Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ghostek
ghostek

ghostek

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1514
  • Znaleziska 141
  • Mikroblog 1373
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 23

3909

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.

eMWu12
z
zero.pl
dodany: przedwczoraj, 06:43:11
  • 411
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
ghostek
ghostek
ghostek wczoraj, 05:12:03 via Wykop
  • 2
Jakby ktoś sie astanawiał gdzie sie podziewaja pieniadze ktore ida na nfz i czemu wiecznie ich brakuje to macie odpowiedz w oswiadczeniach majatkowych. Ktos powie ta sa tylko pojedyncze przypadki. Nie to nie sa pojedyncze przypadki. System jest drenowany od komuny. Wille w dobrych miejscach po kilkanascie nieruchomosci jako inwestycje no i koniecznie wypasiony samochod. Nie mowiac ile to jeden z drugim sie drobil na prywatnej praktyce na sprzecie ze szpitala itd.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
01.06.2026, 11:15:50
  • 0
#mecz
stanley-fieldmaster - #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghostek
ghostek
ghostek 01.06.2026, 12:17:01 via Wykop
  • 5
@stanley-fieldmaster: jakby ktos sie zastanawial jak wygladaja zgrupowania orłów i czemu tak słabo graja to pewie te same klimaty :)
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus
31.05.2026, 20:41:05
  • 1
#mecz beka. Ciekawe ile będzie kibiców na to chodzić jak teraz Wisła też w ekstraklapie. Na wyjazdach to chyba nie ma sensu wydzielać sektora gości xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghostek
ghostek
ghostek 31.05.2026, 20:53:36 via Wykop
  • 1
@Atomus: studenci z agh sobie dorobia
  • Odpowiedz
madryinaczej
madryinaczej
madryinaczej
29.05.2026, 09:56:50
  • 4
Ale beka z ludzi co sie podniecili cała sprawa dopłat do ZUS dla artystow
Koszt dopłaty to 400 mln przy 400 miliardach co kosztuja emerytury ZUS co roku - to sa smieszne kwoty, wrecz komiczne jezeli mowimy o calym systemie emerytalnym.

400 mln to jest 25 zl od kazdego pracujacego polaka rocznie xD wasze emocje i oburzenie kosztuje 25 złoty xD
a i tak najwieksza komedia to fakt 13 i 14 emerytur co kosztuja nas
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghostek
ghostek
ghostek 29.05.2026, 10:31:43 via Wykop
  • 0
@madryinaczej: beka to z tych co jak mu pan panstwo powie ze to tylko 25zl to leca i od razu bez namyslu oddaja swoje pieniadze. Nie wazne ze ci artysci juz maja zwolnienia z podatku, haracze z zaiksu, doplaty z urzadzen wszelakich i nosnikow, tancerze wczesniejsze emerytury itd. Ciagle malo. Jak pan arrysta wykonuje swoja jakze wazna prace i nie potrafi sie z tego utrzymac to moze warto zastanowic sie
  • Odpowiedz
ghostek
ghostek
ghostek 24.05.2026, 20:57:11
  • 7
#mecz
ghostek - #mecz

źródło: pomeczowa_allegri_ciao

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante
24.05.2026, 21:17:42 via Wykop
  • 0
@ghostek: usuń ten ryj
  • Odpowiedz
ghostek
ghostek
ghostek 24.05.2026, 20:14:53
  • 8
Milan przyjedzie na oklep do Katowic xD
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcelus
marcelus
24.05.2026, 20:16:49 via Wykop
  • 0
@ghostek: ej no, ale były meczyk
  • Odpowiedz
melquiades
melquiades
24.05.2026, 12:24:52
  • 12
My zaczynamy od rundy drugiej czyli jak dobrze rozumiem to najprawdopodobniej trafimy na kogoś z grona rozstawionych w rundzie pierwszej. Jak na mój gust Torpedo Kutaisi brzmi jak mocny kandydat do zmazania (lub zastąpienia) hańby z Cementarnicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
melquiades - My zaczynamy od rundy drugiej czyli jak dobrze rozumiem to najprawdopodo...

źródło: 705694720_122249394980101188_4351511689088934085_n

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghostek
ghostek
ghostek 24.05.2026, 13:31:57 via Wykop
  • 1
@melquiades: napastnika trzeba bo shkurin to sie kopie po czole i pozoruje bieganie
  • Odpowiedz
ghostek
ghostek
ghostek 23.05.2026, 17:13:45
  • 0
Gorak juz desperscja i bladinho wpuszcza
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghostek
ghostek
ghostek 23.05.2026, 16:56:16
  • 1
Gueksa to nie chce tych pucharow
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcelus
marcelus
22.05.2026, 18:45:14
  • 8
Gra o zwycięstwo przed własną publicznością w ostatnim meczu w sezonie? A awans z 10. na nawet 7. miejsce? Uniknięcie w przypadku porażki spadku nawet na 13?

Ale nie, najłatwiej wypiąć dupsko. I w imię czego? Żeby Legia miała gorzej?

Oni rozłożą nogi przed GKS, Legia pewnie nie wygra z Motorem i wyjdą na przegrywów i debili xD

#mecz #ekstraklasa #pogonszczecin
marcelus - Gra o zwycięstwo przed własną publicznością w ostatnim meczu w sezonie? A ...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghostek
ghostek
ghostek 22.05.2026, 22:21:19 via Wykop
  • 0
@marcelus: spokojnie kukesza juz tam zadbal o obsade by legiuni nic zlego sie nie stalo
  • Odpowiedz
ghostek
ghostek
ghostek 22.05.2026, 10:25:54
  • 6
Sylwestrzak ktory bardzo sie staral by legia w katowicach nie przgrala. Calkiem pzypadkowo poprowadzi mecz Pogon GKS xD
#mecz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghostek
ghostek
ghostek
Autor
22.05.2026, 12:44:19 via Wykop
  • 1
@thorgoth: No tak juz ktos tam na tagu wczesniej wklejal kto jest beneficjentem pomyłek sedziowskich W zeszlym sezonie tez sobie mozna wyguglac. I jakby tak cofac sie i cofac sezon po sezonie sytuacja zapewne bylaby zblizona. No ale pewnie przypadek.
  • Odpowiedz
ghostek
ghostek
ghostek
Autor
22.05.2026, 13:02:34 via Wykop
  • 1
@thorgoth: Zwlascza w lidze gdzie czasami te 3pkt decyduje o spadku lub pucharach. To błąd statystyczny. Robiąc zestawienie z roznych zrodel w ostanich 5latach wychodzi +18pkt (za 5lat) to 6 meczy w gratisie no ale to taki bonusik.
  • Odpowiedz
Kris791
Kris791
17.05.2026, 17:40:46
  • 3
#mecz wszystko git, ale GKS nie przegra z poognia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghostek
ghostek
ghostek 17.05.2026, 17:45:07 via Wykop
  • 2
@DingoSra: a co legia w ostatniej kolejce 4pkt dostanie?
  • Odpowiedz
ghostek
ghostek
ghostek 17.05.2026, 17:30:10
  • 2
Dzisiaj w katowicach to byl tylko prsedsmak tego co bedsie sie działo w kolejce cudow ju za tydzien
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghostek
ghostek
ghostek 16.05.2026, 21:14:53
  • 11
Nightwish z temu
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghostek
ghostek
ghostek 16.05.2026, 19:14:49
  • 0
Co to za bieda alladyn?
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghostek
ghostek
ghostek 10.05.2026, 11:52:20
  • 0
Szkodnik i parodysta
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepepanpatryk
pepepanpatryk
27.04.2026, 04:49:56
  • 1574
Możecie mówić na mnie freethinker ale jak wszedłem na ten live i zobaczyłem cała ta śmietankę influenserska i wszystkich oświeconych celebrytów to aż mnie obrzydzenie wzięło. Szczególnie Borys Szyc wzywający swoich kolegów miliarderów "rzućcie parę baniek it's just money", odkleja totalna ale ważne że syn gra w golfa a kolega jest w Australii, kumacie w Australii!

Nie ma to jak j---ć państwo na podatkach rzucić ochłap na zbiórkę i już sumienie czyste.

A
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghostek
ghostek
ghostek 27.04.2026, 06:39:40 via Wykop
  • 18
@pepepanpatryk: Bo w Polsce juz dawno ludzie zostali zaprogramowani tak ze robiac male rzeczy mysla ze zmieniaja swiat. Dej 10zl raz w roku to walczysz z chorobami całego swiata. Ogladaj jedyna sluszna tv za rublika jestes patriota. Tak jest latwiej
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
24.04.2026, 09:39:35
  • 17
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

Przecież to zdjęcie wygląda jak sławny wywiad z kolesiem od jakiejśtam akademii zwycięzców biznesu mlm z doklejonym sushi XdddDdDDDDD
jaroty - #bekazpisu #polityka #partiarosyjska

Przecież to zdjęcie wygląda jak sławny...

źródło: HGqBi8CXwAAzFBX

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghostek
ghostek
ghostek 24.04.2026, 11:44:36 via Wykop
  • 1
@Kacpy134: pewnie maca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
24.04.2026, 10:14:40
  • 71
To jednak ma ogromny sens, wystarczyło tylko wyłączyć TV i włączyć myślenie.
A więc 17 lat temu na molo w Sopocie Tusk spiskował z Putinem:
- jak wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej
- jak efektywnie przeprowadzić kampanię propagandową w Polsce przeciwko Ukrainie
- Tusk obiecał Putinowi że udzieli prorosyjskiemu reżimowi na Węgrzech pełnego wsparcia... jak tylko taki reżim się tam pojawi xD

#ukraina #wojna #polityka #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghostek
ghostek
ghostek 24.04.2026, 11:39:52 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.11.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking