Powiedzcie mi wykopki co wy pi3rdolicie o jakichś limitach na studia? XD Na studia lekarskie może iść każdy, wystarczy napisać maturę z biologii i chemii, chyba że przerasta was to intelektualnie? Nie ma przepisów że trzeba być dzieckiem lekarzy wyobraźcie to sobie XDDD. Od kilku lat ciągle zwiększana jest ilość miejsc+ otwierane są nowe pseudo uniwersytety medyczne. Ale dla wykopków jest tylko 20 miejsc na roku XD, podczas gdy na jednym roku
na jednym roku uniwersytetu Warszawskiego będzie około 400 studentów.
@Anon2139: O 400 studentow za malo w takim razie. Jeżeli lekarze musza pracowac po 300h bo inaczej nie bedzie kto mial ludzi leczyc to miejsca na uczelniach x2 to jest absolutne MINIMUM.
Jaką stronę/serwis polecacie, żeby poznać jakaś #rozowepaski ? Po prostu zwykła dziewczyna do 35 lat, może być nawet trochę grubsza, byle chciała się spotkać i poznać, a nie zbierała pary lub pisała dla atencji. Na #tinder są same insta "modelki" z przerośniętym ego i szukającym niewiadomo kogo, ogólnie ta aplikacja teraz to tragedia. Na #badoo jest raczej większa lub mniejsza patologia. Na #facebookrandki siedzą
Pytanie do ludzi, którzy dbają o czystość i nie mieszkają ze zwierzętami. Jeśli wchodzicie do domu kogoś kto ma kota to też czujecie jakiś zapach jak w domu z psem czy nie? Jeśli nie to jakie zwierzę czujecie poza psem - proszę o komentarz. #zwierzeta #psy #koty #pytanie #ankieta #dom
@Anon2139: zależy czy właściciel brudas czy nie. Jak leżą szczochy i gówna w kuwecie cały dzień, żwirek wymieniany od święta to wiadomo że będzie j---ć.
Mam takiego kolegę, któremu rodzice jakoś koło 20 -stki kupili takie audi A5 jak picrel, obecnie ma 28 lat. No i spoko, mi też rodzice kupili samochód i tyle. Ale on musi go u nich spłacać w ratach XDDD czaicie to? Jak mi o tym kiedyś powiedział, to mnie zatkało, dla mnie sroga patologia i wogole absurd. Jeszcze on ma jakąś kwotę typu chyba 50k do "spłaty" albo więcej jak ten samochód
@Anon2139: @whos_your_daddy_snakegirl @hpiotrekh U mnie było tak, że na studiach uzbierałem sobie na grata. I tą kasę zobaczyli, że mam, to mi tego grata kupili i uzbieraną kasę miałem dla siebie. Jakbym nie uzbierał to bym grata nie dostał. Ale to był tani samochód.
Jaki shot z magnezem będzie najbardziej opłacalny? Najlepiej jakaś oferta na zestaw na allegro. Sam magnez lub magnez + coś ale BEZ wit B6. Tej witaminy to myślę, że mam już przedawkowanie. Potrzebuje, bo łapią mnie skurcze, codziennie jest kawa pita. #pytanie #allegro #silownia #zdrowie #suplementy
Mam stary komputer do gier z około 2013 roku z chłodzeniem wodnym, jest tam obecnie karta 780 Ti i na allegro jest parę ofert na GTX 1080 ti z blokiem wodnym za około 800 zł. Czy zakup takiej karty w celu jej zamiany żeby pograć w jakieś nowsze gierki to dobry pomysł? Nie muszę grać w 4k i mieć Ray tracing, byleby jakoś w miarę działało. #pytanie #komputery
Korzysta ktoś z tych dywaników Eva? Warto je kupić (dość drogie) czy przereklamowane? Wyglądają bardzo ładnie i podoba mi się ich reklamowana "praktyczność", bo po tym jak na welurowy dywanik kolega wniósł mi kupę na bucie, to już podziękuję za materiałowe. Podoba mi się tez dopasowanie obszycia pod kolor lakieru. Teraz mam zwykle gumowe i są już w kiepskim stanie. #pytanie #samochody #motoryzacja #zakupy
@Anon2139 mam u siebie w samochodzie. Łatwo się je czyści bo są na rzepy (przynajmniej u mnie) spasowane zajebiście. Z materiału to taka ni pianka ni materiał takie uj wie co. Jeśli nie masz gruza 2000 i nie szkoda Ci trochę kasy to rozczarowany nie będziesz
@Anon2139: Ja z kolei zauważyłem ostatnio, że często dostaje z tego shakeomatu promocje/rabaty na produkty, których aktualnie nie ma w moim sklepie... :/ Mam ustawiony w appce swój sklep i często albo dostaje promki na produkty, których dziwnym trafem nie ma, albo ostatnio hitem była promka na te ich sałatki, które jak się okazało wycofali i są teraz z nową szatą graficzną i wagą...
Kupiłem sobie słuchawki na bluetooth (bose quietcomfort 2 earbuds) i chciałbym móc ich użyć również z stacjonarnym komputerem PC, więc potrzebuje adaptera BT, jaki będzie najlepszy i najtańszy? Zasięg nie musi być duży i nie musi być jakiś bardzo wyrafinowany bo kodek w tych słuchawkach to AAC, co polecacie? #pytanie #audio #komputery #windows #sluchawki #bose
Zamówiłem w czwartek wieczorem paczkę (#hempshot na wigilijny stół), dostała etykietę "paczka w weekend". Nie doszła. No myślę spoko, będzie w poniedziałek, ewentualnie wtorek. W poniedziałek o 6 rano miała status przyjęta w oddziale (no chyba w moim mieście?) Jest środa 16:00, paczki nie ma, status ten sam. Ja rozumiem, że są święta ale to chyba przesada? Powinienem to gdzieś zgłosić? Nigdy tyle nie czekałem. @InPost_ @Palexpres #
@Anon2139: O 400 studentow za malo w takim razie. Jeżeli lekarze musza pracowac po 300h bo inaczej nie bedzie kto mial ludzi leczyc to miejsca na uczelniach x2 to jest absolutne MINIMUM.