Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko140
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mistymay
Mistymay

Mistymay

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1170
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 1165
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 13
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
26.01.2025, 14:24:55
  • 3
Mam do was pytanie. Kiedy mniej więcej do flipperów i deweloperów dotrze w pełni w jak w mrocznej sytuacji są i zacznie się paniczna wyprzedaż? Bo teraz jeszcze są chyba na etapie budzącego się dziecka, które już przeciera zaspane oczy.

No chyba, że uratuje ich obniżka stóp o 0,25 w połowie 2025 i potem dalej rok posuchy. Pewnie tak drastyczny ruch NBP stworzy olbrzymi popyt i ludzie jak rekiny rzucą się na
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mistymay
Mistymay
Mistymay 26.01.2025, 15:08:22 via Wykop
  • 0
@MakiawelicznyAltruista: obniżka stóp o 0,25 to w sumie jakoś 200zł mniejszą rata miesięcznie przy typowymkredycie, więc no tyle co nic
  • Odpowiedz
panthererose
panthererose
26.01.2025, 10:10:34
  • 3
Nie rozumiem, dlaczego ludzie po rozwodzie nie wracają do swojego nazwiska rodowego. Tyczy się to i kobiet jak i mężczyzn, bo coraz częściej się zdarza, że mężczyzna przyjmuje nazwisko żony. Po co komuś nazwisko osoby, z którą prawnie już nic go nie łączy? Po co po rozwodzie być nadal utożsamianym jako żona/mąż osoby X? Tym bardziej, że w ciągu 3 miesięcy od uzyskania rozwodu można się o to ubiegać bez żadnych większych
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mistymay
Mistymay
Mistymay 26.01.2025, 12:20:04 via Wykop
  • 1
@DEMONzSZAFY: dużo jest takich sytuacji, ale nikt nie rozdmuchuje, sama mam kilku znajomych którzy tak zrobili, ze znanych osób to np Zbigniew Solorz (z Polsatu) ma nazwisko po pierwszej żonie a potem dodał też od drugiej żony
  • Odpowiedz
soshiu
soshiu
26.01.2025, 10:34:12
  • 0
Pytanie do #rozowepaski - mogłybyście być w związku z osobą ze spektrum autyzmu? #autyzm #zwiazki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mistymay
Mistymay
Mistymay 26.01.2025, 12:17:29 via Wykop
  • 0
@soshiu: nie
  • Odpowiedz
dawid-hopek
dawid-hopek
25.01.2025, 21:56:55
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mistymay
Mistymay
Mistymay 26.01.2025, 08:37:43 via Wykop
  • 0
@xiv7: a czemu ma ci płacić za wyjazd na narty?
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
16.01.2025, 20:28:24
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mistymay
Mistymay
Mistymay 16.01.2025, 22:07:40 via Wykop
  • 0
@pearl_jamik: fajne pytanie, ja kiedyś słyszałam od gościa co na eventach gwiazd pracuje ze jak Anka Rubik zawsze na salę wchodziła to oczy wszystkich zwracały się na nią
  • Odpowiedz
Mistymay
Mistymay
Mistymay 11.01.2025, 09:13:40
  • 0
Do osóbek na #emigracja jak się dzisiaj czujecie?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mistymay
Mistymay
Mistymay
Autor
11.01.2025, 10:54:05 via Wykop
  • 0
@mielonkazdzika: a staram się zaaklimatyzować i trochę homesick
  • Odpowiedz
Mistymay
Mistymay
Mistymay 09.01.2025, 17:33:22
  • 0
Chce zalogować na mail uczelniany -Outlook, wymaga dwustopniowe logowanie, ale Authenticator mam starym telefonie, który został w domu rodzinnym, co mogę zrobić 😞 nie mam za bardzo do wyboru nic innego, bo każdy z podanych niżej prowadzi do authenicator

#informatyka #outlook #it
Pomóżcie proszę
Mistymay - Chce zalogować na mail uczelniany -Outlook, wymaga dwustopniowe logowanie,...

źródło: IMG_2123

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mistymay
Mistymay
Mistymay
Autor
09.01.2025, 17:37:59 via Wykop
  • 0
@musztym: nie mam go w kraju
  • Odpowiedz
Mistymay
Mistymay
Mistymay
Autor
09.01.2025, 17:38:12 via Wykop
  • 0
@giga_jablecznik: a nie mogę tego sama zresetować?
  • Odpowiedz
Mistymay
Mistymay
Mistymay
Autor
09.01.2025, 17:41:55 via Wykop
  • 0
@giga_jablecznik: oki czyli piszesz mail (nie z uczelnianego konta) ze chciałabym mfa zresetować aby podpiąć obecne urządzenie pod authenicator? Czy to jest czasochłonna akcja?
  • Odpowiedz
Mistymay
Mistymay
Mistymay
Autor
09.01.2025, 17:44:07 via Wykop
  • 1
@giga_jablecznik: bardzo dziękuję
  • Odpowiedz
dziczyzna_
dziczyzna_
08.01.2025, 17:49:51
  • 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mistymay
Mistymay
Mistymay 08.01.2025, 18:55:59 via Wykop
  • 2
@dziczyzna_: z tym cubano to akurat prawda XD
  • Odpowiedz
Mistymay
Mistymay
Mistymay 05.01.2025, 15:10:57
  • 0
czy mieszka ktoś w #finlandia . Wybieram się na erazmus do Helsinek w przyszłym tygodniu i zastanawiam się co warto jeszcze zabrać, coś może mniej oczywistego? Może jakieś inne protipy ;)

Mieszkać będę w Espoo a studiować w Aalto.
Pozwolę sobie zawołać @Seaglopur @dict bo widzę się czasem pod tagiem udzielacie

Merci z góry
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mistymay
Mistymay
Mistymay
Autor
05.01.2025, 15:26:22 via Wykop
  • 0
@Xianth2: kurczę nigdy nie przewoziłam, w bagażu rejestrowanym, nie zepsuje się to? A coś innego warto brać? Rodzina mnie straszy że mam raki na śnieg wziasc
  • Odpowiedz
Mistymay
Mistymay
Mistymay
Autor
05.01.2025, 18:05:50 via Wykop
  • 0
@Xianth2: dzięki, ale jestem ciekawa czy np w Helsinkach i bliskich okolicach faktycznie takie raki będą potrzebne, wolabym z domku wziasc bo nawet mam tylko zastanawiam się czy w codziennym życiu faktycznie miejscowi ich używają
  • Odpowiedz
Mistymay
Mistymay
Mistymay
Autor
06.01.2025, 18:42:57 via Wykop
  • 0
@n0c0Mpr3h3nD: dzięki wielkie! Z tymi Studiowałeś w Finlandii czy przeprowadzka po prostu? Jak ci się mieszka?
  • Odpowiedz
Mistymay
Mistymay
Mistymay 05.01.2025, 14:49:27
  • 0
Heyyy, są tu jakieś ziomki które były lub jadą na #erazmus do krajów nordyckich, najlepiej #norwegia #finlandia #szwecja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....r
d.....r
konto usunięte 05.01.2025, 15:24:50 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Mistymay
Mistymay
Mistymay
Autor
05.01.2025, 15:30:16 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

goggggglelelele
goggggglelelele
goggggglelelele
03.01.2025, 11:22:58
  • 62
Sprzedający jakiś taki niezdecydowany...

#nieruchomosci #mieszkanie
goggggglelelele - Sprzedający jakiś taki niezdecydowany...

#nieruchomosci #mieszkani...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mistymay
Mistymay
Mistymay 03.01.2025, 12:08:40 via Wykop
  • 35
@goggggglelelele: boze to rynek z kartonu
  • Odpowiedz
darkinvaider
darkinvaider
03.01.2025, 07:37:14
  • 61
Święta, święta i po świętach :) a tu takie coś wykonałem dla wybranki Mirka - który się oświadczył właśnie w tym czasie. I wybranka zachwycona:) naturalny 100% szafir bez wygrzewania itp 1,04ct oraz diamenty w złocie 585 . 13k. ps Mirki I Mirabelki - najlepiej pisać do mnie przez moją fb i się przypominać - bi czasmi coś wylatuje i ucieka z wiadomości. #sebsjewellery #rozowepaski #niebieskiepaski
darkinvaider - Święta, święta i po świętach :) a tu takie coś wykonałem dla wybranki ...

źródło: temp_file255531634415970846

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mistymay
Mistymay
Mistymay 03.01.2025, 10:14:07 via Wykop
  • 1
@darkinvaider: jakby mi miał się ktoś oświadczyć to chciałabym właśnie taki
  • Odpowiedz
dawid-hopek
dawid-hopek
30.12.2024, 21:01:54
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mistymay
Mistymay
Mistymay 30.12.2024, 21:06:17 via Wykop
  • 8
@dawid-hopek: ale ładna
  • Odpowiedz
FreakingAwesome
FreakingAwesome
29.12.2024, 19:02:54
  • 9
Amen

#zwiazki #heheszki
FreakingAwesome - Amen

#zwiazki #heheszki

źródło: 7

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mistymay
Mistymay
Mistymay 29.12.2024, 22:49:46 via Wykop
  • 1
@FreakingAwesome: amen!
  • Odpowiedz
Espance
Espance
Espance
29.12.2024, 17:38:53
  • 0
#zwiazki mirki. Ktoś był z was w któryś termach w górach? Bo chce różowa zabrać we wtorek, ale nie wiem które będą najlepsze. pasuje mi jechać na cały dzień. Myślałem o termach zakopiańskich. Ale jest jeszcze terma bania, Bukowina Tatrzańska i jeszcze inne. Które będą najlepsze?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mistymay
Mistymay
Mistymay 29.12.2024, 20:40:19 via Wykop
  • 0
@Espance: wtedy chyba musisz kupić opcję sylwestrowa, bo pewnie sylwester jest wyłączony z normalnej oferty
  • Odpowiedz
Espance
Espance
Espance
29.12.2024, 13:58:56
  • 0
#zwiazki #rozowepaski #sylwesterzwykopem mirki, mozecie coś na szybko polecić jak spędzić Sylwka? Nie mam pomysłu. Pojechałbym gdzieś z różową, no ale jest taki problem, że nie wiem gdzie. Tak wiem, mogłem to wcześniej przemyśleć.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mistymay
Mistymay
Mistymay 29.12.2024, 14:04:51 via Wykop
  • 0
@Espance: domówka u siebie, zaproście znajomych, last minute nic lepszego nie wymyślicie
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
28.12.2024, 09:54:28
  • 4
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#niebieskiepaski co powiecie, żeby zgłaszać ghostujące laski na #tinder? Z tego, co wyczytałem na reddicie i innych portalach, serwis nie weryfikuje zgłoszeń. Można zgłosić np. jako SPAM, reklamę profilu insta, czy po prostu wpisać w komentarzu manipulację.

Laska dostanie kilka shadowów, blokad to może jej to da coś do myślenia na przyszłość.

Nie mówię o takich, które w ogóle nie odpisały. Tam po
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mistymay
Mistymay
Mistymay 28.12.2024, 10:43:21 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: wam to trzeba neta odłączyć
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11
  • Strona 6 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 17.11.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 02.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking