ghostek via Wykop
Jakby ktoś sie astanawiał gdzie sie podziewaja pieniadze ktore ida na nfz i czemu wiecznie ich brakuje to macie odpowiedz w oswiadczeniach majatkowych. Ktos powie ta sa tylko pojedyncze przypadki. Nie to nie sa pojedyncze przypadki. System jest drenowany od komuny. Wille w dobrych miejscach po kilkanascie nieruchomosci jako inwestycje no i koniecznie wypasiony samochod. Nie mowiac ile to jeden z drugim sie drobil na prywatnej praktyce na sprzecie ze szpitala itd.










