Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Freeman1988

Freeman1988

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 190
  • Znaleziska 154
  • Mikroblog 36
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
F.....z
F.....z
konto usunięte 04.04.2022, 09:05:05
  • 0
Co to za marka samochodu??

#motoryzacja #pomoc #samochody
F.....z - Co to za marka samochodu??

#motoryzacja #pomoc #samochody

źródło: comment_1649063082TtUydfhn68rcCL90PATiG7.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freeman1988
Freeman1988 04.04.2022, 09:08:10
  • 0
@Ferrystz: toyota corolla
  • Odpowiedz

1267

Nowy Ład: "Po wypłacie po prostu usiadłam na łóżku i się popłakałam"

Nowy Ład: "Po wypłacie po prostu usiadłam na łóżku i się popłakałam"

Amanda zarabia nieco ponad płacę minimalną i samodzielnie wychowuje 7-letnią córkę. Polski Ład znacząco zmniejszył jej wypłatę. Dlaczego?

PIAN--A_A--KTYWNA
z
oko.press
dodany: 31.01.2022, 07:19:30
  • 288
  • #
    polska
  • #
    nowylad
  • #
    praca
  • #
    zarobki
Freeman1988
Freeman1988 31.01.2022, 12:24:43
  • 0
@PrezesSzurii: stary, wołaj za półtora roku!

1123

Taksówkarz dostał podwyżkę za gaz o 370%, bo prowadzi JDG pod adresem mieszkania

Pokaż treści 18+

Taksówkarz dostał podwyżkę za gaz o 370%, bo prowadzi JDG pod adresem mieszkania

Uważajcie na nowe opłaty za gaz od spółdzielni. Operator (PGNiG) posługuje się tu bazą Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej i jego zdaniem sam wpis wystarcza do tego, by taryfa dla takich osób była wyższa.

klocus
z
gp24.pl
dodany: 16.12.2021, 08:03:44
  • 169
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    europa
  • #
    biznes
  • #
    gaz
  • #
    energetyka
Freeman1988
Freeman1988 16.12.2021, 10:16:16
  • 5
@highlander: no dobra, tylko jeśli masz wydzielony pokój na "biuro" to możesz odliczyć tylko udział proporcjonalny pokoju w kosztach mieszkania, więc wzrost na całej umowie jest trochę waleniem w ch.. A prawdopodobnie w ogóle nie odlicza kosztów, wydaje mi się, że jeśli jesteś vatowcem to potrzebujesz mieć fizyczny adres. Więc mocno niesmaczne działanie.
chrzano
chrzano
20.07.2021, 15:39:20
  • 36
Stanowisko pracy gotowe. (ʘ‿ʘ)

#programowanie #chwalesie #homeoffice
chrzano - Stanowisko pracy gotowe. (ʘ‿ʘ)

#programowanie #chwalesie #homeoffice

źródło: comment_1626795514RgpOwp2WLCSg2whCy7KM5L.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freeman1988
Freeman1988 20.07.2021, 15:45:18
  • 1
@chrzano: dobre combo, jak dla mnie myszki mx master to totalny sztos!
  • Odpowiedz

241

90 metrowy podnośnik strażacki

90 metrowy podnośnik strażacki

Teleskopowy podnośnik strażacki, najwyższy w Europie o wysokości 90 metrów. Na pięcioosiowym podwoziu Scanii P420 LB.

soadfan
z
youtube.com
dodany: 28.06.2021, 13:45:12
  • 43
  • #
    europa
  • #
    ciekawostki
  • #
    strazpozarna
  • #
    ciezarowki
  • #
    pojazdyspecjalne
  • #
    motoryzacja
Freeman1988
Freeman1988 29.06.2021, 10:46:43
  • 5
najwyższy na świecie to 112m, https://www.youtube.com/watch?v=6ygr9vpfDdg powyżej 50m to chyba już nie ma dużej różnicy w percepcji wysokości, kwestia jak wieje...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

474

Electrolux?! Nie, dziękuję.

Electrolux?! Nie, dziękuję.

Jako, że dawno temu miałem tutaj dość długo konto, a teraz moja frustracja osiągnęła apogeum to chciałbym się z wami podzieli taką oto historią. Czyli jak Electrolux traktuje klienta. Historia prawdziwa.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 21.06.2021, 20:20:37
  • 203
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    electrolux
  • #
    kuchnia
  • #
    marketing
Freeman1988
Freeman1988 22.06.2021, 18:14:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mdesign: aktualnie posiadam:
Lodówka Whirlpool- Samsung zakupiony w 2018 zwrot kasy, wymienione chyba wszystko i dalej mrozila.
Zmywarka Bosch 2018 jakiś 6mc temu - padła/rozszczelniła się pompa "odpływu" -a celowo brałem wyższy model bo produktowany w DE
Pralka Electrolux -smiga (odpukac)
Płyta indukcyjna -smiga
Telewizor - kupiony w 2017 zepsuł się jakiś moduł który skutkował pasami pionowymi - co ciekawe usterka wystąpiła jakieś 2 miesiące po gwarancji. Obecnie mam oleda LG i pojawił się

700

Skoda Kamiq - bubel za 100k. Usterki wracają, jak bumerang

Skoda Kamiq - bubel za 100k. Usterki wracają, jak bumerang

W tym filmie chciałbym podzielić się z Państwem, tym w jaki sposób funkcjonuje mój samochód, który jest obecnie po 10-tej naprawie serwisowej (7x w Polsce i 3x w Niemczech) . Na desce rozdzielczej znowu pojawia się ikonka, ale tym razem "Front Assist - czujnik nie ma widoczności."...

rkadjar
z
youtube.com
dodany: 19.01.2021, 20:48:38
  • 323
  • #
    afera
  • #
    samochody
  • #
    skoda
Freeman1988
Freeman1988 20.01.2021, 21:55:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slx2000: w nowych seatach leon też jest problem z jednostką multimedialna -chyba nawet u Jacka Balkana był ten materiał

626

SORTOWNIA DPD

Pokaż treści 18+

SORTOWNIA DPD

Która poleci najdalej?

sailor_73
z
facebook.com
dodany: 05.01.2021, 21:19:12
  • 139
  • #
    rozrywka
  • #
    kurier
  • #
    dpd
  • #
    patologiazewsi
Freeman1988
Freeman1988 06.01.2021, 19:07:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bios: kiedyś czytałem o firmie produkującej rowery która miała problem z uszkodzeniami w transporcie, zmienili nadruk na pudełkach- zawierał duży obrazek telewizora i rzekomo liczba uszkodzeń w transporcie drastycznie zmalała

Edit - https://www.bicycling.com/news/a20027122/vanmoof-tv-on-box-damaged-bikes/

669

"Cyberpunk 2077" po światowej premierze. Jednocześnie grało ponad milion osób

"Cyberpunk 2077" po światowej premierze. Jednocześnie grało ponad milion osób

Wyczekiwana przez graczy na całym świecie gra 'Cyberpunk 2077' miała premierę w czwartek chwilę po północy. Chwilę później grało w nią jednocześnie niemal milion osób. Nad ranem stała się bestsellerem na platformie Steam. Grę stworzyło polskie studio CD Projekt Red.

login112
z
tokfm.pl
dodany: 10.12.2020, 08:32:19
  • 192
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    cyberpunk2077
  • #
    gry
Freeman1988
Freeman1988 10.12.2020, 19:38:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
@Elven: ogłosili sprzedaz 8kkk w preorder a obecny hype z pewnością wynik poprawi, sam dzisiaj dopiero kupiłem,na gogu właśnie bo wersja na pc w sklepie to też kopia cyfrowa.
Freeman1988
Freeman1988 10.12.2020, 21:05:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
@kupidyn_ciemnooki: nic z tych rzeczy. 8kkk to 8 000 000, widać kolega w OGame nie grywał.

538

Apple prezentuje Macbooki z układem ARM M1

Apple prezentuje Macbooki z układem ARM M1

Apple podczas konferencji zaprezentowało pierwszy autorski procesor ARM o nazwie M1. Będzie on napędzał komputery Macbook Air, Macbook Pro 13 oraz Mac Mini w nowej wersji

SweetDreams
z
purepc.pl
dodany: 10.11.2020, 21:55:17
  • 343
  • #
    swiat
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    apple
Freeman1988
Freeman1988 11.11.2020, 10:02:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Oastry: akurat Microsoft miał już od ładnych kilku lat ARM, raczej średnio się sprzedawały z racji ograniczenia do aplikacji ze sklepu Microsoft, prawda jest taka, że czego innego wymagasz od maca a czego innego od komputerów z windows

663

Zoom kłamał o szyfrowaniu połączeń metodą end-to-end. Od lat

Zoom kłamał o szyfrowaniu połączeń metodą end-to-end. Od lat

Według Federal Trade Commission, agencji chroniącej prawa konsumentów w USA, Zoom szyfrował wideokonferencje płatnych klientów inną metodą, niż end-to-end, obiecując właśnie takową. I to od dawna

Bulldogjob
z
bulldogjob.pl
dodany: 10.11.2020, 11:13:45
  • 62
  • #
    technologia
  • #
    hackingnews
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    security
  • #
    informatyka
  • #
    programowanie
Freeman1988
Freeman1988 10.11.2020, 16:41:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mtosny: raczej wynika to z informacji o szczepionce, zwróć uwagę ile firm będących "beneficjentami" covida poleciało w ciągu ostatnich dni.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pepege
Pepege
22.10.2020, 22:53:20
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freeman1988
Freeman1988 22.10.2020, 22:54:38
  • 0
@Pepege: nie jest to pewne, część zapewne może się nie zdecydować na dziecko w ogóle.
  • Odpowiedz
Syrenamen
Syrenamen
15.10.2020, 12:40:26
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freeman1988
Freeman1988 15.10.2020, 12:42:14
  • 0
@Syrenamen: możesz odstąpić. Jeśli zależy ci na tym modelu to warto poczekać, bo zapewne ogólnie jest problem z dostępnością.
  • Odpowiedz
Freeman1988
Freeman1988 15.10.2020, 12:50:56
  • 0
@Syrenamen: pracuje po stronie producenta i teraz są takie jazdy z towarem, ze obsuwy nie są niczym nowym. Sprawa brzmi wiarygodnie, chociaż sam kiedyś w xkom zamówiłem oculus rifta s i 3 razy mi opóźniali aż zrezygnowałem, w tym czasie oczywiście kasa była u nich.
  • Odpowiedz

415

Atom jest czysty. Głos związkowców zza Wielkiej Wody

Atom jest czysty. Głos związkowców zza Wielkiej Wody

Zamknięcie dwóch elektrowni jądrowych to zła wiadomość dla ludzi pracy i przyszłości czystej energii w Illinois. Od ponad 40 lat elektrownie jądrowe nie były tylko źródłem energii, odegrały kluczową rolę dla naszej lokalnej gospodarki, oferując...

Biznesalert
z
biznesalert.pl
dodany: 14.10.2020, 11:06:48
  • 31
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    atom
  • #
    elektrownia
  • #
    energia
  • #
    gospodarka
Freeman1988
Freeman1988 15.10.2020, 12:49:01
  • 0
@nie_mientki: o ile jestem za elektrownią atomową, to zważ, że u nas oczyszczalni ścieków dobrze nie potrafią zrobić. Tam jak coś się zesra to na grubo.

1391

Lądowanie AN-225 Mrija 14.04.2020 Warszawa Lotnisko Chopina + Live ATC Tower 1

Lądowanie AN-225 Mrija 14.04.2020 Warszawa Lotnisko Chopina + Live ATC Tower 1

23 minutowy materiał nagrany z relacji na żywo prowadzonej przez Lotnisko Chopina na FB z lądowania i kołowania Antonow AN-225 Mrija po płycie lotniska wraz z audio z wieży kontroli lotów. Samolot ten gości po raz trzeci w Polsce. Ostatnio był w 2003 Poznań - Ławica i 2005 Katowice - Pyrzowice.

WuDwaKa
z
youtube.com
dodany: 14.04.2020, 08:25:03
  • 361
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    lotnictwo
  • #
    samoloty
  • #
    aircraftboners
  • #
    liveatc
Freeman1988
Freeman1988 14.04.2020, 09:43:08
  • 8
@pawel_je: zwróciłem na to uwagę na live FB Lotnisko Chopina - samo lądowanie oglądane było przez prawie 84k osób
Freeman1988
Freeman1988 26.01.2020, 21:00:02
  • 0
@to-str: hej, jak się sprawa ma? (gallardo)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freeman1988
Freeman1988 26.01.2020, 20:58:48
  • 0
@a_kancelaria: czy sprawa ma jakieś zakończenie? (ktm xbow)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

919

Allegro: Dystrybutor wyśle smartfony OnePlus kupione podczas Black Friday

Allegro: Dystrybutor wyśle smartfony OnePlus kupione podczas Black Friday

Dystrybutor wyśle smartfony OnePlus wszystkim użytkownikom, którzy je kupili po cenie obowiązującej podczas Black Friday, poinformowało Allegro.

Hyhyhyhyhy
z
300gospodarka.pl
dodany: 03.12.2019, 12:36:52
  • 148
  • #
    polska
  • #
    allegro
  • #
    oneplus
  • #
    afera
  • #
    zakupy
  • #
    smartfon
Freeman1988
Freeman1988 03.12.2019, 14:04:15
  • 361
@Lucignolo: raczej PR koszmar NTT i allegro, które bądź co bądź dostało rykoszetem i pewnie "zasugerowało" wyjście z sytuacji.
Freeman1988
Freeman1988 22.07.2019, 15:59:22
  • 0
wykopki, czy jest tu ktoś znający się na aspektach prawnych relacji przedsiębiorca -przedsiębiorca?
kupiłem w leasingu auto w komisie "przysalonowym" i sprzedawca mnie delikatnie ignoruje...

#prawo #porady #poradyprawne #mirekhandlarz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freeman1988
Freeman1988
Autor
22.07.2019, 16:11:33
  • 0
@Kelemele: zachowałem się jak skończony naiwniak i zakupiłem auto, które było sprzedawane z ichniejszym "certyfikatem" - sprawdzone, wolne od wad i na gwarancji fabrycznej producenta, po 2 miesiącach gdy oddałem auto do detailera okazało się, że auto ma masę wgniotek na masce, które ktoś nieudolnie naprawił, więc są płytkie ale są. Gdyby była to sprzedaż na osobę fizyczną to wg. rzecznika PK może to być traktowane jako wada ukryta, z
  • Odpowiedz
Freeman1988
Freeman1988
Autor
22.07.2019, 16:12:18
  • 0
@Jade: rozumiem, że wystarczy regon i już nie jesteśmy członkami społeczności
  • Odpowiedz
Freeman1988
Freeman1988
Autor
22.07.2019, 16:15:57
  • 0
@jeloo: to tak, problem dotyczy kwestii - co było pierwsze, z jednej strony podpisałem protokół odbioru auta na którym nie było nic dopisane, osoba postronna nie jest w stanie zobaczyć skali wady, biały jest pod tym kątem kiepskim kolorem, dopiero przy lampach i przy odpowiednim pomieszczeniu można było zobaczyć co tam jest.
  • Odpowiedz
Freeman1988
Freeman1988
Autor
22.07.2019, 16:22:34
  • 0
@Jade: widzę, kolega ze standardowym bólem istnienia. Jeśli kogoś zepchnę z drogi bo mu paliwa zabrakło to mam mu od razu fakturę wystawić za usługę holowania?, słyszałeś o czymś takim jak ludzka uprzejmość?, nie oczekuję, że ktoś mi pismo będzie pisał, tylko chciałbym się dowiedzieć, czy to w ogóle jest jakąkolwiek grą wartą świeczki. Już abstrahując od formy prawnej i kwestii w jaki sposób zarabiam na życie, o ile mogę
  • Odpowiedz
Freeman1988
Freeman1988
Autor
22.07.2019, 16:23:25
  • 0
@Palwed: chyba łudziłem się, że wykop to nie tylko śmieszne obrazki.
  • Odpowiedz
Freeman1988
Freeman1988
Autor
22.07.2019, 16:42:35
  • 0
@Palwed: masz rację, ale czy nie jest tak, że obowiązki wynikające z kodeksu cywilnego są zawsze ponad umową leasingową?, wyraziłem się też źle jeśli chodzi o firmę leasingującą, bo wygląda to tak, że dealer vw np. krotoski ofertuje auto, finansowane poprzez vw bank - formalnie są to odrębne jednostki, jednak najwyraźniej jest to uproszczone, bo tak jak by bank "ufa" ocenie autoryzowanego dealera sprzedającego auto w jakimś wewnętrznym programie jakościowym.
  • Odpowiedz

1034

Koniec kobiecego sportu? Transpłciowy sztangista wygrywa w zawodach dla kobiet

Koniec kobiecego sportu? Transpłciowy sztangista wygrywa w zawodach dla kobiet

40-letni nowozelandzki sztangista urodził się, jako Gavin Hubbard i jako trzydziestokilkulatek przeszedł operację zmiany płci i utrzymuje, że jest kobietą. Co więcej, tę opinię podzielają oficjalne organizacje, co pozwala mu brać udział w międzynarodowych zawodach dla kobiet i wygrywać.

honk-honk
z
stefczyk.info
dodany: 20.07.2019, 09:51:11
  • 158
  • #
    sport
Freeman1988
Freeman1988 20.07.2019, 14:48:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kiedyś dla rozgrzewki grałem na kodach, niemniej kampanię robiłem grając fair. Ile warte są te zwycięstwa?, Chyba, że rzeczywiście gość trolluje, no to szacun ;)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 2 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.08.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking