Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek

Chocek-Klocek

Dołączył 3 tyg. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 53
  • Znaleziska 27
  • Mikroblog 26
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek 3 godz. i 40 min temu
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Autor
3 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 2
@bol_konia_christiana: Nagrali to Ukraińcy, jak pisałem filmik jest na sadolu, link poniżej. Czy jest to fejk? To każdy musi już sam ocenić, ale dość filmików z wojny widziałem, żeby nie wierzyć w bestialstwo po obu stronach konfliktu. Sam filmik nie jest ocenzurowany, "rozmazy" zrobiłem, żeby nie usunęli wpisu (choć to i tak nie jest pewne).

@sandal: (usuń spację po www. ostatnie nagranie, na samym dole strony - nie
  • Odpowiedz
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Autor
3 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@sandal: @Filipterka25 Całkowicie się z Wami zgadzam.

Masz bujną wyobraźnię. Ja widzę tam worki z nawozem, a na palikach są przyklejone papierowe maski Benny Hilla.


@bol_konia_christiana: Kurde, masz rację! Wyostrzyłem zrzut ekranu w programie graficznym i teraz widzę wyraźnie!
Chocek-Klocek - @sandal: @Filipterka25 Całkowicie się z Wami zgadzam. 
Masz bujną wyo...

źródło: uk1

Pobierz
  • Odpowiedz
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Autor
1 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 1
@Chuopijak szósty komentarz od góry (mój wpis). I zgadzam się z Tobą całkwoicie. Ale negowanie okrucieństw wojny przez jedną grupę, jest po prostu głupie i stąd mój wpis. Czytam na wykopie, że Ukraińcy nie są bestialscy, a 3 minuty wcześniej oglądałem sadola i aż parsknąłem śmiechem.

@printf i jeszcze ci dopisał "w---------j na czarną", ale się zreflektował i usunął, krew mu oczy zalała, utożsamia się z pewną grupą i w
  • Odpowiedz
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Autor
1 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
co? XD nigdzie nie pisałem tak i nie usuwałem, znowu jakaś manipulacja.


@Ka4az: pisałem o "bol-konia-christiana", do twoich wpisów nawet się nie odnoszę, gdyż nie odpowiadam ludziom, którzy na dzień dobry obrażają. Masz problemy, idź się przebadaj, stres nie służy zdrowiu. Ach, no i nie usuwam wpisów tak jak ty, gdyż gardzę cenzurą.

ps. widzę, ze sam się cenzurujesz. To już wyższy stopień nadzoru :)
  • Odpowiedz
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Autor
58 min temu via Wykop
  • 1
Znalazłeś sobie coś na sadolu, wrzucasz tu i myślisz, że jak napiszesz: "czy to fejk? Ach, nie wiem, to już każdy musi ocenić sam" to magicznie racja stanie po twojej stronie?


@bol_konia_christiana: Cieżko mi z tobą rozmawiać, gdyż stosujesz błędy logiczne i prowadzisz mierną sztukę obrażania. Każdy musi ocenić sam ≠ racja po mojej stronie. A co do całokształtu to wiem, że Ukraińcy potrafią zachowywać się bestialsko, tak samo jak
  • Odpowiedz

46

GTA VI: puste pudełko bez płyty? Fani wściekli

GTA VI: puste pudełko bez płyty? Fani wściekli

Gracze oburzeni brakiem płyty w pudełkowym wydaniu GTA VI i blokowaną zawartością. Czy to nowy standard?

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: wczoraj, 12:21:05
  • 12
  • #
    gry
  • #
    gta6
  • #
    kontrowersje
  • #
    digitalonly
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek 8 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@chillybilly: Oczywiście, że kupią w milionach sztuk, mam nadzieję, że będzie coś bardzo nie tak, nie dlatego, że życzę źle Rockstarowi, ale dlatego, żeby uderzyć w preordery. Kiedyś ludzie przez takie gry jak E.T. the Extra-Terrestrial (1982) przestali kupować gry w ogóle, to może nauczą się, że preordery to też patologia. Cyberpunka kupiłem na wyprzedaży, kiedy otrzymał ostatnią wg producenta łatkę. Nawet wtedy ta gra miała masę bugów. Trudno mi
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek 7 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@chillybilly: Nie odbieraj mi marzeń! :P

Poza tym świat i masy ludzkie są takie dziwne, że nikt nie wie, kiedy i dlaczego nastąpi zwrot. W tych czasach wystarczy, że jakaś banda "influencerów" weźmie jakiś temat na tapetę i potem leci lawina. Taka idiokracja.

57

UPA to nie neutralny symbol. Polska musi mówić jednym głosem.

UPA to nie neutralny symbol. Polska musi mówić jednym głosem.

Wsparcie dla Ukrainy nie oznacza zgody na relatywizowanie zbrodni UPA. W tym materiale mówie wprost o pamięci ofiar Wołynia, uchwale Sejmu z 22 lipca 2016 roku i granicy, której Polska nie powinna przekraczać, niezależnie od bieżącej polityki. Można pomagać Ukrainie w walce z Rosją. Ale nie można ud

guzer
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 12:52:18
  • 19
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    geopolityka
  • #
    wojna
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek wczoraj, 09:56:20 via Wykop
  • 4
@marcin-cw: Czymkolwiek była warunkowana decyzja Nawrockiego, ja mam to w dupie. Odkąd pamiętam, pluli na nas, gloryfikowali banderę. Żaden polityk, żadna partia tego nie nagłaśniała, a wręcz jak widać medaliki, ichnim politykom wręczali. Jak wybuchła wojna, to było "jeszcze chwilę, nie teraz", "po wojnie". Na szczęście ich komik pokazał jak, bardzo kochają zbrodniarzy, nasz prezydent ze swoich pobudek dał mu klapsa i teraz to ich rząd jest z ręką w
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek wczoraj, 10:07:02 via Wykop
  • 4
@KIaudik:

"Naród, który zapomina o swojej przeszłości, nie ma przyszłości" - Winston Churchill

"Kto nie pamięta historii, skazany jest na jej ponowne przeżycie" - filozof George Santayana

36

Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie bronić Polski. To jest po prostu niemożliwe

Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie bronić Polski. To jest po prostu niemożliwe

Zachowuje się jak Viktor Orbán. Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie bronić Polski. To jest po prostu niemożliwe powiedział prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski, który odniósł się do decyzji prezydenta Karola Nawrockiego ws. odebraniu mu Orderu Orła Białego.

konradpra
z
rp.pl
dodany: 22.06.2026, 06:03:15
  • 32
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek 22.06.2026, 11:40:57 via Wykop
  • 7
tylko co nam daje to całe zamieszanie ?


@dropstm: Przypadkiem dość dużo, jak znasz angielski, poczytaj komentarze pod wiadomościami ze świata. Dużo ludzi z zachodu jest w szoku, czym było UPA (że w ogóle istniało), a niektórzy wprost piszą, że mógł nazwać ten oddział równie dobrze "bohaterów SS-Galizien".

Zełeńsky strzelił sobie w kolano, a teraz łaskawie każe prezydentowi Polski do siebie przyjechać i przepraszać. Dzban i megaloman. Sam napompował kacapską propagandę i
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek 22.06.2026, 14:25:40 via Wykop
  • 2
@dropstm: Ależ masz jakieś takie negatywne, pesymistyczne podejście. Nie zapomną "jutro", bo "jutro" Ukraina będzie chciała do UE, a Polska wtedy przypomni, że wartości ukraińskie dalekie są od wartości europejskich. Sam Zełeńsky się odkrył, liczył na to, że sprzeda zachodowi swoją narrację o UPA, ale nie pykło.

827

Izraelski rabin oskarża Polaków o współpracę z Niemcami

Izraelski rabin oskarża Polaków o współpracę z Niemcami

Rabin twierdzi że nie należy finansowo wspierać Polaków, którzy współpracowali z nazistami przy tworzeniu obozów zagłady.

KniazJarema25
z
israelnationalnews.com
dodany: 05.06.2026, 14:02:11
  • 151
  • #
    historia
  • #
    izrael
  • #
    polska
  • #
    zydzi
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    antypolonizm
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek 06.06.2026, 00:10:06 via Wykop
  • 38
@haohao: Tak mi się jakoś skojarzyło
Chocek-Klocek - @haohao: Tak mi się jakoś skojarzyło

źródło: obraz

Pobierz

28

Wystąpienie Kosiniaka i Kamysza na temat UPA.

Wystąpienie Kosiniaka i Kamysza na temat UPA.

Wystąpienie szefa MON dotyczące relacji polsko-ukraińskich.

tymbakk
z
youtube.com
dodany: 04.06.2026, 19:00:39
  • 27
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ukraina
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek 05.06.2026, 11:42:55 via Wykop
  • 3
Ukraina nie ma nic, więc nie może nic dać.


@Icouldbeyourmom: Ukraina może dać bardzo wiele. Może szczerze przeprosić (a nie: "wybaczamy i prosimy o wybaczenie), Przyznać, że UPA dokonywało ludobójstwa, czystek na tle narodowościowym, określić ich dowódców jako zbrodniarzy, zakazać flag czerwono czarnych i oznaczeń banderowskich. To dużo? Niemcy nie mieli problemu w związku ze swoimi zbrodniarzami. Hitlerowscy też walczyli "o wielkie Niemcy" i byli gorliwymi patriotami. A nazistów i

23

Wracają mityczne "czerwone linie". USA boją się reakcji Rosji

Wracają mityczne "czerwone linie". USA boją się reakcji Rosji

Amerykańska administracja może zrezygnować ze sprzedaży Niemcom pocisków manewrujących Tomahawk. Decyzja ta miałaby zwią

darino
z
rmf24.pl
dodany: 05.06.2026, 07:18:17
  • 11
  • #
    usa
  • #
    niemcy
  • #
    tomahawk
  • #
    polityka
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek 05.06.2026, 11:33:47 via Wykop
  • 3
Dlaczego tak się dzieje? Przecież to wiadomo od dawna. Trump rozwijający rękami amerykańskich żołnierzy dywan dla kacapskiego cara, to kompletnie nic dziwnego. Z Trumpa to zwykły "kompromat".
Chocek-Klocek - Dlaczego tak się dzieje? Przecież to wiadomo od dawna. Trump rozwijaj...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

665

Tylko Rumunia ma gorzej. Eksperci: Polska traci kontrolę nad zadłużeniem

Tylko Rumunia ma gorzej. Eksperci: Polska traci kontrolę nad zadłużeniem

W ciągu trzech lat stan finansów publicznych uległ pogorszeniu, relacja deficytu została zwiększona o 3,9 pkt. proc. PKB. Miniony rok okazał się także czwartym z rzędu, w którym wzrastał deficyt względem PKB - wynika z raportu Instytutu Finansów Publicznych.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 02.06.2026, 17:52:36
  • 211
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    rumunia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    wydarzenia
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek 02.06.2026, 23:37:16 via Wykop
  • 177
pis po po pis pis po, głosujcie tak dalej, na 100% coś się zmieni. Zadłużenie to wywaliło w kosmos, po dojściu do władzy pis'u, który w covidzie odwalił niezłe tango i poukrywał masę długów i jechał z rozdawnictwem na maksa. PO, po dojściu do władzy, zmieniło tyle, że podtrzymuje całe to rozdawnictwo i rozdmuchaną biurokrację. Taaa, teraz głosujcie na pis, na 100% się wszystko zmieni :)

  • 20
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking