Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Alpha_Male

Alpha_Male

Dołączył 18 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6217
  • Znaleziska 1619
  • Mikroblog 4598
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 24

694

Agnieszka Chylińska - W Rowerze Błażeja

Agnieszka Chylińska - W Rowerze Błażeja

I dziwny fan Jakóbiak xD

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 19.06.2019, 17:58:27
  • 214
  • #
    kultura
  • #
    muzyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    80s
  • #
    polska
  • #
    gimbynieznajo
Alpha_Male
Alpha_Male 20.06.2019, 18:19:01
  • 24
@zdzisiunio: Jakbóbiak :)
Alpha_Male - @zdzisiunio: Jakbóbiak :)

źródło: comment_CF0zcAF2lE1skLTVRQFyqOzTmcpWgMbU.jpg

Pobierz

437

Rozpaczający delfin niosący ze sobą swojego martwego cielęcia

Rozpaczający delfin niosący ze sobą swojego martwego cielęcia

Cielę prawdopodobnie uderzyło o śmigło łodzi. Wiele osób zakłada, że ponieważ delfiny są szybkie, mogą zejść z drogi łodziom motorowym. Nawet dorośli są regularnie uderzani, ale cielęta są szczególnie narażone, ponieważ nie potrafią pływać bardzo szybko i muszą wynurzać częściej niż dorośli.

starnak
z
youtube.com
dodany: 04.06.2019, 20:03:22
  • 49
  • #
    delfin
  • #
    potomstwo
  • #
    martwy
  • #
    rozpacz
  • #
    matka
  • #
    smutek
Alpha_Male
Alpha_Male 05.06.2019, 17:38:59
  • 2
Pani od polskiego płakała.


@Bartholomew: też straciła cielęcie?

1325

Cwaniaki na zjeździe z obwodnicy i instant karma

Cwaniaki na zjeździe z obwodnicy i instant karma

Policja zrobiła łapankę na cwaniaków omijających kolejkę do zjazdu z obwodnicy trójmiasta

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 22.05.2019, 19:03:56
  • 288
  • #
    polska
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    motoryzacja
  • #
    policja
Alpha_Male
Alpha_Male 23.05.2019, 04:11:55
  • 1
@Strzal-z-gaznika: ale tu nie chodzi o tablice, tylko o to, że ktoś kupuje i nie rejestruje na siebie. Zazwyczaj to prawda, wiąże się to że zmianą tablic, ale jak kupujesz w obrębie powiatu to nie zmienisz.
Nawet jak będą jedne tablice od początku do końca i koszt będzie mniejszy to i tak znajdzie się taki co nie przerejestruje, dla zasady.
Alpha_Male
Alpha_Male 23.05.2019, 06:44:55
  • 0
@Strzal-z-gaznika: możesz rozwinąć? Nie bardzo widzę jak to ma działać...
Teraz jest tak, że jak kupujesz auto to idziesz je zarejestrować, dostajesz nowy dowód (albo tymczasowy i potem odbiór) i ewentualnie tablice.
Jak sprzedajesz to zanosisz umowę sprzedaży, chyba dla świętego spokoju, bo nie wiem czy jest obowiązek.

1283

Pokojowo nastawiona Antifa, pokazuje jak powinno się dyskutować

Pokaż treści 18+

Pokojowo nastawiona Antifa, pokazuje jak powinno się dyskutować

a tak na poważnie, dziennikarz obrywa od stada brudasów za to że chce zadać parę pytań, pokaz wolności o jaką walczą

borsiu
z
youtube.com
dodany: 30.04.2019, 16:57:38
  • 148
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    antifa
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    neuropa
  • #
    pytapl
Alpha_Male
Alpha_Male 30.04.2019, 20:11:21
  • 2
@prostozlasu: @piepsze: @ordeal:
7 na klawiaturze przenosi od razu do tego momentu :)
Alpha_Male
Alpha_Male 27.04.2019, 09:35:43
  • 1
Są mi9 128 tylko czarne w Kraków Serenada :)
#xiaomi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

21

Mosty dla regionów. 75 samorządów wnioskowało o 86 milionów

Mosty dla regionów. 75 samorządów wnioskowało o 86 milionów

75 samorządów z 14 województw chce budować przeprawy w ogłoszonym przez rząd programie Mosty dla regionów - poinformował w środę na konferencji prasowej minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński.

regiony
z
regiony.tvp.pl
dodany: 17.04.2019, 13:49:38
  • 4
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    mosty
  • #
    ekonomia
  • #
    infrastruktura
  • #
    samorzady
Alpha_Male
Alpha_Male 18.04.2019, 08:32:34
  • 0
Gdyby ktoś chciał zobaczyć pełną listę, to można sprawdzić tu:
https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/mosty-dla-regionow-wnioski-o-dofinansowanie-zlozylo-75-samorzadow,124633.html
(pod artykułem jest dział multimedia, jest do ściągnięcia excel)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

606

Jakaś ekipa w latach 90'tych.

Pokaż treści 18+

Jakaś ekipa w latach 90'tych.

Krótki film dokumentalny z przesłaniem do potomnych. Uwaga - przeklinajo!

bergero00
z
youtube.com
dodany: 20.01.2019, 23:55:24
  • 206
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    ciekawostki
  • #
    90s
  • #
    gimbynieznajo
Alpha_Male
Alpha_Male 21.01.2019, 20:48:48
  • 12
@zefj: nie na 10 lat tylko za "dziesionę", czyli stary artykuł 210, kradzież z pobiciem :)
Alpha_Male
Alpha_Male 22.01.2019, 08:22:18
  • 3
@zefj: w "moich" czasach, tam gdzie mieszkałem było to niestety dosyć popularne, przy czym dziesioną nazywało się po prostu kradzież przebiegającą tak, że do ofiary podchodził agresor lub kilku i najczęściej - chociaż ten wstęp czasem był pomijany - po krótkiej wymianie zdań żądał przekazania dóbr majątkowych ;)
Do pobicia nie zawsze dochodziło, w zasadzie to groźba pobicia była motywacją dla ofiary, żeby dobrowolnie dać się okraść. Jak wszystko poszło

522

Wieża stereo z końca lat dziewięćdziesiątych

Wieża stereo z końca lat dziewięćdziesiątych

Tak wyglądał sprzęt grający w czasach gdy słuchanie muzyki nie sprowadzało się do puszczania Spotify na tablecie...

Zbruzman
z
youtube.com
dodany: 14.01.2019, 18:07:26
  • 332
  • #
    elektronika
  • #
    muzyka
Alpha_Male
Alpha_Male 15.01.2019, 07:35:13
  • 1
@friboo: miałem też takiego philipsa, nie ten model ale bardzo podobny. Pod koniec dało się tym sterować tylko przez pilota, przyciski na wieży wariowały, lepiej było nie ruszać :)
Nie wiem co się potem z tym sprzętem stało, zostawiłem rodzicom jak się wprowadzałem :)

645

Apel do Zarządu Wykop sp. z o. o. o działające uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Apel do Zarządu Wykop sp. z o. o. o działające uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Obecne uwierzytelnianie dwuskładnikowe to praktycznie atrapa; działa tylko przez przeglądarkę. Przez aplikację mobilną można logować się bez niego, otwarte jest też API omijające uwierzytelnianie dwuskładnikowe. W świetle ostatnich wydarzeń chcemy działającego uwierzytelniania dwuskładnikowego.

tomasztomasz1234
z
wykop.pl
dodany: 12.01.2019, 11:13:23
  • 88
  • #
    wykop
  • #
    wy
  • #
    informatyka
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    moderacjacontent
  • #
    bezpieczenstwoit
Alpha_Male
Alpha_Male 13.01.2019, 06:09:36
  • -1
@StanislawAniol: są alternatywy, np. Authy

873

Czy w sieci Play nie ma możliwości złożenia reklamacji? #oszukujo

Czy w sieci Play nie ma możliwości złożenia reklamacji? #oszukujo

Jeśli chcecie zgłosić reklamację na usługi sieci Play i korzystacie z dróg dostępnych na ich stronie, to nie bądźcie zdziwieni, jeśli nie otrzymacie odpowiedzi w ciągu 30 dni zgodnie z ustawą o prawach konsumenta ( ͡° ͜ʖ ͡°). Informacja ze strony Play jak zgłosić reklamację: Postanowiłem...

zbozowy_potwor
z
wykop.pl
dodany: 01.01.2019, 14:18:19
  • 145
  • #
    play
  • #
    oszukujo
  • #
    afera
  • #
    telefony
  • #
    siecikomorkowe
  • #
    januszebiznesu
Alpha_Male
Alpha_Male 02.01.2019, 08:56:17
  • 0
@UlicznyMatador:
https://komorkomat.pl/najlepsze-oferty-komorkowe-styczen-2019/
tu masz porównanie, wszystko sprowadza się do tego na ile starcza Ci ten pakiet 2 giga. Jak na miesiąc, to i tak płacisz 25 złotych miesięcznie :) w tej cenie możesz znaleźć coś innego, ale nie wiem czy będzie taniej niż 25 (tam na komórkomacie jest jeszcze a2mobile tańsze)
Ja mam aktualnie Orange na kartę (OFnK), po doładowaniu za 50 złotych na 3 miesiące dostaję 25 giga (też
Alpha_Male
Alpha_Male 02.01.2019, 10:14:58
  • 0
@UlicznyMatador: tak, po doładowaniu jest taki bonus:
https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#oferta-pelna-internetu-nowy-klient
można też włączyć konto ważne rok i jak Ci dużo zostanie pieniędzy na koncie, to jak ten pakiet się skończy (ważność) / wyczerpie możesz włączyć "Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB" na kolejne 31 dni za 25 złotych :) niestety same pakiety internetowe są dosyć drogie, za 2 giga płaci się 15 złotych.

Jestem pewien, że można pokombinować i mieć
Alpha_Male
Alpha_Male 31.12.2018, 22:52:53
  • 1
to mój drugi sylwester z wykopem. grałem już w gre, a teraz oglądanie fajerwerków :)
#sylwesterzwykopem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 24.12.2018, 08:45:12
  • 79
Z racji, że ostatnio wygrałem pierwsze rozdajo to daję coś w zamian, dzisiaj klucze:
Mirror's Edge
Dead Space
oba na Origin, dla jednej osoby.
Wystarczy zaplusować, wylosuję dzisiaj wieczorem albo jutro :)
#rozdajo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male
Autor
24.12.2018, 22:10:17
  • 1
@PierniczkowyHrabia gratulacje :)
odblokuj PW :)
  • Odpowiedz
P.....a
P.....a
konto usunięte 24.12.2018, 22:56:54
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

531

Tak się omija korek motocyklem.

Tak się omija korek motocyklem.

A potem tak się ponosi za to konsekwencje.

ufoludek-zkosmosu
z
youtu.be
dodany: 04.11.2018, 21:03:53
  • 110
  • #
    samocody
  • #
    motocykle
Alpha_Male
Alpha_Male 05.11.2018, 08:23:05
  • -1
@theximon: mnie jeszcze na tym filmie denerwuje to Audi, które stoi nie wiadomo po co i blokuje drogę, a z drugiej strony korek. Ja rozumiem, że może kierowca tego Audi udziela pomocy motocykliście, albo chciał skręcić tam gdzie jest teraz zablokowane przez wypadek, ale mógłby auto postawić z boku i kto nie jest zainteresowany, to sobie pojedzie.
A tak to zrobi się korek z obu stron i ewentualna pomoc będzie

764

Zapomniałeś hasła? Interia życzy sobie 9 złotych!

Zapomniałeś hasła? Interia życzy sobie 9 złotych!

Cześć Mirki i Mirabelki.  Czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć co się tutaj..mianowicie: Poczta interia: Nie pamiętasz hasła? ZAPŁAĆ 9 ZŁOTYCH. Przy próbie logowania się na pocztę moje hasło NAGLE jest "nieprawidłowe", mimo, że nie ma takiej możliwości, wczoraj jeszcze działało, z całą pewnością...

CowiekJenot
z
wykop.pl
dodany: 24.09.2018, 20:23:55
  • 146
  • #
    technologia
  • #
    pomocy
  • #
    wykopefekt
  • #
    kiciochpyta
  • #
    pytanie
  • #
    informatyka
Alpha_Male
Alpha_Male 26.09.2018, 10:32:15
  • 0
@wykopek_n: zakładam, że on tam dalej pracuje :)
Alpha_Male
Alpha_Male 18.09.2018, 10:20:38
  • 1
Cześć, jutro cały dzień będę w Katowicach na Granicznej (Atrium), można tam gdzieś bezpiecznie zaparkować za darmo albo pół darmo w odległości tak do 10-15 minut na piechotę albo kilku przystanków? :)
Wiem, że jest centrum handlowe po drugiej stronie, ale czy można tam tak po prostu zostawić auto czy są jakieś bramki i kontrole?
#katowice
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piszczalka
piszczalka
18.09.2018, 10:36:20
  • 1
@Alpha_Male: Przy 3 Stawach możesz postawić auto za darmo. Możesz przejść pod autostradą lub kładką przy KFC, w zależności gdzie zaparkujesz. 10 minut na piechotę masz. Po stronie biurowca nie szukałbym miejsc, Lidl ma szlabany, osiedla też. Przy biurowcach zaparkujesz najwyżej o 6 rano :)
piszczalka - @Alpha_Male: Przy 3 Stawach możesz postawić auto za darmo. Możesz przejś...

źródło: comment_OqTEY6aGuyNUVBDItxDYC5YmCiLMkvHt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male
Autor
19.09.2018, 17:23:58
  • 1
@piszczalka: @motaboy: @AvantaR:
Dzięki wszystkim, zaparkowałem na Sowińskiego za Campanile, całkiem ok :)
  • Odpowiedz

450

Teoretycznie wymuszenie jakich wiele.

Teoretycznie wymuszenie jakich wiele.

Ciężarówka ignoruje znak STOP, omal nie dochodzi do kolizji. Jednak ścieżka dźwiękowa powoduje, że to nagranie staje trochę wyjątkowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pełna emocji i ekspresji wypowiedź różowego paska mocno ubogaca to zdarzenie.

konto usunięte
z
youtu.be
dodany: 07.08.2018, 17:23:07
  • 164
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    rakcontent
  • #
    grazynacore
  • #
    rozowepaski
  • #
    logikarozowychpaskow
Alpha_Male
Alpha_Male 08.08.2018, 04:54:48
  • 9
@Zakimar: kiedyś to były kobiety, dziś już nie ma kobiet

953

Pojemnik na datki w Japonii

 Pojemnik na datki w Japonii

Prosty sposób na zachęcenie do wrzucania monet.

LukCzu
z
youtu.be
dodany: 02.08.2018, 21:58:07
  • 169
  • #
    technologia
  • #
    japonia
  • #
    moneta
  • #
    datek
  • #
    pojemnik
  • #
    wir
Alpha_Male
Alpha_Male 03.08.2018, 10:04:17
  • 1
@HasanT: to na Grodzkiej jest mcd? pytam serio, bo dawno tam nie byłem.

552

Nowy rekord świata w nurkowaniu na wstrzymanym oddechu. A. Molchanov 130 metrów!

Nowy rekord świata w nurkowaniu na wstrzymanym oddechu. A. Molchanov 130 metrów!

Od samego oglądania filmu zabraknie Wam powietrza w pluchach...

RFpNeFeFiFcL
z
youtube.com
dodany: 30.07.2018, 19:17:03
  • 98
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    nurkowanie
  • #
    freediving
  • #
    sport
Alpha_Male
Alpha_Male 31.07.2018, 17:35:23
  • 3
@xertiz: zajebiście silną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

420

107 metrowy tor na samochodziki w mieszkaniu

107 metrowy tor na samochodziki w mieszkaniu

Z cyklu zabawki raczej dla dużych chłopców.

Zdejm_Kapelusz
z
youtu.be
dodany: 29.07.2018, 21:56:59
  • 54
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    zonabijealewolnobiega
  • #
    modelarstwo
  • #
    samochody
Alpha_Male
Alpha_Male 31.07.2018, 05:49:23
  • 2
@miken1200: ja z takich torów to w dzieciństwie miałem tylko "moto tpek", ale na dziecięcą wyobraźnię działało i spędziłem przy tym długie godziny :)
Alpha_Male - @miken1200: ja z takich torów to w dzieciństwie miałem tylko "moto tpek"...

źródło: comment_4rjC0QtbjicdX7Ql7kKWZZAL5oo2KYen.jpg

Pobierz

384

Witaj w samochodowych wczesnych latach 2000

Witaj w samochodowych wczesnych latach 2000

Zdjęcia z czwartkowych zlotów "tuningowych" w Łodzi. Początkowo odbywały się one na ul. Lodowej a później w okolicach nieistniejącego już toru kartingowego na ul. Technicznej i w okolicach Lublinka..klimat so 2000...zapraszam, OC

etherway
z
imgur.com
dodany: 20.07.2018, 19:59:34
  • 184
  • #
    carboners
  • #
    zainteresowania
  • #
    nostalgia
  • #
    tuning
  • #
    lodz
  • #
    lodzkurwa
Alpha_Male
Alpha_Male 21.07.2018, 20:41:19
  • 2
@kupkesobieciagne: co ciekawe to jest praktycznie "seria". Piszę w cudzysłowie, bo (o ile emblemat na grillu nie kłamie) to wersja g6r, limitowana i to dosyć mocno. Ale równie dobrze może to być też zwykła g6 1.6.
A ze zmian na zdjęciu to tylko felgi, końcówka wydechu i zdjęte emblematy.
Alpha_Male
Alpha_Male 23.07.2018, 07:36:50
  • 0
@DirtDiver: o faktycznie, nie zauważyłem :) ktoś jednocześnie usunął bolączkę tego modelu czyli łamiącą się blendę nad rejestracją (ludzie odruchowo ciągnęli za nią przy otwieraniu bagażnika).
A tak mi coś nie pasowało tylko nie wiedziałem co :)

Do"pełni szczęścia" tamtych czasów jeszcze tylko usunąć wycieraczkę ;)

Ps. Tak w ogóle to ma jeszcze nakładki na progI.
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 21
  • Strona 13 z 21
  • >
  • https://www.youtube.com/watch?v=DJoWn3Nq7qE
  • Nowa Huta

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.04.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.05.2018

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 29.11.2016

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking