Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko109
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gerox
Gerox
Profil firmowy

Gerox

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 273
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 265
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 23
Gerox
Gerox
Gerox 11.06.2026, 20:50:51
  • 10
#mecz Czarna rozpacz xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Enigmameister
Enigmameister
11.06.2026, 20:51:23 via Wykop
  • 0
@Gerox: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
09.06.2026, 09:56:17
  • 647
#polityka #bekazprawakow #stanowski
splinter96 - #polityka #bekazprawakow #stanowski

źródło: 1000029741

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 09.06.2026, 19:18:15 via Wykop
  • 0
@WroTaMar: problemem sa przepisy, przepisy ktore wprowadził pis, ale o tym niedobrze mowic wiec trzeba pojechać ostro po osobie ktora wykonuje swoje obowiazki, ponadto o tym gosciu masz twitta
Gerox - @WroTaMar: problemem sa przepisy, przepisy ktore wprowadził pis, ale o tym ni...

źródło: fc76c0439f6a8e61b125571695fffd5d3a77661bac73a1d207d0f1cc2cf83bc2

Pobierz
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 10.06.2026, 15:05:07 via Wykop
  • 0
czyli kara prawidłowa ?

@WroTaMar: dzie właściciel lokalu dostał mandat na 2500 złotych za zastosowanie błędnej (zaniżonej) stawki vat.
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 10.06.2026, 20:48:14 via Wykop
  • 0
@WroTaMar: Tak, zjadłem literke g jak wywnioskowałeś i zadałem pytanie, czy kara była prawidłowa tak jak jest w prawie Polskim.
P.S niewiem jak to funkcjonuje ale jestem ciekaw czy sprzedawca kazdego razu przy nabijaniu ceny na kase fiskalna musi wciskać jaka stawka obowizuje, bo jesli ustawia sie to systemowo to nie bedzie wtedy jednorazowa pomyłka.
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
10.06.2026, 19:11:56
  • 11
Grzyburski wyzywa Wrzoda, bo jak brat mu rozwalił nogę, a on go zwyzywał od ćpunów, to Wrzosek poszedł na policję. Pewnie dlatego, że to jest wymagane do odszkodowania xD
Za to tyburski sztywny git, jak mu nie chciała kobieta zrobić zabiegu, to wyćpany poszedł gnębić jej córkę xDDDDD
#primemma
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 10.06.2026, 19:16:44 via Wykop
  • 0
@pawelswd: Przeciez jak to w sądzie jest to papiery musi mieć oraz zapewnie jakies lekarz bezstronny go bedzie badał
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 10.06.2026, 20:45:37 via Wykop
  • 1
@pawelswd: tego niewiem, natomias jesli by mu nic nie bylo sprawy by nie bylo

@pawelswd Nikt nie mówi ze chcial mu noge złamać, ale z drugiej strony musiał sie z tym liczyc, to tak sam jak n------y jedzie autostrada 180, nie chcesz zabić, ale musisz liczyc sie z tym ze taka zachowanie moze do tego doprowadzić
  • Odpowiedz
MurdocIsGod
MurdocIsGod
10.06.2026, 15:18:34
  • 8
Tak dla przypomnienia tym, którzy zapomnieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Afera hazardowa
- Afera stoczniowa
-
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 10.06.2026, 15:22:59 via Wykop
  • 51
@MurdocIsGod: https://100aferpis.pl/
  • Odpowiedz
RaczejSieNieOdzywam
RaczejSieNieOdzywam
RaczejSieNieOdzywam
09.06.2026, 12:48:49
  • 22
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#stanowski #kanalzero
RaczejSieNieOdzywam - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#stanowski #kanalzero

źródło: IMG_4359

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 09.06.2026, 13:27:00 via Wykop
  • 14
@BiggerJapanTapczan: No ale wlasnie tutaj dokladnie ma miejsce z tego obrazka, urzedniczka tylko wykonała swoje prace, to prawo jest idiotyczne, ale czemu nie atakuje tego prawa? bo wprowadził je pis. i jak mozna kogos meczyć prawem lub prowokowac prawem ? przeciez to prawo jest znane, przedsiębiorca powinnien o nim wiedzieć i tyle. Ale szkoda robi tu prawo, nie urzędnik, a prawo wprowadził pis, wiec juz masz odpowiedź czemu histeryczny atak
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 09.06.2026, 17:25:16 via Wykop
  • 0
@BiggerJapanTapczan: KONTRAST JEST TAKI BZE STANO D-----L SIE DO KOGOS KTO NIC ZLEGO NIE ROBI ZAMIST D------C SIE DO KOGOS KTO LAMIE PRAWO LUB TYCH KTO TO PRAWO WPROWADZALI

P.S A TU SZERSZY KONTEKST TEGO BIEDNEGO PRZEDSIEBIORCY
Gerox - @BiggerJapanTapczan: KONTRAST JEST TAKI BZE STANO D-----L SIE DO KOGOS KTO NI...

źródło: fc76c0439f6a8e61b125571695fffd5d3a77661bac73a1d207d0f1cc2cf83bc2

Pobierz
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 10.06.2026, 15:10:28 via Wykop
  • 1
@BiggerJapanTapczan: koniec koncow restaurator zlamal prawo i za to zaplacil,mozna sie rozejsc
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
08.06.2026, 17:26:47
  • 320
#polityka #kanalzero #stanowski #heheszki #bekazprawakow #bekazkonfederacji #4konserwy #konfederacja

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #polityka #kanalzero #stanowski #heheszki #bekazprawakow #bekazkonfederacji ...

źródło: gcvbcvxbvcxnvbnbvnvbn

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 09.06.2026, 13:31:39 via Wykop
  • 0
@Jariii: Jak to dobrze świadczy o obecnie rządzących że stano musi chwytać się paprotek rozdawanych w sądach lub atakowac urzędniczki ktore przestrzegaja prawa, prawa ktore wprowadził pis :D
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
08.06.2026, 13:33:08
  • 628
Tylko czekałem kiedy zakute łby zrobią na tym politykę XD

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - Tylko czekałem kiedy zakute łby zrobią na tym politykę XD

#polity...

źródło: IMG_7672

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 08.06.2026, 21:12:00 via Wykop
  • 1
Powinien dawać na taka Maje, Ige, Kacpra itp bo nie dość ze przynoszą sukcesy dla kraju to promują go. Ale fakt, wiekszość powinnna iśc mna infrastrukturę i szkolenie młodzieży + poprawienie w-f w szkołach oraz nauczanie trenerów w klubach młodzieżowych

@SoplicaTadeusz:
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
07.06.2026, 14:23:19
  • 662
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 07.06.2026, 21:50:41 via Wykop
  • 0
@WhiskeyIHaze: On jej nie robil palcowki, to ona wziela jego reke i sobie robila nia dobrze. Dziewczyny tam same sie osmieszały a nie on je osmieszał, on jedynie co mogl odpowiedziec wlasnie za to ze klamal ze strim jest dla kilku znajomych a tak naprawde kilka tys osob bylo.
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 07.06.2026, 18:55:25
  • 1
#mecz #primemma te mecze Danii są lepsze niz konfy Fame czy Prime ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quaz2020
quaz2020
07.06.2026, 14:00:42
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 07.06.2026, 17:10:46 via Wykop
  • 0
@Kris791: Mozliwe, on stworzyl okladke na berlin!
  • Odpowiedz

1170

Szaleńcze rajdy ukraińskiej modelki w Warszawie. Grozi jej deportacja

Szaleńcze rajdy ukraińskiej modelki w Warszawie. Grozi jej deportacja

Setki złotych mandatu, utrata prawa jazdy, a nawet konieczność powrotu do kraju pochodzenia - to potencjalne kary, jakie mogą spotkać ukraińską modelkę, która w rażący sposób naruszyła przepisy ruchu drogowego.

starnak
z
polsatnews.pl
dodany: 06.06.2026, 09:21:56
  • 197
  • #
    warszawa
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    ukraincy
  • #
    piratdrogowy
  • #
    polskiedrogi
Gerox
Gerox
Gerox 06.06.2026, 17:25:18 via Wykop
  • -4
To połowa naszej husarii z zza granicy by powracała do kraju xd

@romek898:
szychun
szychun
04.06.2026, 16:34:02
  • 40
#polityka #bekazpisu #kanalzero poseł pisu się napruł więc z tej okazji przypomnijmy jak napruli się inni xdd jprdl
szychun - #polityka #bekazpisu #kanalzero poseł pisu się napruł więc z tej okazji prz...

źródło: 1000019134

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 06.06.2026, 14:52:52 via Wykop
  • 0
@PoteznyMajkel: ty, ale wiesz ze oni ostatnio robili taki program, jak jakiś inny poseł konfy chyba sie nawalił to tez ta sama zagrywka była, No moze sie opił ale jak inni sie opijali, zobaczcie. Przeciez nie mozna az tak cisnąć PisKonfy, nie od tego jest ten kanal przeciez
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 06.06.2026, 14:50:10
  • 0
#tenis jak nie maja racji ? przeciez maja nie dała rady i przegrała
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 06.06.2026, 13:32:19
  • 0
#tenis Zajebiście, Maja już ją ma( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 06.06.2026, 13:31:44
  • 0
#tenis K---a nasza niestety p-------e (⌒(oo)⌒)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....c
c.....c
konto usunięte 06.06.2026, 13:32:15 via Wykop
  • 0
@Gerox: dokładnie, over
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 05.06.2026, 23:50:19
  • 0
#mecz i kto by pomyślał ze w debiucie Podolskiego on zmieniał kogo ?no naszego przyjaciela, Frediego Bobicia xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
04.06.2026, 11:25:33
  • 4
Rozmawialiśmy z Kamilem Grabarą o bramce Przemka Wiśniewskiego.

Kamil, mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale powiedziałeś: "Jak ja bym takiego gola puścił, to byście ze mną jechali."Tak się zastanawiam, dlaczego? Przecież to był piękny strzał, praktycznie nie do obrony dla bramkarza.

Kamil Grabara odpowiada:

"Przykro mi, bo myślałem, że rozmawiamy w szatni prywatnie, ale widzę, że prywaty tutaj nie ma..."


Czy mi się zdaje, czy tam jest jakiś kwas w tej
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 04.06.2026, 18:14:48 via Wykop
  • 0
@thorgoth: jak ty laczysz kwas w szatni z tym ze on rozmawial z dziennikarzem przed wywiadem i dziennikarz to powiedzial xd ? ja mysle ze ludzie czasami sami sobie dopisuje problemy tak samo jak dziennikarze, jak np michniewicz kiedys na ms 2022 podszedl do dziennikarzy na luzie i udzielal im normalnie luzno odpowiedzi, ktorys z nich jakies tam pytania zadał a ten zasmial sie czy cos jadł bo takie ostre
  • Odpowiedz
Lkg95
Lkg95
Lkg95
04.06.2026, 13:39:00
  • 9
Mam teorie że to Magiera odwalał całą robote w tej kadrze, pierwsze zgrupowanie bez niego i gramy g*wno. Czy eksperci podzielają moją opinie? #reprezentacja #mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 04.06.2026, 16:15:00 via Wykop
  • 0
@RKN_: Przeciez my przegralismy prawie z malta albo albania xd szewcja nas zlała jak chciala xd
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 04.06.2026, 18:04:49 via Wykop
  • 0
@RKN_: Ja Ci tylko odpowiadam na twoje wczesniej karad wygladała dobrze lub przyzwoicie, tak nie bylo, mecz z malta czy albania przyzwoity czy dobry nie byl, tak samo ze Szwecja lub ten sparingowy co 0-0 jedynie mecze dobre to 2x holandia i Finladnia, ten z Litwa tez taki se byl
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 04.06.2026, 17:14:27
  • 0
#tenis Na ktore miejsce awansuje jak wygra ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox
Autor
04.06.2026, 17:17:42 via Wykop
  • 0
a jak by wygrała finał ? z 15 bedzie miala ?

@poznaniak:
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 5 z 9
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking