Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko131
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gerox
Gerox
Profil firmowy

Gerox

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 124
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 123
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 23
Gerox
Gerox
Gerox 17.05.2026, 21:03:08
  • 16
#mecz Dudka lepiej żegnali w Realu xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox
Autor
17.05.2026, 21:48:23 via Wykop
  • 0
@Zakolencjusz: A Lewego wzieli ?( ͡° ͜ʖ ͡°) @pawel86 Mowie o pożegnaniu na boisku @Zakolencjusz do 3 razy sztuka
  • Odpowiedz
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
16.05.2026, 23:47:36
  • 3
Ciekawe czy w ogóle Bułgaria będzie chciała zorganizować te Eurowizję, jak tam bieda i z-----a sytuacja polityczna
#eurowizja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 16.05.2026, 23:52:30 via Wykop
  • 1
@toDoList: Promocja czego ? Kraju ? jakieś wydarzenie w hali ma promować by wyjechać na wakacje do Bułgarii ? xd
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 16.05.2026, 23:00:58
  • 4
#eurowizja oho r------ł sie na Jury xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 16.05.2026, 22:26:40
  • 4
#eurowizja Odebrać obywatelstwo, natychmiast. A potem wysłać do Tel Awiwu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 16.05.2026, 21:53:18
  • 4
#eurowizja Za rok potraktujemy ich Skolimem feat. Maryla Rodowicz i ciekawy czy europa jest na to gotowa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox
Autor
16.05.2026, 22:19:52 via Wykop
  • 0
@cedric: i z ta co była na eurowizji tez chyba xd
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 16.05.2026, 22:18:56
  • 7
#eurowizja Tej siły już nikt nie powstrzyma, 12 sypią się jak woda z kranu xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 16.05.2026, 22:17:58
  • 31
#eurowizja Właśnie otrzymaliśmy reparacje xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rail_man
rail_man
16.05.2026, 21:06:48
  • 119
Uslyszalem Espresso Macchiato i mi się smutno zrobilo, bo w tym roku nie ma niczego tak charakterystycznego i godnego zapamiętania
#eurowizja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 16.05.2026, 21:07:04 via Wykop
  • 17
@rail_man: Moja ulubiona piosenka z eurowizji
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4
16.05.2026, 21:05:22
  • 28
Wiecie czemu włoskie piosenki wpadają w ucho? Bo tam nikt nie neguje italo disco (disco-italiano), a więc takiego naszego disco-polo ;)
#eurowizja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 16.05.2026, 21:06:04 via Wykop
  • 0
Musimy ich skolimem potraktować
@Patryk4:
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 16.05.2026, 20:40:00
  • 1
#eurowizja To jest ten cały faworyt ? bardzo nijaki..
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
16.05.2026, 20:00:10
  • 2
No i jak to z nim jest, c---a się zna i asystenci robią za niego robote?

#mecz
Piotr_Rupik - No i jak to z nim jest, c---a się zna i asystenci robią za niego robote...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Gerox
Gerox
Gerox 16.05.2026, 20:07:22 via Wykop
  • 0
@Piotr_Rupik: największa mądrość dobierać pomocników mądrzejszych od siebie
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 16.05.2026, 17:04:27
  • 0
#mecz Czyli Lech Jaga i Górnik tworzą podium :D
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox
Autor
16.05.2026, 19:00:53 via Wykop
  • 0
@thority: bardzo to mozliwe
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
15.05.2026, 20:00:46
  • 7
Często piszę o polaryzacji polskiego społeczeństwa. Więc dla rozluźnienia czelendź. Niech pisowcy napiszą co zostało zrobione dobrze za rządów Tuska (2007-14, 23-...), a peowcy niech napiszą co zostało dobrze zrobione za czasów rządu pisu (2015-23) #polityka #neuropa #4konserwy #polska #historia
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 15.05.2026, 20:07:51 via Wykop
  • 0
@fornson23: Niestety nasze społeczeństwo jest tak podzielone że jak krytykujesz Po to jestes pisowiec, jak krytykujesz Pis to jestes peowiec.. Nie można merytorycznie porozmawiać..
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 15.05.2026, 20:36:46 via Wykop
  • 7
@fornson23: Nie chce wyjść na sekte Po ale jednak wyborcy Po potrafią troche bardziej merytorycznie pogadać i nie sa tacy agresywni, nie ma aż takiej propagandy ale to moze tylko moje spostrzeżenia
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 16.05.2026, 16:03:28 via Wykop
  • 0
@Mezomorfix: Więc współczuje wniosków
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
16.05.2026, 15:46:14
  • 2
#mecz widzę że nikt na tagu nie emocjonuje się już ligą węgierską tak jak szkocką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak na razie jest git Gyor prowadzi Ferencvaros remisuje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 16.05.2026, 16:02:36 via Wykop
  • 0
@BigVV: Oni + Austriacy wejdą i Lech potencjalnie będzie rozstawiony w 4 rundzie lm ?
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat
15.05.2026, 17:44:38
  • 285
#kanalzero #polityka #bekazprawakow Mamy to! Obiektywny Krzysio retweetuje mateckiego i broni tv republiki XD
why1sthat - #kanalzero #polityka #bekazprawakow Mamy to! Obiektywny Krzysio retweetuj...

źródło: 1000045546

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 16.05.2026, 01:12:17 via Wykop
  • 0
@M0ke: Na razie głupi człowiek idzie albo w obrone policji albo w obrone Republiki, a ja czekam na to co sie wydarzy, są kamery nasobne wiec wszystko wyjdzie, policja twierdzi ze ta kobieta otworzyła drzwi i wgl nie reagowała na ich wezwania, a skoro mieli priorytetowe wezwanie a z drugiej strony ktoś otwiera drzwi i kompletnie nie można się z nią dogadać to jak policja ma reagować ?
  • Odpowiedz
red7000
red7000
15.05.2026, 20:31:16
  • 1
Widzew w wyścigu o utrzymanie jest już tylko pasażerem.

#mecz
red7000 - Widzew w wyścigu o utrzymanie jest już tylko pasażerem.

#mecz

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 15.05.2026, 20:33:06 via Wykop
  • 1
@red7000: Przecież Lechia przegra z Legia i wtedy znów Widzew ma wszystko w swoich rękach, dodatkowo Piast przegra z Rakowem i Widzew wygrywający z Piastem ich przepchnie ( grają u siebie gdzie dobrze punktują a Piast nie jest trudną przeszkodą ). Ciekawa będzie multiliga.
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 15.05.2026, 20:39:01 via Wykop
  • 0
@red7000: W e-klapie nie ma pewniaczków, mówię tylko czysto logicznie jak to wygląda z przebiegu rundy i formy ostatnich 5 meczy.

@plusikdziczku Czyli nie śledzisz naszej ligi xd
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 15.05.2026, 20:53:22 via Wykop
  • 0
@red7000: owszem, a ja opierałem się na logice która racje, u nas nie ma sensu xd równie dobrze Arka i Lechia wygra a i tak Widzew sie utrzyma xd

@Dadas77 I tak i nie, jak Lechia wygra 2x to chyba d--a ?
  • Odpowiedz
majzter
majzter
majzter
15.05.2026, 20:26:42
  • 6
#mecz dziękujemy panie trenerze za w-------e widzewa z ekstraklasy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
majzter - #mecz dziękujemy panie trenerze za w-------e widzewa z ekstraklasy (⌐ ͡■ ͜ʖ...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 15.05.2026, 20:28:27 via Wykop
  • 0
Nie ironicznie on właśnie dał ta nadzieje :D Coś czuje że z Piastem wygrana i się utrzymają :D

@majzter:
  • Odpowiedz
curiousboi
curiousboi
15.05.2026, 19:45:05
  • 19
J----a piąta kolumna
Ze wszystkich stron obrywamy, jak nie PiS, to KO, Lewica, Konfederosja, nie wiem ciężko mi opisać k---a #polityka #polska #ukraina
curiousboi - J----a piąta kolumna 
Ze wszystkich stron obrywamy, jak nie PiS, to KO, ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 15.05.2026, 20:09:06 via Wykop
  • 0
Jak ja nienawidzę wykorzystywania takich rzeczy politycznie, oczywiście że typek nie chciał tutaj złamać mu ręki, zachował się niesportowo ale nie było to jego celem..

@curiousboi:
  • Odpowiedz
Narqs
Narqs
15.05.2026, 20:01:49
  • 14
To teraz Lechia wygrywa z Legia i mamy 2 pieczenie na 1 ogniu - Widzew w strefie spadkowej i Legia puchary w TV? Daj boże #mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox 15.05.2026, 20:05:14 via Wykop
  • 0
@ucho_igielne: Oczywiście że tak, widocznie nie śledzisz naszej ligi.
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox 15.05.2026, 17:05:35
  • 0
#polityka Chłopy ale tak szczerze, gdyby nie republika to nie mielibyśmy tyle contentu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerox
Gerox
Gerox
Autor
15.05.2026, 17:21:47 via Wykop
  • 0
@darek-jg: Reszta wstydzi się przyznać że ogląda i bierze to na poważnie :D
  • Odpowiedz
Gerox
Gerox
Gerox
Autor
15.05.2026, 19:02:48 via Wykop
  • 1
@darek-jg: w gruncie rzeczy troche ludzi oglada Republike i bierzą ja całkowicie na powaznie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 4 z 5
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking