Aktywne Wpisy

lubie-sernik +25
Dobra powiedzcie mi szczerze dlaczego nie śpicie w środku tygodnia o 2:30?
Kazdy kto widzi ten wpis musi odpisać. Trudno.
Ja nie śpię bo stres mocno i nie mogę spać.
Kazdy kto widzi ten wpis musi odpisać. Trudno.
Ja nie śpię bo stres mocno i nie mogę spać.

jmuhha +4
Jak oceniacie z perspektywy czasu nastoletnie ciążę? Mam wrażenie że jeśli ktoś urodzi mlodo to potem dziecko jest szczęśliwsze niż stare ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: 1000026418
Pobierz




#pracbaza #it #korposwiat #pracait #pracazdalna #homeoffice #januszebiznesu #programista15k
źródło: statlook
Pobierzpoprzednia@Ksiega_dusz: Macie oddzielne taski na odlanie się i 2 w WC?
@mandanda: halo halo ale firma płaci za robotę a nie naukę że sobie czytasz i myślisz
@Fekalny_okuratnik: Klikacz jakiś powinien dać radę. Ale najlepiej, to wypowiedzenie
Lada moment na Aliexpress specjalna klawiatura wpisująca sama tekst. Zadajesz tekst jaki ma pisać (np 10000 linijek kodu wygenerowanego w ChatGPT) i masz 100% czasu pracy przez 8 godzin w Statlook.