Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nathsaknhoj

nathsaknhoj

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7371
  • Znaleziska 32
  • Mikroblog 7339
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 24
iselilja
iselilja
2 godz. i 2 min temu
  • 17
#f1 #f1spam Patrzcie co mam (。◕‿‿◕。)

iselilja - #f1 #f1spam Patrzcie co mam (。◕‿‿◕。) 

SPOILER

źródło: 1000047756

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj 1 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 5
@iselilja: wzięli i rumieńce z------i (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Co ona taka biała w ogóle
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
4 godz. i 10 min temu
  • 9
Oficjalne wyniki #f1typer GP Barcelony-Katalonii:
P1 @nathsaknhoj 106 pkt
P2 @dodi-lukebakio 98 pkt
P2 @tomund 98 pkt
P4 @fevo 93 pkt
fornson23 - Oficjalne wyniki #f1typer GP Barcelony-Katalonii:
P1 @nathsaknhoj 106 pkt...

źródło: logo

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj 2 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 4
@fornson23: beka że nagle dobrze obstawiłem GP którego nie obejrzałem, nawet powtórek, nic xD
  • Odpowiedz
nathsaknhoj
nathsaknhoj 4 godz. i 43 min temu
  • 9
Co krzyczy Andrzej, gdy widzi Leclerka w młynie?


#f1
nathsaknhoj - Co krzyczy Andrzej, gdy widzi Leclerka w młynie?

SPOILER
#f1

źródło: 17816160804701824850551379032269

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rutekboss
rutekboss
4 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 2
@nathsaknhoj: -co robią mechanicy Subaru w piątkowy wieczór?
-piją sake?
(╯︵╰,)
  • Odpowiedz
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
4 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 4
@nathsaknhoj: Jakiej rasy jest nowy pies Hamiltona?
Owczarek
  • Odpowiedz
DonCastel
DonCastel
20 godz. i 28 min temu
  • 14
#f1 W związku z nielegalnym przedostaniem się nowych wykopków na tag #f1 wprowadzam stan wojenny i prohibicjię na tagu a także zakaz wchodzenia w godzinach 22-6.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj 20 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 4
@JuzefCynamon: ja se rezerwuje przerwe od tej środy do 28-go, nie będę się bawił w jakieś 24h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nathsaknhoj
nathsaknhoj 20 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 5
@JuzefCynamon: po prostu w---------m na odludzie i nie będę miał dostępu do elektroniki więc se mogę pocwaniakować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nathsaknhoj
nathsaknhoj 11 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 2
@MaJeM0: miesiąc to ultra długo, to był cast away a nie urlop ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
nathsaknhoj
nathsaknhoj 4 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 3
@MaJeM0: mam nadzieję że wszystko połatane i nasmarowane, i jest lepiej!
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
12 godz. i 32 min temu
  • 13
#f1 robię sobie #f1sram właśnie a co u was
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj 12 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 7
@Hadolf_Itler: stolec zdrowy, dziękować
  • Odpowiedz
jimbim0972
jimbim0972
21 godz. i 23 min temu
  • 26
Kolego no to trzeba zasponsorować Kubicy fotel w Alpine obok Alonso od Spa

#f1 #kubica
jimbim0972 - Kolego no to trzeba zasponsorować Kubicy fotel w Alpine obok Alonso od S...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj 20 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 4
@QRQ: Porządny tor będzie czym zapełnić. Jeśli masz już F1 to masz wszystko z okolicy z automatu. Zacznijmy od tego że MotoGP może przyjść nawet w pakiecie z F1 jeśli by dobrze zakręcić, jakaś juniorska formuła środ-euro, serie turystyków, jakieś biedniejsze sportscary, ELMS można by ogarnąć, no kurde jest w czym grzebać. Jakieś drift show to już byłyby zapychacze a nie coś co pozwala przeżyć
  • Odpowiedz
nathsaknhoj
nathsaknhoj 20 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 2
@JuzefCynamon: genialne umysły myślą podobnie!
  • Odpowiedz
przemyslaw-antczak
przemyslaw-antczak
przemyslaw-antczak
22 godz. i 30 min temu
  • 9
#f1 Polak 🤣
przemyslaw-antczak - #f1 Polak 🤣

źródło: IMG_5933

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj 22 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 10
@przemyslaw-antczak: co oni mu zrobili z ryjem na tej grafice xD?
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
wczoraj, 15:27:13
  • 6
Dajcie mi najlepsza grę w jaka graliście na literkę A. Zamierzam przejść gry zaczynające się na wszystkie litery alfabetu. Słucham państwa #gry #pcmasterrace
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj 22 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: Alien Shooter i cyk wybieraj se teraz
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
22 godz. i 54 min temu
  • 14
Russellowi przez awarię sprzętu źle wyregulowali przednie skrzydło podczas ostatniego pitstopu przez co jechał bardzo nadsterownym bolidem

Ciekawe kiedy przestaną go gnębić XD
#f1
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj 22 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 2
@winsxspl: myślałem że Robertowi to się od ud powycierało cheche
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
wczoraj, 09:43:39
  • 7
Co się stało z tym kundlem co to go Leclerc ciągał po różnych GP? Tak patrzę na instagramy i ostatnie zdjęcia są z początku maja. Może go zamęczyli i teraz Leclerc ma traumę i gorsze wyniki? Jak Hamiltonowi Roscoe kopnął w kalendarz to przez kilka GP też mu nie szło.
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj wczoraj, 12:55:44 via Wykop
  • 4
@Gieekaa: zaruchał psał jakł srał na śmierćł
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
wczoraj, 10:02:46
  • 10
A to ci łobuz.
#f1
Gieekaa - A to ci łobuz.
#f1

źródło: russell

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj wczoraj, 12:53:02 via Wykop
  • 1
@Gieekaa: w kogo rzucił kupą?
  • Odpowiedz
nathsaknhoj
nathsaknhoj przedwczoraj, 21:10:20
  • 11
Look at me Nando, i'm the FastDziad™ now
#f1
nathsaknhoj - Look at me Nando, i'm the FastDziad™ now
#f1

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj
Autor
wczoraj, 08:17:47 via Wykop
  • 1
@JuzefCynamon: ostatnia forma niczego nie wyklucza
  • Odpowiedz
fevo
fevo
wczoraj, 06:23:22
  • 14
#f1 Spadł
fevo - #f1 Spadł

źródło: 1000018233

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj wczoraj, 08:15:32 via Wykop
  • 2
@fevo: rzekomo multi którejś różowej, ale czyje konkretnie to się już nie dowiemy.
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
wczoraj, 07:32:40
  • 11
#f1 leclerc a zrób jakomś sztuczke SIAD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj wczoraj, 08:13:58 via Wykop
  • 7
@Hadolf_Itler: nie umie. Zresztą w życiu nie widziałem by komuś udało się wytresować kleszcza
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
przedwczoraj, 20:24:40
  • 6
#mecz #f1 a pamiętacie jak Kazuki Nakajima wyeliminował Kubicę z inaugurującego 2008 rok GP Australii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BigVV - #mecz #f1 a pamiętacie jak Kazuki Nakajima wyeliminował Kubicę z inaugurujące...

źródło: 58e235630f7c5-67fc0e8746199022283136.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj przedwczoraj, 20:56:39 via Wykop
  • 5
@BigVV: ciekawe czym się teraz zajmuje, skoro przez pół roku przejechał tylko prolog nls wg wiki
  • Odpowiedz
nathsaknhoj
nathsaknhoj przedwczoraj, 21:31:06 via Wykop
  • 1
@piotr-zbies: Niezła kariera!
  • Odpowiedz
pierredolnick
pierredolnick
przedwczoraj, 21:13:50
  • 17
#f1 Ewakuacji czas
pierredolnick - #f1 Ewakuacji czas

źródło: b023d9a20f37f

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj przedwczoraj, 21:14:39 via Wykop
  • 2
@pierredolnick: chłop co robi speedrun ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
nathsaknhoj
nathsaknhoj przedwczoraj, 19:58:56
  • 14
Chyba odnalazłem w sobie nową niszę komediową. Przy każdym wspomnieniu o Leclerku będę dodawał nazwę jakiegoś organizmu pasożytniczego. Boże jak śmiesznie xD
#f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj
Autor
przedwczoraj, 21:13:29 via Wykop
  • 5
@TickJackson: oklepane, jednak nazywanie świętego drajwera owsikiem, hubą, wszą, nicieniem, czy tam glistą jest na swój sposób świeże
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
przedwczoraj, 19:48:34
  • 8
Fakty tagu#f1
-Robert wciąż to ma i gdyby nie Hanson to by wygrał
-Intereuropol TOP może za 2 lata bedzie w Hypercarach
-Hamilton TOP przyszły mistrz świata dla Ferrari
-Okazuje się że bolid Audi da się wyłączyć kamykiem a pilota do bolidu Mercedesa ma Toto
-Wielka Improwizacja Andrzeja Mielczarka na temat więziennictwa kryminologii kryminalistyki na podstawie wyścigów Le Mans
SpongeBobertKanciastoRenki - Fakty tagu#f1
-Robert wciąż to ma i gdyby nie Hanson to ...

źródło: dsds

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj przedwczoraj, 19:51:53 via Wykop
  • 2
-Leclerc pogodzony ze swoim losem co najmniej do 2028


@SpongeBobertKanciastoRenki: to Ferrari pogodzone że musi utrzymywać taką hubę jeszcze przez 2 i pół roku

I dodaj #elitaf1
  • Odpowiedz
tomasiak
tomasiak
przedwczoraj, 18:23:05
  • 47
Ale słodziak (。◕‿‿◕。)
#f1 #wec #lemans
tomasiak - Ale słodziak (。◕‿‿◕。) 
#f1 #wec #lemans

źródło: 827

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj przedwczoraj, 19:07:53 via Wykop
  • 2
@tomasiak: zaklepuje go na Avatar
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Moderator Topedał

  • Walę kupsko na moderację serwisu wykop.pl
  • Serwerownia

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking