Często piszę o polaryzacji polskiego społeczeństwa. Więc dla rozluźnienia czelendź. Niech pisowcy napiszą co zostało zrobione dobrze za rządów Tuska (2007-14, 23-...), a peowcy niech napiszą co zostało dobrze zrobione za czasów rządu pisu (2015-23) #polityka #neuropa #4konserwy #polska #historia
@fornson23: Niestety nasze społeczeństwo jest tak podzielone że jak krytykujesz Po to jestes pisowiec, jak krytykujesz Pis to jestes peowiec.. Nie można merytorycznie porozmawiać..
@fornson23: Nie chce wyjść na sekte Po ale jednak wyborcy Po potrafią troche bardziej merytorycznie pogadać i nie sa tacy agresywni, nie ma aż takiej propagandy ale to moze tylko moje spostrzeżenia
@M0ke: Na razie głupi człowiek idzie albo w obrone policji albo w obrone Republiki, a ja czekam na to co sie wydarzy, są kamery nasobne wiec wszystko wyjdzie, policja twierdzi ze ta kobieta otworzyła drzwi i wgl nie reagowała na ich wezwania, a skoro mieli priorytetowe wezwanie a z drugiej strony ktoś otwiera drzwi i kompletnie nie można się z nią dogadać to jak policja ma reagować ?
@red7000: Przecież Lechia przegra z Legia i wtedy znów Widzew ma wszystko w swoich rękach, dodatkowo Piast przegra z Rakowem i Widzew wygrywający z Piastem ich przepchnie ( grają u siebie gdzie dobrze punktują a Piast nie jest trudną przeszkodą ). Ciekawa będzie multiliga.
J----a piąta kolumna Ze wszystkich stron obrywamy, jak nie PiS, to KO, Lewica, Konfederosja, nie wiem ciężko mi opisać k---a #polityka #polska #ukraina
Jak ja nienawidzę wykorzystywania takich rzeczy politycznie, oczywiście że typek nie chciał tutaj złamać mu ręki, zachował się niesportowo ale nie było to jego celem..
#mecz Wiec Górnik i Lech juz pewne pucharów, z formy wynika ze Jaga i Raków też sie załapią a o 5 miejsce biją się Katowice, Lubin, Płock oraz Radomiak(jeśli wygra) ? Kogo byście woleli ? Ja chyba Katowice
@Braand: Nie ironicznie wolałbym już Legia lub Widzewa :D Bo Legia za Papszuna to czołówka a i Widzew za Vuko nieźle punktuje @Vezz Ja chyba wole Katowice @bonpensierono a nie mogą na innym stadionie grać ?