#ajemge1 Najpierw Trans tv było, potem ajemge... piekne czasu. Zapamiętaliście jeszcze coś ? pomijam magicala rafatusa rafonixa raszeie czy gurala bo to zwykli patostrimerzy byly, a trans tv czy ajemge to sztuka
Wyobraźcie sobie np Czyża do którego przyjeżdża policja, dom otwiera jego asystentka a ten w samych galotach ich wita, albo Kosiniak z Kamyszem by tak zrobili, albo inny polityk Po, Przecież kanał zero przez tydzień by to wyśmiewał a na ich kanale 2137 filmów na ten temat by był. Tutaj pikanterii dodaje fakt iż tamci sa tak pro rodzinni i pro religijni xd