Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gerox
Gerox
Profil firmowy

Gerox

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 181
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 173
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 23
kurynek
kurynek
2 godz. i 32 min temu
  • 2
Kurde bo dzisiaj juz drugie mecze w grupach sa kiedy Polska w koncu gra? Przegapilem cos?
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 2 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 3
@kurynek: Polska z Włochami remis
  • Odpowiedz
camelinthejungle
camelinthejungle
4 godz. i 26 min temu
  • 1
Pickford jest tak elektryczny, że zaraz wpuści jakąś szmatę i tyle będzie z miażdżenia Chorwatów #mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 4 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 2
@camelinthejungle: xd
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
11 godz. i 42 min temu
  • 426
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 11 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 197
@jaroty: i najlepsze jest to ze pisowcy teraz i do tego maja problem xd
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 5 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@japycz: No widzisz, a i to pisowcy nie potrafia zrobić jak u nich takie cos wyniknie. @zobaczymy_co_powie_esperal pytanie czy to było na poziomie lokalnym czy ogolnopolskim, czy góra o tym widziała czy to był tylko lokalny przekret, czy tak jak góra wiedziała o przekretach z wizami, lasami, prokuratura, respiratorami itp itp w pisie i przymykała oko i bronila ich
  • Odpowiedz
FerdekM
FerdekM
12 godz. i 19 min temu
  • 2
Podsumowując rankingarze w płaczu, praktycznie najgorsze możliwe losowania. Lech rywal na zbliżonym poziomie, a bez Aliego będą męczarnie, Górnik już praktycznie machający papież z Fenerbahce, GKS teoretycznie rywal słaby, ale GKS też mocny nie jest i pewnie zostanie pokonany doświadczeniem, jedynie Raków ma prostego rywala, ale ma też Kroczka z którym będzie loteria bo nigdy nie grał w Europie, a i nawet ligowych meczów ma ledwie kilkadziesiąt.
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 12 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
@FerdekM: Tylko że CiDunczycy teraz nie zagraja u siebie i tam juz 3 z podstawowego poszło, zobaczymy co bedzie za miesiac
  • Odpowiedz
programista_wykopek
programista_wykopek
przedwczoraj, 22:56:33
  • 2
Te wiosłowanie kibiców Norwegii to jest cringe az mam ochote ugotować bigos.
Ktoś zna etymologie tego osobliwego dopingu?
#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox przedwczoraj, 23:01:57 via Wykop
  • 0
@programista_wykopek: chyba tylko Ci się nie podoba xd
  • Odpowiedz
Pepe9248
Pepe9248
przedwczoraj, 22:55:33
  • 23
W sumie jak dotąd nie widać, żeby przez to rozszerzenie MŚ do 48 zespołów reprezentacje, które dzięki temu awansowały jakoś bardzo odstawały poziomem, tylko Curacao dostało jakoś wyżej, a tak to atmosfera jest na plus dla mnie, dzięki tym krajom
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox przedwczoraj, 22:56:01 via Wykop
  • 1
@Pepe9248: a i tak dało coś od siebie :D
  • Odpowiedz
Nacr00xx
Nacr00xx
Nacr00xx
przedwczoraj, 20:22:36
  • 0
Która drużyna bedzie czarnym koniem Turnieju? #mecz

która?

  • Szwecja 4.5% (1)
  • Norwegia 27.3% (6)
  • Maroko 27.3% (6)
  • Senegal 13.6% (3)
  • Inna 27.3% (6)

Oddanych głosów: 22

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox przedwczoraj, 20:23:08 via Wykop
  • 0
@Nacr00xx: Maroko to wykreśl
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox przedwczoraj, 14:02:24
  • 1
#mecz No to dziś i jutro losowanie, dzis I rund a jutro II z udziałem naszych asów
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wpiszloginoooo
wpiszloginoooo
wpiszloginoooo
15.06.2026, 17:04:48
  • 2
Nie mam nic przeciwko związkom partnerskim ale przez tego typu sprawy chyba nigdy nie przekonam się do tego żeby osoby homoseksualne mogły adoptować dzieci. #polityka
wpiszloginoooo - Nie mam nic przeciwko związkom partnerskim ale przez tego typu spraw...

źródło: IMG_4874

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 15.06.2026, 17:26:52 via Wykop
  • 3
@wpiszloginoooo: czyli kobieta tez odbieramy dzieci bo przeciez matka madzi albo ostatnio 2 przypadki gdzie dzieci na kilkanacie lat uwiezieni byli w domu
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 15.06.2026, 19:31:31 via Wykop
  • 0
@wpiszloginoooo: Ja pisze o twojej logice ktora jest idiotyczna
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 15.06.2026, 20:22:49 via Wykop
  • 0
@wpiszloginoooo: według twojej logiki nikt nie moze wychowywać dzieci bo kazdy jest zly
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 15.06.2026, 21:49:02 via Wykop
  • 0
@wpiszloginoooo: ale wiesz że w kazdej grupie takie odsetek sie znajdzie ? czy nie wiesz ?
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox przedwczoraj, 13:51:51 via Wykop
  • 0
@wpiszloginoooo: Pomysl ile dzieci by bylo szczesliwych gdyby nie adopcja do chorych par hetero ktore je skrzywdzili
  • Odpowiedz
szychun
szychun
15.06.2026, 16:56:53
  • 8
#polityka #bekazpisu jprdl, Przydacz myśli, że myśli xd
szychun - #polityka #bekazpisu jprdl, Przydacz myśli, że myśli xd

źródło: 1000019433

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 15.06.2026, 17:30:00 via Wykop
  • 11
@szychun: a mozna zdj z tego białego domu, bo ja widziałem go tylko przy jakiejś klatce xd
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 14.06.2026, 22:18:21
  • 2
#mecz Narazie srednia bramek na tych ms to 3.1
jestem ciekaw jaki rekord jest
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox
Autor
14.06.2026, 22:27:39 via Wykop
  • 0
@plackojad: o k---a, czyli to nie pierwsze mistrzostwa, troche meczy bylo chyba
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox
Autor
14.06.2026, 22:45:36 via Wykop
  • 0
@Marienburg: wlasnie widze tam w grupie ostro po 7-0 bylo :D
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 14.06.2026, 20:47:01
  • 2
#mecz Jak napisze ze od takiej Japoni to ładnie na p---e byśmy wyłapali to o dużo mine sie z prawda?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

talmudyczny_triumfalizm
talmudyczny_triumfalizm
14.06.2026, 15:16:24
  • 44
Dziennikarze sportowi to najbardziej niepotrzebni ludzie obok pośredników nieruchomości. Czarny koń Szwajcaria i czarny koń Turcja xD #mecz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 14.06.2026, 15:41:55 via Wykop
  • 0
@first: tutaj raczej ludzie sugerują ze np taka turcja, norwegi itp mogą zajść daleko chociaz na papierze nie sa top 8. Czyli jakoś maja by sprawić niespodzianke i grac w półfinale lub ćwierćfinale po wyeliminowanie np takich Niemców, Francji czy Hiszpani
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 14.06.2026, 16:22:51 via Wykop
  • 0
@first: No tak, tak samo jak duzo osob nie trafi kto wygra ms, bo opcji jest duzo, to indywidualne wybory ktore maja racje byty jak wybierasz anglie francja hiszpanie argentyne portugalie bo na papierze to najmocniejsze druzyny
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
14.06.2026, 15:08:21
  • 3
Siedziałbym cały weekend i pewnie bym nie wymyślił o co w Motorze chodzi…

#mecz
michalxd21 - Siedziałbym cały weekend i pewnie bym nie wymyślił o co w Motorze chodzi...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 14.06.2026, 15:42:55 via Wykop
  • 1
@BigVV: ten klub ma kase ale jej nie ma, lepsze transfery byly w plocku
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
14.06.2026, 10:00:30
  • 1
Czyli co? Znowu szok i niedowierzanie jak 4 lata temu, że Europa wcale nie jest taka mocna na tle reszty świata? Niech se dalej grają miedzy sobą w Lidze Narodów. W nienawiści do Ligi Narodów tak zostałem wychowany. #mecz #mundial2026 #liganarodow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 14.06.2026, 10:44:06 via Wykop
  • 0
@fornson23: Głupoty piszesz
  • Odpowiedz
ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
14.06.2026, 01:17:06
  • 3
Zastanawia mnie z czego utrzymują się haitanczycy ktorzy przyjechali na ten mecz
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 14.06.2026, 01:18:57 via Wykop
  • 1
@ucho_igielne: z piłki, przeciez graja na profesjonalnym poziomie i maja na miesiac wiecej niz polak za caly rok za krajowa
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 13.06.2026, 22:29:29
  • 0
#primemma ile tu rund jest ?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Benius2022
Benius2022
13.06.2026, 22:30:33 via Wykop
  • 3
@Gerox: c--j wie MOLON LABE
  • Odpowiedz
avirant
avirant
13.06.2026, 21:56:16
  • 7
Rita props za nutę.

#primemma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 13.06.2026, 21:57:56 via Wykop
  • 0
@avirant: a co mial
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 13.06.2026, 20:10:39
  • 3
#primemma Juzviakow zakonczy kariere bo wzial rekawice by rzucic na mate jako zakonczenie "kariery" xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking