@monter_wolter: Zobacz sobie jakikolwiek wywiad z Penaldo przecież Messi ma u niego w głowie kawalerke 200m z tarasem xDD totalnie zniszczył psychike czeladnika
@KOXsu: Bo on ciągle coś musi p-------ć nie umi zamknąć mordy na 5min i dać obejrzeć mecz w spokoju tylko musi opowiadać totalnie bezużyteczne informacje
Taki naród terrorystów nie wiem ile jeszcze Europa będzie czekać na zablokowanie wjazdu tym pomiotom szatana, nie chcemy tu żadnych Izraelczyków bo są największym obecnie zagrożeniem dla pokoju na świecie a i nałożyć sankcje w każdym możliwym aspekcie na tych degeneratów.
#kanalzero #stanowski #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #telewizja Populacja BRIGHTON & CHŁOPSKI ROZUM ACADEMY zwiększa się. Mariuszariat będzie mógł słyszeć co ma myśleć w 60 calach i 4k, future is here old man. Ależ będzie walka o widza między TVRepublika, Kanał Zero a Polska24, fiu fiu ( ͡°͜ʖ͡°)
@trach: To patologią jest @Salam-Abdul-Al-Stulejari bo mówi jak było a nie Alfons który o--------ł dziadka na kawalerke, n---------ł się z patusami po lasach i publicznie ćpa? ciekawie tam macie w głowach na tej patoprawicy xDDD
Izraelski rezerwista zastrzelił 14-letniego Awsa al-Naasana i 32-letniego Jihada Abu Naima. Według władz palestyńskich strzały padły podczas ataku osadników i wojska na Al-Mughayyir. Izraelska armia potwierdziła, że strzelał rezerwista, ale nie został zatrzymany.
Pamiętam jak w sezonie 13/14 Real wygrał 1;0 w Madrycie z Bayernem. Niemiaszki odgrażały się, że Monachium w rewanżu zapłonie. Dostali 4-0 w pupe( ͡°͜ʖ͡°).
@JatuArmy: To był ten Kaczor Donald co do niego dodawali różne akcesoria? raz pamiętam poduszke pierdziuszke xD albo taką lunete co się nią zaglądało zza rogu i okulary w których było widać tył w sumie zajebiste zabawki xd
@rozdartapyta: C---a z tego mieli zawiasy jakieś i tyle to wogóle była klika kibicowska pewnie teraz głosują na wiadomo kogo xDD ja z Wodzisławia gamonie zrobiły to w lasku który ma 10 drzew i wszystko na widoku więc nie dziw że ich złapali xd
#kanalzero No i git Nałroki wam wyjaśnił, że on nic złego nie robi nikomu, nominacji nie odmówił tylko po prostu od roku czekaja, weto na krypto nic by nie zmieniło wina Tuska U Orbana był na dniach przyjaźni Polsko-Węgierskiej a nie go wspierać xd Generałów przecież podpisał po pół roku jak sam powiedział czemu by nie miał jak nie było przeciwwskazań tylko sobie poczekali pare msc xD z wszystkiego się
@AdiczeQ: od roku wiemy, że to wyłudzacz kawalerek, uzależniony od substancji patus na smyczy prezesa. Czego oczekiwać innego, niż destabilizacji państwa w imię interesu partyjnego?
Republikańska kongresmenka z Florydy Kat Cammack, zagorzała chrześcijanka i przewodnicząca grupy pro-life, zaszła w ciąże która okazała się pozamaciczna. Lekarze bali się przerwać jej ciaże z powodu przepisów, które sama niedawno przeforsowała - groziło im nawet 20 lat wiezienia. Ostatecznie Cammack zadzwoniła do Rona DeSantisa (grubernatora Florydy) a także do Białego Domu aby zmusić lekarzy do zrobienia jej aborcji.
Ostatecznie zabieg został przeprowadzony. Kongresmenka zapytana o to, czy aborcja nie koliduje z jej przekonaniami stwierdziła
#iran #izrael #usa #wojna #trump Trump znów postraszył Europe i zapowiedział, że sami mamy odblokować cieśninie albo kupować rope od USA xD no i teraz według mnie Unia Europejska i UK powinni zapowiedzieć po 1.Nałożenie podatków na Big Tech z USA w ramach rekompensaty za ewentualne dodatkowe opłaty dla Iranu za przepłynięcie tankowców bądź innej misji "uwolnienia cieśniny" oczywiście bez wywoływania wojny/eskalacji
@Ritowel11: Kanał Zero jeszcze się nie zdąrzył zająknąć o prezydencie lobbyście zagranicznego sprzętu który jest na smyczy USA i izraela oraz przyjaźni się z pacynkami Putina i narazie ważniejsze są jakieś spiny z Wojewódzkim
#mecz