Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MikeLitoris

MikeLitoris

Dołączył 3 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 891
  • Znaleziska 32
  • Mikroblog 859
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
siemahere
siemahere
05.06.2026, 02:12:26
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeLitoris
MikeLitoris 05.06.2026, 04:02:06 via Wykop
  • 6
@siemahere: serio sa rozne poziomy cpunstwa, ale walenie metylofenidatu rozrywkowo to juz chyba najnizsza forma xD
  • Odpowiedz
PanKocik
PanKocik
04.06.2026, 18:43:59
  • 10
Chlopa porwali więcej wpisów nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zlomkiemprzezswiat
PanKocik - Chlopa porwali więcej wpisów nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zlomkiemprzezswiat

źródło: 2058

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeLitoris
MikeLitoris 04.06.2026, 20:09:28 via Wykop
  • 3
@PanKocik: bedzie sondowane tego typu?
  • Odpowiedz
PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
04.06.2026, 17:00:22
  • 35
+ naprawiłem słuchawki
- za długo ze sobą przebywałem i mi smtn
PorzeczkowySok - + naprawiłem słuchawki
- za długo ze sobą przebywałem i mi smtn

źródło: IMG_20260512_203518777

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeLitoris
MikeLitoris 04.06.2026, 17:27:42 via Wykop
  • 1
@oficjalniemartwa: mała łap za siurka
  • Odpowiedz
KwiatyZla
KwiatyZla
04.06.2026, 05:10:04
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeLitoris
MikeLitoris 04.06.2026, 10:09:19 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
No0ke
No0ke
04.06.2026, 04:03:58
  • 95
No0ke

źródło: 1690670400376094

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeLitoris
MikeLitoris 04.06.2026, 10:05:01 via Wykop
  • 0
@No0ke: przepyszna pasza
MikeLitoris - @No0ke: przepyszna pasza

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
rogerro
rogerro
28.05.2026, 11:17:51
  • 10
Kiedy kaucja na małpki?
#patologiazmiasta
rogerro - Kiedy kaucja na małpki?
#patologiazmiasta

źródło: 1000886927

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeLitoris
MikeLitoris 28.05.2026, 13:40:07 via Wykop
  • 1
@fizzly: w sensie żeby meneli co śmieci rozrzucają do nich w-----ć?
  • Odpowiedz
dream_big
dream_big
26.05.2026, 12:21:30
  • 11
Dlaczego tak jest że związki, relacje tak ciężko jest zacząć?
Zaburzenie osobowości jest ciężkie do życia ale szukanie partnera chorując na to to jest inny poziom trudności.
Nie wiem czy mam jakieś jeszcze gorsze trudności dodatkowo poza tym.
To jest tak k---a smutne że jak masz jedną rzecz, chorobę to w zdrowiu psychicznym bardzo możliwe że będziesz mieć też niezdrowy styl przywiązania, niską samoocenę, PTSD lub jego cechy i można tak liczyć.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeLitoris
MikeLitoris 26.05.2026, 13:27:56 via Wykop
  • 6
@dream_big: Zagadka wewnętrzna - brak Chada we wnętrzu - zagadka rozwiązana
  • Odpowiedz
JankoBzykant89
JankoBzykant89
26.05.2026, 08:57:29
  • 7
rzadko myślimy o mrówkojadach, ale z drugiej strony chyba nie ma potrzeby byśmy robili to częściej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeLitoris
MikeLitoris 26.05.2026, 10:07:07 via Wykop
  • 0
@JankoBzykant89:
MikeLitoris - @JankoBzykant89:
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
24.05.2026, 10:42:49
  • 6
musze zorganizować dla żabek sadzawkę z miski, żeby do basenu nie wchodziły, bo tam tylko smierć je czeka. Trzeba będzie to jakoś zabezpieczyć, żeby pies ich nie niepokoił i węże nie zjadały #takiplan
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeLitoris
MikeLitoris 24.05.2026, 11:56:24 via Wykop
  • 0
@asdfghjkl: polecam znaleźć szlak migracyjny i ustawić blokadę z dostępem do wody niedaleko, nie powinny wtedy włazić do basenu
  • Odpowiedz
MikeLitoris
MikeLitoris 24.05.2026, 21:56:44 via Wykop
  • 0
@asdfghjkl: Ok, myślałem, że PL. Chociaż u nas też susza..
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
24.05.2026, 11:03:52
  • 12
Zmiany zacznę chyba od kupienia szkolenia jak zmienić swój mental i drugiego jak zacząć zarabiać online pracując 4h tygodniowo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeLitoris
MikeLitoris 24.05.2026, 11:32:10 via Wykop
  • 0
@cierpka-rzodkiewka: w sumie to się da, byłem tam, pozdrawiam
  • Odpowiedz
jan-kosss
jan-kosss
24.05.2026, 07:36:59
  • 9
#blackpill
Bezrobotni > korposzczury na kredytach w koszernych bankach
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeLitoris
MikeLitoris 24.05.2026, 09:49:07 via Wykop
  • 0
@jan-kosss: cope
  • Odpowiedz
MikeLitoris
MikeLitoris 24.05.2026, 11:30:49 via Wykop
  • 0
@jan-kosss: to ty stawiasz tezę, podaj jakieś argumenty
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
24.05.2026, 09:26:11
  • 21
Mogłem bardziej protestować jak mnie w-----ć chcieli na te delegacje to zawsze tak jest a bo arek nie masz żony dzieci to po co urlop na ferie po co ci urlop na wakacje co ci szkodzi pojechać na kilka miesięcy przeprowadzić się w drugi koniec Polski a później w------m się
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeLitoris
MikeLitoris 24.05.2026, 09:53:06 via Wykop
  • 2
@bArrek: Nie dostajesz hajsu za delegacje? To chyba nawet z kodeksu pracy jakieś drobne się należą
  • Odpowiedz
MikeLitoris
MikeLitoris 24.05.2026, 10:03:35 via Wykop
  • 0
@tonawegla: Dlatego wspominałem że drobne..
  • Odpowiedz
nervous_breakdown
nervous_breakdown
23.05.2026, 15:49:09
  • 6
Nie mam już siły dłużej cope'ować

#depresja #autyzm #asperger
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeLitoris
MikeLitoris 23.05.2026, 18:15:43 via Wykop
  • 0
@nervous_breakdown: A z czym musisz copeować niby
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
23.05.2026, 10:16:19
  • 3
Biegam od marca, dzisiaj zrobiłem dychę w 48:30 i mam pytanie jak rozsądnie progresować przy bieganiu? Ile realnie można poprawić w 3 miesiące (zapisałem się na pierwszy bieg pod koniec sierpnia, 10km) bo chciałbym jak najlepiej pobiec na swoim pierwszym biegu. Ważę 80kg, przy 179cm więc okolice BMI 25, czyli waga w normie. Macie jakieś porady? Warto uderzać do trenerów biegania (wolałbym nie, bo większą frajdę daje mi sport jak robię wszystko
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeLitoris
MikeLitoris 23.05.2026, 11:55:16 via Wykop
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: Szczerze to masz spoko tempo już w tym momencie. Co chcesz progresować? Dystans? Czas?
  • Odpowiedz
MikeLitoris
MikeLitoris 23.05.2026, 14:08:18 via Wykop
  • 5
@BrakWolnegoLoginu: TLDR; celuj w ogólną adaptację zanim zaczniesz dokręcać śrubę bo możesz się rozjechać.

Możesz wziąć losowy plan treningowy z neta, który uderza w standardowe parametry; standardowo zwiększenie VO2maks, podbicie progu mleczanowego i ćwiczenie ergonomii biegu.

Skoro wcześniej nie biegałeś i zacząłeś intentywnie trenować od tych ~3 miesięcy (z Twoim tempem zakładam, że jesteś raczej aktywny poza stricte bieganiem) skupiłbym się na ogólnym przygotowaniu do biegów i dostosowania oczekiwań do powolnego
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
23.05.2026, 11:39:53
  • 41
Chroń mnie Chryste przed kobiecym przełożonym. Coś strasznego. Wystarczy, że masz kierowniczkę nawet we własnym mini dziale i gotowe. Zauważyłem, że bez różnicy, czy samotne stare baby czy mężatki czy dzieciate, każda ma taką samą potrzebę rozdmuchiwania problemów, tworzenia zarzewia kłótni, obgadywania, rozkazywania, wydziwiania itp itd. Wolę robić z chłopem na ciężkiej produkcji, niż mieć babską kierowniczkę na czymś lekkim, bo to coś lekkiego zawsze będzie ciężkie za sprawą atmosfery w pracy.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeLitoris
MikeLitoris 23.05.2026, 11:58:03 via Wykop
  • 4
@Zopyross: Słabo trafiłeś po prostu, ale fakt, częściej zbędne problemy generują kobiety niż faceci.
  • Odpowiedz
WladcaSlimakow
WladcaSlimakow
22.05.2026, 16:29:15
  • 1
Ten nowy rpg, Blood of the dawnwalker to jest doslownie reskin wiedzmina3 z wampirami, walka jest identyczna
a gracze i tak pobiegną to kupić XD
#wiedzmin3 #gry
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeLitoris
MikeLitoris 22.05.2026, 18:15:34 via Wykop
  • 2
@WladcaSlimakow: W wieśka się gra dla fabuły, bo gameplay jest co najwyżej.. poprawny. Nie jest tragicznie, nie jest c-----o, trzeba przebrnąć i tyle. W całym W3+DLC może z 5 potyczek było ciekawie zaprojektowanych.

Jeżeli Blood of the Dawnwalker jest fabualrnie OK to w czym problem?
  • Odpowiedz
MikeLitoris
MikeLitoris 22.05.2026, 21:50:11 via Wykop
  • 1
@WladcaSlimakow: okej xDDDDD beka xDDDDDD
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan
22.05.2026, 16:37:25
  • 14
Gram sobie w Tyranny. Ależ to jest dobre... Świeże(fabularnie). Walka drewniana ale jak się zrozumie o co chodzi to daje satysfakcję. No cudowne.
#gry #pcmasterrace #crpg #tyranny
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeLitoris
MikeLitoris 22.05.2026, 18:12:07 via Wykop
  • 0
@Doberober: Tyranny niedocenione? Outer worlds wysryw?
OK bumer
  • Odpowiedz
MikeLitoris
MikeLitoris 22.05.2026, 18:28:58 via Wykop
  • 0
@Doberober: No tak, studia POWINNY robić to, co chce Doberober, i gracze POWINNI lepiej grać w Tyranny, bo ZASŁUGIWAŁO na więcej uwagi, zdaniem Doberobera, a jak powrzechnie wiadomo, zdanie Doberboreborera to najzdańsze zdanie z możliwych zdań
  • Odpowiedz
JestemFrenem
JestemFrenem
22.05.2026, 16:26:57
  • 0
Od dziecka mam nieustanny trądzik, a obecnie mam 25 lat i od gimnazjum nieustanny trądzik na ryju. Idę jutro do dermatologa prosić go o takie badania, czy się zgodzi? Bo chat gpt coś pisze, że oni mają jakieś limity i nie mogą przekroczyć budzetu nfz itp itd
Dodam, że mój stary ma chorą tarczycę i cukrzycę typu 2

1. Tarczyca (bo ma chorą mój stary)
TSH
FT3
JestemFrenem - Od dziecka mam nieustanny trądzik, a obecnie mam 25 lat i od gimnazjum...

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeLitoris
MikeLitoris 22.05.2026, 18:21:26 via Wykop
  • 0
@JestemFrenem: D-------l cynku do diety i będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
  • Strona 2 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking