Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Alpha_Male

Alpha_Male

Dołączył 18 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6217
  • Znaleziska 1619
  • Mikroblog 4598
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 24

1862

Pracownik Orlenu wlał mi do baku PB98 zamiast ON!

Mirki, co się odwaliło. Pracownik Orlenu (ten co obsluguje dystrybutor) wlał mi do baku benzyne PB98 zamiast ON! Zorientowałem się dopiero po 100km jak samochód zaczal szarpac i sie dlawic. Teraz juz w ogole nie odpala.

Komornickus
z
wykop.pl
dodany: 19.06.2017, 07:21:31
  • 464
  • #
    afera
  • #
    wroclaw
  • #
    pytanie
  • #
    kiciochpyta
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
Alpha_Male
Alpha_Male 19.06.2017, 09:20:15
  • 169
@Komornickus @jack-lumberjack:
to na pewno było tak:
Pracownik: Oo panie, jakie super auto! Jaki tam silnik?
Komornikus: 2.4
Pracownik (myśli): W tym samochodzie 2.4 było tylko w wersji benzynowej (link), więc leję 98
Pracownik:
Alpha_Male
Alpha_Male 13.06.2017, 20:12:25
  • 10
835483 - 28 = 835455

Zaległe z niedzieli, na promie w Kopance czekałem parę minut, bo gościowi się nie opłacało jechać z jednym rowerem :)

Statystyki:

Dystans:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 03.06.2017, 18:27:04
  • 13
880941 - 34 = 880907

Pojechałem zobaczyć to Velo Małopolska i muszę przyznać, że to super sprawa, fajnie oznaczone, nowe ścieżki, a tam gdzie nie ma osobnej DDR to trasa wiedzie przez normalne ulice, chociaż (może akurat dzisiaj) mało uczęszczane.
Po drodze zaliczyłem dwa promy, z tego jeden nieopatrznie ominąłem (nie zauważyłem zjazdu z głównej drogi) i musiałem się wracać (oczywiście inną drogą). Ale zawsze to kilka kilometrów więcej na równiku :)

Statystyki:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

866

Meksykanka, biegnąc w sandałach i spódnicy, wygrała 50 km, międzynarodowy bieg.

Meksykanka, biegnąc w sandałach i spódnicy, wygrała 50 km, międzynarodowy bieg.

Jej czas to 7 godzin i 3 minuty. Nie miała ona żadnych profesjonalnych akcesoriów, batoników energetycznych itd. Powiedziała, że się starała bo bardzo potrzebowała pieniędzy.

fiziaa
z
mexiconewsdaily.com
dodany: 28.05.2017, 11:09:18
  • 145
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    sport
  • #
    bieganie
  • #
    zainteresowania
  • #
    rozrywka
Alpha_Male
Alpha_Male 28.05.2017, 16:21:46
  • 8
jak wsiądę to te 60km z bólem zrobię, co jest niezłym wynikiem, ale tez bez przesady bo ludzie (amatorzy) robią po 200km w ciągu 1 dnia


@Bachelor: jaki masz rower, jak górski to wszystko jest w porządku :) Ci co robią po 200 to raczej na szosach

351

A co ja głupi będę grzecznie jechał w kolejce, wezmę ich z lewej i pod prąd...

A co ja głupi będę grzecznie jechał w kolejce, wezmę ich z lewej i pod prąd...

[ Znalezione na YT ] Kierowca w niebieskim VW Polo postanawia objechać kolejkę jadąc pod prąd.

WuDwaKa
z
youtube.com
dodany: 26.05.2017, 20:33:20
  • 62
  • #
    olsztyn
  • #
    drogi
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    kierowca
  • #
    vw
Alpha_Male
Alpha_Male 27.05.2017, 18:37:11
  • 1
@Lynx_Lynx: tak w ogóle czemu tam jest taki korek? To przez remont Kocmyrzowskiego?
Alpha_Male
Alpha_Male 27.05.2017, 19:57:42
  • 0
@Lynx_Lynx: ale te korki tam widziałem wczoraj pierwszy raz, co prawda rzadko tam już jeżdżę w tygodniu, ale czasem mi się zdarzało i pierwszy raz widziałem, że cała Okulickiego od Lidla stała.

424

Dzisiejszy śmiertelny wypadek pod Krakowem

Dzisiejszy śmiertelny wypadek pod Krakowem

Ku przestrodze. Oglądać od 1:25 min.

Korba112
z
facebook.com
dodany: 24.05.2017, 15:34:46
  • 128
  • #
    wypadek
  • #
    samochody
  • #
    krakow
  • #
    truestory
  • #
    wejsciesilowe
Alpha_Male
Alpha_Male 24.05.2017, 20:34:40
  • 0
@blat_kuchenny: @PanAntena:
Liszki w środę to najgorsze miejsce w małopolsce ;)
a swoją drogą słyszałem już dawno o planach przeniesienia tego targu gdzie indziej, ale temat umarł.

388

Zakaz napojów energetycznych? Eksperci alarmują

Zakaz napojów energetycznych? Eksperci alarmują

Napoje energetyczne tylko do osób powyżej 16. roku życia? Eksperci do spraw żywienia w Belgii apelują o wprowadzenie zakazu sprzedaży młodym ludziom. 60 proc. nastolatków w Belgii regularnie sięga po napoje energetyczne - wynika z niedawno przeprowadzonych badań. 18 proc. pije je codziennie

rybak_fischermann
z
finanse.wp.pl
dodany: 21.05.2017, 13:28:20
  • 238
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    zdrowie
  • #
    napoje
  • #
    ciekawostki
Alpha_Male
Alpha_Male 22.05.2017, 06:32:19
  • 1
@Kliko: my dla najmłodszych dzieci kupujemy energetyk w czopkach, w sam raz dla najmłodszych dzieci do podawania w warunkach domowych (nie każdy umie założyć wenflon).
Alpha_Male
Alpha_Male 21.05.2017, 08:38:47
  • 13
943007 - 19 - 4 = 942984

Zapomniałem dodać w czwartek, to dłuższe to do przedszkola po córkę, a krótsze to już z nią do domu :)

Statystyki:

Dystans:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 14.05.2017, 18:45:31
  • 17
973242 - 20 = 973222

Była chwila to poszedłem, miałem trochę dalej się przejechać, ale goście się zapowiedzieli i trzeba było wrócić szybciej ;)

Statystyki:

Dystans:
Alpha_Male - 973242 - 20 = 973222

Była chwila to poszedłem, miałem trochę dalej się ...

źródło: comment_W9UUwGsfnSB9QMhlVxcCBLW8vPnmzjP0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

324

Głupie strefy zamieszkania

Głupie strefy zamieszkania

Radosna twórczość niekompetentnych urzędników, a kierowcy wciąż nie wiedzą, o co chodzi

GoraluCzyCiNieZal1
z
motoryzacja.interia.pl
dodany: 07.05.2017, 08:38:11
  • 80
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    prawo
Alpha_Male
Alpha_Male 08.05.2017, 04:29:56
  • 22
@wkopywaczwykopywacz: na tym obrazku nawet pasy są dorysowane, a szyld na budynku też jest wklejony :) robota profesjonalisty ;)

765

Agresja drogowa w wykonaniu kierowcy Chevroleta

Agresja drogowa w wykonaniu kierowcy Chevroleta

Z opisu na youtube: "Kierowca chyba uznał, że zajechałem mu drogę. Po tańcu z gwiazdami próbował sił z gazem pieprzowym (0:57 do 1:02)"

kwejk
z
youtube.com
dodany: 05.05.2017, 21:05:38
  • 178
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    rower
  • #
    roadrage
Alpha_Male
Alpha_Male 06.05.2017, 07:09:57
  • 0
@waldinio: tak, a kolega pewnie przyjezdny z Krakowa to wychodził na pole :)

374

Tomasz Gollob nie ma czucia w nogach

Tomasz Gollob nie ma czucia w nogach

Przykre informacje ze szpitala wojskowego w Bydgoszczy. Tomasz Gollob, który przed kilkoma dniami doznał poważnego wypadku na torze motocrossowym w Chełmnie, nie odzyskał czucia w nogach.

konto usunięte
z
sport.pl
dodany: 28.04.2017, 12:49:50
  • 129
  • #
    polska
  • #
    sport
  • #
    zuzel
  • #
    speedway
Alpha_Male
Alpha_Male 29.04.2017, 20:53:19
  • 0
@freelook: niech powącha moje

378

Pirat na przejściu dla pieszych

Pirat na przejściu dla pieszych

Jack Sparrow polskich dróg

mikroszkop
z
youtube.com
dodany: 25.04.2017, 08:40:49
  • 52
  • #
    polska
  • #
    droga
  • #
    pasy
  • #
    przejsciedlapieszych
  • #
    kierowcy
  • #
    piratujo
Alpha_Male
Alpha_Male 25.04.2017, 20:19:42
  • 1
@pachwin: przewaga dzięki technice ;)

837

Dokładnie 15 lat temu wyszła Muzyka Klasyczna Pezeta i Noona

Dokładnie 15 lat temu wyszła Muzyka Klasyczna Pezeta i Noona

Zdaniem wielu to najlepsza płyta w historii polskiego hip-hopu. Naszym zdaniem jedna z najlepszych - ale ważne jest też to, że 5.04 2002 wydarzyło się coś bardzo ważnego dla rapu w Polsce.

KiciurA
z
newonce.net
dodany: 05.04.2017, 07:07:26
  • 189
  • #
    polska
  • #
    polskirap
  • #
    muzyka
  • #
    ciekawostki
Alpha_Male
Alpha_Male 06.04.2017, 05:25:07
  • 2
Firma była później.


@Bajzel2012: Pamiętam jak w 2001 na koncercie w Krakowie był Das EFX, to był chyba pierwszy koncert poważnych raperów z Ameryki w Krakowie. No i wszyscy chcieliśmy na niego iść, a pocztą pantoflową rozeszła się wiadomość, że z jakiegoś powodu na koncert mają wpaść kibice Cracovii i zrobić zadymę. Sporo znajomych wtedy zrezygnowało.

My poszliśmy, przed samym klubem zaczepił nas Pomidor z Firmy i pytał, czy lubimy Firmę i
Alpha_Male
Alpha_Male 01.04.2017, 19:06:29
  • 19
10968408 - 12 = 10968396

Włączyłem Stravę, tylko nie włączyłem nagrywania i prawie pół jazdy się nie zapisało :)

Statystyki:

Dystans:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

660

Jednak nie 'Lex Szyszko'? Poznaliśmy tajemnicę kontrowersyjnego zdjęcia

Jednak nie 'Lex Szyszko'? Poznaliśmy tajemnicę kontrowersyjnego zdjęcia

Od czwartku toczy się burza o zdjęcie wiewiórki w konarze drzewa. Fotografia była zrobiona w Parku Szczęśliwickim w Warszawie, jest masowo udostępniana z dopiskami: "Lex Szyszko". Jednak jak udało się dowiedzieć WawaLove.pl, drzewo... nie zostało ścięte, lecz złamało się pod wpływem wiatru

konto usunięte
z
wawalove.pl
dodany: 03.03.2017, 10:18:11
  • 94
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    internet
  • #
    dobrazmiana
  • #
    warszawa
  • #
    polityka
Alpha_Male
Alpha_Male 03.03.2017, 15:30:41
  • 0
@Miedzyzdroje2005: @majkelos13:
Nazywała się Albert Einstein.
Kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać.

498

Dalej narzekasz na swoją pracę ?

Dalej narzekasz na swoją pracę ?

Bez spoilera

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 23.02.2017, 08:07:23
  • 167
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    pracbaza
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
Alpha_Male
Alpha_Male 23.02.2017, 17:29:05
  • 13
@gregn: Siedzi facet nad szambem i miesza kijem. Podchodzi do niego drugi gość i pyta:
- Panie, co tak pan mieszasz w tym gównie?
- A bo mi kurtka wpadła do środka.
- No już jej pan chyba nie ubierzesz?
- Ubrać nie, ale w kieszeni miałem kanapkę

841

Po co stać w korku, czyli złotówa cwaniak w akcji

Po co stać w korku, czyli złotówa cwaniak w akcji

Po co stać w korku skoro można korek ominąć. Taxi Wrocław. Wideo nie moje znalezione w sieci

mrbarry
z
youtube.com
dodany: 27.01.2017, 06:07:03
  • 109
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    taxi
Alpha_Male
Alpha_Male 27.01.2017, 10:46:44
  • 22
@wojtaz131: no i teraz nie zdąży ktoś, kto by zdążył, gdyby złotówka nie ominął korka.

317

Konsultacje uchwały antysmogowej dla Województwa Śląskiego

Konsultacje uchwały antysmogowej dla Województwa Śląskiego

Całe województwo ma się ogrzewać wyłącznie kotłami automatycznymi – więc nikt nie spali drewna, chyba że w kominku. Mułem i flotem nie można będzie palić ale będą w sprze­daży. Będzie można je kupić i trzy­mać w piw­nicy – w celach rzecz jasna kolek­cjo­ner­skich.

aldi7x
z
czysteogrzewanie.pl
dodany: 25.01.2017, 21:58:01
  • 140
  • #
    polska
  • #
    slask
  • #
    smog
Alpha_Male
Alpha_Male 27.01.2017, 07:21:35
  • 0
@qyk: kup gdziekolwiek przez internet, teraz większość sprzedawców ma już darmową dostawę. Z takich bardziej popularnych i sprawdzonych to bartex, adamex (typowe polskie nazwy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), karena itd.

556

Nocne życie miasta przy -44 stopniach Celcjusza

Nocne życie miasta przy -44 stopniach Celcjusza

Jakuck. Północno-wschodnia Syberia.

fidzio
z
youtube.com
dodany: 19.01.2017, 17:07:42
  • 111
  • #
    swiat
  • #
    jakuck
  • #
    syberia
  • #
    mroz
  • #
    zima
Alpha_Male
Alpha_Male 20.01.2017, 06:16:20
  • 6
@MrAjL: Ludzie ich nienawidzą. Odkryły jeden prosty trik, żeby przetrwać zimę.
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 21
  • Strona 16 z 21
  • >
  • https://www.youtube.com/watch?v=DJoWn3Nq7qE
  • Nowa Huta

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.04.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.05.2018

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 29.11.2016

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia