Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CyBorek

CyBorek

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32666
  • Znaleziska 31163
  • Mikroblog 1503
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 24

450

Pierwszy Iphon kontra pierwszy telefon z androidem. (iOS 1.0 vs Android 1.0)

Pierwszy Iphon kontra pierwszy telefon z androidem. (iOS 1.0 vs Android 1.0)

Iphone 2007 vs Era G1 2008

Klosinski
z
youtu.be
dodany: 12.08.2018, 13:09:40
  • 229
  • #
    iphone
  • #
    apple
  • #
    android
  • #
    smartfony
  • #
    telekomunikacja
  • #
    technologia
CyBorek
CyBorek 13.08.2018, 09:15:55
  • 0
@Mazzieh47: Z jakiego andka przesiadłeś się na iOS'a? Ja mam iPhone SE (służbówka) i Mi Mix 2, wcześniej miałem Mi4C (a jeszcze wcześniej Samsunga S5). Różowy ma iPhone 8 Plus a wczesniej iPhone 6 i 5. I jedyne gdzie widziałem przewage iPhone w płynności zdzałania - to właśnie w porównaniu do samsunga S5. Potem każdy kolejny telefon z androidem - czy to Mi4C czy Mi Mix był szybkszy jak odpowiednia
CyBorek
CyBorek 13.08.2018, 09:20:51
  • 1
@bosman1705: Jak nie ma? Samsung to lepszy aparat, lepszy ekran, NFC, karta pamięci, ładowanie indykcyjne... Nie wiem gdzie tu przewaga 6S.
CyBorek
CyBorek 13.08.2018, 10:39:28
  • 0
Bawią mnie też hejty że Apple złe bo baterii nie można wymienić, bo nie ma slotu na kartę SD, bo wywalili minijacka, a potem wszyscy inni kopiują te same rozwiązania :D Teraz brak napędu optycznego w lapie to norma. Tak samo jak brak stacji dyskietek :) Apple zawsze pierwsze rezygnuje z takich "dodatków", niejako wyprzedzając wszystkich w wyścigu do przyszłości :) Skoro za 2-3 lata nikt tego nie będzie używał to wywalmy

786

Dlaczego nie warto kupować suplementów - Nauka. To...

Dlaczego nie warto kupować suplementów - Nauka. To...

Ten odcinek nie spodoba się firmom farmaceutycznym ani samym farmaceutom. Zgodnie z tym o co prosiliście, zająłem się tematem suplementów diety i witamin połykanych w tabletkach.

shadowsof2
z
youtube.com
dodany: 09.08.2018, 17:35:56
  • 182
  • #
    swiat
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
CyBorek
CyBorek 10.08.2018, 05:14:51 via iOS
  • 0
@Jan_K: np. Depresje :)

402

Traficar wycofuje samochody z miast Zagłębia

Traficar wycofuje samochody z miast Zagłębia

Po czterech miesiącach obecności na terenie Śląska i Zagłębia sieć Traficar, w ramach której można wypożyczyć samochody na minuty, podjęła decyzję, że srebrnych aut nie będzie można wynająć ani oddać na terenie Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i Będzina.

oAutach_pl
z
oautach.pl
dodany: 02.08.2018, 18:58:51
  • 154
  • #
    polska
  • #
    zaglebie
  • #
    slask
  • #
    traficar
  • #
    motoryzacja
  • #
    aglomeracja
CyBorek
CyBorek 03.08.2018, 14:21:41
  • 10
@Traficar: Moim zdaniem robicie spory błąd. Już piszę dlaczego, tylko słowem wstępu wyjąśnię - nie jestem ze Śląska, pochodzę z Wielkopolski ale mieszkam na obszarze aglomeracji od 1,5 roku. Głównym problemem transportu publicznego, jaki tutaj zauważyłem, jest całkowity brak koordynacji pomiędzy miastami. O ile przejazd w ramach jednego miasta jest nawet spoko, o tyle podróż np. z Będzina do Siemianowic, lub z Czeladzi (nie ma dworca) do Zabrza lub Gliwic

421

„Narcos 4” zadebiutuje w Netflixie jeszcze w tym roku

„Narcos 4” zadebiutuje w Netflixie jeszcze w tym roku

W Meksyku trwają zdjęcia do czwartej edycji serialu „Narcos”, którego premiera w Netflixie odbędzie się jeszcze w 2018 roku. Platforma właśnie ujawniła obsadę produkcji.

adrianna1992
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 19.07.2018, 05:56:35
  • 87
  • #
    swiat
  • #
    netflix
  • #
    seriale
  • #
    netflixpl
  • #
    netflixrodzina
  • #
    kultura
CyBorek
CyBorek 19.07.2018, 13:21:20 via Android
  • 2
@kierownik_internetu The OA

330

List otwarty do Dziekana WMiI UJ w sprawie dyrektywy UE o prawie autorskim

List otwarty do Dziekana WMiI UJ w sprawie dyrektywy UE o prawie autorskim

Popełniłem następujący list otwarty. Mam nadzieję, że dobrze podsumowuje on obecne kontrowersje wokół artykułów 11 i 13 obecnej reformy prawa autorskiego.

phoe
z
wykop.pl
dodany: 26.06.2018, 16:38:32
  • 80
  • #
    polska
  • #
    stopacta2
  • #
    uniakradnieinternet
  • #
    wolnyinternet
  • #
    krakow
  • #
    deleteart13
CyBorek
CyBorek 27.06.2018, 12:10:23
  • 0
@phoe: przy ukryciu z "defualt" tagu polityka dla niezalogowanych na wykopie zostałyby praktycznie tylko reklamy :D

363

Co czytała młodzież w PRL-u? 10 książkowych hitów tamtych lat

Co czytała młodzież w PRL-u? 10 książkowych hitów tamtych lat

Do czytania tych książek nikogo nie trzeba było nakłaniać. Młodzi ludzie sami wpychali je do wakacyjnych plecaków i szkolnych tornistrów. Chłonęli je łapczywie. Powstałe w PRL-u powieści młodzieżowe kształtowały wrażliwość, rozwijały wyobraźnię. Zachwycały ciepłem, humorem i pozytywnym...

sinusik
z
kultura.onet.pl
dodany: 25.06.2018, 19:00:03
  • 212
  • #
    kultura
  • #
    ksiazki
  • #
    prl
  • #
    ciekawostki
CyBorek
CyBorek 26.06.2018, 11:20:36
  • 1
Kurcze tyle znanych mi tytułów, o których prawie całkiem zapomniałem. Muszę pogrzebać w kartonach w piwnicy rodzicó, może jeszcze mam gdzieś tomy z Tomkiem :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

metaxy
metaxy
15.06.2018, 07:40:44 via Android
  • 4778
Już nic nie muszę... Wszystkie 2479 gmin zdobyte. Myślałem, że zajmie to ze 20 lat. Udało się w trochę ponad 5. Dzięki wszystkim, którzy brali w tym udział. Ostatnią gminą była gmina Chrzanów, ale nie małopolska, a lubelska.

http://zaliczgmine.pl/users/view/1200

#metaxynarowerze
metaxy - Już nic nie muszę... Wszystkie 2479 gmin zdobyte. Myślałem, że zajmie to ze ...

źródło: comment_jP20EMCGE6osfdeieaLz3uTre500sY5y.jpg

Pobierz
  • 274
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CyBorek
CyBorek 15.06.2018, 11:22:55
  • 0
@metaxy: Która gmina najpiękniejsza? :D
  • Odpowiedz

718

Zawód - "madka" Emerytura dla matek z czwórką dzieci od przyszłego roku.

Zawód - "madka" Emerytura dla matek z czwórką dzieci od przyszłego roku.

W 2019 roku zostanie wdrożona 'matczyna emerytura' - zapowiedział w środę w Sejmie premier Mateusz Morawiecki. Tysiąc złotych, czyli tyle, ile wynosi minimalna emerytura, mają dostawać te kobiety, które mają przynajmniej czwórkę dzieci. Nawet jeśli nie pracowały.

andrzejek1989
z
money.pl
dodany: 06.06.2018, 20:31:13
  • 304
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
CyBorek
CyBorek 07.06.2018, 09:22:01 via Android
  • 3
PRL upadł bo za bardzo się w---------i do Kościoła Katolickiego i probowali obrzydzić ludziom na siłę tę religię.

PiS nauczony na błędach już niewalxzy z Kościołem i wprowadza socjalizm wtykając go wszystkim na siłę.

Przeoczyli niestety tylko mały fakt że minelo trochę czasu i o ile ludzie wciąż mocno utożsamiają się z wartościami i religia chrześcijańska o tyle do kościoła już taką wielką miłością nie emanują.

Oby
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CyBorek
CyBorek 07.06.2018, 12:43:43 via Android
  • 0
@OraclePL Moim zdaniem bez działań kościoła (w tym Papierza) tak łatwo by w Polsce nie poszło.

2922

Afera z X-KOM: sprzedaje taniej produkty a poźniej chce dodatkowych pieniędzy.

Afera z X-KOM: sprzedaje taniej produkty a poźniej chce dodatkowych pieniędzy.

trdl: X-KOM nie miał na stanie produktu, zaproponował w ramach rekompensaty inny w tej samej cenie. Po pewnym czasie stwierdzili jednak że dopłata, zwrot albo dezaktywacja systemu.  W poprzednim miesiącu zakupiłem i opłaciłem w sklepie X-Kom laptop, niestety przez przez pewien czas status...

NERP
z
wykop.pl
dodany: 05.06.2018, 15:07:32
  • 497
  • #
    afera
  • #
    januszebiznesu
  • #
    xkom
  • #
    laptopy
  • #
    oszukujo
  • #
    komputery
CyBorek
CyBorek 05.06.2018, 16:04:53 via Android
  • 35
Najgorsze jest to że pewnie jakiś sales się skapnal że mu utną z premii i po januszowemu odkręca biznes, na czym straci cała firma :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1067

Przepisy gorsze niż ACTA? "Koniec Internetu, jaki znamy"

Przepisy gorsze niż ACTA? "Koniec Internetu, jaki znamy"

Wszyscy dobrze pamiętamy masowe protesty przeciwko ACTA, czyli Umowie handlowej dotyczącej zwalczania obrotu towarami podrabianymi. Przepisy miały działać...

runnerrunner
z
dorzeczy.pl
dodany: 03.06.2018, 17:44:37
  • 130
  • #
    acta
  • #
    internet
  • #
    technologia
  • #
    rodo
  • #
    informatyka
  • #
    komputery
CyBorek
CyBorek 04.06.2018, 11:09:13
  • 1
@tymczasowicz: pojęcia o technologiach webowych i hostingu to Ty nie masz. Myślisz, że Pani Krysia z Pantem Tomkiem będą ręcznie oglądać te strony? Wszystko można wyciąć odpowiednio skutecznym automatem.

501

Mord w Michniowie: Niemcy nie mieli żadnej litości. Najmłodszą ofiarą...

Mord w Michniowie: Niemcy nie mieli żadnej litości. Najmłodszą ofiarą...

mord na polakach II wojna światowa

adamus0000
z
niewygodne.info.pl
dodany: 06.05.2018, 18:33:54
  • 61
  • #
    polska
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    nazizm
  • #
    niemcy
  • #
    historia
  • #
    zbrodnie
CyBorek
CyBorek 07.05.2018, 17:29:13 via Android
  • 0
@wcinaster przynajmniej uzasadniłeś czym się kierowaleś zakopując. Za to plusik.

257

W Chinach otwarto najdłuższy most morski (ENG)

W Chinach otwarto najdłuższy most morski (ENG)

China will soon unveil its controversial megaproject, a 34-mile-long bridge connecting Hong Kong, Macau, and the mainland. Here's what it looks like.

lajsta77
z
businessinsider.com
dodany: 05.04.2018, 02:54:52
  • 58
  • #
    technologia
  • #
    chiny
  • #
    mosty
  • #
    ciekawostki
  • #
    inzynieria
  • #
    motoryzacja
CyBorek
CyBorek 06.04.2018, 08:09:22
  • 0
@Lynx_Lynx: Mnie to bardziej uderzyło po co taką infrastrukturą budują, chcą zachęcić 250 mln ludzi do mieszkania w megacities :D ludność Polski pewnie upakowała by się na obszarze jednego dystryktu

647

Sąd: na rondzie skręcamy w lewo bez kierunkowskazu

Sąd: na rondzie skręcamy w lewo bez kierunkowskazu

Rondo należy traktować jako "zwykłe" skrzyżowanie i włączenie sygnalizacji powinno mieć miejsce w czasie zjeżdżania ze skrzyżowania – orzekł Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie.

RzeczpospolitaPRAWO
z
rp.pl
dodany: 07.03.2018, 10:23:24
  • 386
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    samochody
CyBorek
CyBorek 07.03.2018, 19:01:58 via Android
  • 1
@mortasmortas jak weszły Vectry C ze stykowym kierunkowskazem to połowa posiadaczy tak mrugała kierunkami :)

580

Najpopularniejsze utwory znanych wokalistów na żywo kiedyś i po ponad 20 latach

Najpopularniejsze utwory znanych wokalistów na żywo kiedyś i po ponad 20 latach

w powiązanych druga część kompilacji

kamdz
z
youtube.com
dodany: 26.02.2018, 09:34:38
  • 252
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    ciekawostki
  • #
    muzyka
  • #
    koncert
  • #
    historia
CyBorek
CyBorek 27.02.2018, 08:51:00
  • 1
Kawałki z lat 80tych są w dużo lepszej jakości. Te nowożytne to chyba nagrywane telefonem... na słuchawkach nie da się słuchać, więc jak dla mnie materiał trochę trąci manipulacją.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

533

HBO GO będzie dostępne dla wszystkich!

HBO GO będzie dostępne dla wszystkich!

„Gra o tron”, „Westworld” czy „Wataha” będą teraz dostępne dla wszystkich internautów, nie tylko tych, którzy wykupili telewizyjny pakiet HBO. Do tej pory, aby mieć dostęp do internetowej platformy, trzeba było mieć umowę z operatorem telewizyjnym bądź telekomunikacyjnym.

konto usunięte
z
antyradio.pl
dodany: 22.02.2018, 17:55:25
  • 203
  • #
    polska
  • #
    hbogo
  • #
    netflix
  • #
    seriale
  • #
    film
  • #
    telewizja
CyBorek
CyBorek 23.02.2018, 06:23:23 via Android
  • 1
@notdot jest, ale nie w Polsce. Nazywa się DAZN.

319

10 najważniejszych polskich wynalazków, które powinieneś znać

10 najważniejszych polskich wynalazków, które powinieneś znać

Witaminy, komputer Commodore, prototyp nawigacji GPS, monokryształy bez których nie byłoby smartfonów i laptopów – to tylko niektóre z polskich innowacji. Oto historia dziesięciu wynalazców z naszego kraju. Komputer Commodore – Jacek Tramiel – Był dla branży komputerowej tym, kim Henry...

Generacja_Smart
z
generacjasmart.pl
dodany: 07.02.2018, 10:04:16
  • 58
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
CyBorek
CyBorek 08.02.2018, 10:49:33
  • 1
@vylishmirova: Z tych ciekawszych to jeszcze MaxFactor i wytrównia filmowa MGM :)

793

Czy każda karta graficzna na rynku pracowała jako koparka? Kupiłem "nową" kartę.

Czy każda karta graficzna na rynku pracowała jako koparka? Kupiłem "nową" kartę.

Problematyczność kupna nowej karty graficznej w obecnym czasie, może zwykłego użytkownika PC mocno zaskoczyć. Jednym powodem jest zaporowa cena. Drugim - ewentualna historia karty, praktycznie nie do sprawdzenia. W tym wpisie chciałbym przedstawić historię swojego zakupu.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 31.01.2018, 21:40:39
  • 215
  • #
    januszebiznesu
  • #
    gry
  • #
    komputery
  • #
    kryptowaluty
  • #
    bitcoin
  • #
    mining
CyBorek
CyBorek 01.02.2018, 10:17:07 via Android
  • 0
Ja kupiłem 2 radki 7950 z rocznym przebiegiem od firmy która profesjonalnie zajmowała się renderingiem 3D. Firma miała kilka kompów z 7950 i 7970 pakowane po 3-4 sztuki w każdym. U mnie przez 3mce karty robiły za koparkę dogecoin. Od tego czasu minely 4 lata a karty dalej sprawne działają bez zarzutu. Więc wszystko zależy od chłodzenia kart i dobrego zasilacza.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

585

Samochody elektryczne są nieopłacalne. Zwracają się w 29 lat

Samochody elektryczne są nieopłacalne. Zwracają się w 29 lat

Przy obecnych cenach, kupowanie auta czy autobusu elektrycznego to żadna oszczędność. Wydatek będzie się zwracał tyle lat, że nie ma to sensu ekonomicznego. To pojazdy dla osób, które chcą być ekologiczne i są skłonne dla poprawy czystości powietrza wydać własne pieniądze.

ssakul
z
money.pl
dodany: 14.01.2018, 10:45:25
  • 430
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    technologia
  • #
    pieniadze
CyBorek
CyBorek 14.01.2018, 16:14:45 via Android
  • -2
Wielcy gracze rynku europejskiego nie dopuszczą do masowego udziału elektryków w rynku bo w Europie nikt nie produkuje ogniw, co najwyżej składa je w gotowe baterie. Dopóki nie będzie dużej produkcji w Europie nikt nie zaryzykuje produkcji aut w pełni uzależnionych od importu ogniw. Obecnie ogniwa produkuje się z tego co pamiętam tylko w Chinach, Korei, Japonii i USA?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

371

InPost wobec klientów, kurier potwierdza odbiór paczki, ale ona nie dociera...

InPost wobec klientów, kurier potwierdza odbiór paczki, ale ona nie dociera...

Podejrzenie sfałszowania podpisu, brak informacji ze strony infolinii, nie sprawdzenie czy ktoś jest w domu... i wiele innych...

Arhkoe
z
wykop.pl
dodany: 03.01.2018, 15:59:42
  • 110
  • #
    polska
  • #
    kurier
  • #
    poczta
  • #
    afera
  • #
    wykopefekt
  • #
    inpost
CyBorek
CyBorek 04.01.2018, 15:01:00
  • 0
Moja paczka czeka w magazynie Katowice od 9 grudnia i nie może wyjść :) oficjalnie została zgubiona...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

428

Szkoła w Anglii, gdzie uczniowie mają kontrowersyjne lekcje

Szkoła w Anglii, gdzie uczniowie mają kontrowersyjne lekcje

Polowanie, oprawianie i przyrzadzanie jedzenia z upolowanej zwierzyny. Uczniowie to 9-latkowie. Film wywołał spore kontrowersje a szkoła została nagrodzona za te lekcje.

muchabzz
z
youtube.com
dodany: 03.01.2018, 20:43:25
  • 123
  • #
    europa
  • #
    szkola
  • #
    poprawnoscpolityczna
  • #
    anglia
  • #
    ciekawostki
CyBorek
CyBorek 04.01.2018, 13:52:36
  • 3
Hipsteroproletariat uzna taki model nauczania za kontrowersyjny. Że nie vegan, że promuje nie takie wartości, że dzis to niepotrzebne, ze dzieci za male na polowanie, i takie tam p--------o J---c to. Szacun ze panu sie chce w tych p------------h czasach!


@ten_login_jest_juz_zajety: Przed wybuchem II WŚ też nikt nie wierzył, że wojna wybuchnie. Przecież dopiero co skończyła się tragiczna wojna światowa, która już nigdy nie miała się powtórzyć...

Biorąc pod uwagę
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 15
  • Strona 7 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.10.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.10.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking