#tirzepatyd #mounjaro Czy też się tak ch*jowo na tym czuliście? U mnie kompletna apatia/anhedonia/zamuła. Zero przyjemności z robienia czegokolwiek. Masakra. (jestem w połowie drugiego tygodnia)
@Luk_1mex: Koncze pierwszy tydzien (2.5mg) i jak na razie jest zajebiście - energii pełno, masa leci (-3.7kg), żadnych efektów ubocznych i jakoś bardziej radośnie mi się żyje
@Luk_1mex: Ja chyba też bym nie odpuszczał, ale biorę pod uwagę że mogę być stronniczy, bo u mnie nie ma praktycznie efektów ubocznych. W piątek pyknął mi czwarty tydzień: 134 -> 124, dawka dalej 2.5 + powiedzmy że sensowna dieta - przynajmniej w porównaniu do tego co i w jakich ilościach jadłem wcześniej. I planuje zejść co najmniej do 105kg. Wiem, że dawkę masz małą, ale u mojej siostry, przy
@Madzia1904: Szczerze? ciężko powiedzieć, że mam jakąś konkretną dietę - bo jem w sumie wszystko (poza słodyczami; od kiedy jestem na mounjaro, to mnie wręcz mdli na ich widok). Mój system wygląda tak: 1) szacuję kalorie i staram się ich nie przekraczać, od miesiąca dzień w dzień w deficycie. 2) codziennie zapisuję co jem, ile się ruszam i jaki mam deficyt. dużo pomaga mi w tym chatgpt - wrzucam zdjęcia
@RadioaktywnyBorsuk: same pozytywne, poza okazjonalnym refluksem rano - bez efektów ubocznych. Poza tym: -21kg od marca, dużo energii, duuuzo więcej ruchu (prawie zrezygnowałem z pracy zdalnej i chodzę na nogach do biura, wróciłem na siłownię, średnio robię miesięcznie po 8.5k kroków dziennie), prawie wyeliminowałem słodycze z diety.. Normalnie życie jest dobre :)
Jestem na #mounjaro od 103 dni. Zgubiłem 20kg (134 -> 114), z obwodów zeszło mi jakieś 10cm, zacząłem się jakkolwiek ruszać (7-8k kroków codziennie, aqua fitnes i siłka), a dzisiaj przed pracą (a nie po pracy albo w weekend) poszedłem na siłownię. Czuję dobrze człowiek to i pochwalić się chce ᕦ(òóˇ)ᕤ
j--------e. Biedronka chyba swoje powalone promocje podchwyciła od Universal Studios w Osace - próbuję się jakoś połapać w ichnich express passach (dodatkowy bilet który pozwala korzystać z różnych atrakcji poza kolejką). Jak Japończycy to zorganizowali? Ano tak żeby skonfudować oponenta: mają bilety oznaczone 4 / 5 / 7 / 8 ALE każdy w 10 wersjach godzinowych i różnych kombinacje atrakcji I NA DESER brak jasnej tabeli porównawczej.. Do tego filtry działają jak
@JackStump Toxic fucker'a wielce żal (*). Miał talent nie tylko do filmów przyrodniczych. Należy mu się miejsce wśród nas lub na nowo, co sądzicie? Mam nadzieję, że go nie skremowali...
zrobiłem trasę z Bremy do Wrocławia w 8h 20 min, wliczając dwa postoje na tankowanie i siku i jeden postój na obiad. Fajnie mi sie jechało wiec #chwalesie
kolejny pad od sony właśnie zakończył żywot. Serdeczne gratulacje dla inżynierów playstation - konsekwencja od czasów ps3 naprawdę godna podziwu. Nie wiem co bym zrobił gdyby chodź raz jakiś kontroler (spoza ms może, bo od czasów x360 jakoś magicznie żaden się nie zepsuł) postanowił nie umrzeć po kilku miesiącach..
@dawidczeta: a jak niby to 'dbanie o pada' ma niby wyglądać?? dezynfekcją po każdym użyciu? Czy może do klatki faradaja trzeba wkładać żeby uchronić przed złymi falami? A może na przegląd wysyłać do serwisu sony co 1000 godzin grania? Ja po prostu grałem - brałem ze stołu, używałem zgodnie z przeznaczeniem tego stosunkowo nieskomplikowanego sprzętu, a potem odkładałem. I o dziwo, to wystarcza, żeby kontrolery od microsoftu działały mi latami,
Do wszystkich debili jeżdżących głośno w okolicach wrocławskiego rynku: ŻEBY WAM SUTRYK STREFĘ CZYSTEGO TRANSPORTU OTWORZYŁ!! Spokojnie zjeść z kobitą kolacji się w ogródku nie da. A dla ludzi co potrafią jeździć normalnie - tak trzymać, pozdro i z fartem! #zalesie #wroclaw
@LemurChmur: jestem niemal pewien że te dzbany pomontują sobie w elektryku jebutny subwoofer na którym będą puszczać jakieś irytujące ASMR typu odkurzacz czy wiertarka coby ich było słychać z kilometra (╯°□°)╯︵┻━┻
Poznajcie kilka faktów i ciekawostek o jednym z najpopularniejszych owadów występujących w naszym kraju - kowalu bezskrzydłym. inaczej zwanym "tramwajarzem".
elo gejmingowe murki! niech mi ktoś wyjaśni bo nie ogarniam. Gry na #playstation wychodzą oznaczone jako #ps4 (niebieskie podełka) i #ps5 (te białe). Jak sobie wezme takiego Horizon: Forbidden West z białym pudełkiem i włoże płytę do ps5 to gra powinna się normalnie odpalić. Co się stanie jak włożę sobie wersję z niebieskiego pudełka? Odpali się we wstecznej kompatybilności z niższą rozdzielczością?
@zdjecie_z_wenszem: jedna z najlepszych we Wrocławiu. Polecam od nich pizzkę z farszem od pierogów ruskich - brzmi jak totalna abominacja, ale jest pryma sort ( ͡~ ͜ʖ͡°)
#retatrutyd #ozempic #semaglutyd #odchudzanie (dla zasiegu)
Mój system wygląda tak:
1) szacuję kalorie i staram się ich nie przekraczać, od miesiąca dzień w dzień w deficycie.
2) codziennie zapisuję co jem, ile się ruszam i jaki mam deficyt. dużo pomaga mi w tym chatgpt - wrzucam zdjęcia