Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pepege

Pepege

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5354
  • Znaleziska 2373
  • Mikroblog 2981
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
Protectorx
Protectorx
Protectorx
4 godz. i 56 min temu
  • 5
Spokojnie, wyprzeda się bo fanboje grubego kupią.
Druga sprawa to i tak ciężko im będzie zaoferować większe ilości ze względu na trudną dostępność komponentów.


#steammachine #steam
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepege
Pepege 4 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
@Protectorx: No ale co w tym dziwnego? Już od dawna widać, że wolwo wchodzi w polityke apple tresowania "fanów" marki overpticed sprzętem. Oczywiście, że ludzie to kupią. Ba za miesiąc dwa wyjdzie jeszcze vr które będzie kosztować 6500 a jest upośledzonym questem 3 a i tak ludzie to kupią.
  • Odpowiedz
Pepege
Pepege 5 godz. i 22 min temu
  • 5
Tak jak przewidziałem (no nie do konca bo betowałem 5000 za wersje 1tb a takiej nie ma no ale sie jako tako przelicza ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i cene kontrolera. Nie wiem po co komu 4x droższy steam deck bez ekranu. Jak chcecie kupić tego upośledzonego questa 3 od #valve odłóżcie sobie już 6500. Strzelam połowa sierpnia. #steam #gry #vr
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSUBA94
eSUBA94
wczoraj, 09:43:29
  • 3
organizuj event polegający w dużej mierze na cosplayach w największe upały co roku
kasuj za bilety 300zł
chwal się że dajesz wodę za darmo xd bo na innych koncertach kosztuje ona 8-12zł

#pyrkon
eSUBA94 - organizuj event polegający w dużej mierze na cosplayach w największe upały ...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepege
Pepege wczoraj, 20:40:04 via Wykop
  • 0
@odomdaphne5113: Co roku są upały ale upał upałowi nie równy. Rok temu byłem wstanie chodzić cały dzień w cosplayu w tym roku po 2h sie poddałem a wielu znajomych kompletnie zrezygnowało z powodu temperatury. Zresztą liczby uczestników to potwierdzaja. Ludzie rezygnuja przez upaly. To ze impreze powinni prznieść na maj to oczywiste, nawet na zakonczeniu konwentu padlo to pytanie i jak zawsze organizatorzy odpowiedzieli wymijajaco.
  • Odpowiedz
Pepege
Pepege wczoraj, 18:02:48
  • 8
Pyrkon udany, mój cosplay z #attackontitan , widzimy sie za rok. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pyrkon #heheszki
Pepege - Pyrkon udany, mój cosplay z #attackontitan , widzimy sie za rok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: 1000007011

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TobiaszSuchy
TobiaszSuchy
wczoraj, 18:09:26 via Wykop
  • 2
@Pepege: spodnie nieobrzygane, nie liczy się
  • Odpowiedz
Pepege
Pepege przedwczoraj, 10:40:44
  • 1
3/4h w cosplayu i basta. Żal umierać w taki żar... ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pyrkon
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepege
Pepege
Autor
przedwczoraj, 15:09:12 via Wykop
  • 0
@venomik: Wytrzymalem 2. Jak ktoś widział cosplay z deeprocka to widzial
  • Odpowiedz

841

Nie tylko sprawa radnego KO. Domański mówi o "setkach" przypadków lekarzy

Nie tylko sprawa radnego KO. Domański mówi o "setkach" przypadków lekarzy

Minister finansów Andrzej Domański odniósł się do sprawy lekarza Dawida Kacprzyka, który miał osiągnąć blisko 1,6 mln zł dochodu. Jak podkreślił, nie jest to jedyny przypadek. - Takich przykładów w Polsce są setki. Mówimy o wielomilionowych wynagrodzeniach. Wykopki znowu miały rację od lat.

santa-maria-de-la-rosa
z
polsatnews.pl
dodany: 17.06.2026, 22:56:20
  • 139
  • #
    konowalposting
  • #
    konowal100k
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
Pepege
Pepege 19.06.2026, 01:58:39 via Wykop
  • 0
Czyli jednak nie wystarczy wlać więcej do dziurawego wiadra jak to chciało większość partii?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ninja_xtb5
Ninja_xtb5
18.06.2026, 07:50:46
  • 10
#przegryw #pyrkon
Może ja by do jakiego furasa zagadał
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepege
Pepege 18.06.2026, 23:29:15 via Wykop
  • 1
@Ninja_xtb5: Spoko, zapraszam. Znajdziesz mnie łatwo, jako jedyny używam dezodorant.
  • Odpowiedz
iErdo
iErdo
18.06.2026, 13:11:33
  • 4
JEST OKŁADKA i jaki banger wchodzi, liczę, że będzie w intrze gry #gta6 #gta #gry
iErdo - JEST OKŁADKA i jaki banger wchodzi, liczę, że będzie w intrze gry #gta6 #gta ...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepege
Pepege 18.06.2026, 13:30:39 via Wykop
  • 1
@Zgrywajac_twardziela: Trzy kolekcjonerki i tak sie zamówi. Free kasa na resell.
  • Odpowiedz
Pepege
Pepege 18.06.2026, 13:38:56 via Wykop
  • 0
@Zgrywajac_twardziela: Gta 5 były to dlaczego nie miało by byc 6?
  • Odpowiedz
Pepege
Pepege 15.06.2026, 15:23:34
  • 0
Patrzac na pogode to przewiduje deficyt cosplayów. Sam sie zastamawiam czy sie męczyć chociaż dzień. #pyrkon
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepege
Pepege
Autor
15.06.2026, 23:36:38 via Wykop
  • 1
@Rietas: Nie mowie o tych tanich szmatach z aliexpres
  • Odpowiedz
Pepege
Pepege
Autor
16.06.2026, 22:17:38 via Wykop
  • 0
@odomdaphne5113: Czyli katastrofa dla cosplayerów w kompleksowym stroju. Rok temu było chłodniej a i tak było ciężko.
  • Odpowiedz
Pepege
Pepege
Autor
17.06.2026, 00:50:49 via Wykop
  • 0
@odomdaphne5113: No to prawda, eventów nie brakuje.
  • Odpowiedz
Pepege
Pepege 12.06.2026, 16:23:56
  • 1
Pan z RAZEM świetna antyreklame robi, takiego odklejenia to dawno w mediach nie widziałem. XD W dodatku chłop podstawowych przepisów prawa nie zna. #bekazlewactwa #kanalzero #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepege
Pepege 03.06.2026, 17:17:19
  • 1
#mecz Juz sie nie moge doczekać tego wpierdzielu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepege
Pepege 28.05.2026, 12:32:41
  • 1
Pyrkon, ta wielka europejska impreza dla fantastów, co roku gwarantuje, że w Poznaniu nie zostanie ani jeden wolny kąt do spania. Nasi "profesjonaliści" tak zadbali o dostępność mieszkań, że możesz spać w wannie za jedyne 500 zł za noc - towar luksusowy, jak na warunki poznańskiej patodeweloperki. A żebyście się czuli bezpieczni, mundurowi cosplayerzy dostali zakaz noszenia plastikowych mieczy - teraz już na pewno nikt nikogo nie dźgnie przypadkiem w kolejce po
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tamagotchi
tamagotchi
28.05.2026, 13:08:17 via Wykop
  • 0
@Pepege: rok temu nie miałem problemu ze znalezieniem hotelu na cały weekend za 730 zł.
  • Odpowiedz
kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav
05.06.2026, 15:13:29 via Wykop
  • 0
@Pepege: pyrcam możesz kupić jako nocleg.
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
25.05.2026, 13:04:10
  • 8
A jakby tak zrobić żeby premiera kraju też dało się odwołać? Najpierw zbiórka nie wiem 2-3 miliony podpisów i cyk referendum na takich samych zasadach co referendum odwoławcze władz samorządowych. Po odwołaniu premiera pełniącym obowiązki na 90 dni zostaje wiceprezes Rady Ministrów i w tym czasie mają być przeprowadzone przyspieszone wybory. Dać jakiś limit że referendum może być maksymalnie raz na rok czy tam dwa lata. Ale bym zajadał popcorn i oglądał
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepege
Pepege 25.05.2026, 13:06:51 via Wykop
  • 2
@winsxspl: Jak platforma bedzie zawsze wystawiać trzaskowskiego na swojego kandydata to jestem za. Nawet krzesło z nim wygra w wyborach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pepege
Pepege 25.05.2026, 13:02:10
  • 2
Czyli te referendum było bez sensu bo zostaje ta rada głąbów a tylko prezydenta odwołano. XD #referendum
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hpiotrekh
hpiotrekh
25.05.2026, 13:03:15 via Wykop
  • 2
@Pepege: przecież i tak pewnie ktoś z KO tam zasiądzie.
referendum to raczej sygnał
  • Odpowiedz
Pepege
Pepege 23.05.2026, 23:09:08
  • 0
Ale ustawka XD Szkoda godziny zycia #boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
23.05.2026, 19:53:53
  • 0
#boks o której Usyk albo ile jeszcze walk zostało?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepege
Pepege 23.05.2026, 20:09:51 via Wykop
  • 1
@matthewonthego: 23:48
  • Odpowiedz

611

Kurier z Ukrainy przewoził Afgańczyków

Kurier z Ukrainy przewoził Afgańczyków

Mundurowi z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w powiecie ełckim zatrzymali do kontroli drogowej samochód na gdańskich tablicach rejestracyjnych. W Toyocie oprócz kierowcy znajdowało się 6 Afgańczyków. Cudzoziemcy przekroczyli granicę z Litwy do Polski i nie posiadali dokumentów.

Kolekcjoner_dusz
z
strazgraniczna.pl
dodany: 20.05.2026, 13:57:13
  • 44
  • #
    prawo
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    imigranci
  • #
    4konserwy
Pepege
Pepege 20.05.2026, 22:35:32 via Wykop
  • 3
No to co, protokół uszkodzenia paczuszki wypisujemy?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

716

Kolejki na gastroskopię się wydłużają. Szpitale przesuwają terminy.

Kolejki na gastroskopię się wydłużają. Szpitale przesuwają terminy.

Nawet dwa lata oczekiwania na gastroskopię i ponad 1400 dni na kolonoskopię takie terminy słyszą dziś pacjenci w publicznych szpitalach. Placówki tłumaczą, że muszą ograniczać badania z powodu finansowania z Narodowego Funduszu Zdrowia.

epicentrum_chaosu
z
medonet.pl
dodany: 14.05.2026, 16:56:02
  • 188
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
Pepege
Pepege 14.05.2026, 19:19:58 via Wykop
  • 1
@Latarenko: 2022/2023 pamietam terminy na gastroskopie na 9 miesiecy oczekiwania wiec nieco przestrzelił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pepege
Pepege 14.05.2026, 22:32:34 via Wykop
  • 2
@Lstr: Ja nawet nie czekałem tylko od razu prywatnie. 300zł i po dwóch tygodniach wizyta. Ja bym polecił sobie przekalkulować mimo patologi w publicznej służbie zdrowia czy nabyty stres przez oczekiwanie na wizyte się opłaca wzgledem prywatnej wizyty.

419

Koalicja Obywatelska sama przyznaje, że nie zrealizowała 67 ze 100 konkretów

Koalicja Obywatelska sama przyznaje, że nie zrealizowała 67 ze 100 konkretów

Na oficjalnej stronie 100 konkretów na pierwsze 100 dni rządów KO chwali się realizacją 33 na 100 konkretów. Pozostałe 67 jest albo w realizacji albo w ogóle nie jest ruszone. Od rozpoczęcia rządów minęło 882 dni.

Zbychu222
z
100konkretow.pl
dodany: 13.05.2026, 13:00:32
  • 246
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
Pepege
Pepege 14.05.2026, 01:50:04 via Wykop
  • 4
@Parmenides69: Naprodukujesz się a i tak dam głowę, że cie zignoruje i bedzie lac wode. To kto jest winny można patrzyć wstecz do 9x roku. Szkoda życia. Nic sie nie zmieni za naszego. Cieszcie sie tym co macie. Mafia przeżyje.

952

Polacy biorą kredyty na rezonans. Tak wygląda dziś "darmowa" służba zdrowia

Polacy biorą kredyty na rezonans. Tak wygląda dziś "darmowa" służba zdrowia

Jeszcze niedawno hasło "raty 0 proc." kojarzyło się z zakupem lodówki, telefonu albo wakacji. Dziś w Polsce na raty można rozłożyć rezonans magnetyczny i kolonoskopię. To nie ponury żart ani futurystyczna wizja. To rzeczywistość systemu ochrony zdrowia po decyzji NFZ o ograniczeniu finansowania.

VoxClamantisInDeserto
z
wm.pl
dodany: 12.05.2026, 17:24:06
  • 205
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
  • #
    szpital
  • #
    finanse
  • #
    sluzbazdrowia
Pepege
Pepege 12.05.2026, 22:14:40 via Wykop
  • 2
@Danuel: Ja jestem gotowy płacić zerową skoro państwo za pieniądze które płace i tak nic mi nie oferuje.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.08.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.06.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia