insta, czy po prostu wpisać w komentarzu manipulację.
Laska dostanie kilka shadowów, blokad to może jej to da coś do myślenia na przyszłość.
Nie mówię o takich, które w ogóle nie odpisały. Tam po
No chyba, że uratuje ich obniżka stóp o 0,25 w połowie 2025 i potem dalej rok posuchy. Pewnie tak drastyczny ruch NBP stworzy olbrzymi popyt i ludzie jak rekiny rzucą się na