Co do zmian, to z koleji zrobią teraz z każdego LO liceum o profilu historycznym według starych standardów.
Pzypominają mi się czasy AWS, też była początkowa euforia, a potem szereg "reform", które okazały się z d--y, na szybko, nieprzemyślane.
Ludzie będą jeszcze żałowali, że chvąc zmiany głosowali














@Qontrol: Ale juz w komentarzach w mirko jak najbardziej by sie przydalo. Ktos zadaje dobre pytanie i dostaje gowniana odpowiedz, wtedy az szkoda ze nie ma minusow.