Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Incos_Ginators
Incos_Ginators

Incos_Ginators

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 84
  • Znaleziska 13
  • Mikroblog 71
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 21:40:51
  • 3
Puenta dnia dzisiejszego po bitwie na #polityka jest taka:

Ten portal jest pełny opłaconych trolli, którzy dostają psie grosze za każdy komentarz, który ma za zadanie wyzwolenie jakiejś emocji, zmanipulowanie nieświadomym wykopkiem i ukierunkowanie w danym temacie (niekoniecznie politycznym) na jakiś punkt widzenia. Jest to szczególnie widocznie dla aktualnie rządzącej partii, która od kilku lat zalewa ten portal ogromnymi ilościami takich rzezimieszków, ale i też pis ma swoich degeneratów.

Od tej pory
Incos_Ginators - Puenta dnia dzisiejszego po bitwie na #polityka jest taka:

Ten port...

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Autor
przedwczoraj, 21:52:35 via Wykop
  • 0
@donaldJretard: dzięki za ten komentarz, bo akurat jesteś świetnym przykładem takiej osobistości. A na marginesie, diagnozę to chyba konsultowałeś z Dawidem Kacprzykiem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
przedwczoraj, 19:19:50
  • 389
No dobra, k---a, po kolei: to koleś wiedział o:

*morderstwach
*zaniedbaniach, które kończyły się śmiercią,
*malwersacjach finansowych,
*oszukiwaniu w rozliczeniach wypłat (nadgodziny brane z d--y).
Fatalista1988 - No dobra, k---a, po kolei: to koleś wiedział o:

*morderstwach
*zanie...

źródło: Zrzut ekranu (1234)

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 19:27:38 via Wykop
  • 3
@Fatalista1988: ty chory na umyśle czy tylko udajesz?
Trzaskowski otrzymał wiadomość w tym temacie - obsrał to.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 19:36:25 via Wykop
  • 4
@Dropson71: nie ma zasad wobec lawirantów faktami. Napiszesz mu merytorycznie, to i tak odwróci kota ogonem. W ryj, a później patrzysz czy puchnie i czekasz aż przeprosi.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 20:23:27 via Wykop
  • 0
@kptDoopa: mocnego zawodnika wystawili widzę. Wracaj do szeregu, bo nawet splunąć mi się nie chce w twoją stronę.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 20:33:59 via Wykop
  • 0
@AdiczeQ: ty pewnych rzeczy nie rozumiesz i ich po prostu nie widzisz. ten gość jest opłacanym trollem, który ma za zadanie wyzwolenie jakiejś emocji, zmanipulowanie tobą i ukierunkowanie cię w danym temacie na jakiś punkt widzenia. Wystarczy spojrzeć co ten gościu pisze i jak pieczołowicie trzyma się jednej strony.

A z Mariuszem to możecie sobie razem pento kiełbasy na pól strzelić w anusy i biegać tak złączeni.
Nie masz rozumu,
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 20:37:04 via Wykop
  • 1
@Aaso: przecież to ty pierwszy szczeknąłeś, że kapało coś twojemu staremu - gościu nie zaczynaj dyskusji, bo to nie jest twój lvl.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 20:45:05 via Wykop
  • 0
@Dajcie_zyc223: nie, teraz będę bronił Dawidka Kacprzyka.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 20:56:58 via Wykop
  • 0
@Dajcie_zyc223: oh biedaczku umysłowy - chciałbym tak łykać wszystko jak ty. mam nadzieję, że nie połykasz tak od swoich kolegów. pozdrówka.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 21:16:57 via Wykop
  • 0
sobie


@Sarza01: powinien i miejmy nadzieję, że to zrobi. Aktualnie inny temat jest nośny, że partia rządząca korzysta z państwa jak ze swojej własności i należy to nagłaśniać - bez względu na stronę polityczną.

@bojesieminusow, @dobry-informatyg, dzisiaj dam wam już spokój, miłego wieczorku dzieciaczki.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 21:23:20 via Wykop
  • 0
@dobry-informatyg: niewątpliwie ty na warcie 0.2gr/komentarz musisz siedzieć tutaj cały czas ;)
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 21:29:38 via Wykop
  • 0
@dobry-informatyg Na pewno ( ͡º ͜ʖ͡º) ? spędziłeś tutaj pewnie całe swoje życie.

Koniec szczekania na dziś.
Incos_Ginators - @dobry-informatyg Na pewno ( ͡º ͜ʖ͡º) ? spędziłeś tutaj pewnie całe ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
przedwczoraj, 20:58:10
  • 4
Mam prośbę, kochani, abyśmy wszyscy pomodlili się za użytkownika @Incos_Ginators, który w ferworze wpisów na portalu ze śmiesznymi obrazkami zdążył uśmiercić moją matkę

Jeden plus to jedno Zdrowaś Brigh… Mario

#kanalzero #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #bekazlewactwa
Fatalista1988 - Mam prośbę, kochani, abyśmy wszyscy pomodlili się za użytkownika @Inc...

źródło: Zrzut ekranu (1235)

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 21:02:50 via Wykop
  • 0
Komentarz odnosił się bezpośrednio do twojej próby manipulacji i nie próbuj grać na emocjach.
https://wykop.pl/wpis/86626759/no-dobra-k---a-po-kolei-to-koles-wiedzial-o-morder

Możesz mnie szkalować, jednak prawda obroni się sama.
Będziecie jechani do spodu za swoje praktyki wpływania na punkt widzenia zwykłych wykopków.
@Fatalista1988 +389
No dobra, k---a, po kolei: to koleś wiedział o:

*morderstwach
*zaniedbaniach, które kończyły się śmiercią,
*malwersacjach finansowych,
*oszukiwaniu w rozliczeniach wypłat (nadgodziny brane z d--y).
więcej
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 21:11:31 via Wykop
  • 0
@Fatalista1988: przeproś, to wycofam swoje słowa i się pogodzimy.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 21:25:18 via Wykop
  • 0
@patek66: to lepiej ty go nie otwieraj, bo smród członków twoich kolegów i mocodawców 0,2gr/ komentarz unosi się w całej Polsce. Nie podjeżdżaj trabantem do rolls royce bo nie wygrasz.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 19:21:07
  • 12
Oj silniczki silniczki, pracujcie bo jutro będziecie musieli zbierać kolegę Dawidka i Trzaskowskiego z podłogi z ich poparciem po tym co się dzieję u Stanowskiego.

#stanowski #polityka
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Autor
przedwczoraj, 20:43:10 via Wykop
  • 1
@LuznaPusi: a podasz jakieś wiarygodniejsze źródła informacji?
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Autor
przedwczoraj, 20:45:58 via Wykop
  • 1
@LuznaPusi: to się nie wypowiadaj, dziękuje.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Autor
przedwczoraj, 20:49:27 via Wykop
  • 2
@Aaso @LuznaPusi widzę, że przeprowadzacie skoordynowany, niekoniecznie mądry atak - oby nie skończyło się to dla was jak 3dniowa specjalna operacja wojskowa, albo i gorzej.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Autor
przedwczoraj, 20:55:55 via Wykop
  • 1
@LuznaPusi: Nie pytaj chatu GPT czy mądrze napisałeś i skończ się kompromitować. Weźcie opracujcie lepszy plan, bo przed chwilą pokazałeś jaki jesteś inteligentny.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Autor
przedwczoraj, 21:09:32 via Wykop
  • 1
Na dzisiaj koniec bitwy dzieciaczki - jutro nowy dzień, a wy tam wertujcie mój zacny profil i cieszcie się zdrowiem, bo możecie trafić na SOR, a tam może być ktoś niekoniecznie z Waszej partii politycznej.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Autor
przedwczoraj, 21:19:18 via Wykop
  • 1
@dobry-informatyg: za późno się obudziłeś na tę bitwę. Odpalaj nieco wcześniej tego swojego celerona.
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
przedwczoraj, 20:09:41
  • 151
Powiem tak i to nie ironicznie
TEN GOŚCIU MA SCHIZOFRENIĘ

tam się k---a nic kupy nie trzyma

#kanalzero #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 20:12:21 via Wykop
  • 0
@qluch: z uwzględnieniem zaplecza politycznego oczywiście.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 20:22:31 via Wykop
  • 0
@pysznewpierdalator: ten degenerat to wie, jednak będzie z tobą grał w tą swoją głupią grę, aby cię zjeść i wysrać. Nie daj się złapać na wędkę.

Trzaskowski dobrze o tym wiedział.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 20:35:44 via Wykop
  • 0
@Fatalista1988: będę tutaj częściej, do usłyszenia i tam weźcie też z @AdiczeQ tego Mariuszka i może w trójkę uda wam się połączyć pentem kiełbasy. Tylko jej później nie jedzcie.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 20:42:37 via Wykop
  • 0
@Fatalista1988: rozumiem, że poddajesz się przyjmując tę postać ofiary i zaczynasz od tej pory być bardziej obiektywny? rezygnujesz też z umowy o dzieło 0,2gr/post od swoich mocodawców? widać, że jest w Tobie nadzieja.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 20:51:10 via Wykop
  • 0
@Fatalista1988: mądry cytat - zapisz sobie sprayem na łóżkiem. Oby tylko twoja Mama tego nie zobaczyła.
  • Odpowiedz
wpiszloginoooo
wpiszloginoooo
wpiszloginoooo
przedwczoraj, 20:19:00
  • 1
Lekarz przyznał że nie był osobiście w saloniku vip więc nie rozwijał tego wątku ale już w temacie spowodowania śmierci pacjenta/ow mówił, że Dawidek jest za to odpowiedzialny chociaż nie był świadkiem tych wydarzeń, tylko inne osoby mu o tym mówiły. Trochę za grube, tak samo jak takie radykalne spisanie Dawidka na straty, wiele lekarzy (niestety) popełnia błędy i zaniedbania i nie traci przez to pracy w zawodzie na zawsze, bo zależy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 20:29:41 via Wykop
  • 0
@wpiszloginoooo: Ty masz czelność bronić Dawidka jeszcze? przeanalizuj swoją wypowiedź, a następnie wyloguj się z tego portalu. Dziękuje.
  • Odpowiedz
szychun
szychun
przedwczoraj, 19:51:23
  • 376
#kanalzero #polityka eee typ był świadkiem morderstw na sorze, fałszowanie dokumentów, wyciągania kasy, tego jak działa salonik VIP etc. I jedyne co zrobił to napisał do Czaskoskiego na komunikatorze? Nie poszedł z tym nigdzie? Coś mi się tu nie klei.
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 19:54:47 via Wykop
  • 87
@szychun: czy to nie przypadek, że kolejna osoba dodaje praktycznie ten sam komentarz? mam nadzieję, że jutro napijesz się chociaż rompera za te swoje zarobione 0,2gr.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 20:01:22 via Wykop
  • 2
@szychun: owszem, trzeba mieć dystans do tego co mówi ten doktorek, jednak jestem w stanie w to uwierzyć, że przez fakt bycia w partii, Dawidek korzystał z tych przywilejów i ucząc się nieumyślnie zabijał ludzi, czy to przypadkiem nie są fakty?
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 20:08:35 via Wykop
  • 0
@Marakuja: a gdzie to się wpisuje?

@szychun, gdybyś co drugiego posta nie miał bekazpisu, to wszedłbym z tobą w dyskusji, a tak to idź tam przelicz dwudziestogroszówki. PS: Gardzę każdą partią i odklejeńcami, czy państwowymi złodziejami.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 20:15:58 via Wykop
  • 0
@szychun: dziękuje, doceniam.
  • Odpowiedz
DopamineSnake
DopamineSnake
przedwczoraj, 20:10:33
  • 7
#kanalzero #zero #lekarz #afera No widać że typ chyba będzie musiał się dobrze pilnować by nie był lepperem 2.0
DopamineSnake - #kanalzero #zero #lekarz #afera  No widać że typ chyba będzie musiał ...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 20:13:54 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
GrzegorzFlorydaOficjalnie
GrzegorzFlorydaOficjalnie
przedwczoraj, 20:09:25
  • 0
Ciekawe ile rubli dostaną za ten wywiad
#polityka #kanalzero
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 20:12:45 via Wykop
  • 1
@GrzegorzFlorydaOficjalnie: sam zrobisz przelew?
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 19:29:13
  • 8
Patrzcie teraz co się dzieje na tagach dotyczących polityki, Stanowskiego, czy Kanału Zero.

Cel jest jeden, zagłuszyć coś co jest plagą i pewnie nawet nie mamy świadomości jak polityka włazi z buciorami i mówiąc wprost zabija ludzi.

#polityka #stanowski #kanalzero
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Autor
przedwczoraj, 20:07:43 via Wykop
  • 1
@framugabezdrzwi: mało błyskotliwy z ciebie ancymonek, ale będę dla Ciebie miły, bo raczej nie wyglądasz na 0.2gr/post albo się dobrze kamuflujesz. Miłego wieczorku.
  • Odpowiedz
Pepege
Pepege
przedwczoraj, 19:30:42
  • 2
W sumie ciekawe o ile urosną sondażę PO/PSL po tym wywiadzie #kanalzero
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 19:34:04 via Wykop
  • 0
@Pepege: oj zdziwisz się. szkoda tylko, że po drugiej stronie barykady jest druga zgnilizna jaką są pisuary...
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 19:38:19 via Wykop
  • 0
@Pepege: dlaczego mieszasz wszystkie frakcje? mowa tutaj o wszystkich partiach politycznych, bez wyjątku, które stosują takie praktyki, że wsadzają na stołki swoich ludzi doprowadzając m.in. do śmierci niewinnych ludzi. Problem jest tylko taki, że nakłady na komentarze po stronie KO są ogromne - wystarczy spojrzeć na twój ryj.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 19:44:20 via Wykop
  • 0
@Pepege: tak, ty jesteś za to m.in. odpowiedzialny - spójrz na swoje dotychczasowe wypociny na tym portalu.
Mam nadzieję, że chociaż stać cię za ten brak obiektywizmu i propagandę na bułkę z margaryną.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 19:48:12 via Wykop
  • 0
@Pepege: a ty to konsumujesz, proste. Mam nadzieję, że jest to pożywniejsze, niż te ochłapy 0,2 gr, które zarabiasz na sianiu propagandy na tym portalu.
  • Odpowiedz
GrzegorzFlorydaOficjalnie
GrzegorzFlorydaOficjalnie
przedwczoraj, 19:29:38
  • 1
Wypowiada się jak jakiś prymityw, nie dziwię się że go zwolnili...
#polityka #kanalzero
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 19:32:37 via Wykop
  • 10
@GrzegorzFlorydaOficjalnie: głosi niewygodną prawdę, która zniszczy ten konglomerat polityczny, a ty stracisz swoją racje żywnościową, którą zarabiasz na komentarzach.
  • Odpowiedz
GrzegorzFlorydaOficjalnie
GrzegorzFlorydaOficjalnie
przedwczoraj, 18:55:47
  • 1
Zalecam nie wierzyć temu "lekarzowi" bo z tego co mi wiadomo ma on powiązania dość bezpośrednie z partią Jarosława Kaczyńskiego. Wiele z rzeczy które mówi są manipulacją i nadinterpretacją zdarzeń i faktów.
#kanalzero #stanowski #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 19:23:54 via Wykop
  • 0
@GrzegorzFlorydaOficjalnie: zalecam nie wierzyć kundlom, które szczekają z kijkiem włożonym w dupę za 0,2 gr.
Jutro budzimy się w innej Polsce.
  • Odpowiedz

601

Kolejka na ponad dwa lata. Posłanka KO weszła na badanie po trzech tygodniach

Kolejka na ponad dwa lata. Posłanka KO weszła na badanie po trzech tygodniach

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek wepchnęła się w szpitalu w Żywcu na badania poza kolejką. Dzięki pomocy osoby pracującej w szpitalu, również należącej do KO, polityk czekała na badanie trzy tygodnie. Czas oczekiwania w normalnym trybie to ponad dwa lata.

Famine
z
zero.pl
dodany: przedwczoraj, 04:09:59
  • 100
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 07:33:22 via Wykop
  • 5
@Serghio: Bardzo dobrze powiedziane. Te kundle z dwóch stron ujadają jakby świat kręcił się tylko wokół tych dwóch nowotworów, które żerują na naszym państwie. Silniczki i pisowce jeszcze zobaczycie jak powstanie front, który zmiecie was s-----s&&& z planszy
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 07:34:56 via Wykop
  • 4
@Makavlani: g---o ludzkie nie rozumie, że na świat trzeba patrzeć obiektywnie... jednak czego oczekiwać jak mają obspermione oczy i piszą tutaj komentarze za 0,2 gr xd
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 10:10:08 via Wykop
  • -2
@GodEmperorWasRight: Braum to populista, sponsorowany przez rosję polityk i nie próbuj mnie zaszufladkować.Nic z tego napisałeś nie jest prawdą, poza kryptopedałem i posiadaczem murzyńskiej lagi.
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 10:33:23 via Wykop
  • -1
@GodEmperorWasRight: chyba się zagotowałeś. Nie musisz mi dziękować, że cie spoliczkowałem.
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 09:47:05
  • 5
Stanowski przepięknie wyjaśnił salonikowe badania i degeneracje jaka panuje w miejscach, gdzie za dużo ludzi pakuje sobie paluszki w dupkę z jednej opcji politycznej.

Jazda z tą aferą. Niech każdy lekarz z który pracuje z przydziału politycznego straci robotę i poczuje smak biedy oraz konsewkencje za kolaborację ze złodziejstwem państwowym.

#polityka #bekazlewactwa #bekazpisu #lekarz100k #stanowski
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Autor
przedwczoraj, 09:51:49 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Autor
przedwczoraj, 09:56:00 via Wykop
  • 0
@emasele: chyba wazektomie dopiero miałeś, bo wypisujesz takie bzdury, że aż szkoda mi byłoby na ciebie splunąć. Całe szczęście, że skorzystałeś z zabiegu, bo nie potrzeba nam żeby twoje geny gdzieś się replikowały.

Stanowski do sigma i szanuj go.

@fidelio-fidelio, czekam na ciebie aż podejmiesz jakieś działania? zakładam, że zaprosisz mnie na marsz równości, abyśmy razem szli za rękę. Nie proś mnie tylko, abym poprawiał ci skrzydła, których
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Autor
przedwczoraj, 10:01:14 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Autor
przedwczoraj, 10:03:08 via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio: przecież Cię przeprosiłem i podkreśliłem, że jesteś silniejszy nie tylko w internecie ale i w realu. Kojarzę Cię z osiedla i wiem co potrafisz.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Autor
przedwczoraj, 10:31:19 via Wykop
  • 0
@emasele: zazdrość tobą przemawia - to widać. Pamiętaj, że chleb z margaryną możesz posypać cukrem, aby choć trochę poczuć się jak bogacz, bez subwencji ze wspominanych instytucji, które nota bene są zarządzane przez KO.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 10:28:10
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 07:06:07
  • 10
Silniczki KO mają tak zaspermione oczy swoich gównowładców za kilka groszy od komentarza, że nie potrafią zrozumieć, że ten świat obserwowany jest z pozycji ludzi, którzy mają w p-----e politykę i zależy im tylko na obiektywnie zdrowym państwie... jednak co oczekiwać od ludzi z wodogłowiem.

#polityka #bekazlewactwa
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Autor
przedwczoraj, 07:08:48 via Wykop
  • 5
@danob99: obiektywnie, to jesteś niezdrowy na umyśle. Obciągniesz za 5 zł jeśli za komentarz potrafisz dostać 0.20 gr?
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Autor
przedwczoraj, 08:35:05 via Wykop
  • 0
@tulipana, prawacka to jest twoja stara, gdy stoi na prawej stronie jezdni i macha ręką.

@Misiaaak: nie szczekaj mi tu, bo za tak biedny komentarz obetną ci 0,2 gr z wypłaty.

Nie ma taryfy ulgowej dla tusko czy piso botów. Do spodu z wami.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Autor
przedwczoraj, 09:42:04 via Wykop
  • 0
@buntowniczaczupakabra, @mir_anonim Widzę, że kolejni pchają się bolca. Niedoczekanie, ponieważ niestety myje swojego członka, a wy preferujecie kilkudniowe, zaś odbytu wam wylizać nie dam.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Autor
przedwczoraj, 09:54:08 via Wykop
  • 0
@EvilRogue: zgadza się, z twoją starą szliśmy za rękę do punktu wyborczego ostatnio.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Autor
przedwczoraj, 10:14:12 via Wykop
  • 0
@mir_anonim: a dziękuje. Nie proś tylko o nudeski.
  • Odpowiedz

39

Szpital odesłał pieniądze Dawidowi Kacprzykowi. "Nie było kauzy fiskalnej"

Szpital odesłał pieniądze Dawidowi Kacprzykowi. "Nie było kauzy fiskalnej"

Dawid Kacprzyk, lekarz i były radny Ursusa z KO, który w zeszłym roku jako koordynator SOR-u zarobił 1,6 mln złotych, miał zwrócić Szpitalowi Południowemu 500 tysięcy. Pieniądze nie dotrą do placówki. Przelew został wykonany niezgodnie z przepisami, jak poinformowała prokuratura.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: przedwczoraj, 08:35:37
  • 12
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 08:40:37 via Wykop
  • 13
No przecież nie okradną chłopa z ostatnich pieniędzy, bo nie będzie miał czym porshe zatankować xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

10

Trzy tygodnie zamiast dwóch lat. Posłanka KO ominęła kolejkę w szpitalu, ustalen

Trzy tygodnie zamiast dwóch lat. Posłanka KO ominęła kolejkę w szpitalu, ustalen

Małgorzata Pępek bez kolejki dostała się na specjalistyczne badania w szpitalu w Żywcu

starnak
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 07:17:11
  • 1
  • #
    koalicjadeweloperska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    poslanka
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 07:26:35 via Wykop
  • -1
Spokojnie, lada moment pojawi się tutaj jakiś śmierdziel, który za komcia dostanie 0,2 gr i napiszę, że za śmierdzącego PISu kradli więcej. Nasrali by mu do buzi, a stwierdziłby, że to kawior.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2

Wyniki konkursu na dyrektora szpitala BolesławiecZgorzelec. Znamy nazwisko noweg

Wyniki konkursu na dyrektora szpitala BolesławiecZgorzelec. Znamy nazwisko noweg

Decyzja zapadła w cieniu kontrowersji ze spółką Medask i przy udziale zaledwie trzech kandydatów.

ememee
z
bolec.info
dodany: przedwczoraj, 07:00:09
  • 1
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polityka
  • #
    dolnyslask
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators przedwczoraj, 07:14:42 via Wykop
  • -2
Kolejny konował z politycznymi konotacjami?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Incos Ginators

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking