Pilarz na zrębie ma ustalony kierunek obalania (tak to prawidłowa nazwa) drzew. Ustala się go na podstawie rozbudowy koron i pochylenia większości drzew w danym kierunku. Zazwyczaj jest to kierunek wschodni wynikający z tego, że większość wiatrów w Polsce wieje z zachodu.
@Wielka-Polska-Betonowa: W tym szaleństwie jest metoda. Jak Moskale zaczną nawalać rakietami w budynki cywilne, to jest duża szansa, że trafią w puste lub prawie puste blokowiska. Ocaleni łatwo znajdą inne budynki, a Rosjanie stracą zasoby i odsłonią się dla wywiadu.
@Metylo: taka prawda, zbieranie mieszkań to literalnie to samo co zbieranie śmiesznych krawatów. Nawet jak wykupię krawaty ze wszystkich sklepów to nic nikomu do tego, będą mogli ode mnie wynajmować na jakieś imprezy okolicznościowe ( ͡°͜ʖ͡°)
@Jabby: różnica jest prosta. Brauniarze krzyczą polexit, a ludzie myślący mówią "unia nie jest idealna, ale lepiej w niej być niż nie być, i próbować zmienić ją na lepsze na drodze reform". no ale to trzeba mieć jakieś tam IQ wyższe od ameby albo nie brać pieniędzy z kacapstanu
@Jabby: Warto też dodać, że ponowne wejście do rosyjskiej strefy wpływów doprowadzi do utraty niepodległości, a w erze szantażu atomowego kacapów, Polska już nigdy by jej nie odzyskała. Dlatego ktokolwiek postuluje odejście od Zachodu i powiela ruską propagandę jest ŚMIERTELNYM wrogiem Polski.
#polityka Nie lubię Kowala ale ładnie tutaj wyjaśnił patusiare która jedyne co umie powtarzać to "marzy wam się wojna"
Nie wiem komu się wojna marzy ale patrząc na konfiarzy to oni na myśl o jakiejkolwiek walce za kraj sraja w gacie. Jeszcze nas rosja nie zaatakowała a konfa juz by chętnie ogłosiła bezwarunkową kapitulacje i wywiesiła biała flagę. To jest ta POLSKA RACJA STANU?
@fidelio-fidelio: fenomen Ewy Rzeżączkowskiej - konfiarze są pierwsi do slutshamingu, ale nie przeszkadza im to walić konia do największej karyny w polskiej polityce
@Kadet20: zapomniałes napisać o ukraińcu jeździ po pijaku, głośno rozmawiam w miejscach publicznych, bierze od ruskich $ za akty dywersji w Polsce i Europie
@wincenty1: Niby tak, ale z klucza partyjnego. Nigdy nie zrozumiem dlaczego w wyborach lokalnych ludzie głosują na określoną partię i często ludzi niezwiązanych z daną społecznością, a nie lokalnych działaczy.
@djtartini1: Już nad tym pracują wszyscy zaangażowani w Sejmie od 1989 roku. Samo pojęcie SAMORZĄDNOŚCI kojarzy się ludziom niemal wyłącznie z obsadzeniem stołków, a nie faktyczną zmianą/poprawą losu jednostki w konkretnym miejscu.
Millennialsi - 1981–1996. Te roczniki mają w sobie ciekawy paradoks: dorastanie w świecie, który dopiero się „przebudzał” technologicznie, ale jeszcze nie przykleił ludzi do ekranów na stałe. To taki moment, w którym człowiek znał dźwięk łączenia modemu, ale jednocześnie wiedział, gdzie w blokach były najlepsze trzepaki i jak pachniało powietrze latem, kiedy ekipa z podwórka wracała zmęczona, ale zadowolona. To doświadczenie daje dziwną odporność na cyfrowy chaos. Można korzystać z technologii bez
@Saeglopur: ale p---------e, jak tesknia za krajem to niech wroca (ja tak zrobilem w 2017), w Polsce sie lepiej tersz zyje, o wiele wiecej mozliwosci, no i jestes u siebie Im po prostu jest za wygodnie tam za granica i nie chca wyjsc ze strefy komfortu
@Saeglopur po pierwsze to nie tylko Wolski o tym pisze tylko cały X jest zasypany screenami różnych patopatriotycznych kont.
Po drugie nawet jeśli jest tak jak mówisz to ciągle jest to kompromitacja dla właścicieli takich kont. Oni są głównymi benificjentami obecności Polski w UE. Siedzą na emigracji i mają wiele przywilejów, których by nie mieli bez obecności Polski w Unii. Ich płacze zza granicy to zwykłe szkodnictwo.
Nawrocki po agresji rosji na Ukrianę jedxdzil do Moskwy co starał się nieskutecznie ukrywać -szef biura bezpieczeństwa narodowego (bez dostępu do tajnych informacji lol) Sławomir Cenckiewicz ujawnił tajne plany
Cz. 8, jak umiera się w lesie.
Pilarz na zrębie ma ustalony kierunek obalania (tak to prawidłowa nazwa) drzew. Ustala się go na podstawie rozbudowy koron i pochylenia większości drzew w danym kierunku. Zazwyczaj jest to kierunek wschodni wynikający z tego, że większość wiatrów w Polsce wieje z zachodu.
Jeśli
źródło: temp_file3463567831310138078
PobierzDo obserwowanych!